Mamičky, ktoré si vedia uľahčiť život

dididi30
1. dec 2008

tak sup sup mamicky, kecajme o vselicom 😵

zuzka1.
12. feb 2010

no ja som vzdy chystala, len kedze som bola taka naivna, z som si myslela, ze tp predsa uz musia vediet co moze, ake papa a kedy asi, tak som sa spolahla. no a hovno z toho. Aby som zene co vychovala dve deti vyvolavala 100x za par hodin, ci spravila toto a hento, to uz je moc.

nech sa to nauci a bude to respektovat.

blau
12. feb 2010

Tak to mas pravdu, nechapem to, kedze s nimi byvate v podstate. Ale no tak asi mala slabu chvilku a zabudla 🙄

Ja si ani nechcem predstavit co by dostal L jest, keby ho dam k mojim svokrovcom???!!!

Radsej si to ani nepredstavujem...

A Erika sem uz nechodi? a Norik co? a vobec de sa setci?

zuzka1.
12. feb 2010

No de sa,????? 😀 😀 😀 selana 😀 😀 😀

NO v podstate su z malym menej ako nasi, to hej, kedze pracuju, behaju kade tade podobne.
Ale nieco uz mohli odsledovat, aj keby deti nemaju preboha.,
No tak potom je cely jej zivot len slaba chvilkaa, lebo zabuda permanentne. som pislaa, ze toto nebolo prvykrata mm nevedel ako to povedat, tak osm to vyriesila vcera ja 😀 😀 😀 po svojom, ale vyrieisla 😀 😀 😀

erika je teraz stale na FB 😀

blau
12. feb 2010

Zuzi sellana, nepouzivam diakRitiku 😀

Ja mam niekedy z mojich svokrovcoch pocit, ze oni nemali ani Maria 😀

Ano som si vsimla, ze je 😀 Sa jej to zalubilo

amatula
12. feb 2010

zuzka dnes s timi vodarmi bodujes 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

ja od rana prezliekam tie periny 😝 sakra asi musim vypnut PC a potom pridem na tu kavu 😅 😀 😀 😀 😀 😀

blau
12. feb 2010

Si to este neto? Tak tu uz mas ladovu kavu. Budes Vasilisa prekrasna, ked ju vypijes.

No inak zuzi nechapem ako nemozes vediet kde je druha pripojka, Tymto padom nemas ani narok byvat v tom dome 😀 😀 😀 😀 😀

No chlapi co ti poviem....majstri ...sveta.

zuzka1.
12. feb 2010

to som vam este nepovedala kao sa vodar, ked isiel za mnou po schodoch do pivnice zdrbkal na tych schodoch 😀 😀 😀
hovorim mu, ked isiel do vnutra k nam, ze sa nemusi vyzuvat/neviem ako casto menia vodari pomozky/, len nech si utrie nohy od snehu. a on kkt si asi myslel, ze so mnou vydzube a drb ho dole 😀 😀 😀 😀 nie moc, ale dopadol pri mne 😀 😀 😀 😀 jaaaj komedia toto a voda tece a oni uz koncia 😀 😀 😀

amatula
12. feb 2010

jarka ja uz ani krajsia nemozem byt co si sa zblaznila ved co potom mm 😀 😀 😀

viete co mi povedal skusobny komisar ..ze ja a dve deti a ako stare ??? a ked som mu povedala ze prve bude mat 5 rokov tak on ze a to ste sa aka mlada vydavala..pod zakonom 😝 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 🙄

zuzka1.
12. feb 2010

jaaaj potesi nie????a ti bolo luto, ze si nespravila, sak to pekny den aj bez vodicaku 😉 😉 😉
som sa napapklala, idem sa namalovat, maly este spinka, pre nho mam uz nachystane, tak postihame., volal spoluziak, tak dame este kaficko, jeden spoluziak pride pre mna, k druhemu ideme do restauracie na kafe. jaaaj sladky zivot a to vsetko popri tom, ze viem, ze dietatko bude spokojne, napapkane u nasich 😉

blau
12. feb 2010

No ved mati to potom na miss world s tebou keby to cafe vypijes. 😀

Hahaaaaaaa som sa schuti zasmiala, ze sa zdGbal zo schodoF!!! No veru radsej nech sa ti chlapi nevyzuvaju.

He M si kupil ze Geox, a chvali si dobre su nohy mi nesmrdia a tak a minule sa vyzul a ja som odpadla. Ze Geox hovno tebe ani na boso nepomoze....
A hovori stupil som do snehu a pondy mokre 😀 😀 😀 😀 Lebo tam su tie dierky od spodu.
Aj L este spi, ale uz asi dlho nebude, ale mohol by sa troska vypotit moje male ukaslane.

