Mamičky, ktoré si vedia uľahčiť život

dididi30
1. dec 2008

tak sup sup mamicky, kecajme o vselicom 😵

norik1
10. mar 2010

no vidis a ja som si myslela ze tam moc nechodis, len Patko sa hra akvarko... 😉

...ale ved treba nejaky ventil, no NE???

erikasadek
10. mar 2010

no hra sa , ale ked zapnes rano amas 25 ziadosti tak sa musis pozriet nie?? 😀 😀

norik1
10. mar 2010

😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

blau
11. mar 2010

Bre ranko, si ma Erika s tyma ziadostAma pobavila 😀 😀 😀 😀 😀 😀

u nas snezi a lezie mi to poriadne na nervy.....papi ide do Wien na seminar a na buduci tyzden si pride po nas....

musim ist k zubke 😒 😀

zuzka1.
11. mar 2010

ahojte dobre ranko,
ja idem varit urychlene, spenatova polievka, pecena kura a ryza.
dam prat a ucit sa musim, poobede ideme na navstevu, ci na vecer.

jaaaj erzika je zavisla na fb, na konovi uz ani tak nie, preto nam nepise. Povie, ze deti sa hraju a ona prispevkuje vsade moznee 😀 😀 😀 oni asi po slovensky pisat nevedia, ci?

idem ja rychlo varit, bo to uctovnictvo si do hlavy len tak nenasypem 😝

erikasadek
11. mar 2010

zuzka to nebolo pekne od teba, ja nehovorim ze nie som na FB som s patom , nemozem ho nechat sameho, ale ked nieco vidim popri tom tak prispejem, ale celey den urcite nesedim. to mi ver nato nemam naozaj cas.. a pri mojich behackach

a po druhe zuzk a, tebe to pride mozno cudne, ale j aosm tu sama, ateraz este vioac som sama muz je v egypte a ja nemam ani slovo s kym povedat....

takze mozno ty stravis , minuty hodiny sa rozpravanim s rodinou muzom, kamaratkami na telefone ..
s pocitaj si kolko ti to zaberie denne casu vsetka konverzacia....
a no a teraz ja zaberiem asi tak hodinu denne na nete. spolu,
teraz PC je zapnute cely den ale nezanmena ze sedim..
takze u mna je to ais tak hodinova , virtualna konverzaci a denne na nete.; uz len to mam..
tazko s ati bude chapat, kedze is obklopena rodinou..
blau ma urcite vie pochopit... 😉

kto neskusil nepochopi... ☹

amatula
11. mar 2010

cafte

ach mám dvoch marodov..rano o siestej sa po mne valali v posteli nic v pohode...jednoho som vystrojila do skolky ..druheho doma uz nadrapovalo..a asi po hodke uz mi volala ucka ze Dalibor vracal 🙄 😕 nechapem....nic im rano nebolo....este tu mam ja neter 3-rocnu.... 😅
takze zajtra sa lyzovat nejde...

ach vcera som si kupila krasne slnencne škulky nove ..boli sme na veceru 😵 moje oblubene gnocchi-panna
.domov som soferuvala... pohodicka lesna,,vsetko zvladam ...az na rozjazd do prudkeho kopca..tam som zatraposila,ale musim sa pochvalit teda este hamba na sto rokov...booooze ja vobec nezvladam parkovanie kolmo.... 🙄 keby ste ma videli ako som zatraposila pred OC..booooooze 😖 😝 😀..ja sa proste neviem vopchat medzi tie dve ciary..potrebujem aspom tri 😅 😅 😅 🙄 😀

krasne hnusne u nas snezi bleeee..ja chcem naspät to suchucko,slniecko

pekny den vam prajem..pridem na kavu... 🙂

erikasadek
11. mar 2010

hlavne si to neber zle, ale stake poznamky mi uz idu dsot na city ......
a naozaj neprezivam prave najstastnejsi eobdobie svojho zivota.. podpora quazi ziadna od najblizsich , a jedine aku taku dostanem od vas.; teda od bab co preizvaju nieco podobne.....

