Mamičky, ktoré si vedia uľahčiť život

dididi30
1. dec 2008

tak sup sup mamicky, kecajme o vselicom 😵

norik1
6. jan 2009

hmmmm... co sa tu nedozviem...to som fakt nevedela Erika 😉 ale ved aj tak slniecko svieti pre nas vsetkych rovnako, nie? he he aj pre nas nepokrstenych 😀

erikasadek
6. jan 2009

jasne, este ti hodim, ze aj krestania , robia obriezku..to len na okraj...ty vychodni....
pre mna , kazdy krestan je krestan, a nehladam, v tom viac....
kazdy dobry clovek, je p^re mna drahy....

norik1
6. jan 2009

tak tak a ja som stelesnene dobro he he len s rozkami na hlave 😀 😀 😀

erikasadek
6. jan 2009

, tak to si asi ako ja natom.... tiez mam rozky , ale dobre skryte, vystrkujem, len ked treba... 😀

no nic deti uz spia , zajtra nie je skola, vonku mrzne; a tak rozmyslam co budem e robit zajtra...
asi budeme , znova robit domacu plastelinu....

norik1
6. jan 2009

to ako robite? porad do buducnosti 😀

erikasadek
6. jan 2009

to myslis vazne...
voda , muka sol...
http://www.mimibazar.sk/recepty.php?user=

odporucam..

dzanka3
6. jan 2009

no erika super napad...uz mam recept ulozeny o pol roka sa nam zide 😉

dzanka3
6. jan 2009

a erika videla som ta aj v teme vidia deti duchov.....tak ako vidia ich ci co????

erikasadek
6. jan 2009

no vidis, tam ti este jeden, napriklad , ja kvoli detom nekupujem koralky, inak by skoncili v nose a alebo v puse, a tak robime koralky z cestovin, jednu cast rychlo na sucho oprazim , aby boli farebne.. atak nemam strach ked nahodou prehltne co bude..proste len stravy..no..

a tato plastelina, aspon u nas sa velmi osvecila, uz len z dovodu, ze moj syn ju stale jedol tu kupoanu a tato je slana, a tak nechuti....ale zato sa s nou super pracuje...

norik1
6. jan 2009

no teda ja som blba, hladala som plastelinu medzi kolacikmi az potom som si precitala dalsi prispevok.... 😀 😀 stupido cretino.....

inak som v soku! toto som vobec netusila aurcite to vyuzijem🙂 vdaka 😵

zuzka1.
7. jan 2009

Ahojte kocky, bolis me lyzovat a prisli sme az o pol noci, este sme sa stavili na vinko, tkaze som zhresila, ale snad nie az tak moc!
Maleho som dala do choditka, vcera sme pozicali na skusku od kamaratov, maly je tam velmi spokojny a lieta jak besny!!ten bude chodit hadam o mesiac!!
Erika ta plastelina je super, urcite vyuzijemem. Minule som bola u nas v Sikulkovi-taky obchod so vselicim kreativnym, som mylslela, ze to tam vykupim!
KOcky zacali u z poriadne vypredaje, alebo vacsinou az od 12.1.?
co dnes robite??ja dava maleho na cely den k babake-mojej mame, ja sa budem ucit a snad aj upracem. Alebo budem spat??????? 😀
ako diety????

norik1
7. jan 2009

Caute mamuse,

u mna dieta len velmi mierne 🙂 ale mam bocit ze mi trochu brucho splaslo - a to uz len nejem po siestej.... necakam ze tym zhodim desat kil, ale na zaciatok nem zle 😀

my sa tu valame po zemi, lozime a kopeme mame do nohy - ale asi to bude tym ze kopeme do vsetkeho a moja noha sa len priplietla do cesty he he

my sme malemu kupili tlacitko - teda nie choditko, ale take co bude tlacit ked sa bude ucit chodit.... bojim sa trochu choditka, aby nezacal maly spickovat a potom bude zasa musiet na rehabilitacie aby sa to odnaucil.... neuroska mi vyslovene zakazala choditka a davat ho na nohy, kym sa sam nepostavi a nezacne chodit, aj keby to malo byt az v 15 mesiacoch, tak ja uz som radsej opatrna v takych veciach, nemocnice sme uz mali dost.... Nemyslim Zuzi ze sa nieco pokazi obcasnym choditkovanim, len daj pozor aby si na neho velmi nezvykol - pls neber to ako premudretu radu, ale synovec tak dopadol a vidim co s nim narobilo choditko...

