Mamičky, ktoré si vedia uľahčiť život

dididi30
1. dec 2008

tak sup sup mamicky, kecajme o vselicom 😵

norik1
8. jan 2009

fuuuuuuj zehlenieeeeee bleeee 😝 😝 😝 😝 😝 😝 pridavam sa do klubu 🙂

Ja nenavidim zehlenie odkedy som bola v anglicku - 18 bielych kosiel kazdy tyzden, len dlzka rukava a sirka chrbta bol rozdielny....ked vidim koselu a zehlicku blizsie ako na jeden meter, chytam triasku....

Zuzi, toto anglicke nemam... pls pls posles?

zuzka1.
8. jan 2009

norik jasne, posli do IP adresu a poslem vam to, 😀

dzanka3
8. jan 2009

ahojte
koonecne mam fajront - rano som aj ja zehlila - ja vzdy rovno zo susaka lebo potom ked odlozim uz je kopa a to ja tiez nemusiiiiim....
- potom s malym von...na obed stromcek som dole davala a upratovala...zase s malym von a teraz este dlazky poumyvala a je vsade cistucko - len dokedy 🙄

a najlepsie na tom ze som sa s jedenim drzala - snad to vecer nepokazim 🤐

aj my mame canakiovu ci ako sa to pise - matko lubi pocuvat a prave mi taha ruky z klavesnice a robi hnusobu 😉

dzanka3
8. jan 2009

inak tie baby co chodim s nimy kocikat vobec nezehlia - ich muzi zehlia aj varia aj upratuju....tak neviem co oni robia 😵

dididi30
autor
8. jan 2009

dzanka no konikuju 😀 😉

inak ahojte, moje zlate, zalozila som temu a ani sem nechodim, hanba mi 😲 😀 😀 😀 ale neva, sak vy to zvladate bravurne 😵

dzanka3
8. jan 2009

didi a ty kde to zijes v zahranici?
erika tusim vo francuzsku ci nie?

a chudnes? ci kojis este ze....ja sa kazde rano snazim 😔

dzanka3
8. jan 2009

baby ten moj maly ma cely den stikavku - nestika len ked spinka akonahle otvori ocka uz aj stika....co stym robite???ci len vydrzat? 😠

zuzka1.
8. jan 2009

ja mu dam upit cajika, ked len hlt, ale prestane, ale uz stikal aj preto, ze mu bolo chladno.

ja dietujem/nedietujem, nerobim nic, len tolko nejem, snazim s ahlavne vecer, a nejem sladkosti a nepijem coca colu a fantu, tie zboznujem.
No mojho muza si neviem predtavit ako by to vsetko robil, zvladol by, ale nebavi ho to. A na co su potom doma ked to neoriba???

Didi kasles na nas!!!!dostanes po usoch!!! co malinky??zubky????kilecka?

dzanka3
8. jan 2009

nam cajik na stikavku nepomaha - este tak mliecko ked sa napapa - ale aj to pochvile zacne odznova...on bud nestika alebo ked rano zacne stika cely den - na stedry den tak bolo. 😢

erikasadek
8. jan 2009

AHOJTE, uz mam pozehlene, deti v posteli, muz pred telkou...

dzanka, ja som vo francuzsku ano, v parizi, ,

ja nekojim nemal aosm to stastie, mne sa mlieko rychlo zo dna na den stratilo... teda so 80ml na jednu kvapku... a uz sa to nikdy nerozbehlo...
ani pri jednom ani pri druhom.. obidvaja boli jedaci... uz od narodenia.. obidvaja, pili po odchode s kliniky, 120 ml... tak si viete predstvait... pri patovy som vydrzala dva mesiace, ale musela som davat mix, najprv kojit apotom mlieko, no potom sa mi mlieko stracalo, naozaj rychlo..
no , ku mne sa priroda zachovala zle...

dididi, je v anglicku ak sa nemylim... ze?
uz ked som pri tebe moja, moj muz na mna zabudol, a zaroven aj na teba, myslim ten ibistek... zabit ho malo...

dzanka3
8. jan 2009

erika ani ja som nekojila - teda kojila 3 tyzdne a decko len plakalo a stale chcelo cecat..a nepriberal ani gram...
ale ved nevadi hlavne ze im aj to UM chuti a pekne rastu....

a ako dieta? pekne dodrzujes? pre mna su vecere najhorsie - jaaj ako sa trapim ako by som si nieco sladke dala fnuk 😢

norik1
9. jan 2009

Dzani vzdy si potom predstav aka sexica budes v lete ked si nedas tu sladkost... to pomaha🙂

Ja pokracujem v katastrofickom scenari - vcera vecer som chcela ist do Tesca, sadnem do auta, taha volant - kuknem von a defekt jak svina.... na 12.00 musim s malym do nemocky na kontrolu a este musim predtym zvladnut pneuservis.... som zvedava co povedia...

zuzka1.
9. jan 2009

norik to snas nie je ani mozne, teba by mohli pouzivat ako zbran hromadneho nicienia!!!!!!!!!!!!!!!!!!

