Mamičky, ktoré si vedia uľahčiť život

dididi30
1. dec 2008

tak sup sup mamicky, kecajme o vselicom 😵

lamada181
25. sep 2009

vidis to som nevedela no ama mas kompletny recepppprik mnammnam dobru chut ti prajeme s dankou

danciacik
25. sep 2009

😀 Maska
nič nachvíľu zdrhám idem si po mužíka do práce - na také mini rande. Keď nebudú deti plakať tak sa potomozvem

danciacik
26. sep 2009

Dobré ránko. Ta čo to víkendujete?

erikasadek
26. sep 2009

dobre ranko druha.. 🙂

ako s amate baby.. zlate idem vas docitat.;

zuzka1.
26. sep 2009

ahojte mamusky,

tak sa hlasim, ziva zdrava, tieezva dokonca(4 striky, takze ok), vsetci sa vyborne zabavali, jedla bolo dost, chlapi v deliriu pojedli co zostalo, pitia az az, este mame úlny kufor, ozaj bolo super.

kamaratka nas pozvala na Silvestra na chatu do Tatier, tak asi aj pojdeme. este dvoma parmi.

ozaj bolo vyborne, zrelaxovali sme uprostred hory, chlapi sa opili jak dela, sme sa na nich nasmiali.

co vy dnes?my mame oberacky, ale ja si idem pre maleho, nech ini oberaju, ja budem pit. 😀

lamada181
26. sep 2009

ahojte mi ideme pre malu som hotova doteraz sme spali konecne po dlhomcase som sa cyspala mali je jak cert norik teda nechces a dani nechces tie body pre deti zuzi uz sa robia ok ahojkyprajem pekny nadherny slnieckovsky den

danciacik
26. sep 2009

Ahojte. Tak mne sa nič nechce. Larka je nejaká chorúčká zase tak sedíme doma, obed už je dávno navarený, MM je v práci tak som sama - no ako ináč nie? 😠 . Chcela osm ísť ku rodičom ale aj ocko je chorý. ☹
Tak dnes budem asi pracovať keď sa dokopem.

blau
26. sep 2009

Ahojte dobry den. My sme boli na bicykli a nejaky k...t psychicky debo, zacal po mne vrieskat nech vypadnem s bicyklom z chodnika. A ja som prave odbocovala na chodnik pre cyklistov. No jebo ludia sa nanho divali. Ja som ho vobec neohrozila isla som krokom za nim!!!!
Tak som mu povedala: ukludni sa stary a zacala som sa smiat. Keby ste videli ten jeho gesicht cerveny 😀 😀 😀
Zuzik neviem asi koncom augusta nechcem klamat 30teho? dam ti vediet. 6 jula je v istanbule haha nepojdeme 😅

Ja varim ryzu zo zeleninkou a zapekanu rybku so syrom a brocoli. mnaam, Inak som hotova kazdy den co mam varit. To je na nervy...a nebavi ma to. Kurnik vy ste tu ake kucharky, ja sa mozem hanbit 😔

blau
26. sep 2009

babyyyyyyyyyyyyy ja tu citam a mne ta ryba zhorelaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa, vcera zemiaky som dobraaaaaaaa??????????? do kelu volajte ma kucharka 😀 😀 😀 😀 alebo chefkochin 😅

lamada181
26. sep 2009

ahojte mi sme teraz prisli domov mam nervy v riti s mm sme sa posekali kvoli malej ale hkalvne zato zase moze svokor jaj no nic idem si dat vanu a ukludnit zatial

danciacik
26. sep 2009

Ahojte. Jooj Jani to ma mrzí 😒 .
Ja mám tiež dnes blbý deň, Jarko je v robote, Larka je zase chorá, Paťkovi ide zúbok a ja mám rozrobenú kopu papierov. Som na tú škôlku trošku naštvatá pretože v tom v čom sedia v triede ich berú aj vonku

erikasadek
26. sep 2009

ahojte baby,vidim ze mate blby den za sebou..