my sme dnes prvy den po dvoch tyzdnoch bez ocka - isiel do prace...sa vecer smial ze mu to nemam rano zabudnut pripomenut he he takze my mame "volny" den, len na obed skocime k nasim 😀

aka bola lyzovacka? a kde ste mali maleho?

zuzka1.
7. jan 2009

lyzovacka bola super, ani nebolo vela ludi, asi sa chystali u z vsetci do prace! 😀
Maly bol doma so svokrovcami. Radsej neriesim co s nim moja drahah svokra zas stvarala, lebo mi ma urcite od nervovo roztrhlo!!!!Urcite ho vlacila na rukach cely cas, ak jjej to maly dovolil, lebo ona by ho mala najradsej na rukach pritulenenho, ale maly nechce, lebo ho to nebavi(alebo nechce byt prituleny k nej), ona sa s nim nevie ani hrat normalne, etseze bol doam svokor, ten ovlada vsetko!!!tak sa hadam zabavali spolu a ona nieco robila!

My sme maleho nestavali, ved nam to zakazala neuroska, ale postavil s as am, tak je to asi v poriadku. Celkom sa mu v choditku paci, ale je radsej, ked si chodi sam a nie v nejakej masine,
este nesedi poriadne, ale sadat ho tiez nedavavme, kedze nam to zakazala tiez, nech na to pride sam.
Aj moj muzik uz maka dnes, pojdem do mesta nieco pokupit a vidim to na spanok, uvidim ci sa rozhybem!

norik1
7. jan 2009

tak toje super ze sa uz sam postavil! zlatusik zachvilu vam bude behat po dome jedna radost!!!

prisla si na nieco s tym rapidshare na englishtips?

erikasadek
7. jan 2009

ahojte, baby, tak som rada, ze sa vam ta plastelina paci, ja mam toho vela.... 😉

zuzka ta tvoja svokra;. 😠

no co sa tyka diety, nechcem vas nastvat, ale ja mam 4 kila dolu...!!!!!!!!! 😉

zuzka1.
7. jan 2009

erika ja odpadnem, ja som sa radsej nevazila a vcera som zhresila!!!dala som si na lyzbe cigansku!!!!!!!!!!mnam!!!etse z nej pomaly olej stekal!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!ty si poctivka!!!!!!!!!!!!!!!!!kurnik, asi si to hodim!!!!!!!!!!!!!!!§

erikasadek
7. jan 2009

NEBLAZNI, hlavne ze Ti chutilo nie?
asi nie si pripravena na takuto dietu ked budes tak to pojde samo...
hlavne sa netreba stresovat,a trapit, sa to nepomaha skor naopak neskor zacnes papat este viac...

zuzka1.
7. jan 2009

no nad tym som uz rozmyslala, ze asi moc mylsim na , len aby tie kila isli dole. Urcite na to mnieco je!!!!

erikasadek
7. jan 2009

😉

dzanka3
7. jan 2009

erika si dobraaaa 😵 😵 gratulujem len pekne pokracuj....a kolko kg mas este v plane?

ja som sa cely den drzala - pila som acidko jahodove a teraz vecer som to po.rala...pazrana jedna - dala som si sladke - droga mi chybala 🙄 🙄 🙄

aj vase deti ani nedychaju ked je v telke reklama???
tento ked uz pocuje ze ide a on je inak otoceny normalne sa rozculi a plazi sa o 180° dokola aby videl....

zuzka ani ja neplanujem choditko - bratove deti - ten starsi tom mal a obuchal vsetok nabytok a vobec nestvornozkoval...a ten mladsi uz bez choditka pekne stvornozkoval a potom chodil...

norik1
7. jan 2009

juuuj a mne chutilo Milky way minute mnam mnam.... Erika dobra si, ja zatial pracujem na tom presvedcovani samej seba ze to uz chcem....dietu myslim 😀

dzanka3
7. jan 2009

halo halooo mame prvy zubok 😀 😀 😀 😀

zatial len jeden a to o chvilku aj druhy pojde ci ako????ci bude sa s jednym na nas skerit???

