Mamičky, ktoré si vedia uľahčiť život

dididi30
1. dec 2008

tak sup sup mamicky, kecajme o vselicom 😵

erikasadek
7. sep 2009

mam pocit ze vsetci muzi su rovnaki, vzdy placu ak nam treba nieco kupit.. 😀 😀

amatula
7. sep 2009

erika Patko plackal 😒 ja som rano isla s kamoskou.ma syna o pol roka mladsieho od Boba..obaja zacali a ten celu cestu knucal ze nejde do skolky a Bobo mu ze co sa bojí ze sak tam je super..az mi bolo trapne 😅 a on len knucal a knucal....

zuzka to si dobre napisala 😀 😀 😀 😀 ze tvoj muz place .....si viem predstavit tie nepotrebne pomôcky 😉 😀 😀

Mato zaspal chuda je uplne na nic ☹ zeby uz jesenne chronty 😒

zuzka1.
7. sep 2009

Matka tak bobo je strasny king 😀 😀 😀 😀 maly rozumko 🙂 si mu musela od jula rozpravat ako je v skolke dobre, velice uvedomely 😉

a snad nie choroba, ale ozaj len zuby, 😒

erikasadek
7. sep 2009

AMATULA, ON SA ROZPMALAKAL ,AKO VSETKY DETI KED SME ZACALI OPUSTAT TRIEDU TO BOLO KNUCANIA,28 DETI NAraz

ja letim po nehoi , tak neskor.;

erikasadek
7. sep 2009

opravujem ponahlala som sa..
rozplakal.; to bolo slovo co som napisala.. 😀

http://picasaweb.google.com/erikasadek/DropBox?...

dnesna skolka.. ak chcete mrknite sa;. 😉

ja sprosta som zabudla , fotak, tak uz len tie neskorsie.; ked osm po neho prisla.. aby aspon nieco mal na pamiatku..

amatula
7. sep 2009

erika teraz si ta podaju v koníkovskom jazykovom okienku! 😀 😀 😀 😀 😀 a stavim sa ze aj mna 😝 😝 😀

pekne foto aj ja som chcela dnes fotit a tiez som si spomenula pred skôlkou 😒 tak zajtra

inak ja dostat josha do ruk..jaj strojcek na vlasy by mal robotu 😀 🤐 nenahnevaj sa 😉 je krasny!!

erikasadek
7. sep 2009

ty potvorka, chces mi ho ostrihat!! si ako moja mama...

ja som ho strihala, v nedelu, 2 cm:::
ako kazady mesiac... 😀

nech si ma podaju, ja uz aj tak svietim cervenym pismom , v niekolkych temach.; 😀

zuzka1.
7. sep 2009

ahojte kocky,

tak oasm slavnostne zapisnaa, je zo mna tretiacka 😉

boli sme u nasich, teraz vonku, maly sa hral so sudem, je o 4 meisace starsi, tak mali robotu s kamenmi, autami, klucami, plaicami a podobne.

vy ako???

blau
7. sep 2009

ahoj tak prebiezne si vas citam moje ale nestiham

zuzka1.
7. sep 2009

jarka ako sa vam doma dari???

chlapci su etse stale zalubeni????

vasi oddychuju,. vceget doma, coo???

ideme kukat superstar, sa tesiiiim

janbari
7. sep 2009

hej aj ja už kukám.....sa celkom teším

zuzka1.
8. sep 2009

janka ty prides ak zjaveie, napises iobcas!!!!!!musis sa poilepsit!!!!!

inak dobre ranko damy!!
co hovorite na sueprstar????celkom osm sa bavila, o pol 10 spala., takze dnes do ruzova. na to, ze mam mrchu yborne. idem povysat hned , budeme sa s malym hrat a pojde hajat. ja neviem co budem robit. nic ma nenapada.