ni eje to lahke;. ak tu nepisem, asi to bud etym ze nestiham, a po druhe nemam tera zpodobne problemy ako vy. takze nemam co povedat a pisat vam problem s patom a okolo toho je vam cuzdie takze pisem skor do temy autistickej kde skor ma pochopia , tu vam pojdme len na nervy..
nikomu z vas nezelam ten denny stres ktory prezivam denne teraz , vediet ze moj syn sa nikdy nevylieci, lebo ziadna lmedicina neexistuje a z eje to velmi vazne... s nim.. nezelam vam to.; naozaj... 😉 😢

zuzka1.
11. mar 2010

erika ty si to nemala brat osobne ale s nadhladom, vsetky vieme, ze si tam sama, bez rodiny, len s deckami , tak trosku nadhladu myslim, ze ti len pomoze.
Akokolvek je to s Patkom, je to krasny, zlaty, sikovny chlapcek. 😉
hlavu hore, stipku nadhladu a pevne nervy 😉

Mati na co to???aj vies z coho ci??
u nas tiez snezi, ma skoro prekotilo rano 😠 ale vraj od buduceho tyzdna sa ma uz normlane oteplovat, nase snezienkove zahony vymrzli 😠

Ja mam navarene, spenatova polievka a kura pecene s ryzou a slaatik. Maleho som ulozila a idem sa ucit, lebo som sa na to kaslala a skuska je zajtra 😠 trubka, ale sak nejak bude

lamada181
11. mar 2010

ahojček
tak najprv danka vas pozdravuje bohuzial nemoze sa vam ozvat dnes jej dedo zomrel
a no a patko na suz je zdravi este sa mame prist ukazat na usne ale zato mame zas choru paulinku parada som nenormalne stastna s toho
erika poznam a uz v zivote nechcem zazit z nova takz eti verim ze sa aspon takto vykecas moja
no ja som dnes varila slepaci silny vyvar kvoli paulinke a kuracie masko na pore a ryzu tak dnes dijetne
😀

amatula
11. mar 2010

aach ☹

teplotujeme..Dalibor si dal aspom vyvar,ale Mato nic od rana len po kvapkach caj ,telota 39..teraz buva a nechce pustit vlasu z caju z ruky ani ked spí....chudiatko placka ze ho bolí brusko ..asi zasa daka viroza... 😕

zuzka1.
11. mar 2010

jaaaj mati tfuj tfuj, nech to cim skor prejde.
Blee taketo stavy su horzne, tym horise, ze mas drobcov doma dvoch 😒 drzime palce, nech je to zajtra , pozajtra uz v pohode. ani piskotky namacane v caji nechce?

blau
11. mar 2010

Ahoj....jeeejda co mi sme mali za den no tak dakujem pekne 3hodky u zubarky, uz je zo mna sediva 😀 😀 😀

Maly dostal kosacku a kocky a tricko aaaa potom zaspal v aute....

Fuj ja som sa dozrala ako svina.

Eri neber to tak ako to Zuzka napisala, to naozaj ber s nadlhadom a pekne ti napisala aky Patko je krasny sikovny chlapcek....
Neobhajuj kde si a co robis, je to tvoja vec mi ta za to odcudzovat nebudeme aj keby si cely den len za pc sedela.

Jaaaj lamada tak DiJetne, tak take slovo so uz dlho nepocula 😀 😀 😀
Mati ja pijem kavu s tebou. Detom nech sa polepsi, mozno len nieco zle zjedol a troska sa to s nim taha.
Alebo ma taku virozu ako som mala ja 2x zajtra mu bude lepsie. Len nech cajik pije to je dobre, ked nebude chciet papat nevadi potom mu daj rozok suchy. Dobre bude aj tak si frajerka, ze si si zobrala aj neter.

