Mamičky, ktoré si vedia uľahčiť život

dididi30
1. dec 2008

tak sup sup mamicky, kecajme o vselicom 😵

zuzka1.
6. sep 2009

dobre ranko herecky,

lamada moj mm ma stafylokoka v nose, uz vyse 2 rokov, atb vystriedal asi 3, dr povedala, ze ked neprejde po atb, uz neprejde nikdy, kedze je nositelom, tak ho tam ma stale. klop klop . ja ani maly ho nemame.

Mata ja si nechcem predstavit, co by som tu ja rbila bez tv a netu. ked sme mali na cely den vypnutu elektrinu, tak som sa vybrala na cely den do civilizacie, k mojej mamke.

som rada, ze je vasim drobcom dobre v sklke, snad to raz pojde hladko aj u nas. 😉

dnes mame tie hody, teda vedla v dedine, ale je to mm stara mama, tkaze tam bola svagrova s MJS upratovat, vcera sme varili obidve, svokor zabil tu hus aj kacicu, aby sme dnes mohli hodovat. ostatni zucastneni, budu len zrat a pit co sme MY nachystali. Hajzlici! 😝

vcera sme mali veliku nehodu. svokor prisiel nieco za mm, nechal pootvorene dvere na schody. Za kazdym hucim nech to zavru, samozrejem kazdy ma na slaame a tak to vcera dopadlo. maly zisiel par schodov sam, potom len rana a bol dole. nic mu nie je chvalabohu, bordel som ani nerobila, len osm revala ja,aaj svokor. tak hlavne, ze sa nic nestalo, lebo ten nas nezmar mrncal a ked zbadal, ze svokor ma v ruke kluc eod auta, zazrakom mu nic nebolo. Kluce od auta nosime vsade, stale. Bez nich nemozme odist. Neviem co si to zvykol. Takze asi tak.

Vecer sme isli na prechadzku aj s malym, potom sme si uvarili s mm cestoviny, so syrovou omackou a kuracinkou opekanou a pozerali sme futbal a dopozerali potom este piratov. Milujem Jacka Sparowwa. JOnnyho Deepe nie, len Sparowa 😀 😀 😀

erikasadek
6. sep 2009

zuzka, preboha, este ze sa nic nestalo.... 😉

moj zlaty...

nemusis , johnyho deepa.. ja mozem v kazdom fime.. 🙂

inac dobre ranko vsetkym..

blau
6. sep 2009

😉 Breee ranko z Rakus.Cesta bola super, len prsalo, ale zvadli sme ju super. Maly sa nemoze ani do M odlepit, je donho zalubeny a M donho. Teraz isli na vylet a my s maminou robime kacku sknedlikom a kapustou mnaaaaam. Dedo na bickyli, teraz ked ma Luca papiho je dedo na vedlajsej kolaji.

Zajtra pojdeme na nakupy musime zimne aj jesenne veci nakupit. Vcera sme boli na Faaker See od stredy je oficialne otvorenie naj. harleybike festu v europe, ale uz teraz je tam milion ludi, tak maly sa s ockom vyzival v motorkach.
Pekny den Vam prajem

erikasadek
6. sep 2009

blau ahoj, tak to je super,; nechj ich zalubencov......... 😀

jej ty mi robis chute.. 🙂

amatula
6. sep 2009

baby co vam vsecky kacky a husy 😠 ma naestvite 😲 😵 mňňaaam

zuzka no uraz teda nic moc..schody brr..este ze sa nic nestalo..
a piratof sme aj my kuk ja ho tiez milujem...je tam uzasny 😀 my sme podobeho stretli v chorvatsku ako kapitan jednej lode na Makarskej..bol fakt dobry 🙂 😀 uplne v tom style aj vlasy mal take

Jarka super ze ste dosli OKa...a sradna s chlapmi..ako sa lubia ocko so syncekom 😵

aj ja sa chystam na nakup zimnych a jesennych vecí.boze ponozky,pancuchy,topanky, 😕 🙄

poobede chcem ist von..mm sa stale tvari ze nikam nejdeme 😠 he má smolu 😉

danciacik
6. sep 2009

Jooj baby takú som mala dobrú náladu aj robota mi išla od ruky, už mám aj požehlené ale predtým ako som išla písať sem tak som nakukla do témy čo som písala predtým a už mám po nálade, už ma čerti berú z blbých ľudí. 😠

erikasadek
6. sep 2009

danciak aka tema??? 😕

daj nech sa pozrieme na vec..

