Mamičky, ktoré si vedia uľahčiť život

dididi30
1. dec 2008

tak sup sup mamicky, kecajme o vselicom 😵

zuzka1.
14. okt 2009

my dnes mame sosovicu polievku, pangas aa varnee zemiacky, ja tu rybu milujem, by som to jedla stale.

brokolicu mam aj ja v chladnice, spravim borokolicovu kremovu zajtra alebo poajtra.

ja som bola na tej teorii asi 2x, potom jazdy, no horor to bol zo zaciatku 😀 😀 😀 ale sranda no.

amatula
14. okt 2009

nie nie nei autoskolu nespominajte 🤐 mm mi vcera doniesol prihlasku 😅 😖 😒 😨

zuzka1.
14. okt 2009

mata najvyssi cas sa prihlasit, nech stihnes dojazdit pokial bude lad a sneh, aj ked u vas je to uz asi jendo, kezde vy tam mate sneh uz teraz, ale zas eapson sa naucis.
ja ed som robila vodicak, bol aj sneh, aj mraz aj vsetko, ale clekom fajn to bolo. apson sa nebojim v tkaom necase.

no a na to obdobie sa veeelmi tesim, co ja mam este ako tak trpezlivost, som zvedava co spravi mm.
ja uz teraz odnekonca s malym stale to iste, baba haja, haja baba, tati tata, tata tadi, didi de je, de je didi, baba ham, ham mnam, mnam ham a podobne kombinacie donekonecna.

amatula
14. okt 2009

no ved na toto som ja cakala ja chem robit na snehu a lade lebo u nas je to kamikadze v zime tak sa musim naucit...a mm povedal ze nech prve auto rozbijem to v autoskole 🤐 😀

nas Mato uz suvisle rozprava vsetci vravia ze má dva roky....som nanho pisna 😎 uz sa snazi aj K R 😎

idem papa..so segrou na aute dufam ze to neopreme o zvodidlaaa 😀 😝 🤐

lamada181
14. okt 2009

asi tak nejak aj ja sa tesim na zimu co sa tika autoskoly ale to si dam potom skusobne jazdy uz som dohodnuta no moj instruktor je so mna chory a to cez zimu bude este viac co vam budem hvorit ja mam proste ferari
dani kde si jak je vam a pocko ako urcite meter az dva snehu ze

zuzka1.
14. okt 2009

teda Mati, my kecame, ale uplne plynule nie, Matko je sikulo ozaj veliky 😉 snad aj nam to pojde lepsie alepsie cim ksor, je to super, ked normalne pokecame 😉

nas r nepovie, ale zo sna povedal rita(meno psa)uplne zretelne, zaujimave. susedovych chlapec, o 2 mesiace starsi krasne hovori R.nic ine nevie, ziadne slova, len mam, tata ale R ovlada super

blau
14. okt 2009

Ahoj, my sme boli u toho noveho dr. Nic len som sa bola spytat, ze ho nechcem dat ockovat az neskor ked bude mat 2roky. Dr povedal, neni problem super sme sa porozpravali mlady , fesak ma 7deti!! Aj on dava svoje deti ockovat povedal my svoj nazor, a ze si nemam robit vycitky , ze maly je super zaockovany.
Uff no este budem rozmyslat, ale ma ukludnil a do nicoho nenutil. A mam ho 5min peso od dveri domu, tak to som rada. Maly ani neplakal drzal...zlatinko moje.

Mata teeeda, ze Matko rozprava to je super. Nas nic moc aj o tom som sa rozpravala s dr. povedal, hlavne je ze pocuje a rozumie. A on rozumie vsetko aj po sk aj po de. Takze to je v poriadku.
Musime ist este k ocnemu na vysetrenie a to spravim termin aj M, lebo ten nosi okuliare a uz 100rokov nebol. A u nas pekne svieti slnko, ale uz je zima. Mosim mu ist kupit topanky a rukavice take tensie a pancusky este.

