Mamičky, ktoré si vedia uľahčiť život

dididi30
1. dec 2008

tak sup sup mamicky, kecajme o vselicom 😵

danciacik
19. dec 2009

Erika tak to je super že ste sa udobrili 😵 - nech vám tovydrží.
No ja som bola s deťmi na nákupoch, ale prišlo som totálne vytočená, obehla som s bambuliatkami 2 obchody a to je katastrofa, ani ku vajíčkam som sa nedostala, ani k mäsu 😠 aspoň že ku plienkam som sa dostala 😀 .
Poobede idem piecť tak a keď príde svokra domo tak asi pôjdem ešte do jedného obcodu nech doplním čo som nekúpila.

erikasadek
19. dec 2009

danak dakujem; no s detmi ist n anakupy tak to znamena vzdy dalsia cesta; navrh, vtedy je pamat kratka ^ pri nich.. 😀

zuzka1.
19. dec 2009

ahojte,

ja som si pospala fajne, asi pojdem upratovat, asi sa mu uz bude chciet.

s detmi ist na nakupy, to nezavidim, a este s dvoma,jedno ok, dve je dost.

erika som rada, ze mate doma klud uz, idu sviatky tak to bude idealne.

Na co chce vziat Pata do Egypta?? 😕 len tak na navstevu, ci?

danciacik
19. dec 2009

No keď ja inú možnosť nemám - deti sú už zvyknuté a najmä teraz musia vydržať, lebo v manželovej robote boli 4 zamestnanci a v priebehu týždňa ostali dvaja - takže tým pádom musia robiť obidvaja každý deň od 9:00 do 21:00

erikasadek
19. dec 2009

danka ja ti verim , aj ja taham svoje stale zo sebou.. 😀 vsade.. 😀

erikasadek
19. dec 2009

ja utekam , do carrefouru, na posedne somariny co chybaju doma, a potom spatom ku logopedovy. 😉

lamada181
19. dec 2009

ahojte bay ja sa halsim len na skok mi sme nedavno prisli s pohotovosti nastastie mala nasa dr sluzbu mame anginu obidvaja ide ma picnut nic ine mi neni treba este takze deti chore ja mam migrenu ale total muz na hovno zima jak opicinci -10 ak nie uz viac a co vam poviem nikdo mi nepise recept vsak norik
no nic idem dovarit vyvarik a dat si co si nahlavu 😀

zuzka1.
19. dec 2009

jaaaaj krasne snezi, sa tesime vleice, sme zdobili svagrina, ja a svokrusa stromcek, maly asistoval samozrejme, objednali sme si pizzu, mm dokoncil na dnes pracu, v krbe praska, jaaaj romantika. milujem taketo vecery.

lamada zase chori?sa vas to drzi riadne 😉

norik1
19. dec 2009

jejda jejda, tu to vyzera zamrznuto 🙂 u nas bolo -8,5 ked sme sli na nakup o desiatej rano...teraz uz asi bude viac... Lamada no tak par dni pred Vianocami a zas chori... beriete nejake lieky? tie homeo u vas asi moc nezaberaju ked ste viac chori ako zdravi... drzte sa a rychlo sa liecte 😵

ja taham na zapal priedusiek, kaslem jak tuberak, musim ist este pridem 😀

zuzka1.
19. dec 2009

norik sak nehul 😀 😀 😀

my ideme pred telku, snad davaju nieco dobre.

stale sneziiii, krasne, len skoda, ze sa otepli 😒

Mata snad prisla ok do Deutschlandu, Jarka ty co??

norik1
19. dec 2009

he hee Zuzi figu v tej telke davaju....Roboti na Prime, no teda fakt, kresleny film v sobotu v prime time... som normalne šokindel z toho programu, fakt, najzabavnejsi program je asi Rosakunde Pilčerovana.... idem si pustit asi tych 5 panelakov, co sme nestihli okukat... a tri Kosti a dve NCIS 😀

inac prave sme skoncili perestrojku v obyvke, stromcek mame postaveny na subwoofere a oblozeny taburetkami, som aj tak zvedava, kedy ho Fil zvali.... zdobime az zajtra, dnes sa nam uz nechcelo...