blau
11. mar 2010

co my sme mali.... 😉

zuzka1.
11. mar 2010

Jarka to ta rovno zoperovala, ci????
A to mala normlane ambulanciu otvorenu a ludia cakali vonku??by ma lak trafil, keby som medzi cakajucimi 😝

idem si vyzehlit vlasy, niektore zehlickou ponatacat, namachlit, ideme na navstevu a etse kuk do ucenia. Maly je dole s dedkovcami a svagrinou, tak mam chvilu veget pre seba. Obedik chutil vsetkym, spenatova polievka sa mi podarilo, etse som ju nerobila.

blau
11. mar 2010

no zuzi, to mi dala gumicku ja som cakala potom zas, potom mi zuby brusila 😖

no hruuuuza hruz, ak sa mi to pohne tak aj cez vikend mi to musi spravit....

nas maly zjedol 2 obedy ako nechcel jest a bol kaslavy, tak teraz mu ide.

ako si natacas vlasy zehlickou? ci len ten predok?

zuzka1.
11. mar 2010

videla som to v telke, skusala a naucila sa. len su zehlicky aj take tensie, vtedy su vlnky mensie, na nete najdes aj navod, je to na youtube aj myslim.
hore prichytis, vytocis a tahas dole a vytaca ti to tym tahanim vykrutenych vlasov.

norik1
11. mar 2010

Zuzi sak hod link, NE?

ja som poslala chlapov do steel areny na hokej, a potom autobusom domov, maly plakal ked som ich tam viezla ze on nechce ist autoooom, autobuuuus 😀 😀 😀 😀 tak spät sa zvezie MHD

Erika, neber osobne 😉 my ta podpichujeme, aby si sa aspon ukazala, vobec nie je pravda ze teraz nemame spolocne temy, ty predsa toto neprezivas od vcera, prezivame to s tebou minimalne od leta minuleho roka, ked mal ist Pato na testy a termin mal az o dva mesiace, dobre sa na to pamätam... len nas trochen mrzi, ked ta vidime vo vsetkych moznych temach, na FB a podobne a potom mame pocit ze uz nas nelubis...hodila si na nas informacne embargo a citime sa odstrcene... viem ze nemas moc casu, VER MI ze to dobre poznam, si na vsetko sama (to poznam uz menej, ale mam take dni ked je mm na sluzobke) a prave od toho sme tu - vsetky pre seba, jedna pre druhu a druha pre tretiu...atd 😀 😀 😀 vsak ved ty vies co myslim?
A nahodou myslim ze Pato je veeeelmi sikovny a mudry, neboj sa, v zivote sa nestrati 😉

norik1
11. mar 2010

Blau a to odkedy takto trpis s tymi zubakmi?

erikasadek
11. mar 2010

norik ty vies a ko na mna, moja;. 😀 😀 vies to dobre;. 🙂

blau ahoj este raz.. este raz dakujem za nakopanie .. 🙂 😉

ja vas lubim a viem ze ste boli za mnou stale ked osm to potrebovala a nato nezabudam, ale proste prezivma tazke obdobie,

co vam vam napisat zomrela mi jedina teta ktora ma mala rada v pondelok, raafatova mama bolaoperovana v pondelok po nahlej diagnoze ze ma rakovinu prislo sa nato minulu nedelu.. a hned operacia;..
prisla o prsniky obe ale prezila..
mama sa so mnou nerozprva auz mesiac, kvoli , tomu ze som zabudla na jej meniny.. 😠
v case ked osm behal s patom kazdy den , amal vela vysetreni a pozorvanie;

raafat je od soboty v egypte, vsetko na rychlo, a znova pojde o dva tyzdne, takz en avelku noc budem sama znova 3 yzdne;..