Neviem sa dockat, kedy mi pride uz konecne balicek z USa. Lebo bundu uz potrebujem a aj riflaky 😅

Mata s tym sneho je to fakt sila teraz. Drzim palce pri vyplnani prihlasky. Ja som tiez robila v zime fuuj som povedala, ze nikdy viac, ale to som mala 17rokov, teraz by som neviem....ale ked ta smyka a si cerstva vodicka, tak to je iny adrenalin 😕

amatula
14. okt 2009

tak uz mse doma..Mato má stale 11kg..moje male nedonošenatko 😀 😵
no my máme take stastie ze obe deti vedia krasne rozpravat..fakt to dakujem bohu..alebo citajte si to ako chcete..ateistky 😀 je to super...ziadny problem....
synovec bude mat 5 rokov a musi chodit na logopediu lebo nevie rozpravat 😒 a moja trubka Dalibor ked aj stretne dieta ktore nevie pekne rozpravat tak mu hrkne do ocí ze ..co ved ja ti nerozumiem 😅
ale jarka mali sa pohne uvidis niektore zacinaju neskor ale hravo dobehnu svojich rovesnikov 😉

inak to ockovanie...uz zrusili to co sa malo trojrocne lebo ze vakcina pretrvava..takze ak ja sama nedam ziadne dobrovolne Mato dostane dalsiu vakcinu az ako 5 rocny 🙂 !!tiez som neverila som sa na to tri krat dokrtorky pytala 😕

blau
14. okt 2009

a aka to bola vakcinaß vy uz mate vsetky preockovania za sebou?

amatula
14. okt 2009

jarka ty mi davas otazky 🙄

viem ja ako sa presne volaaa? 😨 ...no tak prevenar máme tri a vsetky tu na slovensku povinne do 15 mesiaca 😅 posledna bola MMR 😕

zuzka1.
14. okt 2009

ahojte,
Jarka supis doktor teda a velmi plodny sa zda 😀 😀 😀

bola tu kamoska na kavu, sme podebatili, maly sa povyskieral, pohral, dobre bolo.
vypytal s ahajt, tak osm zvedava co sa bude diat.

Hej hej, ja som sa tiez pytala a dr povedal, ze pokial nic nebude mame od neho do 5 .rokov pokoj, ze potesujuce.

A jarka presne tak, hlavne , ze rozumie. ja som ti hovorila, ja som do 3 rokov nehovirla a teraz maju zo mna vsetci radost 😀

amatula
14. okt 2009

zuzka radost alebo strach? 😅 😀 😀 😀

som rada ze si to aj ty potvrdila ze az v 5 rokoch....uz som myslela ze to len nasa dokina 🙂

juj idem pre Dalibora boooze tam je pocasie fuuuuka a snezííííííí 😖 mam zobrat Mata nemam mám nemam 😨 ked rano som ho nechala s babkou a ked som prisla on tisko sedel co nerobí casto a mal tak smutny vyraz ☹ 😒 to mne trha srdce 😢

zuzka1.
14. okt 2009

jaaaj mu bolo smutno zlaticku, dilema, zobrat ho do necasu, nezobrat 😕
aj nas to raz caka 😖

erikasadek
14. okt 2009

ahojte;;
ama dobre rozmyslas, nauc s ana snehu ni etaki frajeri , si nabuchali pysky, na snehu.. 😀 😀 😀 😀 😀

jarka, moja, neboij sa, u vas je dvojjazycnost.. ako unas , dokonca 3 jazycnost 😀

ale neboj , ako si pisla, na slovensku odpoveda, a rozume , ostatne pride, niekedy staci par dni.. a bude to frcat samo..

luca sa asi , skor hybal ze???

u nas je to , naopak , pato , je na urovni 2 az 3 rocneho v rozpravni a josh, ten tu , plieska, jedna radsot v dvoch jazykoch; este aj dnes dostaval pochvaly , on este nem aani 2 roky a tak rozprava????

