Mamičky, ktoré si vedia uľahčiť život

dididi30
1. dec 2008

tak sup sup mamicky, kecajme o vselicom 😵

norik1
12. jan 2009

he he odbehla som ku nam do jednoty, platila som asi 80 sk...dala som stovku (predposlednu), a teta mi vydala 6 eur 40 centov... jak pocitam, tak pocitam, ale zarobila som.... ani blocek som nezobrala aby som jej sla vratit...

monkula
12. jan 2009

norik, no to si teda zarobila, skoro dvesto korún 😀

norik1
12. jan 2009

uz som na to prisla, mala mi vratit 0,64 a vratila mi 6,40... no hej monkula este par krat zbehnem a nasetrim na dom 😀 😀 😀

monkula
12. jan 2009

no vidíš... 😀

dzanka3
12. jan 2009

ahojteee
vy ste toho popisali - uz som docitala tak zbezne.....

u mamy som sa zase prezierala - robila oskvarkove pagace - vyborne boli.....a jed dojdu tabletky a pojdem uz snad dietovat na ostro 🤐 🤐 🤐 ...jya si stale len slubujem...

norik aj nas MaRTINKO

dzanka3
12. jan 2009

my to poslalo som nedopisala.....
aj nas Martinko sa pred siestou zobudi a mrnci v postielke - prolozim ho k sebe a este so 8.00 spinka....

dzanka3
12. jan 2009

co som blba zas mi to poslalo skor...
zuzka a ako???? som zvedava???? ci nepovies??? ked nepovies si mame domysliet??? 😀 😀 😀

norik a to taky dobry obchod mate takto dobre vam vydavaju - parada 😉

Martinko si pospal v aute - som zvedava dokedy nam tu bude robit radost 😖

erikasadek
12. jan 2009

kocky ja som vcera prisla nato, z ema dopma este neake slovenske peniaze okolo 500 korun, uz mi ich asi nezmenia co, po niekolkych mesiacoch....

teda tu to trvalo dlho, u vas to je rychlo... teda myslim tym, ze este aj teraz su obchody po 8 rokoch co beru stare franky....

norik1
12. jan 2009

Eri zmenia, papierove hocikedy a mince do konca roka, ale za neviemaky poplatok

erikasadek
12. jan 2009

tak to sa mi ani neoplati, aj za poplatok...

teda vela asi neostane..... 😀

zuzka1.
12. jan 2009

no caute baby,
takze tehotna som nei, tak zajtra zavolam gyndosovi, ci mozem dobehnut. dufam, ze nemam zase cystu, lebo ma porazi. ked som mala naposledy, v roku 2002, mala 16cm priemer a skoro kilo!!!!no aspon som bola lahsia o kilecko, co terza nemozne!!!som tam bola jak atrakcia v nemocnici, ze kde s ato nabralo!dobre, co???
ja som anomalia sama o sebe, este mam o pol krcneho stavca medzi 2. a 3. navyse!!jak ratali tak ratali, nasli na vyse. a idem sa objednat aj neurologicke, lebo moje platnicky si robia co chcu a uz sa to neda vydrzat!!!operaciu odkladam a odkladam uz od 19.-tky.
a ze mlada baba!!!v 14. mi povedala neuro, ze mam chrbat jak 40 rocna zena!
co ste dnes robili?my sme boli na nakup, zajtra budem upratovat a varit malemu.
idem este umyt riad, vecerne menu bolo zemiaky a maso pecene spolu na grecky sposob a grecky salat!!!nas enaj!

amatula
12. jan 2009

zuzi a ako chces schudnut.....ved budes vyzerat ako grecka zena 😀
zajtra upratujes?,,,aj zehlis 😀 ja som konecne pozehlila

amatula
12. jan 2009

Eri to si nechaj na pamiatku pre deticky......

dzanka3
12. jan 2009

zuzka tak nic ... no skoooda no.....snad to nebude nic vazne a ze raz dva krvava mary pride - ked sa uz kdesi zabudla....
a ty mas taketo veci a aj navyse mas ???? sa mas... inak aj moj muz je taky - ja mu hovorim ze vychosnuvany - raz ho krize boli, potom chrbat, potom clenok, naposledy mal migrenu - no co s takym chlopom???

maleho som nechala v postielke - este buchal do paliciek , ale zatial je ticho odtial...snad zaspal 😔

erikasadek
12. jan 2009

amatula asi to tak spravim...

zuzka, kilova cysta ty kokso...., tak len chod a daj sa poriadne osetrit......

neboj kazdy chlap je stale chory bolavy, ale len ked jemu to vyhovuje... 😉 inak su plni sili, a

zuzka1.
12. jan 2009

dzanka vy to mate normalne rodeo kazdy vecer, my sa okupeme, dame papat, polozime do postielky a odchadzame, on zaspi behom par minut. Niekedy sa postavi aj 10x, ale to nedebatujeme, zase polozim a odchadzam!ziadne debaty s mladym panom.
Asi si dam antikoncepciu, uvidim co povie dr.
no grecka zena na Slovensku nema pochopenia od ostatnych, tazko nam. tak s amusim skulturnit na nas obraz.
Nezehlim, co so???ja?jednie, ked sa uz z toho neda vykluckovat.