lamada181
8. sep 2009

ahojte baby ja len na skok sme v nemocnici od nedele rano mali dostal febrilne krce museli sme si ho s mm ozivovat dokym neprisla sanitka teraz sme v nemocnici ale vsrtko ok uz je len nevedia s coho mame tepllotu mali sa drzi vcera cele doobedei nemal teplotu a celu noc tiez teraz nemame teplotu no uvidime ako dopadnu vysledky a mozno pojdemem zajtra domov j som sa prisla len umyt mm je pri malom hrozne cosi no ved vam potom porozpravam ahojte a drztťe sa

erikasadek
8. sep 2009

lamada drzte sa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ☹

daj potom vediet co a ako, budeme na vas mysliet... 🙂

tak zuzka ty nevies co budes robit , nechces prist sem, hned dam vela ideii/ 😀

zuzka1.
8. sep 2009

kriste pane, lamada rychlo sa vyliecte!!!!!
skoro osm odpadla!
drzte sa, liecte sa, pevne nervy. chudacik maly ☹

erikasadek
8. sep 2009

opravuju nam konecne vytah po 4 dnoch nefunknocnosti konecne;.. uz som hotova.. 😀

bojim sa , ze tolkym chodenim po schodoch nahodou aj schudnem.; 😀

zuzka1.
8. sep 2009

boooze, na kolkom byvate??? ja neznasam chodenie po schodoch a moj maly chce ist k nasim na 4. len po schodoch,
stara sa maminke o figuru

erikasadek
8. sep 2009

zuzka, chces sa smiat na 2 ale ked musim ist rano , dolu a potom naspt za pol hodinu apotom o 11 znova dolu...
a naspat, o 12 a znova naspat...
a znova dolu o 16 a znova naspat domov a k tomu 2 KM a tam a spat tak si vies predstavit , ze ten vytah to klincuje;. 😀

zuzka1.
8. sep 2009

erika ved to musis byt ako lan, ked tolko behas 😉

erikasadek
8. sep 2009

ako ; lan videla si moje fotky so slovenska, ved som vatsia ako ta fotka.; 😀

zuzka1.
8. sep 2009

no zas neprehanaj 😉

mata sa zatulala asi cestou zo skolky, dzanka nezvestna, jarka si uziva muzika, danka stratena tiez, lamada ma trapenie teraz, norika dovolenkuje. toto je svet

erikasadek
8. sep 2009

ze normalne vyhlasime patranie federalne.. 😉

baby ozvyte sa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

lamada181
8. sep 2009

no caute mis me doma dnes na prepustili teraz sme dorazili mali nema teploty tak ze mozme ist domov a potrebovali postel a sme s mt blizsko pri nemocnici keby cosi vecer sa ozvem zatial a dakujem

erikasadek
8. sep 2009

lamada tak to je dobra sprava.. 🙂

super tesim sa s tebou... 😉

zuzka1.
8. sep 2009

aj ja sa tesim, hlanee, zeste domka, zdravi.

my sme absolvovali 10km turu, do kopca na bikoch!!!!! 😝 hrozneee, ale teraz odbry pocit🙂

danciacik
8. sep 2009

Lamada, teraz som si to prečítala, držte sa, Paťkovi aj vám prajeme veľa síl. Nech je už drobček zdravučký.

erikasadek
8. sep 2009

danciacik ahoj...

tak si predstav dostala osm s ado temy , kde som verejnym nepriatelom cislo jeden.. 😀

hned sopm myslela na teba.. 😀

danciacik
8. sep 2009

Erika a ktorá je to téma? že nakuknem 😉
Si zlatá že na mňa myslíš. 😀

danciacik
8. sep 2009

He, baby keď som zjedla segedínsky a hneď za ním krupicu môže mi byť zle? 😕 Bo zatiaľ mi nie je ale viem že by sa to nemalo.

erikasadek
8. sep 2009

danciacik// v moja svadba;.
moj manzel je moslim.. 😉

no , mala som si , ruku odseknut , predtym nez tam napisem.. 😀

je tam jedna podobnej tvojej, ked chapes.. 😉

no co nemozem kazdemu sa pacit nie?? 😀