Tak idem hodit sprchu, trochen poinhalovat, sprchen a šupen pod deku, tak budem rochnit aj s tymianovym kremom a horucim cajom. Viete, mame dnes rande v trojke...

lamada181
20. dec 2009

baby moje mame antibiotika ale to e to ze mamicky daju deti chore do skolky a paulinka to doniesla domov a bolo a radikalne sa ochladilo ved u nas je dnes -15 ved horor a to som sla do mesta nieco pre muza este kupit mpod stromcek juj a skoro som zamrzla na mestsky bus som cakala 20 minut a to meskal cca 15 minut

no ved je lepsie
baby moje zaberaju homeopatika len mi niesme rIADNE PRELIECENY ved sme sa uz dohodli s mm ze pojdeem

ludovemu liecotelovi s mńimi uvidime co povie no

no nic dievcence prajem pekny den pa

norik1
20. dec 2009

no ja som na antibiotikach tiez, zbehla som rano na pohotovost lebo uz mi skoro pluca roztrhalo....taky mlady doki tam bol, nasmiali sme sa dopopuku, lebo ja som nabehla, oznamila diagnozu, priznaky, proste samovysetrenie, doki pozrel na mna a oznamil druhu dg - Vy ste workoholik, vsak? 😀 😀 😀
Cim to asi bude???

idem piect vanilkove rozky, cesto mam v chladnicke od vcera 🙂 mozno aj linecke zvladnem

Baby nemate niekto skusenost s rychlovarnou kanvicou co ma termoregulator? chceme si kupit a neviem nejak vybrat...

zuzka1.
20. dec 2009

my mame len klasicku, norik ty si expert 😀 😀 😀 ale co, usetrila si mu robotu 😀 😀 super

lamada jak to ze neprelieceny, ved sa leicite casto a aktivne,nie???
hlavne, nech to skoro prejde, my sme zbehli doobed ana kafe, do drogerky kupit neterke vonavku etse a sebe ponozky, mm spodky a pyzama pre nas a teplaky. Neodolala som 😀 😀

ideme von na sankach, potom snad aj fotky nejake hodim, ideme pokial je svetlo, aj ked s ami nechceee, ale co nespravime pre maleho 😉 ale iba na chvilu, kedze je kosa strasna vonku, u nas hlasim -10

norik1
20. dec 2009

no u nas tiez tak nejak, ale von pojde len mm s malym, ja budem vypekat, ked uz mam take vypekacie chute 😀

erikasadek
20. dec 2009

norik ale som sa nasmial, samo diagnoza; 😀 no aspon sa zasmial.. 😉

boze vy ate kosu. 😕
inak norik, ta kanvica je urcite dobra, len jedna poznamka, ma aj drzaiavanie teplej vody co znamena, aj spotreba energie.. 😉 kedze musi neako udrzat tu teplotu. 😉 inak je dobra.. 😉

ja tiez idem znova robit vanilkove rozky kedze drobci mi vsetko pojednli.. 😀

zuzka1.
20. dec 2009

ahojte, tak sme doma, vymrznuti, ale paradne bolo, krasna prechadzka, fotky kuk na facebooku.

Idem aj ja piect linecke a vanilkove rozky a uvidime co este, ked sa prida aj moja svokra.

norik1
20. dec 2009

nooo vanilkove rozky su na svete, ale tie linecke budu asi az zajtra, som predsa len marod.... mm s malym su vonku na boboch, ktore maly dostane pod stromcek 😀 😀 😀

blau
20. dec 2009

Ahooooj.,
Norik pri tej kanvici nevahaj je super, ja som si kupila minuly rok. Ako ja bez kanvice ani na krok. Akurat ju idem kupit aj M ome.
Boli tu svokrovci, isli sme do mesta pekne sme vymrzli hrozne.

Uz mam auticko, tak sa zajtra vyraza. Je na mne aj kupa stromceka, neviem ako to zvladnem s malym na krku, asi to spravim, tak, ze zoberem Nataliu, ked da maleho do skolky, nech mi ho ´´podrzi´´, alebo ako?

