Mamičky, ktoré si vedia uľahčiť život

dididi30
1. dec 2008

tak sup sup mamicky, kecajme o vselicom 😵

blau
28. okt 2009

tak ja sa tu baviiiim. ty moja kokotka 😀 😀 😀 dobreeeeeeeeeee.
No veru, nasa Lili tiez hlasila. dede jej slubil, ze pojde s nou na prechadzku a ona ho cakala uz oblecena zababusena( bola zima) a on sa este len obliekal a ona tak nanho kuka a hovori : No pod ty hajzlik!!!!!

A raz sme spolu isli autom a ja som mala nejake papiere na zadnom sedadle a sedeli sme s malou Lili v aute. Vystupili sme isli na nakup a ked sme prisli tak vedla nas nejaky dobrak zaparkoval tak, ze sa nam dvere nedali otvorit. A ja hovorim no aha kokot jeden ako zaparkoval a Lili Noooo kokot jeden aj papiere tu nehal!!! 😀 😀

Uff na jazyk si veru davat bacha, lebo deti nahravaju na hard disc velmi rychlo 😅
Vcera prisla svokra, sesterka a este jedna znama. Ohucana som bola ako svina. 3zeny prekrilkovali sa mne bolo z nich vecer na vracanie, taka som bola ohucana.
Dnes mam predpisany klud 😅 😵

Pekny dnik moje mile 🙂

zuzka1.
28. okt 2009

jaaaj dobre ranko,
ako zabavne zaciname 😀 😀 no pod ty hajzlik je asi hlaska dna 😀 😀 😀 😀 😀

Ta lili musi byt riadna exotka 😀

ja mam uz upratane, este idem schody umyt a podlahy, vsetko som stihla, ked bol maly dole so svokrou, ako dobre.

zapal je asi fuc pomaly, uz neboli, ale este dnes supnem 2 termosky toho caju, nech sa to nevrati.

pojdem sa osprsit, nechty spravit a vegetit. dnes netreba varit, svokra navarila, ze ake prekvapko.

Jarka tak si mala perny den, neznasam zeny, co po sebe kricia, ked sa rozpravaju, zacnu nedokoncia, donekonecna 😝

amatula
28. okt 2009

cafte 🙂
jarka ja sa pridavam k tebe..dnes oddychovka 😉
navarene zo vcera polivku som zbachala.. a nic mm uz v praci tak sa mozem v klude venovat netu 😀
noo asi idem umyt v kuchyni okno lebo nejak cez to nevidno 😕 😀
uz som si aj druhu kavu navarila...Mato vstava po zmene casu o pol siestej 🙄 vasi drobci ako?

zuzka1.
28. okt 2009

nas maly normlane ako predtym, spavat chodi ako predtym, teda o 19-19,30, niekedy neskor a vstava ako predtym. chvalabohu

no nic idem na tie schody, etse som drhla balkon, jaaj som zvedava kolko ta cistota vydrzi 😠 pracka bezi na plno, este 3 😠 a bude to 😉

amatula
28. okt 2009

bozinku aj ja mam na tri pracky len nemam kde povesit lebo mam plne susiaky 😒 takze najskor musim to spratat 😝 stale dokola..
no idem cosi porobit hadam..
poobede pojdem deti vyvencit uz dlho vonku neboli a je nam dnes lepsie...konecne...len Mato ostava umrnkani 🙄
zajtra chcem ist do mesta..hadam..piatok na husacinku 😎

zuzka1.
28. okt 2009

mnaaam husacinku by som si dala

my sme vcera mlsali, spravila som na veceru pecene zemiaky, slaninku, cibulu, kysla kapusta, cerstvy chlieb svokra doniesla. mala sa najedol jak keby tyzden nejedol. od kedy vyliezol ten zub papka za dvoch. aspon ze to.

dnes ma privarok fazulkovy s fasirkou nadrobenou a chlebikom, zajtra bude mat tekvicovy privarok.

blau
28. okt 2009

Hoj ja varim polievku a druhe by mohol navarit M chcem bolonske spagety a tie vie on finikajuco. Len kedy pride...ale hadam nooo.

Boli sme vonku u nas svieti krasne slniecko. Teraz spi...a ja idem objednavat vianocne darecky...
😵

amatula
28. okt 2009

jeje tak aj mne daco objednaj 😵 😀
mna z toho decka slahne tak dalibor spi ako špalek a krpec si dal desat minutovku a uz je ako rybka 🙄 rano skoro cez den malo 😅

zuzka1.
28. okt 2009

ahojte,

boli sme vonku, maly mi pomahal, som hrabala listie, zametala, tak uz aj dvor na poriadku.

maly ide hajat, snad teda bude hajat, ja cakam pokial dopere pracka, nech to vyvesim a idem do vane.

spagety bolognese by som si veru dala aj ja. ako ich robi M?

