Mamičky, ktoré si vedia uľahčiť život

dididi30
1. dec 2008

tak sup sup mamicky, kecajme o vselicom 😵

erikasadek
18. jan 2009

sikulka 🙂

dzanka3
18. jan 2009

norik ja nedavam kasu na noc ale o 17.00....lebo ked sme dali na noc nech ho zasyti a v noci nepyta - tak mu to zatazilo zaludok ze do polnoci sa chcel hrat...
a ze vraj ani by sa nemalo...ale ked malemu to nic nerobi a pekne spinka preco nie... 😉

dzanka3
18. jan 2009

teraz papa v noci 210ml....tak o tyzden bude mat 6 mesiacov - zacnem mu davat mensie davky a hotovo...uvidime 😵

baby idem dobru noc

a zuzka ty co sa venujes? 😀 😀 😔

erikasadek
18. jan 2009

ja davam cerealne babtkovske do flase, na noc... teda, vzdy ich o zasytilo, az do rana..

zabudla som sa pochvalit josh uz chodi, a pato spi bez plienok v noci, bez pocurania, tak som rada..

zajtra idem k lekarke, s vysledkami jeho alergie na vajicko, a s jeho rozbitym zubom.. ☹

erikasadek
18. jan 2009

dzanka ale to ti spi pekne, do 7.30 to je dobre to nie je zle.. 😉

zuzka1.
19. jan 2009

MArnost kocky ste toho popisali!!!!
dobre ranko!!!
takze bola tu kamaratka co bola na tom morfologickom UTZ a!!!!!caka krasne zdrave dievcatko!!!!neviem ci som tou z nepisala, ale ja sa ohromne tesim!!!!!
Ta kamoska vcera z koze vyskocila jaka je stastna!!!!pred tym ked isla z BA tu bola len na skok, tak mi vcera vsetko kecala!!!!

Dzanka nas maly nikdy v zivote v noci nejedeol. Teda pardon v porodnici a potom prve 2tt, ked mal koliky, odvtedy spi celu noc!!!takze u nas tak, mama mi hned prve hovorila, nech si ho neucim na jedenie v noci. Ponukni mu caj, alebo pohladkaj a hotovo. bude sa cudovat, mozno to nepojde zo dna na den,ale pride to.

norik1
19. jan 2009

cafteeee 😀

inac aj mne mama hovorila ze nas oblbovala cajom ked sme boli v hoci akoze hladni...

Dzanka neviem, ja vsade citam ze kasa ide pred spanim, aj doki mi tak vravela, maly to v pohode znasa.... nikde som necitala ze by zatazovala zaludok, ved este na kazdej je pisane ze je lahko stravitelna... a tie nase ryzove nemliecne... ja mu este robim taku hustejsiu a Filip ju je lyzickou, ja zasa viem tak, ze by sa nemala davat kasa do flase... ale co, aj tak to budeme robit tak ako to nase dietky maju rady, nie? 😀 😀

Zuzi tak to je SUPER!!! a nemusela ist ani na tu amniocentezu 🙂 to som fakt rada, hlavne ze sla na ten usg a aspon teraz moze spokojne spat... a ta doki v LV ci kde, to dufam nie je jej doki? lebo ak hej, nech od nej utekaaaaaaa...

zuzka1.
19. jan 2009

norik praveze je to jej lekarka!!!!!povedal, ze to bude chlapec a bde mat Downov, ked tu bola, prve co som povedal, nech pani oktorku nakope do zadku a posle kade lahsie!!!taketo stresy!!!co moja kamoska stresuje za vsetko!!!a este toto!!!stale ju hresim, nech s anestreduje a nenervasci, lebo mala bude hotovy neurotik, ked s anarodi!
ja davam malemu tie kasove mliecka na noc, vzdy si pekne lahne na brusko a necha si hladkat chrbatik. Dzanka, ked mas pocit, ze mu to zatazi zaludok, ked ju spapa, hladkaj mu chrbatik, to podporuje travenie.

Ked ste pisali o tom chlaste, biely rum, mozem, ale len v mojite alebo pina colade,
fernet mozem, ale len ako bavorak, smaostatne nie a najviac zo vsetkeho mozem domacu!!!to je u mna c.1 a cerveny strik!!!!!!!
Ale vypijem vsetko!!mne je to v podstate jedno! 😀 okrem piva, to nemozem ani citit

dzanka3
19. jan 2009

ahojte
no ja som dnes nejaka nanic - zase mam navstevu - ale cervenu 😔 😅

maly nechce papat - ved co ked v noci zlopol 210ml mlieka - veru zacnem znizovat davky v noci a skoncime pekne na cajiku....

zuzka ja som pivo tiez nelubila - same ani nevypijem ale s tonicom ma naucil muz pit a take vypijem....aj tak najlepsie cervene vinko s colou 😀 😀 😀

erika tak aspon jedno dieta nezatazuje rozpocet s plienkami to mas super - ale za druhym musis vsade utekat 😀 ale aj to je krasne 😵

asi kazde dieta je ine s tyma kasami....skusime este raz dat na noc kasu a ked zase dostane 220W do tela nebudeme skusat...

pekny den uz vresti!!!!!!!!!!!!!!!

dzanka3
19. jan 2009

volala som Dr. ze co ta teplota - a ze to zo zubkov....ze nemusim sa obavat...
no ved budem merat nadalej - stvrtok mame poradnu uvidime ako....asi ho nebudu ockovat...
a este aj prska teraz - snad len prach zo svojej ponozky ho posteklil - stale si ich strhava a pcha do pusy 🙄

no ideme sa chystat von - merala som vonku teplotu -5 na piatom poschodi ukazalo..slnko nikde no hrozny cas sama hmla fuuuuj 😠

norik1
19. jan 2009

dzani si pis ze mu nebudu nic pichat ked ma teplotu... ja idem este teraz pred ocko odmerat ale moj diablik spi uz dve hodiny!!! uz aj jablko s keksikom nastruhane caka a nic...

