Mamičky, ktoré si vedia uľahčiť život

dididi30
1. dec 2008

tak sup sup mamicky, kecajme o vselicom 😵

zuzka1.
10. feb 2010

ahojte kocky, na vy co strajkujete???

Mata no ako??snad nepises,lebo oslavujes 😉

norik dobry hlod 😀 hlasim sa 😀 😀 😀

pridem, len idem maleho okupkat, dnes som varila kuracie spizy v cesticku vyprazane, zemaicky, anglicka zeleninka, dresing. mm vyhlasil, ze ma miluje, skoro sa zadrhol, ozaj boli dobre 😀

bakalarku som ako tak dotvorila, 2 kapitoly, zajtra to posielam, budem pratat a tak.

Jarka uz je lepsie??

Lamada gratulujem 😉

amatula
10. feb 2010

cafte

lamada gratulujem 😵 😵 😵 si sikulka..

ja neoslavujem lebo niet co oslavovat 😒 testy na 55 b..co je samozrejmeto som si bola ista... ale zorala som to coho som sa obavala 😝 kuzeleeeeeee ...hlavne ze skusobny bol s rodiny!ale povedal ze este ma chce vidiet jazdit 😒 😝 takze buduci piatok si jazdu opakujem......
ale som si priplatila jednu jazdu a povedala som sefikovi ze chcem s nim a jeho zenu uz nechcem ani vidiet.....lebo ma dojebala 30sekund pred skusobnou jazdou ze som posrata a nespravim

no a som znechutena tak som ani nepisala lebo sak sa hambim pisat 😒 a davam si par poldeci..ved mam dôvod nie 😕 😅

zajtra ma Dadko karneval a na vikend ide mm lyzovat tak budem tu sama ..ucit sa uz nemusim ....

zuzka1.
10. feb 2010

booze Mati, hlavne, ze testy mas za sebou, debilne kuzeke, to je ozaj povinne, ved to blbost riadna 😝 😠

nevadi, teraz v piatok jazda a potm ok, hotovo??daju ti to??
niet sa za co hanbit, aj ja som posrata a nehanbim sa za to. je to zodpovednost a ked s ana to necitis, netreba riskovat. jej povedz, ze to nie je posratost, ale opatrnost 😠

krava 😠 😠

amatula
10. feb 2010

hej zuzka v piatok jazda,hlavne kuzele.a ok..ale az buduci piatok ..ja som si sama spravla zle lebo do predu som ich presla v pohode a dozadu ma zacal skusobny spovedat a stratila som treti kuzel v poradi z dohladu a uz som bola v pi....ci....
ved ja sa nedam ja jej to este necham vyzrat 😝

pekny vecer.... 🙂

blau
10. feb 2010

Bry vecer moje mile.
Amaaaaaaaaaa ja som tak tuho na teba myslela. Neboj spravis to, inak kuzele bez praxe a ucit sa to zjazdit, je taka kravina. Nam davala instruktorka radu....no a ked ti pride ten strom do pismena T ( tam mala na zadnom nalepenu nejaku reklamu), tak zacniiiiii tocit plny plny.... Haa a vsetci spravili, nie ze by sa divali kam im ide auto, ale ked im pride strom co tam stal do pismena T.

Ak ste pochopili co som tym chcela povedat a nenapisala som to ako blb.
Tu padaju tie biele hovniacka cely den poo sme neboli ani vonku chcela som ist autom, ale ocino povedal, ze radsej nech nejdeme. Tak sme sa hrali vnutri. No na porazenie, ja to nenavidim, ked nemam vybeh.

No drzim sa, ked takto mi ta choroba zahajila dietu, tak tento tyzden mam postny.
Zajtra pride mozno Natalia, ta robi tiez skusky a testy ja nechapem ako to tam funguje, lebo ona vyprava ako tatar, tak sa opytam jej muza, alebo Maria. Ale v at nemaju trenazery, to je skoda...
Chudera este nesedela za volantom a uz robi skusky z teorie nerozumiem tomu a neverim, ze to spravi, lebo podla mna je to pre nu tazke...v tej nemcine.