Mata, pod zakonom...no sak ty vyzeras na 17nast 😵 , ale fajin. Kedy to mas opravne ci ako?

amatula
12. feb 2010

ha ha ha tak to by som musela tu studenu kavu pit minimalne pol roka v kuse a nic ine 😝 😀
na 17 😨 uz davno nie

zuzka ako dobre tebe je..sakra spoluziaci ta do skoly vyvazaju este aj na kavu ..no sladky zivot 😵

teda mm nesmrdia...to skor mne 😅 🤐 😨 😀 😀
opravne mám buduci piatok.

zuzka1.
12. feb 2010

Mata neverim, dievkam v 17 etse nesmrdia, ci ????

amatula
12. feb 2010

zuzka zalezi na tom co .....ja som myslela nohy 😅 ale nesmrdia mi ani tie 😀 😀 😀

blau
12. feb 2010

😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

amatula
12. feb 2010

😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

norik1
12. feb 2010

ahojteeeee idem reading 😀 😀

amatula
12. feb 2010

no co uz ste sa dorehotali ..norik docitala budete aj nieco pisat 😨

detusky moje zaspavaju este okamih a idem do sprchy...potom dam hadam to brandy ked uz je otvorene co s tím 😀

zuzka1.
12. feb 2010

no ahojte,

norik asi sa pripojim k vam do English writing, lebo som zabudla aj co som nevedela asi.

Prednaska etse len skoncila, volal mi spoluziak, ze ma podpisal. 😀 pred prednaskou na kafe, odsedeli na prednaske hodinku a pol a isli na kavu, bagetu, presli sa po meste, isli naspat pre veci a domov 😀 😀 😀 jak za mladi 😀 😀 😀

maly spinka, MJS rypala zas do mm za mna, ofuknuta, nech dsa odfukne. ze toto si oni nezasluzili, kokos a to som ani nezahresila ako zvycajne , ked ma vytocia 😠 😠 😠 oni sa tu nehadaju totiz to, nehresia, nekricia. to len ja ani nie cierna ovca, ja uz rovno asi cierna baranica v tjeto rodine 😀 😀 😀 😀

norik1
12. feb 2010

jesis Zuzi to English writing aj existuje? som tam nebola odkedy chodim do prace 😀

nebojte idem aj writnut

norik1
12. feb 2010

len ked to ja popri jednom prispevku varim zeleninovu polievku, nahanam dieta po izbe, dorabam francuzske zemaaaaky... jaaaaj som vam nepovedala, zajtra idem do prace, zajtra to bude pre mna sobotnajsie ten krat poprve... ale v pohodicke, len tam proste musim byt. raz za cas sa da, nie?

inac som sa na vas nachechtala, aj na MJS....inac to nie Erika je na FB, ale Pato zlatusik polieva zahradku a krmi rybky 😉

Zuzi ja mam tiez nerva na MJS, nastvala ma neskutocne a rozhodla som sa pre tvrdy uder - budem ju volat len vtedy, ked bude Fil chory a nebude mat kto k nemu prist. Ziadne vyberacky z jasli o pol stvrtej, nic. Skoncila. Howgh. A uvidime, kto to dlhsie vydrzi.

blau
12. feb 2010

ano ano Pato polieva 😉

Heeeeeeeeee zuzi, ze cierna baranicaaaaaa. dobgeeeeeeeeeeeee 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

norik1
12. feb 2010

Heheeeee Blau my kebyze aj so Zuzkou sadneme na kavu a deti dame sa hrat do kutika detskeho a nacneme temu MJS, tak by nam asi 24 hodin nestacilo....

jaaaaaaaaj by som si zgustla...

zuzka1.
12. feb 2010

http://www.realites.sk/87397-predaj-topolcianky...

baby toto riesime, idem pisnut maklerke, ze co to je, ako to je, kde to bude.
mm napisem co ma poriesit inde pozistovat, uctovnnicka nech poradi. jaaaj sa mi to lubi. no uvidime. malu vymeru to ma nejaku, potrebujem vediet, ktory z tych drahych domov ma 3 izby, aka velka je teraska a zahradka mini, ale je a podobne.

amatula
12. feb 2010

do kelu tak tam by som sa ja nevedela zapojit do debaty 🙂 😅

blau
12. feb 2010

Ze do kutika, sak by ho rozbili, to volade do pola na traktore 😉

Inak sa tu bavim na nasich svokrach, moja pride asi zajtra alebo pozajtra, lebo sak robi, ked ma jej jediny vnuk narodky a potom fujaaaaaaaaaaaazd na slowakei 😀 😀 😀 😀 😀

Potom Vam povypravam perlicky, he hlavne od svokra to je zakusok. 😀

Cmuk idem zajtra damy Vas tu ocakavam A vies ako sa Nori hovori....sobotu tak pozvolnejsie....ved ide nedela 😉

norik1
12. feb 2010

Zuzik no cena nem zla za ten maly domcek... a mne sa lubia 🙂

norik1
12. feb 2010

He he Ama ja som na teba aj myslela, ale potom mi napadlo ze by si asi bola ticho he he 😀 😀 😀 ale to neva, aspon by si pila s nami 😵

Juj zeny brat mi pisal na fb ze nasi dnes pristali stastne v Bankoku... dostanu na holu ked dojdu, ani sa mi neozvali!!!

amatula
12. feb 2010

norik ved to 🙂

a vasi tak cestuju ??

zuzka len kupte niet nad svoj!! krasny domcek

zuzka1.
12. feb 2010

mne sa lubi, sukromna cesta, bolo by to fajn, no uvidime ake su moznosti 😉

ja som pozerala dovcu, domonikanska na 3weeks 1200E all inclusive, overnee, susedovci tam cohida uz niekolko rokov. cena preto taka, lebo to je cez nemecku cestovku.

amatula
12. feb 2010

zuzka pocuj a auto ake ? 🙂
si sa tu ako rozhodila ze dom ,dovolenka ....... 😀

ale ja ti to prajem 😵