erikasadek
12. jan 2009

zuak ako ja , tiez uz som nemohla vykluckovat minuly tyzden... tiez len ked musim.....

norik1
12. jan 2009

Juuuj aj ja kluckujem jedna radost... som dnes mala az vycitky, ked amatula pisala ze jej treba zehlit....bo aj mne, ale zatial sa vyhybam hehe

No zuzi ked ja som chodiaca katastrofa tak ty si co? chodiaci obal na cystu???? prepanakrala, daj to dokopy dievca 😀 , taka cystisko!!! To ti ju vyoperovali?

my sme vecerali o piatej - palacinky s kecupom, sunkou a syrom....a dezert boli palacinky s cokoladou dvojfarebnou.....dokelu s dietami.....mnaaaaam.....

erikasadek
12. jan 2009

zuzk

erikasadek
12. jan 2009

zuzka, prepac, znova, naozaj to nerobil naschval....

zuzka1.
12. jan 2009

norik hej, operovali, tahali laparoskopicky, ale potom bolo treba otvorit, zabavicka a po anesteze mi nechceli dovolit jest, vraveli, ze by som mala byt smadna a nie hladna. potom na 2 hodinove otravovanie primar dovolil aspon jogurt a kamosi mi doniesli pizzu!!!!mnam!!!!
a na porodnej posteli, ked ma zasival doktor, osm im tam snivlaa o slivovici a reznoch!!!!!no osm ja normalna???
aspon , ze pre vas hej, ja som po porode, vkuse jedla a smskovlaa. sestricka ma skoro zabila, nevedela pochopit, ze doplnam sily!!!! 😀 😝

dzanka3
12. jan 2009

😀 😀 😀 zuzka
no ja po porode - cisarskom - mala som len spinalnu anestezu - hned telefon do ruky...napichane obe ruky , jednu tusim az dve ihly ale tak som ssmskovala a volala - sestricky sa rehnili ci sa mi chce - no chcelo taka natesena 😵 😵 😵

zuzka1.
12. jan 2009

ja nepoznam ze nu co po porode spala a spala a oddychovala, ja som jedla, pisala a poobed ebehala pozerat malinkeho milionkrat a nasi prisli, manzel aj 3x

dzanka3
12. jan 2009

zuzka a to tusim na skole si bola na operacii nie? sa mi nieco mari ze take bolo.....

zuzka1.
12. jan 2009

hej hej, presne tak, za par dni osm bola fit, ale aspon som sa uliela no nie???

monkula
12. jan 2009

keď sa narodila Chiarka a doki ma šiel zašívať, tak sám povedal sestričke, Janka, či ako ju oslovil, podaj mamičke telefón, nech zavolá oteckovi, že je dvojnásobný 😀 😀 😀

zuzka, prosííím si recept na celé menu aj so šalátom.... 😀 😀
a ako vyzerá grécka žena? 😅

dzanka3
12. jan 2009

ozaj uz som sa pochvalila ???
pred dvoma dnami mi sedel maly na kolenach a na stole mal cajik - a sa naciahol po flasi chytil oboma rucickami a vopchal do pusy....skoro som odpadla.... - ja som ho to zabudla nejak ucit aby si drzal sam flasu....
a takto to uz stale robime a pijeme... 😉

zuzka1.
12. jan 2009

pekne zensky!!!!!
masko ake chces, bud na spajdlu napichaj ale zmiesaj ako ja dnes zo zemiakmi, tak je to najrychlejsie, Masko na kocky, osol, daj grecke korenie na kebab alebo gyros, poolejuj, zmiesaj rukami a daj rascu. cele to dobre premiesaj na plechu rukami a daj piect. Ja trubu vzdy predhrejem na 275, a peciem zakryte alobalom cca 45min, zavisi od maska, ked kuracie, staci aj menej, pokial nebudu zemiacky upecene. Zemiaky na mesiaciky.
Salat:
ladovy salat, alebo hlavkovy, umyt, a rukami natrhat, nekrajat!!!trhat!
cibula na kruzky
olivy
rajciny na kruzky, ale ja to prerezavam este na pol mesicika
uhorka salatova
syr z lidla PILOS, prirodny v slanom naleve je najlepsi, najviac sa podoba greckej fete/fetaki
mozes dat aj papriku ak lubite
premisat, trochu oleja, octu, ak mas cerveny, ak nie,moze byt aj obycko
jednoduche, rychle, lacne celkom

monkula
12. jan 2009

mňaaam...
taká blbá otázka.. ako chutia olivy? 😅 mne totiž veľmi chutí na šalátikoch olivový olej, ale olív sa bojím, nie je to veľmimastné?

zuzka1.
12. jan 2009

ja olivy nejem vobec ani capari, davam ich tam len preto, ze to tam ma ist, a manzel aj vsetci ostatni ich lubia, nejem ani rajciny cerstve, lebo ich neznasam, neviem preco, smrdia mi, uz od detstva, ostatne rajcinove milujem ale cerstve ani za milion. Ja si to vzdy povyberam.