amatula
28. okt 2009

ježibaby kde ste.....
my sme teraz prisli domkov..boli sme sa prejst a zasli sme az do skolky a hned sme vyfasovali pradlo na pranie 😒
varim si cajik lebo mi ostalo zima..hadam dam aj nieco do caju 😀 na zahriatie.....idem zehlit 😝 😝 😝 🙄 🙄 pomooooooc

zuzka1.
28. okt 2009

moje dieta sa rozhodlo, ze spat sa nebude, ale hral sa vpostielke, dala som kupel a ideme von nech sa vyvetra maly.
dopijam druhu termosku caju, este jednu by som mohla zvladnut veru

vlasticzka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
lamada181
28. okt 2009

ahojky hlasim prichod z autoskoly ludia ziju instruktor tiez a ja umieram od unavy ja by som jazdila cely den skoda ze sa to neda ako sa mate
ama vies aku kopu mam ja na zehlenie ale to az o 8 pri filmoch no teda caute

zuzka1.
28. okt 2009

ahojte,

no kde sa tulate???
norik ako Filipko???

jaaaj baby mne je nejak cudne, uz nech je piatok i idem otmu gyndosovi, nech viem co je a co nie je 😖

erikasadek
28. okt 2009

ahojte som bez pc ama ako vyfasovala pradlo zo skolky? 😕 y

zuzka1.
28. okt 2009

erika ako to , ze bez pc????

akoze ho dostala na pranie, tak to myslela

erikasadek
28. okt 2009

zuzi precitaj si zufalky.. tak to je sila este aj pranie vam davaju v skolkach no kata

norik1
28. okt 2009

cafte cafte mam za sebou nakupny osial za sebou 😀 dva dni

Filipko nam trosku pokasliava a ma take priesvitne sople, ale inak v pohode...dnes si ho cely den uzil tatik, sa divim ze nie je cely sivy he heeee

Zuzik???? Ku gyndosovi??? daco by mohlo byt??? 😵

zuzka1.
28. okt 2009

erika to je sila, ze ti zobral notebook, kriste, moj by uz nezil 😀 😀 😀 ale na druhej strane, on by si to nedovolil 😅 😕

erikasadek
28. okt 2009

zuzka anjelik tvoj je slovak 😉

zuzka1.
28. okt 2009

chvalabohu 😉

norik1
28. okt 2009

No veru Eri predstav si to, este nam aj pradlo davaju prat domov zo skolky... a z jasliciek tiez... neviem ako ty, ale ja si ho radsej vyperiem doma sama, ako sa spoliehat, ako casto a ako velmi sa perie pradlo niekde v pracovni... a aby som ta dorazila uplne, tak ti poviem, ze este aj paplonik som musela do jasliciek doniest.... mas to uuuplne jedno,ci si to vyperies doma a donesies ciste (a vies ze to bolo vyprate) ako ked mas za to platit. Skolky a jasle, kde maju skolkovske oblecenie (je ich veeeeelmi malo) si nechavaju platit "šatné" - na oblecenie a obliecky. takze financne je to uuuplne jedno

zuzka1.
28. okt 2009

norik ako z ostras
co ten Filipko??
zajtra mas volno???

erikasadek
28. okt 2009

aha tak tu paplony nie su takze nepotrebuju. oistielky sy take specialne skladacie pouzivaju materialy ktore sa rychlo cistia a nemusia prat ani neviem ako to vysvetlit ale je pravda ze je to tu ine......... boze som taka nastvana na raafata

norik1
28. okt 2009

a pod cim spia? ci sa s nicim neprikryvaju? alebo nespia?

Zuzi zajtra volnooooooooo tu sedim od rana a kavu pijem!!! ak mi Fil dovoli.....taky je umamickovany od tej nemocnice ze az.....

zuzka1.
28. okt 2009

erika ja by som s as nim nedebatovala, nieto etse hucala po nom. kaslala by som na nho a ked by ho doniesol, ani by som ho nechcela. 😅 tot ja a moja hrdost, nech s aaj potentuje

jaaaj ja idem rano kaderke a potom s nasimi do nitry, ked pride mm z blavy, ideme nieco pokukat do shopov az bude co a otec ide k posudkovemu za trvale nasledky, oc mu pred 2 rokmi vyletel kotuc z karbobrusky do ksichtiku 😀

norik1
28. okt 2009

jesiiiiis to znie desne...takze zajtra je lietaci den 🙂

ja budem mat taky piatok 🙂

zuzka1.
28. okt 2009

no to znie, ale preto ten smilik, keby sa to stane niekomu inemu, tak snad ani neprezije a moj otec, co ma stastia jak nikto rana, zahojila sa, nejake svaly mu nefunguju, no ale je v pohode 😉

norik1
28. okt 2009

mamusky idem ja buvat, rano som tu aj s kavou pa pa 😀

norik1
29. okt 2009

no cafteee ja som tu, len kava nie, tak to idem napravit 🙂

co dnes?