Mamičky, ktoré si vedia uľahčiť život

dididi30
1. dec 2008

tak sup sup mamicky, kecajme o vselicom 😵

zuzka1.
19. jan 2009

Dzanka mozno najdes, myslim, ze hej.
Nasmu malmeu dnes prepina, je besny ako besnejsi!!!!a to je besny stale, ale dnes je vynimocny stav vyhlaseny!!!
pojdeme sa kupkat, papkat a spinkat!!!

dididi30
autor
19. jan 2009

ahojte

zuzka kolko vazite?

norik, uz mate zubky?

zuzka no ty aspon vies preco ti je maly bezny, ja nie....nas je furt a zuba nikde 😒 a vy aspon mate, tak vies dovod 🙂

dzanka3
19. jan 2009

no hladala som...daco som aj nasla
http://www.babyonline.cz/pece-o-dite/cviceni-s-...

dzanka3
19. jan 2009

www.pistalka.sk/mediafiles/download/Vojtova_met...

a tusu aj obrazky...a ved niektore spolu aj robime...a uz pistiii jaaaaaaaaaaaj

norik1
19. jan 2009

Dzanka no ja by som to len tak necvicila, nevies si predstavit ten rev, aky dieta spusti.... ty s nim vlastne aktivne necvicis, len ho das do nejakej polohy a v nej ho drzis - princip je ze by mu mala vadit a mal by sa z nej chciet dostat. No a tym ako sa z tej polohy chce vyhrabat vlastne aktivizuje skupinu svalstva ktoru ma slabsiu, ochabnutejsiu a podobne... ale ten strasny plac pri tom... to sa neda vydrzat...

skus si pohladat cviky podla manzelov Bobathovcov, tie su nenasilne a ucinne

norik1
19. jan 2009

Cawes Dididi no my zuby nikde ale ja ho aj tak volam Selma zubata... bo besny je furt, tak ako Saminko, kludny je len ked spi he he 😀 a aj vtedy sem-tam sermuje rukami aj nohami 😵

dzanka3
19. jan 2009

norik kamaradka mi ukazovala ako kamerovala mobilom malu ked cvicila s nou sestricka - tak strasne plakala a tahala rucicky za nou....
ale co ked tento moj macko sa otaca vtedy ked ho prebalujem - robi neplechu...inokedy ho ani nenapadne...

amatula
19. jan 2009

dzanka ani ja by som z vlastnej vole necvicila 😅 ako pise norik ten rev ta odradií 😖
ahoj dididi mas pekne foto 😵

amatula
19. jan 2009

neboj dzanka on ma este cas 😵 coskoro bude lozit aj ta to prestane bavit 😵

dzanka3
19. jan 2009

amatula ten moj zazrak aj sa bojim kolko kg uz ma.....nekojim papa bebu a urcite uz ma viac ako 10kg - potrebuje sa hybat...aj ked ma uz asi aj 77cm....

dididi30
autor
19. jan 2009

norik ani my nemame zuby, ale nervu mam z toho,ze slinta od narodenia, pisti ako by mu zuby sli a zuby nikde, ako jeho segra 😀

amatula dik za pochvalu foto 🙂 😉
ako sa mate?

norik1
19. jan 2009

Dzani ale zasa je pravda ze na svoj vek ti papa aj dost mliecka, takze ma z coho rast... skus mu davat mensie davky a castejsie a postupne ten interval predlzuj... Ja som sa drzala navodu na pixli, aj ked maly by este spapal, viac som mu nedala. Vahovo je teraz akurat...

zuzka1.
19. jan 2009

didi nejako 7300-7500g mylsim, neviem presne, snad uz 7500hej, aj ked pochybujem!
Papap skoro stale, ved on vlastne cele dni preje, len to stihne vsetko pri tom svojom besneni, jaseni, lozeni, chodeni spalit asi a samozrejme kakani(min4x denne)
A najnovsie vykrikuje tak strasne, ze sa to neda pocuvat!ziadne hrkutanie, normalne huci jak pilinak!
ale sranda, ale dnes mu suepr mega prepinalo, a ked som sa zacala smiat na plnu hubu, on na mne!!!!krpec krpaty!

norik1
19. jan 2009

heeeeej Zuzi dobre to vyzera!! super napad... a to teraz, po vianociach s takym prides?????