pozotivum pato bol prijaty do tej nemocnice, vdaka bohu zato a je tam kazdy den, na pol dna, + skolka;. a medzi tym vela vysetreni stale cakam na geneticke testy vysledky , EEG nam vysllo ok, co som rada takze ziadn askryta epilepsia;..
a cak anas IRM, neviem ako s ato vola slovencine, je to elektromagneticka rezonancia. mozgu; ako ked pozerate , dr.house casto tam to robia;. 😉

ja mam podlomene zdravie ale snazim sa nato nemysliet..
josh ma skoro na 99% vyliecenu alergiu na vajicka, a mlieko je ok, ale telo nedokaze spracvat viac ako 100ml mliek,a ale uz nemusim pozerat na etikety.. takze apson to.. 😉
zacina byt strasne , hnusny, dost place a napodobnuje , svojho brata, nie prave najlepsim sposobom..
unavne..

no a okolo toho vel ainych problemov.. al etie ma snad kazdy.nie??

inak velmi sa mi pacila odpoved kocky s temy na autizmus.. kvoli vcerajsiej patovej krize, ked som mu povedal aze dnes mam naordeniny tak reagoval, ze nien moje narodeniny, a nie tvoje, zacal pomne vrieskat a bit.. dost ma bolelo ze moj syn si to neviem uvedomit...
bol v nemocke a tam mu vyvetlili trochu pytali sa na vec.. a prisiel domov a odpovedali, vela statsi amam k naordenim a objal, ma 🙂 je lmi do lacu znova..
bol to ten najkrajsi darcek , aky mi mohol dat.. verte mi ale tazko s ato cahpe...
a paci sa mi , odpoved karin nato.. aby ste chapali preco som v tekj teme, najviac, lebo spolocne nase trapenie s alahsie chape...

No a Erika, tak to koukám, vidíš, jak je úžasný malý!! toho já se asi v životě nedočkám, bééééé!!!
Hlodá mnou bledá závist, ale přeju ti to, přeju každé mamině, hlavně tedy maminám autíků, aby také poznaly to štěstí, co včera ty, a ostatním maminkám to, aby nebraly jako samozřejmost to, že jim děti šeptají do ouška, že je mají rády.. Nidky člověk neví, co se může stát...
jsem zvážnila, já vím, ale on si člověk určité věci někdy opravdu uvědomí, až když je pozdě...
No a pro nás, co máme malé mimozemšťánky jsou takové jejich samozřejmostí absolutně nesamozřejmé, a taaak to kráááásně prožíváme, když nám ti naši miláčci projeví lásku, aaaach

erikasadek
11. mar 2010

ama bay som na teb anezabudla, j emi luto ze drobci su chorucki, ☹ zelam co skore uzdravenei, viem ake to je ked su dvaja.. 😉

erikasadek
11. mar 2010

inak kupila som velky , almanach co s atyka pouzitia homeopatik, ak by ste nieco potrebovali dajte vediet j etam na kazdy diagnozu nieco, a ak nie je homeopatikum nato tak je to vypisane.. 😉
ak nahodou tak dajte vediet.; 🙂

amatula
11. mar 2010

erika nehnevaj sa ale ja dnes tvoje prispevky nestiham 😒 ..ale verím ze to nieje lahke,vzdy je najkrajsie zdrave dieta.....ale nebpj Paťo je super chalan,velmi krasny 😉 su ovela horsie veci..

my celí den teplotujeme raz jednemu klesne druhemu stupne..uz davno ak vobec uz boli takto naraz chorí 😕
Mato len maminkuje,spapal za celí den tanier vyvaru ........diJetne 😒 😀 🙄

moja segra sa dnes prejavila slovom svaTba 😀 😀 😀 ale ved byvame skoro v čechách tak preco nie 😅

norííík FIL je užasny na fotkach..ako diplomaticky sa tvári 😵..a tie blond vlasy 🙂 😵

norik1
11. mar 2010

Ama dakujem 😀 😀 som sa rozhodla ze ho asi nedam vykosit, len vzadu dole dam strihnut a hore nechame, uvidime 🙂
Nemate vy nejaky zachvat crevnej chripky? tu na vychode sa sklonuje v kazdom pade, velmi je rozsirena, hlavne u deti.... moji zlati, drzte sa, nech vam to rychlo pominie 😉

