Mamičky, ktoré si vedia uľahčiť život

dididi30
1. dec 2008

tak sup sup mamicky, kecajme o vselicom 😵

blau
22. okt 2009

Ty koky a tu v posratom Villachu 3,80eciek. Americania su lakomy a vobec....to si ani neviete predstavit co je to za narod. Na lodi sme mali len Amikov pasazierov. To ste nezazili......
Presne Zuzka ja kupujem v emerike, lebo na Sk a sa mi to neoplati, Ale ja si rada dam kavu aj ked je hnusna doma, uz len preto ze je to doma a s mojimi priatelmi. Idem na kavu pritom stroj mi doma spravi lepsiu. Baby a mi platime za vlastny byt 250eciek aj s vytahom a sme vo Weltstadte. Fakt je to rozdielne...

erikasadek
22. okt 2009

lamada si zlata.; 🙂

drzim palce 😉

blau.. americania zalezi su , lakomci a ie su.. 😀

najnovsie su , pracahci , rusi a cinania. japonci nepozeraju na ceny. 😉

zuzka1.
22. okt 2009

rusi boli moji najlepsi zakaznici, trinkgelt 10000sk som nedostala od nikoho len od nich 😉

erikasadek
22. okt 2009

ze?? 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

amatula
22. okt 2009

jejda ale ste popisali ..
fuj my sme dajak skapaty...dalibor aj ja aj tato 😒 teploty kasle spole,,mm ostal dnes aj doma 😝 len Mato odolava....fuj a mam tolko zehlenia 🙄 no nic idem sa do toho pustit....
zuzak ked pojdes na tie nakupy nezabudni sa ozvat...to povodím kde co 😎 😀
my sme vcera nechali decka u svokrovcov a bludili mestom len sami 😵

zuzka1.
22. okt 2009

no ahojte, ja som vcer aprechladla Mati, rano ma aj mm nechal dlhsie spat a bol s malym, teplotu osm nemala.
teraz je mm s malym este stale vonku, niekde behaju za mm kamaratmi do garazi, uz by mal ist aj spat, ale ked to tatika bavi, nech sa tatikuje.

ja som utrela prach, povysavala, dalal prat, umyla podlahy, poliala a pohnojila kvety,vyumyvala si sporak, chladnicku, kupelnu, wc.
uz mam veget, poobede spravim ten kupel, doobeda som len spala.

snad bude maly spinkat, nech mozem aj ja oddychovat trochen

MAti tebe by som volala hned prvej 😉

erikasadek
22. okt 2009

zuzka.. 🙂

no a my sme asi chori , pato s ami stihol prave povraciat , ako divy dookola takze aj my mame asi gastro;; ( crevnu chripku) a tak teraz tu beham a dezinfikujem; chudak tak s avysilil az tu zaspâl..

blau
22. okt 2009

Zuzik, to cd prislo. Akurat maju nasi malu, tak som povedala nech jej to cd pustia a napalia. Dakujeeeeeeeeeeeeem co som dlzna???
Erika, no tak nech sa rychlo vyzdravite. Hes hes bacile. Ale ved ty urcite mas nieco co hned zaberie 😉

Maly si akurat kresli, teda robi bodky strasne ho to bavi. Je otras pocko, tak asi pojdeme do garaze hrat futbal nech sa troska vyblazni.
Mata no co kedy prides? Prajem Vsetkym skore uzdravenie a pekne poobedie 🙂

zuzka1.
22. okt 2009

nas maly ok, vcera mu bolo zle, poobede, ked sa vypsal uz dobre. dnes jedol normlane, spinka, tatik ho unavil. tak uz je ok. neviem z coho, hlavne, ze je ok dnes uz.
idemm u spravit poleivocku taku zeleninkovu, nejaku lahsiu pre istotu.

blau
22. okt 2009

Som ti slubila, ze malemu nic nebude. Ja si myslim, ze ho velmi z chuti zjedol a zaskodil mu- to byva. Aj mne posli z tej polievky, prosim si do obalky 😝 😀 😀

Nas tatik je v robote az do vecera, tak tu bojujeme sami, ale je dobry na to ze je vnutri, ale pojdeme my veru do tej garaze zahrat futbal 😎 😉

zuzka1.
22. okt 2009

nas tatik ide okolo 17,00 na polovku, tak budeme sami. ale envadi, dnes sa mu venoval habadej, nech si ide 😀 😀

jarka nic 😠 😀 len ho pekne zoderte a nech sa malinkemu lubi, to mas za to, ze si nam vcera ucarovala a maly je ok moj.