som hrada, na neho , ako aj na pata robi velke , pokroky.. 😉
ale josh je cislo.. vo franine, a slovencine, ja na sulanie..
do telefonu spieva prsi prsi..

a stae mama daj, pod, pit, pes, mina;;
a podobne.. a potom prejd ebez problemov do franiny..

to co som snivala u pata , josh mi vynahradza.. 😉

lamada181
14. okt 2009

ahojte babenky tak mi mse boli kuk na byt co tam nmoveho nmo horor jaj este dobre z esom sa zla kuknut lebo by ma piclo keby som poslala peniaze rootnikom za hovno jaj ale si to zlizol ich sef ked som mu volala jaj no co vam budem hovorit

danciacik
14. okt 2009

ahojte kočky. Nehnevajte sa na mňa, no ja teraz vôbec nemám čas, pomáham segre s účtom má toho podstatne viac ako ja a okrem toho sa naplno venujem deťom. Snažíme sa Paťka doliečiť a Larka už celkom schopne papá len odmieta všetko mliečne a má trochu psychické problémy - nevie sa spamätať z tej nemocnice ☹ . Manželovi už začala sezona takže sa tak skoro neuvidíme.
Jani sneží tu ako šalené, zima jak v ruskom filme brrrr ani nos sa mi nechce vytiahnuť vonku.

erikasadek
14. okt 2009

danka, tak to je dobre, kasli na nas, teraz venuj sa detom. 😉

nedavaj jej nic mliecne ak nechce.. 😉 je to tolko chutnych veci..okrem mliecka.. 😉

drz sa; 😉

norik1
14. okt 2009

cafteee mamuse 🙂

som bola na oslave takze mam oneskoreny nastup🙂

Ja som mala autoskolu aj skusky v zime a nieje nic lepsie, v lete sa to jazdi, ale naucit sa na snehu a na lade je uzitocnejsie.... sice mi lepilo dva krat tolko na skuskach, ale zasa ked je lad tak odpustia kuzelky 😀 😀 😀

my kecame asi tak narovnako ako Zuzkin Samko, vsetci tu oci vycumuju ze ako keca na taky vek, vraj je to dost skoro na chlapca.... ze vraj chlapci takto rozpravaju az okolo dvoch rokov standardne. Ale niektore deti jednoducho najprv odkladaju na harddisk a potom ked raz spustia......vid Zuzka 😀

My tiez mame ukoncene ockovanie hexy 3 davky a MMR na 15 mesiacov, najblizsie az na 5 rokov sa mi zda. A mamka by mala ist na tetanovku, ale no ma kedy???? 3 vakciny....

Bola som dnes na poste, dosiel nam ten plysovy Pribinacik za viecka, isla som s nim pre Fila do jasli, do vecera ho z ruky nepustil a furt vykrikoval Cica! Cica!! som sa valala z neho 😀 😀

zuzka1.
14. okt 2009

sme tam kocky, JAR nas caka, ja som to vedela, jeidna v bare co verila, chlapi klasika nadavlai, len ja tisko sedela a verila a nakoniec bola za kralovnu, sako ako inak 😀 😀 😀 😀 😀

pre toto milujem futbal 😀 adrenalin, nervy, sediny,ale sme tam 😀

erikasadek
15. okt 2009

ahojte.. dobre ranko.. 🙂
norik cica??? 😀 dobry je .. 😉 😀

neako to tu flakate...
dzanka nas , uz navzdy opustila ?? ☹

amatula
15. okt 2009

ahojte butlave vrby 😵

norik super za máte cicu..ze je krasny a tie zelene gate 😵 😵

bozinku u nas normalne zima 😨 cesta do skolky dnes uchvatna zobrala som letecky dazdnik ten je myslim ze este o kusok väcsi ako rodinny Bobo mal aj prsiplast a aj tak bol celi zacvastany 😅 😒 a celu cestu si vykracuje ako by bol na nedelnej prechadzke 🙄

zuzka1.
15. okt 2009

dobre ranko,

norik aj tu sa vsetci cuduju a hkaju, ze jak to, ze tolko rozprava.