norik1
19. jan 2009

no tak idem nachovat a ako hovoria na Luniku 9 - dža de la dochtorka 😀

zuzka1.
19. jan 2009

norik pekne na tom luniku hovoria, som sa pobavila,
my sme boli u mamy mojej na ranajky, nechali sme tam maleho, pobehali po meste, poste, orange-i, sporitelni,pominali peniaze a este sme boli v Jednote a dm-ke, a maly spinka, uz sme doma, idem povybalovat tasky a na chvilu si pospim, ak mayl bude este spinakt!!!
Ozaj od janura s azvysila minimalna mzda, to by sme amli mat aj rodicovsky vyssi, nie??????norik????

amatula
19. jan 2009

ahojte...no vy ste nahodili temu 😎 ja mam rada aj pivo,ale zboznujem vinko.......
zuzi ty sa mas ze mali v noci nepapa,moj ma muci aj zo tri razy 🙄

zuzka1.
19. jan 2009

amatula kojis???

amatula
19. jan 2009

no kojiim........preco.on ten prcek mi skoro nic nechce len cici

zuzka1.
19. jan 2009

lebo vtedy deti tolko pytaju.
Nas maly si jest nepyta vobec, spi celu noc a keby mu nedam, ani si nespomie,ani to nie je dobre.
Ja mu davam normakne kazde 3 hodiny + desiata, olovrant a zje kolko mu cdam a to je vzdy vela, len mliecko nevypije, iba na noc.

amatula
19. jan 2009

no to ja viem 🙄 ja uz by som aj prestala kojit len to mlieko sa tvorio a dost 😝 ja som to tak mala aj pri prvom....
no nic idem von........

dzanka3
19. jan 2009

amatula to je super ze takto sa ti da kojit....akurad dnes rano som rozmyslala ake by to bolo krasne - akoby si didik drzal a tesil sa ked zacnem "vybalovat"....no takto sa tesi na flasu ked sa blizim s nou....

norik no ako ste pochodili???

zuzka a ty zas vmeste?
aj som rozmyslala ze rano vstanem skor a pojdem do tesca - maleho neham mmuzovi.....ved cesty su uz dobre snad nebude rano smyklavica - lebo nejak sa uz bojim od jesene som nesoferovala 🙄

norik1
19. jan 2009

No cafte, tak to mame v nozke 😀
Normalne som ostala v soku, moja doki mi odporucila mast na natieranie, vola sa ze Traumeel a ja som az v lekarni zistila, ze to je homeopaticka... normalne som bola prijemne prekvapkana! Sa mi paci tota moja doktorka 😵

Idem este zabalit tie svadobne saty a dža de la pošta 😀

norik1
19. jan 2009

inac uz ma lanaria do prace... ze vraj som nenahraditelna 😀

erikasadek
19. jan 2009

ahojte baby, preberate kojenie...

no vidis norik, aj lekari su niekedy normalni... ze? 😀 😉 to vzdy potesi..

zuzka1.
19. jan 2009

norik uz si ich predala????
ozaj preco ste museli cicit vojtovku????

norik1
19. jan 2009

Hej pojdu do svadobneho salonu 🙂 aspon nebudu mne hnit pod postelou 😀

Vojtovka - boli sme motoricky trochu pozadu vdaka tej salmonele ci co to bolo... nedvihal dostatocne hlavicku a mal asymetricke svalstvo - ked som ho dala na brusko, okamzite sa pretocil na chrbat a to nebolo dobre... ale pomohlo 😀

felixko
19. jan 2009

baby uľahčite mi život, potrebujem poradiť, chcem z internetu z panelu, kde sú intern.adresy vymazať jednu adresu,lebo tam mám www.modrykonik a aj www.modrykoniak a vždy sa mi podarí dať tú nesprávnu a neviem tento odkaz vymazať, ako na to?

zuzka1.
19. jan 2009

jaaaj, chuda male!!!musia si toho ti nasi drobci vytrpeit, aby boli v poriadku!a my s nimi!!!!hlavne, aby uz bolo iba dobre!

amatula
19. jan 2009

norik ty si tie krasne saty predala 😵
aj ja som s Daliborom cvicila vojtovku,lebo sa zle narodil bol priduseny a vraj take deti musia aby nezaostavali..................................a on potom v desiatych mesiacoch chodil ako gula a ked mal rok uz behal dlhe trate a skakal 😀 😀 aked mal nieco pred dvoma rokmi plinule rozpraval......... 😎 takze nam tiez vojtova metoda zabrala 😀

zuzka1.
19. jan 2009

felixko klikni na tu hviezdicku co je tam , kde sa pise nazov stranky a tam ti vyskoci moznost vymazat, teda odstranit polozku!!
drzim palce

norik1
19. jan 2009

Amatula mam fotky he he...ale vazne, ved je to objem pod tou postelou, zbytocne na nich pada prach a nech si ich uzije este niekto iny...Moja vnucka si ich na svoju svadbu urcite neoblecie, tak co ich budem susit? ale ak sa objavia na mojej svadbe tak podam protest 😀 😀

dzanka3
19. jan 2009

ahojte babula
co porabate?
ja nurim zase po nete...maly sa hra na deke na zemi....a zase sme spali doma - uz som celkom zlenivela ked som zistila ze vie sa dobre aj doma vyspat 😨 😔

a ta vojtova metoda - nie su niekde na nete tie cviky? to sa nemoze len tak cvicit?ved uskodit to urcite nemoze...