AA nasi pridu na buduci tyzden aj s tortickou jaaaj a uz nech je nedela a mam volno od maleho troska M ma dovolenku a potom SLOVAKIAAAA

norik1
10. feb 2010

Jaaaaj Ama tak to nech je rada, krava jedna, ze byva daleko odo mna lebo ja by som ju rychlo do P-cka poslala.... toto je pedagog, ktory ma vychovavat vodicov, dodavat im sebadoveru???? toto je obycajna chudera, ktora si bicuje svoje nevysexovane ego na studentkach...
Vies co? Na buduci piatok pojdes a urbis tie blbe kuzele a potom chod za nou a povedz jej nech si sucha kozy toaletnym papierom, urcite to totiz pomaha lebo na jej riti vysledok vidno!!!

norik1
10. feb 2010

Inac ja ked som robila vodicak (januar ´96 - och tie casy), tak sme boli na kuzele 30. Isla som hned prva, tak som to mala za sebou a nemusela som stresovat. CHalanisko treti od konca presiel celu trasu kuzeli a ked mal zaparkovat v "garazi" - medzi dvomi tyckami trciacimi z kuzeli (aj vy mate take?), tak jednu tycku suchol spätnym zrkadlom. Keby tam tycka nebola, kuzele sa ani nedotkol, takze by to bolo ok. Navyse, kuzelku nezvalil. No a fizel povedal - po vas idu este dvaja. Ak obaja urobia, dam vam kuzelky. Ak co len jeden z nich neurobi, nedostanete ani vy.
Dnes nechapem kde je logika v tom, co povedal, vtedy sme boli vsetci vystresovani.... ten posledny totiz kuzelky nespravil... 😝 😝 😝 😝

norik1
10. feb 2010

Idem sa ja venovaaat 😀 😀 😀

blau
10. feb 2010

JJaaj Norik z duse si mi povedala, a s tym toaletakom ti je to novinka som sa rehotala (rehoceeem)

Schlampa je to jenna, ale nehhhhhhhaaaaaaaj jej sa to vrati a aj Ama jej to natre...

Zmakne neboj, ten vodicak nieje o tom naucit sa jazdit, to sa naucime jazdit az potom, tam ide len o ten vodicak mam taky dojem...

zuzka1.
11. feb 2010

dobre ranko,

ako kocky moje? 😉 mame krasne zasnezene rano, ja budem varit, pojdeme vn na sankach s malym, nech sa vytesime.

co vy,ako??

blau
11. feb 2010

Bryyy den, no nam tak najesypalo, ze ani plot nieje vidno. Ludia chodia po cestach, lebo na chodniku sa neda chodit. Tak sme si aspon z terasy na zahrade a von z dvora vysauflovali cesticku s malym L. Dala som ho spat a isla do obchodu, lebo potrebovala som si spravit nakup a s nim to nejde, tak dobre. Super spinka zlatinko ani nevie, kde som bola. Som hrozna? Nie obchod mam pod nosom skoro, tak mi netrvalo dlho a on ked spi tak spi.

M niekde v Burgenlande, chudak autom na takychto cestach....na cestach su kopy snehu velke ako kamion 😨

Nech uz ide do kelu ta zima, a sype a sype....

poobede pride Natalia, tak sa maly budu hrat a mi kecat. A sype a sype 😅

zuzka1.
11. feb 2010

Jarus normlane si ho nechala sameho???ale tak, ked je to na skok, co ja viem, ja by som tiez mozno nechala, aj ked u na sja chodim s nim, ked potrebujem rychlo a vela, mamka ma cas, tak ide k nasim. ja si to skor planujem tak, aby mala mamka cas.

No ved mm ide buduci tyzden do Belgicka, vcera to davali v telke ,ze kalamita tam nenormalna, no uvidime, snad pridu ok aj s byvalym, idu spolu to tam namontovat.