cica je cool 😀

mata ja ti tie rana nezavidim 😝 a bobo je salamista, evidentne 😀

co dnes?

ja peciem baobvku, maly nehccel spinkat rano, tak sme sa hrali, teraz s amu strasne pacia(konecne)cd s pesnickami. tancujeme, spievame, recitujeme, sa mu mama paci, asi som smiesna.
som si dnes objednala vianocne pre deti, ze 14E, im j.be, ale bude zabava.
kto ma zaujem nech napise ip, potom napalim, ked pride.

blau
15. okt 2009

Ahojte moje mile. No ama vidis mi nemame este tu poslednu davku hexy a pneumokoky, ale necham to az na buduci rok. Pre rok 2009 stacilo som povedala aj dokimu.

My sme boli v kindergrupe no co Vam poviem, vsetky deti sople 🙄 🙄 🙄 Luca je v rekonvalenscensii, tak to dufam nechyti. Ale bolo fajn mala som babovku bola super....Luca sa hral zlaty bol.
21 mesacny Jakob konecne zacal sam chodit, tak sme sa vytesovali aj s jeho maminkou, je fakt ze kazde dieta je ine. Nas moc toho nenavyprava, normalne, ale Jaro a roro povie normalka s R.

Ja mam zaujem zuzik o cd, napal aj ti zaplatim osobne si preto pridem dobre?

amatula
15. okt 2009

zuzka kto to spieva..podhradsku a canakiho máme 😉 su super...

ja upratujem Bobovi izbu triedim male veci..v domneni ze Mato spíííí 😠 a on sa hral a celi sa povyzliekal 🙄
idem poumyvat hojdacku a zopar hraciek z vonku..som to spod snehu hrabala 😖
poobede este upeciem pangasa...svokor nam vcera kupil 5kg balenie 😎

idem dat kavu lebo skapinam 😝

blau
15. okt 2009

noooo ama esteze hovoris, aj ja mosim potriedit veci dnes som oezhlila milion veci, co sme dostali po Filipovi. Len uz to nemam kam davat, tak letne musia von a aj svoje veci musim, lebo ani ja uz nemam miesto..jaaaja a ako sa mi neste dam si s tebou kavu. Das si k tomu aj tvarohovu tasticku?

amatula
15. okt 2009

ja uz som si dala VESNU 🙂 ale idem este nieco pozhanat 😀 😝

zuzka1.
15. okt 2009

Jarka posli ip, adresu ak chces poslem aj do Austrie ked chces. A kludne pridi 😉 na penizky zapomen

Mata je to podhradska a canaky, su super. najdem to a poslem link, nech posudis ci je toto iste.

amatula
15. okt 2009

zuzka mi ich zereme uz roky..teda skoro 5 rokov...spievaju aj anglicke 🙂 aj Mato na nich fičíííí 😀

najlepsie je detom 1 a detom 2

zuzka1.
15. okt 2009

ja mam detom 1-2, anglicke 1 a teraz tieto vioanocne som objednala. su super, aj mne s apacia, aj malemu.
najskor, ked obl menisi nezajem, teraz tancujeme jedna radost

lamada181
15. okt 2009

ahojte baby no mi dnes lenosime pozerame dvd rozpravky vonka snezi a je fest zima nikdo ma nedostae vonka ani zasvet edelu musim istt do roboty ale len na tri hodky tak to sa da len som zvedava ci sa zmestim do nohavic a do kosele jaj to bude sranda zuzi ake pesnicky lebo nejake mam aj ja vianocne k tim dvd same vianoce kukame lebo nasa paulinka ako videla z e pada seh jej viaoce uz bozde a ja nemam ani darcek a obvikle v tomto case nakupene a mam pokoj no horor so mnou no co vam budem hovorit detom nevysvetlim ze vianocny darcek byt nie
zuzi v pondelko ak pojdem do mesta posielam ok su nadhere podarili sa mi no aj tak som zvedava co povies ti