blau anjelik, keby si videla moje nepodarky.. 😀 v kuchyni a to som pracovala v restike.. 😀 😀

danka, 😉 neboj bude lepsie..
zuzka super ze si si to uzila... 😉 pokracuj v spravach ako sa zabavate.. aspon sa vyhnes oberacke.. 😉
lamada.. je mi to luto ze ste s apohadali.. dufam ze uz ste teraz udobreni.. 😉

danciacik
26. sep 2009

No baby ak máte záujem tak si kuknite videá na ktoré som dala linky do Poprad Babytuning - nemajú chybu hneď sa vám zdvihne nálada. 🙂

zuzka1.
26. sep 2009

ahojte mamusky,

tak som sa uspesne vyhla oberackam, bola som cely den u nasich, otec aj brat v robote, takze sme mali veget.

boli sme na prechadzkach, na ihrisku, kade tade, maly bol jak anjel. vyborny den.

zajtra idem zase k nasim, kedze mam m nasral, zase raz si zastaval MJS a spol. tak osm sa tak rozhodla, kedze mi lezu na nervy. 😎 😠

idem kukat superstar, maly spinka.

norik1
26. sep 2009

cafteeee boli sme pozriet dnes nasu babku co pusta hlasky, ziadne dnes sice neboli, ale co som sa nedozvedelaaaaaaaaaa......to tu ani pisat nemozem na sklo lebo masakeeeer....idem vydierat MJS he heeee

inac ja vcera nachystana vecer konikovat, sadla som k pc a o 5 minut mi mm vravi, mamka necitis tu smrad? tak sme zacali nuchat po obyvacke. Ked som ten smrad zacitila, hned som vedela, ze je zle, takto smrdeli kable ked mi sa roztopila izolacia a skoro mi zhorelo auto (nekupujte si Opel).... hned som cupla k zastrcke, v ktorej nebolo NIC zapojene a ked som uvidela stupajuci dym, len som zvrieskla - ty vypni poistky, je prenesiem maleho /spal v lehatku/, nech sa neotravi....pol deviatej vecer, nachystani na romantiku a namiesto toho toto....

no zozente v piatok vecer pred deviatou elektrikara!!! vsetky zastrcky v byte off, esteze svetlo je na inom istici, ale co chladnicka, mrazak, prave beziaca mycka na riad /plna vody mimochodom/. Nakoniec sme zohnali jedneho cez kamosa, ktory sa u nas mordoval do desiatej. Nebudem vam hovorit, ze co sa mohlo stat, keby sme neboli doma - co keby sa to stalo pocas dovolenky??? Kokos este furt sa klepem...

danciacik
27. sep 2009

Dobré ránko. No vidno že je víkend, nejak poriadnenepíšete. Norik cipána dobrý zážitok. No ja ti poviem že nám sa toto stalo asi 2 mesiace do zadu, ale ja mám to šťastie že môj chlap je vyučený elektrikár.

blau
27. sep 2009

bre ranko, teeeeda ake ticho. Do kelu Norik ste mali stastie fuuu esteze tak. fuuu

Zuzik dobre uzivaj si a nehaj tak, to je jasne, ze si syn zastane mamu. Uvidis aj teba si Samko bude zastavat pred tvojou nevestou 😝
To uz tak je. Aj ja ked pindam, tak niekedy my da M za pravdu a niekedy mi povie nedovoluj si 😕
co uz tak to byva 😖

Ja som si dala kupel , chlapi isli na prechadzku potom ideme na vylet a pozeram koncert. Black eyed pees.
Ja sa uz tesim ale na ten U2

lamada181
27. sep 2009

ahojte mi doma ticha domacnost furt jaj by som vrazdila uz o desiatej navareny obed a cakam dokym sa mali zobudi a pojdene vraj na vylet pozret huby mm sa snazi uspat malu ale nic moc zatial sa hryzu steklia a tak ja som hotova este mi treba zavesit pracku jaj vcera som vam zabudla povedat volali mi ze kuchynsku linku aku som chcela nebudem mat iba ak si pockam este 3 tyzdne mna fakt picne
norik aspon ze ste to zacitili a ze ste boli doma hlavne za sa vam a malemu nic nestalo
erika dakujem najhorsie je na tom ze za to moze svokor hlavne
danito je normal vcom das dieta do skolky tak tom bude dnu aj von klasika to len sukromnych prezliekaju statnych vobec cosi to je vela robty
no nic prajem aspon nedelu peknu vecer sa ozvem idem si aj ja na chvilu odychnut ked deti cca spia 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 i