danciacik
6. sep 2009

Erika - Poprad Babytuning. Tá koza (lebo už jej slušne neviem povedať) tam aj napriek tomu že tam nepíšem furt tvrdí že jej závidím a čo jej mám závidieť? Preboha to že má prachy, prachy môže mať veľa ludí ale rozum nimi nezíska 😠 Kurnikšopa ale mám nervy

erikasadek
6. sep 2009

aha ide kuk 🙂

erikasadek
6. sep 2009

danciacik, ja tam tam , v teme, poprad babytuning nemozme najst.. prepac.. 🙂

danciacik
6. sep 2009

to tam nič konkrétne nenájdeš moja, lebo ja tam už nechodím takže rýpe tak neurčito, je tam písané o hádke čo tam bola že to bola len závisť, autor týchto drístov - Zdenocka

erikasadek
6. sep 2009

jaj zdenocka, no ta mi hned padla, ako tak a, tava.. 😉
nic si nerob.. nestoji ti zato...

danciacik
6. sep 2009

Joooj keď ma to sere, lebo niektoré ma prehovárajú aby som sa tam vrátila a keď ja blbá sa skoro dám ukecať tak si prečítam takú pitomosť, keď si predstavím koľko rokov som strávila v tej téme a teraz to jedna herečka zničila bo si myslí že je asi najbohatšia na svete či čo 😠 . Nemám rada takých rozmaznancov.
Erika - dobrý odhad 😀

erikasadek
6. sep 2009

ze, a to som bola mila;;; 😀

lebo vlastne tu tavu som teraz urazila.. 😀

clovece tej zdenocke sa teraz musi , poriadne ckat, alebo piskat v usiach.; 😀

danciacik
6. sep 2009

Vieš čo aj keď sa jej niečo také deje tak si možno myslí že to je prejav jej dokonalosti 😀 (fuj ale som hnusná) ale aspoň si ma rozveselila - ďakujem 😉

erikasadek
6. sep 2009

danciacik, ja som tu vasu hadku nasla, osud mi dal, ruku stastnu presne, na tu stranu kde ste zacali..

preboha, ta asinikdy nic nepochopi , ste na nu par , aj tak s vas urobi vinnicky..

clovece , stastna, zena muza si nevidi, è dni v tyzdni, ale stastna ako blicha, starsi o 11 rokov, no a co , aj moj o 8 rokov, ale kde berie istotu , ze na cely zivot.; naivita... 😀

zuzka1.
6. sep 2009

ahojte, tak osm prezrata, ale ako dobre. kack bola super, huska este lepsia, mnaaam, osm jedla same masko len kaspusotu, ani knedla nechybala.

Jarka ako sa ti chlapi miluju, aj moj maly mava stavy, ked mm cele dni robi a nevidi ho poriadne cley den, je le n ockov.

teraz sme prisli odm, maleho dat spinkat, lebo on s anikde nevyspi, len odma,alewbo u nasich. potom pojdmee naspat.

ja priebezne nakupujem jesenne a zimne, uz chybaju len pancuchy, bodynka este nejake a par veci etse. ale bude ok a toplky.

danka zase tam mudruje herecka 😉 hned sme ju prekukli, vidis preto sme v jednej teme, mame rovnake citaky 😀 😀 😀 kasli na nu, ved ona sa prebere zo sna.

erikasadek
6. sep 2009

zuzka , ahoj, clovece, tebe blbne ale klavesnica.. 😀

jasne, ved je to , doslova a do pismena, vypocitava, tava..; ktora si na koniec nosa nevidi.; docerta.;aj mna by nasrala, keby tu vypisovala, stale, kolko , maju penazi.;

clovece top vas musim aj ja ked pisem, ze sme boli v disney zase 😝 alebo , ked vam davam fotky..
clovece a zamer je, aby som sa s vami podelaila, o moj zazitok, ked uz so mnou nemozete byt...

zuzka1.
6. sep 2009

erika mna disneyland nesanastve, kedze mojho maleho to absolutne natankuje 😀 😀 😀 😀
mora si uzije po dovlenkach habadej. casu mame na vswtko este. co nebolo moze byt.