Jarka nevies ake su dialnice v Austrii?podla mapy pojdu stale po dialnici aj AT aj Nemecko, tak snad ok aspon tu,

blau
11. feb 2010

No hore od viedne dnes nesnezilo v nemcoch hlasia sneh asi do soboty, tu su zasnezene od stajerska po nas korutany , ale oni to odhrnaju to je v poho, len snezi to je na hovno. Takze v podstate otrasny cas na jazdu, ale ked sa mosi tak sa mosi aj M chodi kade tade, lebo musi hovori sama havaria. ☹ 😒

Ano sama, lebo sa neda ani po chodniku ist to by sme miesto 5min co idem sama isla hodinu a pride mi navsteva a nanho treba davat pozor a tak, a nema nikoho a obchod je za roho , tak som to spravila 1x v zivote a funguje to v poho aj keby sa zobudil najprv by ma hladal potom zacal plakat a ja by som aj tak hned prisla. Nie on ked spinka spinka, tak som v pohode.

a sype a sype....tak maly, ale strasne husto to ked sa roztopi, tak mame aj v kuchyni vodu, lebo mame zahradu z kopca 😖

amatula
11. feb 2010

ahoj
ja mám od vcera depku..mm je doma a nemohol sa uz na mna pozerat tak otvoril brandy 😀 😀 😀 😀 chcela by som si ist cvitit cuvanie ale pre tie biele hovna neni kde 😒
ste zlate ako ste reagovali...fuj mne je z toho spatne..kade chodim kazdy mi chce gratulovat 😝 🙄
inak este pre pobavenie..jednoho spoluziaka z autoskoly priatelka si tam robila kondicne jazdy uz vodicak má..a zhodou mala dve jazdy z touto pani..a chúda tak ju doje...la ze povedala ze uz v zivote za volant nesadne 😨 staci vam ze ...

boli sme na karnevale a teraz hnijeme doma

Jarka sype ? mm v noci cestuju do Dachsteinu dufam ze v poho

lamada181
11. feb 2010

ahojte kockz tak sa vytesujem ye uy som sofer juj uy jaydim dnes som dostala vodicak kokso jak drahz ye ked chcete do tridsat dnz tak 6,50 a ked chcete do dvoch dni tak 26

zuzka1.
11. feb 2010

Lamada ja som nechala klasika do 30 dni, bola som si dat ziadost o vydanie vo stvrtok a v pondelok hned mi pipla sms, ze si ho mozem prist zobrat. ono to 30 dni nikdy netrva, do tyzdna ho mas aj tak . 😉

Mati daj si brandy, bude lepsie. ja hnede nepijem, maloekdy, za mladi bolo az moc, tak nechuti 😀 😀 😀

idem pratat, maly je s babkou. pekne sa napapkal, tak idem upratat, lebo nepamatam ci bomba vybuchla, alebo len drobec uradoval, ale vsetko je vsade 😀

blau
11. feb 2010

AHojte----------- Matiiiiiiiiiiiiiii prosim ta, kvoli takej tupe si ty nerob hlavu. Ja by som ju poslala, tak do peeecka, ze by zacala aj koktat. Neboj dobre bude.
A budu ti drakulovat aj my.

Lamada, precitaj si to po sebe...to je hruza. Aj tak ma citat nebude 😉

My sme mali navstevu maly L bol ukazkovy..lubim ho moje....kaslaveee 🙂
Pekny vecer 🙂

zuzka1.
11. feb 2010

ahojte kocky,

kde sa tulate??

Jarka vidis, ze on je dobry chlapcek, moje zlatko.

ja som upratovala, umyla sneh umely z okien, bolo to zvnutra, tak som aspon nemrzla.
tak mame cistucko, orchideje sa este kupu.
zajtra pojde maly k nasim, bo dnes MJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJS strazila maleho a nedala mu jest. nebolo to prvykrat a ked som zliezla dole po 5 hodinach a on furt od obeda nejedol, ma skoro je.lo. tak som vysvetlila, panicka je urazena, MFP, nech sa poj.be. nas maly si totiz nikdy nepyta jest, ze je hladny alebo nieco take. jemu ked nedate neje, ked date zje.
Takze musim sledovat kedy a kolko papa. Pootm spapal 3 parky a krajec chleba a vypil flasu kakaa na sup 😠 😠 😠

takze ide maly k nam, ziadne varovanie nebude, je.em na nu. Este mi povie, ze ved som jej mala povedat, ze mu ma da jest. no neni blba, sak hadam nezije zo vzduchu.
Aby ste chapali, nebolo to prvykrat, tak preto ma to dnes uz dozralo.
MM na mojej strane, tak je to ok pochopitelne, kedze ide o drobca.