amatula
27. sep 2009

peknu nedelu prajem dámy 🙂

co to tu necitam...zuzka pohadana, blau M ti povie nepindaj 😀 ...sak len pockajte ked budete spolu desat rokov.....to este len bude sceny 😝 🙂 🙂 konecne sme si na seba zvykli a celkom nam to klape 😎

zuzka aj ja dem na silvestra do tater..sak uz som to tu pisala ak pojdes musime zdôraznujem musíme!!!!sa stretnut!!! 😉

decka sa nabubaju a ideme do mesta 😎

lamada181
27. sep 2009

ama trosku popletene zuzka neni pohadana ona je v pohode skor ona si uziva ja som pohadana
jaj baby boli sme na ktratkom vylete auto nam zacala nejak blbnut zacalo nam sa s neho kurit jaj mna picne uz nemam ine nervy este stastie ze som nesedela za volantom ja tak sme dosli k nasim a s otcom to kukali ze nam kvapka nejaky olej tesnenie ze odchcadza ci co no tesim sa na tu investiciu do auta skor to budem riesit asi kupou noveho auta aj tak sme ho chceli vymenit horsie je to ze uz neni srotovne skoda
co mate noveho aka je nedela mi zajtra ideme konecne do skolky hura hura hip hip hura 😀 😀 😀 😀
jaj tesim sa strasne moc
ama tak to si fakt neviem predstavit ze ked budeme 10 tokov spolu ale pravda je ze poslednom obdobi za hnev nasej rodine mozeu svokrovci a nik ineho lebo sa staraju do coho nemaju a tak no nic nejdem sa tu rozpisovat ked tu nik nieje 😀 😀 😀 😀 😀 😎

danciacik
27. sep 2009

ahojte, tak Larke je už trošku lepšie, teploty nemá, kašle mokro - zabral Robitusin tak zajtra ideme do škôlky. Sa teším tak ako ty Janka lebo dnes už zošediviem 😀 , bez manžela a makám od rána na papieroch ako fredka, Paťko mi čorkol lízatko a keď som bola zahlbená do papierov tak ho hodil na postele skoro ma porazilo 😠 to bola iba sekunda tak musím ešte prezliecť postele, vyžehliť pyžamko do škôlky, dorobiť papiere, ale stihla som aspoň pizzu upiecť a buchty tak aspoň niečo no som zvedavá mám tak 1,5 hodiny na zvyšok roboty tak idem makať.
Jani ale naserie to, veď už nie je tak teplo že ich v tepláčkoch pustia vonku veď dnu sa spotia a potom vonku? To je super riešenie fakt 🤐

norik1
27. sep 2009

cafteee mamuse tak to mame naaaadhernu nedelu za sebou, co?

my sme boli na chalupe u nasich, amly behal len v tricku a plienke co bolo tak horuco, super parada pocasie, skoda len ze uz bude skaredsie a skaredsie... co uz, ide zima....

ale vam poviem ze s malou dusickou som sa vracala domov, ci este nie sme vyhoreni alebo co... 😅 😕 🙄

zuzka1.
27. sep 2009

ahojte mamusky,

tak sme dnes boli cely den u nasich, mm s nami, s MJS sa nebavim , teda nevidela som ju uz od piatka, sme s anejak obchadzali , ale j.bem na nu p.cu staru 😠

inak krasny den dnes, boli sme u nasich, oaza pokoja, s malym vonku doobeda aj poobede, pekne sa napapkal polievocky aj kuriatka s ryzou a kompotom. jedol jak keby sme mu nedavlai, ale to on u nasich vzdy.

zajtra pojdem hned rano k nasim, do mesta s mamkou na kafe, potom domov, treba mi prat, mam ale na 4 pracky. nech sa mozme tulat ostatne dni.

norik teda soky riadne, co??ja by som bola hotova asi.

amatula s mm ok, len ma vtedy nasral, ale zaludok vycisteny a pocula som, ked sme prisli, ze MJS dava kapky, nieco pomohlo, no. ale povedal, ze bduci rok kupime dom a hotovo,pretoze mi ked s achytime vzdy len za jendu vec 😠

Danka som rada, ze Larke je lepsie, ako robis pizzu domacu???hm?daj recept, je tenka ci hruba?

erika tu nebola???