no hlasim mame vonku lavu stolicku hornu!!!!!!!!!!!!!!!ine sa mi nepodarilo checknut!
veliky plac, pol hodka utisovania, ale uz je ok. idmee naspat na hody. nejak malo psinka dnes. nevadi, odbehne ine dni.

danciacik
6. sep 2009

joooj baby vy ste super, tak ste mi zdvihli náladu, že už som normálne v pohode a už sa tomu len smejem, len ma sralo že si furt otiera o mňa hubu aj keď ma nemenuje.
Vieš jej by sa zišlo zažiť si napríklad jeden môj deň, keď žijeme v jednej domácnosti so svokrovcami, snažíme sa dostať k domu ale hypotéka nevychádza musíme čakať dva roky a predsa si dovolím tvrdiť že moje deti sú šťastné, sú zdravé a veselé a keď kúpim čokoládku Animal Kingdom tak to je radosti. Ona si neváži takéto detaily. čo narobíš.
Zuzka tak gratulujeme ku stoličke a koľko máte dokopy zúbkov.
Erika a Zuzka asi by vás trebalo v takej téme 😀

erikasadek
6. sep 2009

mna do tej , temy ved by soùm jej robila konkurenciu a to by ona nezniesla;; ale papula dokezem, byt ked chcem.

lenze mna by nebavilo, keby sme sa ohovarali jedna druhu a na seba nadavali;;zatial nam to klape, aj ked sme sa rozdelili ze?, 😀

zuzka1.
6. sep 2009

nam????nemame ziadny problem.

uz sme doma, som prezrata, po mrche pokracujem v chudnuti , etse 2 kila a par centakov a budem ok. ale uz ma vsetci chvalia za schudnutie, tak sa tesim aj z tohto.

danka mame teraz 9 zubkov, ak sa podari, pozriem etse ostatne stolicky a dam veidet.

danciacik
6. sep 2009

Zuzi no my máme len 6 a ďalšie ako keby sa ani nechystali vyjsť
Erika kašlime nato, presne preto som z tej témy odišla nemám rada ohováranie poza chrbát - ja radšej narovinu. 😉

zuzka1.
6. sep 2009

fuuuh, som si myslela, ze sme jediny, co maju malo zubkov. tu neviem co tym detom roiba, ale vacsina uz ma skoro vsetky vonku.

matka vy mate mylsim tak ako my, nie?? a norik maly len 4?ci?

erikasadek
6. sep 2009

zuzka, potesim Ta, josh ma len 10 zubov!!!

zuzka1.
7. sep 2009

dobre ranko,
erika davaju si na cas?? 😉

mna to netrapi, ved zuby raz vylezu, nie??? 😀

co dnes???

ja idem do levic s mamou k lekarovi a potom mam poobede zapis do ksoly. koniec prazdnin 😝

amatula
7. sep 2009

bre ranko

tak ranna prachadzka uz za nami 🙂 zbaštila som 4 toasty 🤐 😀 a idem zehlit..mám toho dost 🙄

zuzka my mám 8 zubakov,ale naas od vecera trapi teplotka 😒 tak dufam ze zo zubkov 😕 neviem aj teraz má 38 a len mami mamii 😨

a co dzanka...kde je ????? 😕

zuzka1.
7. sep 2009

ahoooj, tak som nakoniec nesla do lv, isiel len mm s mamkou mojou. uz su aj na ceste naspat.
maly spinka, idem ja poskladat pradlo, co som vcera 2 pracky poprala.

matka, tak snad ozaj zo zubkov, nech rychlo vylezu.

erikasadek
7. sep 2009

ahojte, moje zlate no tie vecne zubky..................

jasne kde zmizla dzanka;; 😕

no my mame za sebou , prvy den v skolke , s patom , no boli slzy; chudacik.. za chvilu pojdem po neho.;

musim ist kupit skolsku aktovku, do skoly, dnes nam to oznamili..; takze znova; nakupy muz ma zabije. 😀

zuzka, ty vecna skolacka, chod sa zapiasat ty dufam neplaces , ked ides do skoly. 😀

zuzka1.
7. sep 2009

ja????nie!!!!!!!!!!!!mm ,ked poviem, ze potrebujem nakupit pomocky=oblecko do ksoly 😀 😀 😀 😀 😀 😀