norik1
9. jan 2009

nooooo defekt odstraneny uspesne, dufam ze nadlho he he

Fakticky Zuzi normalne rozmyslam ze sa prihlasim do nejakej teroristickej skupiny, budu mat zo mna osoh hehe

zuzka1.
9. jan 2009

no bola by si urcite number 1 😀

erikasadek
9. jan 2009

kocky, tak som tu, este stale mame zimu....

norik, tak ty mas naozaj stastie.... 😒

dzanka, s dietou, no ano dodrzujem, telo si uz zvyklo takze pohoa, no dat tak este dalsich 20 kil a bude dobre..

dzanka3
9. jan 2009

ahojte
erika 20??????
inak aj mne by sa aspon 15 kg zislo ale budem rada aj za 10.....

aj ja sa dnes drzim....jogurtujem...ale teraz si idem dat parky bez chleba - snad mozem 😝

zuzka1.
9. jan 2009

Caute kocky, mam to za B. otazka-fiskalny dohlad nad paktom stabilty!dobre od veci, zeeee???? 😀
idem ucit na zajtra!!!drzte palce!

dzanka3
9. jan 2009

super zuzka....tak pekne pokracuj...

ja som si dala salonku do kelu 🙄 🤐

zuzka1.
9. jan 2009

dzanka ja s teba odpadnem!!!!!!!!!!!!!!!!!neskusala si chrom, aby ta rpesla chut na sladke?????
inak sovkra nam robi veceru!!!!!!chleba vo vajicku!!!!!!!!!!!!!!!!!§takze dieta off dnes

dzanka3
9. jan 2009

ty si dnes zasluzis ved si podala vykon v skole nie 😉

no musim si nieco kupit - lebo abstak na sladke mavam ☹

norik1
9. jan 2009

booooze dzanka ty si nenapravitelny pripad!!! My sme zvykli v subore hovorit "Mas chut na sladke? tak mi kusni do zadku, aj tak mam cukrovku" he he

zuzka1.
9. jan 2009

v akom subore???si bola folkloristka???daj tu adresu norik, nech ti to poslem!!!!!!
no uz to asiviem, ustavne pravo, cela ustava, celkom v poho a k tomu take blbosti!!!no uvidime, ale do E by to mohlo byt!
co zajtra papapte???

erikasadek
10. jan 2009

zuzka, drzim a drzala som Ti palce.. dufam ze si sa naucila vsetko co potrebujes....

clovece, keby ja som zapotil ana veceru bude chlieb vo vajicku, tak asi uvidim iba dvere... u mojmo muza...

norik1
11. jan 2009

sak som ti ju poslala do IP, ne? ci este raz?

Hej hej bola som folkloristka, 10 rokov chlastacky he he...

zuzka1.
11. jan 2009

No norik, co sa o tebe clovek nedozvie!
Vcera som to mala za A!!!!Tak uz iba posledna skuska o 3 tyzdne z manazmentu! Musim spravit, ved by ma dzanka zaskrtila!ze jo! 😝

erikasadek
11. jan 2009

zuzka, blahozelam k skuske............. 🙂 🙂

norik, ty tajnostkarka, tak ty si krepcila 10 rokov, super... 🙂

zuzka1.
11. jan 2009

norik to by ste mohli prist na navstevu, buduci tyzdenje tu krojova zabava, kroj sice nie je podmienka, ale je to krajsie. 😀

dzanka3
11. jan 2009

ahojteee 😵 😵 😵

ako sa mate?
my sme prave z vonku dosli este mam prsty primrznute.....tlaci sa nam druhy zubok 😕 😕

a mama sa cez den pekne drzi - dietuje...no horsie to je vecer....ale len troska dzobkam 😔

erika aj ja obcas na veceru chlieb vo vajci..alebo len prazenicu .....no kto bude stale vyvarat...nastastie muz spokojny...a ked nie som doma- nema mu kto nalozit a prihriat aj pasteku si da 😉

zuzka veru manazment lavou zadnou musis 😉 ...aj ked urcite uz mate asi polnohospodarsky manazment ci aky vas teraz ucia?chodis na SPU na FEM nie? ci uz som zabudla?

norik a ty takato tanecnica??? no hovorim ze ja sportove poleno ja sa na vas nechytam 😒

erikasadek
11. jan 2009

DZANKA, hlavne moja neber to ako vycitku , ani ty zuzka, to bola moja poznamka, ze mna moj muz asi , ....... 🤐
nie ale, vazne ja mam doma jedakov, vsetci traja, aj ten drobec, len by maskrtil, su to jedlici, ktori potrebuju kazdy den TRi krat denne teplu stravu...
a na obed zeleninu, aj na veceru + maso... takze , u nas asi tazko by obstala prazenica , na veceru.....

to mate skor dobre kocky , ze vasi muzickovia,vam to toleruju, ak by sa dalo povedat...

takze sa ospravedlnujem, naozaj to nebola vycitka... 😉