Inak pekny den dnes, zajtra mam skolu, pak k nasim.

blau
12. feb 2010

Ahoj , no zuzi tak to by vytocilo aj mna a poriadne.
Akurat sme sa vcera o tom s Nataliou bavili, jej m strazil maleho a dal mu za cely!!! den 1 croisant, tak bola dozrata. Ja takisto bola som chora a M zobral v nedelu prec , nedal mu rukavice zle ho obliekol a maly je cil chory.
Kasle ako tuberak aj dnes je volaky teply. Ked ho hresim co mu neda te sproste rukavice, tak naco sak je chlap. Ide ma jeb...nut.
On mu ich neda preto, lebo mu ich nevie dat. No tak a vysledok je tu ani do telefonu sa s nim nemam chut bavit.
Nasnezene jak na aljaske....no parada, neviem co budeme dnes... 🙂

zuzka1.
12. feb 2010

Jaaaj dobre ranko,
vedela som, ze vy to pochopite 😀 😀 😀 uz som kludna dnes 😀 😀

mm isiel do NR s mojou mamkou, isla si doriesit operaciu, sledovali sme s malym bager, tatru a vodarov, oproti susedia maju poruchu, tak im rozkopali zamkovu, mame s nimi prpeojene potrubie, tak, ze nam odstavia vodu.

prisiel sa vodar spytat, ci tece a ona tece. Oni odstavili a nam tece dalej, som sa aj osprsit stihla 😀 😀 😀 nevedia najst druhu pripojku 😀 😀 😀 sa ma pyta, ze kde je???som sa opytala, ci vyzeram, ze by som mala vediet 😀 😀 😀 ja etse v pyzame 😀 😀 😀 no sranda od rana.

Jarka a nezabi tych chlapov 😠 😠 dam maleho spinkat, pojdem sa skulturnit, nalakovat nechtiky, okolo 13 odchod do skoly. musim nachystat veci malemu, lebo sak nikto mu neda, ked nenachystam a mm ho odveze, ked pridu k nasim. Idem MJS vytrestat a nebude sa s nim stretavat, ked si to nevie vazit a naucit sa za 2 roky co a ako s malym 😀 😀 😀

amatula
12. feb 2010

bre ranko zuzka som sa nasmiala teraz na poslednom prispevku....... 🙂
inak to so svokrou je uplne na nervy kde necham deti vsetci sa tvaria ze vsetkemu rozumeju a nikdy nespravia to co im kazem ja 😝 ...uplne na nervy

my sme boli rano v skolke,potom u svagrovej (tej najlepsej)..lebo jedna je v poho,druha ako kedy a treta je cista P s velkym P.... 😝
táto ide na svadbu a zistila ze saty co mala nachystane su jej male lebo brusko vyskocilo tak som ju zobrala k nam a kezde ona je drobunka má len brusko (piaty mesiac) tak moje su jej dobre..tak som ju obliekla a zajtra jej este spravim make-up.... 🙂
mm este nepisal..do kelu uz tam hadam mali byt 😕
varim spenatovu polievku a nic 😎

sneziiiiii..chcela som ist do mesta kupit si nieco pekne ale kedze som nespravila tu blbu jazdu nemam chut nakupovat 😒

tak sa idem nudit.... 🙂

zuzka1.
12. feb 2010

matka presne tak, u nasich problem nikdy nebol. mm som vcera vysvetlila, ze to neni preto, ze u nasich vedia automaticky co a ako, ale nech im to vysvetli, kedze to nevedia za 2 roky pochopit. mm vidi aky je maly u nasich, ako sa o nho staraju tam.

MJS vyhlasila, ze by mu dlai aj posledne, co mi je jasne, ale cesta nevedie tade, ze mu dvolim aj totalnu blbost, oni mu dovolia vsetko na co si len spomeniete, maly nas zboznuje krystalovy cukor, tak aby bolo zlaticko spokojne mu to dovolia, vyjeda s cukornicky. jednoducho mu nechcu povedat nie. tak teda nech sa krmi cukrom. super zdrave, nie????magori 😠

Ja chcem ist na nakupy, ale az ked mm pride z Belgie povedal.
Mati sak mu napis prva, nie??ci je ok. sa potesi, ze sa o nho bojis. moj sa na to vzdy tesi, kedy zacnem stresovat ci je ok 😀

amatula
12. feb 2010

zuzka presne toto presne!!!! aj nasi ...len nech je spokojny ved co by mu to mohlo uskodit a preto ho mame nenechavam na dlho, lebo to su len cukriky,arasidove chrumky,lupienky a uplne raz na porazku zemiaky solene pecene na masti ..... brrrr

mm uz volal 🙂

blau
12. feb 2010

Jaaj to vsetci su asi rovnaki, ze?

