Mamičky, ktoré si vedia uľahčiť život

dididi30
1. dec 2008

tak sup sup mamicky, kecajme o vselicom 😵

erikasadek
27. jan 2010

jarka moj najoblubenejsi je tento film od neho.. neviem presny nazov v slovencine;.
http://www.cinemovies.fr/fiche_film.php?IDfilm=...
ale podla mna jeho najlepsi..
a este jedne kde nakruca film a oslepne poca snakrucania, tak ten tiez zbopznujem

ja mam vlastne rada vsetko od neho.. 😀

inak aby som s auplne neprestala chvalit josh zacal spievat abecedu v frannine;. .. 🙂 😀 a pocita do 5 no recoceme sa s neho.. 😀 .;

norik1
27. jan 2010

cavte mamule, juj ale ste toho popisali, nie jak vcera ze pridem sem a tretia strana 🙂

chvalim vas 🙂 ja asi az do dalsej materskej len takto poobede 🙂

mm uz na ceste dom, snad dojde do desiatej vecer 🙂 ani on sa uz nevie dockat, len maly uz bude spat, smutny bude... ale rano ta radost 🙂

zeny ja len nemozem ked vidim ten jeho ksichtik woodyovsky, fakt mam nanho alergiu. Hlasky su skvele, ale dizajn.... 🙄

blau
27. jan 2010

No on je ksichtik a ta jeho dcera zena tiez hrube proso,

Jeeej Norik to je radosti, ze? M ked pride, tak tiez uz spi a chodi sa stale nanho pozerat 😀

My sme boli na hokeji a prechadzke, ale no fuj aka zima-

Jaaaj babule a stale mi chodi po rozume a sa tomu smejem.

A ZRAZU SA PRUDKO ZDVIHOL CHODNIK A UDREL MA SILNO DO TVARE!!! 😀 😀 😀 😀 😀 😀

erikasadek
27. jan 2010

jarka;. 😀

norik ahoj.. no nevadi , nemoze mat kazdy rad ja zboznujem , lebo je to inteligentny humor.. a ona sam ja napopukanie;. 😀

norik1
27. jan 2010

he heeeee Blau to som sa narehotala aj na FB🙂
ale inac mne sa to fakt stalo 😀 mala som monokel dva tyzdne 😀 😀 😀

blau
27. jan 2010

to vaaazne, prudko sa zdvihol? to muselo byt prekvapko, ze?

Inak aj mne sa to tusim stalo, len si to pamatam velmi hmlisto... 😀 😀 😀 😀 😀

Baby date si somnou vecer vajecny konak?
Sice neviem ci tu budem, lebo vecer mi vobec nefunguje net.

Napiste mi nejaky dobry vtip, sa mam chut smiat sa, na cudzi ucet, nie stale len na sebe 😅

erikasadek
27. jan 2010

blau , mne nefunguje dobre FB.. 😠 neviem preco ale nevadi.

norik1
27. jan 2010

a Sibíri žil dedo s troma synmi.
Mali malý drevený domček a v maštali jednu kravičku.
Raz našiel dedo kravu zdochnutú a začal zúfať:
Ako sa teraz uživíme, nebude mlieka, masla ani syra na predaj.
A obesil sa.
Nájde ho prvý syn a začal zúfať.
Čo si počneme, ako sa uživíme, krava nám zdochla a náš dobrý otec sa nám obesil...
Povedal si, že sa utopí.
Došiel k rybníku vyrúbal do ľadu dieru, ale vtom sa vynorila vodná víla a vraví:
Iľja, poznám tvoje trápenie, ale ak sa so mnou 20x pomiluješ tak ti pomôžem, ale ak to nezvládneš utopím ťa.
Iľja súhlasil a pomiloval ju prvý, druhý až deviaty raz, ale na desiaty sa už nezmohol a víla ho utopila.
Čoskoro našiel jeho telo druhý syn a začal zúfať.
A povedal si, že sa tiež utopí.
Tiež vyrúbal dieru na rybníku, ale znovu sa vynorila vodná víla a povedala:
Serjoža, poznám tvoje trápenie ale ak sa so mnou 10x pomiluješ tak ti pomôžem, ale ak to nezvládneš utopím ťa.'
Sergej súhlasil. Ale skončil vyčerpaný pri siedmom raze a víla ho utopila. Keď našiel mŕtvoly bratov i tretí najmladší syn nenapadlo ho nič rozumnejšie ako sa ísť tiež utopiť.
No a z rybníka sa zasa vynorí vodná víla a vraví:
Sáša, poznám tvoje veľké trápenie ale ak sa so mnou 5x pomiluješ tak ti pomôžem, ale ak to nezvládneš utopím ťa.
Sášovi sa ale jej návrh veľmi nepozdával nuž povedal:
A mohol by som sa s tebou pomilovať aj 10x?
Ale áno, - so záujmom živo odvetila víla.
No a mohol by som aj 20x?
Ale samozrejme drahý Sáša. - odvetila už celá rozradostená víla.