Jarka musime tych nasich mm, teda v tvojom pripade nie usmernovat asi, coo???hrozne s chlapmi. co Luca, nechyba mu dede?zeby ste prisi na svk??

amatula neviem presne kde to je v Tatrach, zistim, ak to bude naisto dam vediet, bolo by super keby sa konecne stretneme.

danciacik
27. sep 2009

Ahojte, tak poslušne hlásim že som všetko stihla urobiť čo som mala. 😀
Zuzi ja robím takéto cesto:
500 g hladkej múky
1 kávová lyžička soli
1,5 polievkovej lyžice cukru
3/4 dcl oleja
3 dcl mlieka
1/2 kocky droždia
necháš vykysnúť vyvaľkáš a ja ho dávam na pekáč na to kečup, šunku, šampiňóny, paradajku, vajíčko a ku koncu pečenia posypem ešte syrom - o tretej som ju upiekla a o pol štvrtej už nebola 😀
Je z toho pekné tenké cesto ale môžeš si nechať aj hrubšie.
Inak toto cesto môžeš používať na viaceré účely ja ho napríklad po vykysnutí rozdelím na polovice a z jednej urobím pizzu a z druhej slané alebo sladké rožky alebo závin. Je to také neutrálne cesto takže čím ho naplníš tak dostane buď sladkú alebo slanú chuť. 😉 Dnes som z tej druhej polky urobila také rožky plnené horčicou a párkom.

danciacik
27. sep 2009

No Eriku by som aj ja potrebovala lebo ju chcem ,,zneužiť" 😀 - potrebujem vedieť ten recept na croasanty. Lebo zachvíľu na nich skrachujem.

zuzka1.
27. sep 2009

dani dakujem, tak vyksusam a zabudla som ti napisat, ze aka herecka z teba bola v telke 😀 super, osm to pozrela, podla linku co si dala.
aj u nas robia tie byty, kamoska v jednom byva, su vlemi pekne , aj ked si nemozu dat zaluzie ake chcu a kazd ejedno prerabania musia hlasit. byvaju na samom vrchu a nemozu si dat ani nejaku markizu, aby im nepalilo na balkom, pretoze by to pokazilo estetcky bytovku. jedine, zeby si dali vsetci co maju horne byty, ale rovnake. 😒

ale inak je to krasny , priestranny byt.

lamada181
27. sep 2009

n ocaute ja som unavena zbyta jak pes vraj nedela odychovy den hovno sprepacenym musela som zehlit vyupratovat paulinku nachystat do skolky a tak
dani serema to a riadne a co mam len aspon to ze teraz budu davat pozor na paullnku v skolke tak snad daju pozor aby soi dala ciapku a tak jaj mne sa nic vobec nechce akurat si robim chipsy mnam dostrala som na nieco tukove mnnnnnnnAAAAAAAAAAAmmmmmmmm
no baby ja som tiez piekla dne skremes neda te si
dni s toho cesta mozes spravit aj cesnakove rozky alebo grankove viez ake su dobre

lamada181
27. sep 2009

no aspn jedna radost dna s mm sme v pohode ale tiez len vdaka autu 🙂 🙂 🙂

norik1
27. sep 2009

No Zuzi prezrad co zapotila ta tvoja JS...cim ta vytocila? nech tu nepindam furt len ja 🙂

danciacik
27. sep 2009

He Zuzi ďakujem. Sa budem červenať, ono s nami rozprávali dlhšie len to zostrihali. Ale som hrdá že som tam mala Paťka 🙂
Jani no ja by som najradšej si zobrala tie učiteľky na paškál, lebo ja ich vidím z okna keď sú vonku.
Juuuj krémeš - mňaaaam chytro nejak pošli 🙂