No Zuzi co ti poviem na porazku....My sme boli vonku, ale len 15min. prechadzka, lebo maly sa skoro zobudil, a ked som mu sople odsavala, tak reeev a zavrete oci a hned odpadol. Tak toto sa uz davno nestalo.

Chudinka moja ako kasle ma bodky okolo oci akokeby rodil. MOje miluvane.
Nervy mam na toho mojho M, jaaaaaaaaaaaaaaj. Ale ved no...
Ja idem kupit ten teplomer, lebo nas digitalny ukazuje eror, cize po 2rokoch baterka dosla, ale idem mu kupit ten celovy co za sekundu odmeria, neviete ci je to dobre??? Ked sme boli v nemocke, tak ich tam maju a super sa mi to rata. Nemusim cakat a pchat mu to pod pazuchu a kade tade, len cak a je to.
Potom M nejake spodne pradlo, lebo jak mal tu virozu sa mi priznal, ze aj trenky musel zahodit 😀 😀 😀 😀

Jaj a knizku malemu k narodkam, taku o sedlakoch na farme traktoroch a motorkach, nieco kukneme.
Idem aj ja nalakuvat te neHty a nafarbit obocko mihalnice, lebo vyzeram ako albin 😅 vlastne ani nie, kedze mne uz ani poriadne obocko nerastie 😅

zuzka1.
12. feb 2010

tak je dobre 😉

no a ze ake to my mame lahke 😠 😠 😠 ale ja sa neserem, moje dieta, tak budu pocuvat, ked nie, tak maju smolu.

amatula
12. feb 2010

jarkaaaa tie posledne riadky sa mi pacia som sa tu skoro cajom zadrhla ..sa smejem 😀 😀 😀 😀
teplomer neviem,ja pouzivam digitalny a v poho..

idem ja periny prezliect....pridem na kavu ?

zuzka1.
12. feb 2010

Jarus ja ako sa poznam,, tak moj mm by si to zlizol 😀 😀

Mati pridi , nechty nalakovane, mm ide aj s mamkou uz z NR, takze operacia mamku caka 15.4.celkom bola v phoode, sa naplakala minuly tyzden kvoli tomu, som ju ukludnovala az az.

My ame digitalny, celovy by bol asi lepsi. ja som chcela cumlikovy, len som ho nemohla na 10x u nas v lekarni ziadnej dostat, tak osm sa na to vyprdla.

maly spinka, vodari sa trapia a nam voda teceeeee 😀 😀 😀 😀 hlavne, ze siesti stoja okolo jamy a rozmyslaju 😀 😀 😀

blau
12. feb 2010

pridiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii.
No aj ja som mala ten digitalny, len nevydrzi drzat, niekedy ano, tak preto kupim tento a mam pokoj, ,to je aj na ostatne veci ako odmera aka je voda vo vani jedla a tak,. Ked budem mat druhe tak sa mi to zide. Hadam budem mat druhe.

Veru Zuzi neser sa ani ja sa. Doma jake hadky, ale oni si mysli, ze ja som sprosta. A ako hovorila aj Ama, oni ho rozmaznavaju a ja sa mozem aj poondit.

Mati ja som predvcerom periny prezliekala. A pod kavu mas uz na stole 😉

zuzka1.
12. feb 2010

JArka nech si myslia co chcu, viem, ze robim dobre, ked to nechcu pochopit, nebudu sa s nim tolko stretavat.
Ked to nerespektuju, nech sa poj.bu. NIe som povinna dieta davat stram rodicom, podla mna je to na voli matky a ked nerespektuju mna a to co poviem, tak hotovo.

blau
12. feb 2010

Ano suhlas, Ale aj takych co by mu nedali jest by som ako tu na samotke raz za mesiac zniesla....

A jest by som nachystala 😀 Ja ked doma necham maleho tak s listockom o tej a tej skuste mu dat to a to.
RESPECT....mam ja pred Tebou. Vies co chces, tak to ma byt 😉