A NEZDOCHNEŠ AKO TÁ KRAVA ?

blau
27. jan 2010

😀 😀 😀 😀 To je ruska rozpravka dobgeee 😀 😀 😀 😀 😀 😀

norik1
27. jan 2010

Pani učiteľka hovorí deťom:
- Deti, dám vám hádanku. Je to lesné zviera a keď do názvu doplníte písmeno “d“, vznikne z toho časť tela. Čo je to?
Dlho nikto neodpovedá, a tak sa učiteľka rozhodne, že im to prezradí:
- No predsa laň. A keď pridáme “d“, vznikne z toho dlaň.
Na to Móricko pošepká spolužiakovi:
- Hneď som si myslel, že kuna to nebude

norik1
27. jan 2010

Príde fixka k doktorovi a vraví: "Pán doktor, môžte ma vypísať?"

norik1
27. jan 2010

aj ja som sa pobavila 😀

norik1
27. jan 2010

a este toto: 😀

Slečna,vy ste ako z rozprávky.
Vaše vlasy,nos,zuby....
Skrátka celá baba Jaga...

erikasadek
27. jan 2010

norik......................... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

danciacik
27. jan 2010

Ahojte babulky. Čo to tu sa vtipy píšu? Jeeej som sa pobaila 😀 😀 😀
Tak Zuzka stíha všetko, že Zuzi. Má pravdu, mám drobcov chorých. V nedeľu Larka dostala horúčky 38,5 my sme všetci revali ako najatý. Takže škôlka bola 2 dní 😒 . V pondelok u Dr. a zobrala som aj Paťka lebo som mala menší dotaz na jeho pinťa no a Dr. ho popozerala a hovorí mi že aj on je chorý, tak super som bola vytešená celá.
Ešte sa ma pýtala, že prečo ideme v stredu na krčné do Smokovca keď chodíme na krčné do PP. Tak som sa už tak nasrdila, že som jej povedala, že nech si uvedomí, že moje dieťa sa trápi už 4 mesiace a v noci mi plače aby som jej vybrala ten kašlík a že pôjdem za hocikým kto mi dá papier na vybratie tej nosnej mandle. Tak chvíľu na mňa pozerala a potom mi povedala, že mám pravdu. 😅
No a dnes sme boli v Smokovci - takže Larka berie po novom 3 sirupy - mám ich načasované a dva spreje do nosa. 15-teho ideme na kontrolu a koncom februára zas ale dovtedy mi nesmie ochorieť aby videli tú mandľu ukľudnenú. Takže žiadna škôlka. Iba jedna výnimka bude a to že 7.2 pôjdeme na Karneval, lebo chúďa šatôčky kúpené a nepôjdeme? Tak som jej sľúbila že pôjdeme.
Erika čítam že ty máš riadne lietačky tiež, no máš čo robiť moja.
He inak ja som dnes dávala tabletku Larke na zúbky a ona mi hovorí: ďakujem zúbková víla. 😀 Som sa dobre pobavila na tom.

norik1
27. jan 2010

jaaaaj Dani, ty sa tiez nenudis s tymi chorobami.... drzte sa nech sa to zlepsi 😉

danciacik
27. jan 2010

Norik moja, no nenudím sa, ale čo urobím plakať mi nepomôže a ani mojim deťom to dobre neurobí, takže sa celý deň na nich smejem a vrieskam po nich akoby sa nič nedialo 😉 .
Ale si ma aspoň rozveselila tými vtipmi 😀 - fakt super.

erikasadek
27. jan 2010

DANKA takze zubkova vila hej. 😀 no drz sa ty a lamada lamete , rekordy v chorobnosti.. 😅 ☹

zuzka1.
27. jan 2010

ahojte,

maly nam odpadol normlane od unavy, zaspal s nami na posteli po kakavku, to sa nestalo pekne dlho. nasi ho zmordovali.