erikasadek
22. okt 2009

blau dik.. no bude to tazke za kazdym sa zonudi a vracia chudacik a ja len periem a dezinfikujem..

pockam az sa zobudu a nasadim mu , primperon proti vracaniu.. ☹

no co uz bude dietka ale je mi ho luto, chudak az ho usi rozboleli od toho , tlaku ked vracal..

lamada181
22. okt 2009

no baby ja som bola pol hodku z deckami von uz som to nezvladla
baby prihlasila som sa do sutaze na markize neviem ci sledujete ze bezservitky budem varit fiha tesim sa nehorazne somzvedava ci sa vlasnte ozvu no nic idem okupat decka a dat ich spat zatial 😀 😀 😀

amatula
22. okt 2009

pekny vecer dámy 🙂
mali brumik uz buva lebo cez den niee a nieeeee spat..a my uz veget...
sme dnes pozerali nekonecny pribeh..cela nasa mila rodinka 😵 to bolo super....
zajtra idem kaderke.som sa tak narychlo objednala 😎 tak budem off keby ma niekto zhanal 😀

nezabudnite snivat, zelat si a fantazirovat 😵 🙂 to ten falko-falco 😕 😀 😀 😀 ja som tolko cakala az si zo svojim dietatom pozriem nekonecny pribeh 😵

lamada181
22. okt 2009

no babi konecne klud detska spia mm v praci a nech zostane aj do rana (uz prisla ta muzska choroba aj k nam) este zavesim pradlo a dam prat a pozehlim a som spokojna a vuí co kde stekdo
ama ta zajtra ide ku kadernicke no ti je zavidim 😀 😀 😀

zuzka1.
22. okt 2009

ahojte, drobcek uz spi, ja som piekla kura este a ryzu , ked maly spinkal.
mm prisiel z hory, idem mu nalozit, a budeme kukat serialy, dnes mam panelak a odsudnee.

MAti hod foto ak nieco nove, nech vidime aka si kocka.
Brumici sa ujalo ako nazov pre tvojich drobcov, ze teta Zuzka ich tak nazvala odkazujem 😉

norikus na kde si????

danciacik
22. okt 2009

Ahojte. Jani vážne? a to sa kedy dozvieš či ťa vybrali.
Mne dnes bolo až do plaču jamám obidve deti zase choré. Kým sa Paťkovi upravuje kakanie a Larka konečne krásne papá, tak obidvaja kašlú a soplia. Boli sme u doktorky, tak Larka antibiotiká a Paťko zatiaľ len Stoptusin - v utorok kontrola.
Dnes som mala dlhšiu debatu s doktorkou a odporučila mi aby som Larku nechala celý november doma.
Och to je teda život 😢

lamada181
22. okt 2009

dani aj mi sme tak cely november doma uz som nasadila jednemu aj druhemu imunoglukan zvysenu davku a budu to brat ri mesiace ja som uz tiez s toho na nervy mi ideme zajtra k dr tak uvidime mali trosku sopli ale to davam zubkom aspon dufam
dani nemam tucha kedy sa ozvu a neviem ci sa dovolaju mam stale ten telefon oprave
dani nasad im nieco na zvyssenie imuniti maju oslabenu tak ako mi ja uz som kupila aj caj raz za den im ho navarim je priamo na zvysenie imunity tak vseliako to treba zodvihnut
nechcem skoncit na imunologii s deckami
dani v pohode inac co sa tika ze len do placu ja som nedavno prestala bulit ja som uplne pstychicky hotova ale to snad sa to da vsetko do poriadku treba aby boli decka v pohode a potom sa mi maminy nejak pozliepame dokopy nie 😀 😀 😀 😀 😀

blau
23. okt 2009

Ahoj. My sme vcera boli v tej garazi ( garaz podzemna velka, nemyslite si, ze som s nim isla hrat futbal do garaze rozmerov 4x4 😀 😀 ) strasne sa mu to ratalo a za 25min bol mokry ako mys, tak sa blaznil a nahanal. Teraz sme boli na celkom velkej prechadzke bez kocika. Spinka 😉 teraz.

Ja mam chut nakupovat a neviem ani co. M ked je doma a zeby mi povedal, chod sama to nie. Vsade musim byt aj ja. To je hrozne ja sa citim ako keby mam 2deti. ☹

zuzik, dnes je uz dobre to kura by som si dala aj ja. Ja zatial varim len zeleninkovu-vlockovu a druhe neviem co mam spravit. Dajte nejaky tip pls.