Svokra nechce nic pod stromcek, ale ked som jej navrhla, ze jej kupim taku istu penazenku, tak ano ano chcem teda to.
M s nimi odisiel, lebo zajtra ho otec vezie do Viedne. Tak sme do stvrtku zas sami 😉

erikasadek
20. dec 2009

blau svokra je potvora.. 😀

norik aj ty , aj ja uz mam rozky linecke cesto uz ma za sebou dokonca ja baklava je na svete;. 😀

lamada181
20. dec 2009

baby moje tak uz aj ja aj mm sme ko mame anginu to sa da lo ocakavat segra prisla a vravi nejdem ani dnu lebo ochoriem kurnik no aspon doniesla cajiky mnam mnam mnam
zuzi nadherne foto zavidim
norika uz si nasla ten recept na ten kolac
baby dnes ze si idem dat perniky nie uz by mali byt mekke hodte o stenu a stena skor spadne ako ten pernik zmakne juj som nasrata skusala som novy recept 😠 😠 😠 😠 😠

erikasadek
20. dec 2009

lamada 😀 tak na vas sa sype nestatie;.
inak ako posta??
a zuzka musim ist na fb aby som mrkla tie fotky. 😉

lamada181
20. dec 2009

erika ani sa nepitaj oni stratili ten balik a ja som si objednala cosi cez net nie zaplatila a cakam a podotukam som s mt a ta pani je s kosic a balik 2 tyzdne nikde tak som jej volala ona mi preposlala podaci listok atd cez mail nie a bola som na poste pitat si balik oni ho stratili no co na to poviete iba vas jebne a to som mala dercek pre mm asi tak nejak ( sorry za slovo)
erika vsetko sa nejak lepi ale myslim si ze ked sa prestahujeme budeto uz lepsie aj pocasie je nahovno teraz 😠 😠

zuzka1.
20. dec 2009

ahojte, linecke napecene, ideme na rozky a nejake orechovo rumovo neviem ake.
mame pauzu, nie je volny plech. maly isiel spinkat len teraz, kedze potiaol do 18.vecer.

Zajtra ide k nasim doobeda, ja idem upratovat velice, pracky hadam 5 tam mam a podobne, ale bude cistucko a v podstate vsetko hotovo.

Lamada boooze esteze si si vsetko nachystala dopredu a skoda toho darceka a dakujem.

zuzka1.
20. dec 2009

Jarka svokra sikovnica, teda teda 😀
Takze ides zajtra zabezpecit vase Vianoce???snad ti pomoze ta kamaratka, ebo kupovat stromcek aj s dorbocom a sama nie je asi sranda.

erikasadek
20. dec 2009

lamada, tak to je sila, tak len klud nevadi, oni ho musia najst ak nie, tak ti vratia peniaze.. 😉 ale je mi luto toho vojho darceka;. ☹

blau
20. dec 2009

No svokra, sa tym nadchla, lebo ta penazenka je in a znackova a ona by si ju asi nekupila tak lahko, no ale tak ked M povedal, ze ano mam jej ju kupit, tak dobre....

No ti poviem, s malym nakupovat to je na tricko s kratkym rukavom aj ked je minus 15. Lebo mi tecie po chrbate...
Ono aj ked rozbil tu vazu on ju nechcel ale v tom malom obchodiku v tom zimnom anoraku a mali to hned pri vchode, no tak do toho drgol a ani to nechytal...uff no uvidime.

Lamada, hadam bude ten Novy Rok lepsi ako tento, prajem Vam to.
Idem spat ahooooj zajtra
zuzka krasne fotky aj ja uz musim volake prihodit, ale sa mi nechceeee

zuzka1.
20. dec 2009

JArus, ved zato ani nemoze, ked je naobliekany, ved aj nam by sa zle hybalo, nie??

no snad ti ozaj pomoze, Mata sa nam kedy vrati??zajtra, nie???

Lamada podobne, a k liecitelovi??? 😅 😕

NOrik vegeti urcite , zase rande v trojke???

norik1
20. dec 2009

he heeee rande v trojke nie, uz je z toho stvorka - pribudli antibiotika 🙂 naparovak na nose a sexi pohlad v ociach 🙂 😀 😀 😀

Eri vidis som zabudla uplne, aj ja mam baklavu "v chladnicke" na balkone, ale som ju nerobila ja, mm doniesol zas mnam mnam.

blau dikes, urcite na to kuknem, mm mi s nou pili usi uz dva roky len sa nam nechce ist do obchodu, asi sa uz dvihneme🙂

Zuzi ja som tento vikend prala 4 pracky, brutal strasny, lebo to nemas kde susit, vlhkost v byte stupa zavratne...

Lamada prajte si pod stromcek zdravie...ja vam ho prajem tiez 😉

zajtra k doki sa ukazat musim, potom do prace kuknem, ale vidim to biedne...minimalne den-dva doma. Este mam tolko roboty pred koncom roka ze az a za dva dni to nemam sancu postihat....