tak ako pise erika, lamete rekorky, ved to nie je ani mozne podla mna, choroby u lamady aj katastrofy. tfuj tfuj nech to ide hes.

mm ma bere na nakupy zajtra 😉 no nemiluj ho 😀 😀 😀

idem sa ucit, nech to prejdem cele, som len v polke, mam nerva normlane,ale je posledna, potom sa budem sustredit na moju bc pracu.

norik1
27. jan 2010

ejha dobreeee Zuzi len ho mojkaj 🙂 nech mu to vydrzi 😀 😀

ja idem do sprchy a pod deku, co chvila pride mm 😀

danciacik
28. jan 2010

Dobré ránko babulky.
No veruže my s Janku asi fakt lámeme rekordy 😀 asi preto si rozumieme 😀 .
Ale nie, Janka to má ťažšie, tak aj ja dúfam, že im už bude len a len dobre.
Zuzi eeeej požičaj manžela, môj je stále v práci a nieto ešte žeby ma zobral na nákupy.
Erika, hej zúbková víla 😀 , treba?

blau
28. jan 2010

Ahojte. No pekne dani...
to mi napadla jedna perla neterinho kamarata.
Vzdy ked im vypadol zub prisla zubkova vila a doniesla im do pokladnicky peniaze.
Svagrina hovori Samkovi. Jeeej Samko tebe uz vypadol 5ty zub!!! No tak uz musis mat penazi od tej zubkovej vily. A maly Samko: noooo, ale pri tretom prestala nosit......... KRAVA!!! 😀 😀 😀 😀 😀 Maly mal vtedy velky uspech u mna s tymto vyrokom 😀

Ja sa idem dat do pucu, lebo pride Natalia s Mauricom. L sa tesi, tak uvidim aky bude...lakomy a urcite mu preventivne aj capne...

danciacik
28. jan 2010

Blau 😀 super, tie deti majú výroky 😀
My sme mali na návšteve kámošku.
Ráno som zbehla do škôlky povedať čo je s Larkou a teraz idem variť. Jooj ale Larka je zo dňa na deň horšia 😠

zuzka1.
28. jan 2010

Ahojte,

tak som sama, dala som prat, poskladala oprate zo vcera, idem spravit mm steaky a krokety k tomu a idem sa ucit, medzitym sa dam v prestavkach do pucu aj ja.

Vcera som lamala rekordy a ucila sa do 2.rano.

Jarka super vyrok 😀 😀 😀

Dani ani sa necuduj, nie len ze teba uz nebavi riesit choroby drobcov aj oni su z toho zufale, larka to uz chape, je to o to horsie. ale karneval buduci tyzden je dobra motivacia, aby poslucha maminku.

zuzka1.
28. jan 2010
blau
28. jan 2010

- Kto je?
- Sused
- A čo chcete, človeče, takto neskoro v noci?
- Máte cesnak?
- Nemáme!
Asi za pol hodiny zvoní zvonček znovu.
- Kto je?!
- Sused.
- A čo zase chcete?!
- Nič, nesiem vám cesnak.

Bola tu Natalia maly sa hrali , Luca bol zlaty potom mu chcel nieco zobrat a Maurice mu strelil facku a uz si donho nedovoloval. Dobre sme si pokecali, Ja som mala dnes 3kavy fuj, uz nechcem ani vidiet. Zuzik nejde mi to otvorit, inak zahlasujem hned 🙂

erikasadek
28. jan 2010

ahojte sme naspat doma s nemocnice konecne mam skoro vsetko za sebou tento tyzden.. 🙂

zuzka zahlasovane;. 😉

norik1
28. jan 2010

cafteeee🙂

Blau hlaska cool 🙂 ja tiez poznam zubkovu vilu co nosi prasule za zubky... a dava ich v noci pod vankus 😀
Vtip dobryyyy🙂

Vcera v noci chytil maleho zachvat kaslovy, isla som pre sirup a mm ho hladkal a hovoril mu mojko, to noc, bude dobre a maly ked ho pocul polospiaci zastal, zacal sa usmievat a vravi "tatooooo"... no mm jak plastelina bol vtedy, mala som chciet nove auto he he

inac den saleny, uz tesim na piatok 🙂

norik1
28. jan 2010

zuzi zahlasovane 😉

danciacik
28. jan 2010

Zuzi zahlasované 😉