Erika dufam, ze ste oukej.
Mata potom hod foto, ja potrebujem ist surne na vlasy , ale musim pockat az domov. Tu sa nedam zhovadit, alebo ked nie zhovadit tak zodrat s penazi. Za to co si davam robit doma by som tu dala v poho 100eciek.

Krasny den Vam zelam 🙂

zuzka1.
23. okt 2009

Ahojte,

ja od rana makam jak fretka, aj koprus som si upiekla svokrovi na toru, dne sma narodky.
aj pospat sme stihli, ke dsom vsetko spravila,mm nebolo dobre, kedze sa vcera lucil s kamaratom co robi v uk, tak slopkali jak keby to malo byt naposledy. tak sa liecil.

ideme na nakup, dokoncim tortu a veget asi.

vecer by som mala ist s kockami von, no uvidime, moc sa mi nechce, rano mam skolu, uvidime.

co vy??
JArka aj ides na tie nakupy?
Mata no co uces?
Erika drobci ok?

blau
23. okt 2009

Neviem ci pojdem nakupuvat 😅 😅 isla by som....
Tak pozdrav svokra, ze vsetko naj k narodeninkam.

#Tak manzelik mal ruju do rana co???

lamada181
23. okt 2009

ahojte baby mne od rana nesiel modry konik kdo vie preco dnes som behala po dr najprv z detmi takze sme zdravi kiahne sa dobre hoja takze to som rada ano a ja som prt vybavila iba som zistila ze v martine su len dve doktorky na stitnu a tie uz nebuéru pacientov takze musim ist kdesi inde som priserna nadcena s toho takze nemam tucha kam pojdem
erika ako deti uz dobre
zuzka dobru upec hej
no nic idem sa starata o deti lebo vystrajaju jak dablici veliky
dani a vi ako moja pocuj neni v pp nejake take oddelenie nevies ci sa tram musi objednavat alebo co dik
😀

amatula
23. okt 2009

ahojte tak ja uz doma uces konecne podla mojich predstav.len uz som skoro blond 😅 😀 .neviem ci pofotim snad pri dakej akciii idem teraz dva krat na hus v blizkej dobe 😎

dnes my prisli mikiny s bessu su uuuzasneeeeeee 🙂 😉 😵
zelene s menami dalibor a martin 😵
oblecenie/kategoria/detske-oblecenie/detske-mikiny/detska-mikina-sport-svetlozelena-s-menom-dietatka/

idem dat piect babu jezibabu 😀

erikasadek
23. okt 2009

ahojte...

dakujem lamada , blau.. uz je dobre, mediakacia zabrala hned, uz len ma teplotu. dnes al enevracial uz ani vecer..
ale nechce jest co tolerujem a necham tak, len vela pije;. 😉

ama musis byt kocka;. 😉

norik1
23. okt 2009

cafte mamuse ja len kratko a rzchlo

zasa sme v tej nemocnici, vcera horuckoval tak som sla k doki a CRP mal 92... podozrenie na zapal obliciek alebo mocovych ciest, teraz mu tecie infuzka a ja som prisla pobalit veci.

Drzte nam palce, nech sme najneskor v pondelok doma 😢 drzte sa pa pa

erikasadek
23. okt 2009

norik preboha, tak len sa drzte...

a daj potom vediet budem e na teba teda na vas s filipkom mysliet.; 😉 ☹

amatula
23. okt 2009

norik 😨 ☹ chudiatko drobcek nech je cim skor v poriadku...drzim palceky

lamada181
23. okt 2009

norik drzte sa a rychle uzdravenie
baby vsimli ste si to nejako sa tu roztrhlo vrece s chorobnostou deti a hlavne nemocnicou toto je strasne ze
no ja som sama doma deti skoro spia a ja som vystaven uplne

erikasadek
23. okt 2009

lamada normal je to sezona chorob..
tak my mame prazdniny.. 😉

hura mam tyzdne pokoj.. a pol..

lamada181
23. okt 2009

hej sezonnna chorob ale nie nemocnice nie no kamoska mi vybavila nemocnicu v lubochny na tu stitnu tak sa tesim este si tam pondelok zavolam co a ako a budem stastna ze budem mat vsetky vysetrenia takze v pondelok ma nastup gynekolodgia , mamografia a potom endografia nenormalne sa tesim
a vi co mate prazdniny to co je erika