zuzka1.
7. jan 2009

dzanka gratulujeeeeeeeeeeeeeeem!!tak uz aj vy mate zubatu selmu!
Saminkovi vysiel druhy na druhy den, ale ten prvy mu rastie rychlejsie. Ale vraj idu vacsinou hned po sebe!
no aj segra mala obity nabytok!nas maly v tom choditku nechce byt!ked ho vyberiem, tak sa nan splha, postavi sa a drzi sa ho a tak sa posuva, ale v nom ani za svet!!!!chvalabohu!!!!!!takze skor odrazadlo kao choditko teraz pouzivame!
Norik neslo mi to, stale to pytalo nejake heslo, neviem holka, este to skusim. ale dakujem za tip, Englishtip

norik1
7. jan 2009

skus pokukat na knihy ktore sa netahaju cez rapidshare ale ine linky - ja som dnes nasla knihu s 2 CD - jednoduche anglicke pesnicky s textom napr. One, two, three, four, five, I can count to five a podobne... len sa v tom treba hrabat...

poviem ti Zuzi pred rokom to slo o dost lahsie 🙂

Dzanka gratulujeeeeem!!! A teraz mu upec kusisko mäsa, nech si ma na com ten zubok trenovat 🙂

... tak to vyzera ze sme tu najstarsi ale do klubu zubatych seliem vstupime ako posledni he he ... ale nam uz povolila lekarka lepok a dnes maly zjedol prvy kusok rozka... sme nanho cumeli jak na mimozemstana a tesili sa ze to nevyplul ha ha

dzanka3
7. jan 2009

dakujeme baby za gratulacie....
velmi sme sa tesili - hned som muzovi kazala nech si dobre prst vyumyva a sme opacovali - maly nam jazyk vyplazoval - pozriet sa nedalo 😵

inak mal aj zvysenu teplotu - v ritke 38,2°ale este som mu nic nedala....snad bude spinkat a rano nebude teplota....som sa bala ci nebude chori a to asi ten zubok urobil....

no baby ja sa na vas nechytam - sportujete, anglicky hovorite....no idem ten oj cerveny diplom spalit asi 😨
a este aj v diete vydrzite - mala by som si vstupit do svedomia.....aj som si hovorila ze v angline by som sa mala zdokonalovat na MD - ale zatial aj to malo zabudam 😢

zuzka1.
8. jan 2009

ja rozmyslam, aj ked teda po anglicky viem, ze sa prihlasim na konverzacie, nech nevybehnem z cviku. mame tu taku sukromnu jazykovku, chodial som do nej 7,5 roka. Norik mam doma od canakyho a podhradskej taku anglinu. chces??ti to napalim a poslem.
Inak ja davam malemu striedku z rozteka uz asi 2 tyzdne, aj chlebik a korku zuzlat. Dnes mal prvykrat jogurt-slakdu bielu a zhltol ju jak nic.
co dnes porabate??maly je zase cely denu babicky, idem sa ucit, spravim si kupel, nechty, vlasy, peeling, pospim si pravdepodobne, lebo ma berie na chorobu a zase ucit a ucit, sovkra uvarila, tak ja nemusim.
Inak malemu som vcera uvarila cestoviny (bezvajecne), masko a spenatik, uvidime co povie.

erikasadek
8. jan 2009

ahojte, no s tou anglictinou som aj ja nakukla zo srandy, ale nechcem sa hnabit.......... 😅
ja dnes budem zehlit caka m aaspon 4 hodinove zehlenie, a ja neznasam zehlenie...

zuzka1.
8. jan 2009

erika, vitaj v klube, ja tiez , zehlenie je pre mucenie!!!ja nezehlim vobec, iba ked treba nieco manzelovi, inak svokra vsetko vyzehli!!!!aspon nieco!!!!!

erikasadek
8. jan 2009

dakujem za prijatie... 😀
no ja mam toho vela, hlavne vdaka mojmu muzovy, tricka, a nohavice ktore ma v robote, teda pracovne,+ jeho kosee, kosele neznasam 😠
a potom uz len detske veci, ale naozaj len tie co potrebujem zehlit ako nohavice a kosele