Erika no vidis, vsak ti je uz lahsie? Ved ja nehovorim ze tu musis vysedavat od rana do vecera, na to je FB, len sem tam zakopni 😉 Nas Filip tiez zacina svoje trucovite stavy, vsetko on SAM, hadzacky o zem jedna radost, ale lezu nam brutalne spodne stolicky, tak to bude aj tym, ma az navaly bolesti...

lamada181
11. mar 2010

erika no teda tak ti mas tiez divoke obdobie jako ja len ti to mas o 70% tazsie momentalne drzkam palce ok
danca vas zdravi snad coskoro napise tiez ma problemi s patkom a dost vazne nic im nepomaha mali jej nespava vobec v kuse placka a nic nezabera a teraz este toto s tim dedom no zivot je niekedy des 😝
ja som sama v celom dome deti spia a vsade skatule co vam poviem neche sa niekomu prist pomoct 😀 😀

erikasadek
11. mar 2010

norik, ani nie, 😀 zakopnem, ale vies vsetko s ami nechce vzdy pisat dvakrat.. 😀 😀
a tiez som rada niekedy ked napisem raz.. do autiostickeja neskor do , zufaliek.. 😉

mojko zlaty no je to blby vek.. 😠

erikasadek
12. mar 2010

otvaram, aby ste nehladali. 🙂

blau
12. mar 2010

Bre ranko....
No nam tu nasnehovalo, uz mi z toho je....eee
Dnes pojdem pozriet asi sesternicinu dceru a aj malu neter a tak, lebo sak von sa neda, lebo clapkanica a co vnutri?

Baby aj vam volaju, . dobry den mozem vas vyrusit?

ponukame, nohavicky s cipkou bez cipky, holiaci strojcek....nervyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy a ked poviem nie, tak co vas odradza? no hovno mam chut povedat nechcem a hotovo ne???

zuzka1.
12. mar 2010

Dobre ranko,

Jarka tak nie ze mam chut, ale povedz rovno, ja to tak robim. najskor slusne, nehnevajte sa, nemam zaujem a ked sa nedaju odbit sa spytam, ci su nechapavi a koncim. 😠

Norik obsedi u kadernicky???nas maly naposledy reval jak besny, tak mu strihla len boky a hotovo. reval jak tur.

Mataako drobci??uz je lepsie??

Erika Josh to asi vidi u Patka co robi, ked ma krizu, ale ma mozno pocit, ze sa viac zaujimas o Patka, aj ked to asi nie. neviem. a mozno je to len obdboei, zubky si spominala, ze nema stale vsetky. neboj sa, to prejde.

A nasnehovalo riadne aj tu, blee. hrozne. Boli sme na navsteve podvecer, maly sa ich malej bal, mala pisti, huci , vyvadza, nas samko klidas, tak chudak bol zhrozeny. mala zacala pistat a Samko stoji pri nej, pozera na mna a opytal sa, mama co pistiiiiiiiiiii???? 😀 Ale pekne porozdaval kazdemu saldkosti, zlaty bol, az na to, ze sa malej certice, je od neho o rok mladsia bal. Baby to je decko, kokos , besna, ta mala bola vsade, za 2 hodiny zdemolovala co sa dalo 😒

amatula
12. mar 2010

cafte....

deti lepsie..uz negrcaju a teplota klesa..ale ak budem mat este dlho sama dve deti osediviiiiieeeeem 🙄 😅 😀 😀 😀 😀 pomooooc..rano tatinkovi slubuju aky budu dobry a ako budu papat lieky a len dietne co im maminka da ..a zatvori vchodove dvere..oni chcu parky,mlieko,cokoladu,........vrrrrrrr...

potom sa pobiju ,,dostanu pokarhanie a kazdy reve v inej miestnosti v kúte 🙄

Jarka s takýmito telefonatmi nemam problem..dakujem,neprosim,nemam cas a polozim 😝 🙂

pekny den...