Inac nas ma novu fantu rehotanie. Sedi v cestovnej postielke v obyvacke a rehli sa... pozriem nanho a rehli sa... ja sa zasmejem a on zarehli.... a potom chyti hracku a smeje sa z nej... normalne, nahlas a ja furt skacem ze co sa deje a on nic...len sa rehli....

zuzka1.
19. jan 2009

norik asi nasim detom preplo spolocne!!!alebo je nieco v ovzdusi??ako je to s tym rodicovskym neviete??nebudu to zvysok, ked isla hore aj minimalna od janura na 8920,-SK

norik1
19. jan 2009

no neviem neviem, nic take som nezacula... idem pohrabat net

norik1
19. jan 2009

Ale spominali zvysenie len pridavkov a priplatok na druhe a tretie dieta 😠

zuzka1.
19. jan 2009

dnes som to nasla v jednych regionalnych novinach

norik1
19. jan 2009

no Zuzi tak bol navrh na znizenie prispevku pre pracujuce maminy a zvysenie pre nepracujuce....znizenie preslo, zvysenie nie...

zuzka1.
19. jan 2009

takze zase nic!!!!
baby kuknite na myheritage.sk, vyborna stranka

dzanka3
19. jan 2009

zuzka co ty vselico kukas...aj som zacala robit rodokmen a aj sa mi nechce 😕

norik on papa takto:

nad ranom 210ml
o 10.00 210ml
na obed zeleninu alemo aj masko...
o 17.0O 210ml mlieka a aj nemliecnu kasu do toho..
a o 21.00 240 ml mlieka

a ved na krabici aj je ze 210ml......len na noc mu davame viac.....

ale je papkac je....snad ked uz sa bude viac hybat nebude mat take suncicky a aj rucicky obalene.... 😵

este aby dali viac eur zenam na materskej - to budu ale vykrikovat ze malo deti sa rodi!!!jaaj skoda sa rozculovat 😠

norik1
19. jan 2009

juj Dzanka, ale vy papate Bebu, co? tam je trosku ine davkovanie ako na Nutrilone hmmm...

my takto:

7.00 160ml
10.00 ovocie s keksom
13.30 mäso so zeleninou
17.00 160 ml
19.30 160 ml mlieko s kasou

pomedzi to caj, dzus riedeny vodou a Nestle keksiky (maju zelezo 😀 ) alebo stipkame rozok... dnes nam doki povedala ze mozme zaradit jogurt. Husty smotanovy biely (moze domaci dzem dohno ist, alebo cerstve rozmackane ovocie) a ze vraj najlepsie Sabi...

Dzani a to vobec nejete ovocie?

norik1
19. jan 2009

Inac ved on papka 5x denne tak nevypustaj to vecerne mlieko, len ho presun na skorsi cas 😉

dzanka3
19. jan 2009

ale papa - odstavujem mu jablko .... alebo vyzivku....a lubi aj bananik - ale potom zle kaka tak iba tak raz za tyzden dostane....

vcera spapal celu vyzivku medzi obedom a 17.00....
dnes vypil 1,5ml jablcnej stavy ale o 18.30....

dzanka3
19. jan 2009

no to co som pisala ze nad ranom papa - to keby sa dalo posunut na 8.00 😵 😵 😵

norik1
19. jan 2009

posunut na osmu je skor ako teraz? lebo my papame OKOLO 7.00 - raz o pol siedmej, raz o pol osmej...ako vstane 😉

dzanka3
19. jan 2009

no on vstava tak medzi 7.00 a 8.00 a vtedy by mohol az papat....ale on sa ale o 3.30 zobudi a place - tak sa jeduje a az ked dostane flasu spapa a pokracuje dalej spat 😒

no idem nachystat - dnes v noci nebude 210ml ale len 180ml....snad to nema zratane a nebude pistat ze este!!!!

zuzka1.
19. jan 2009

dzanka a keby mu ponukne slen cajik okolo tej tretej????
my papame takto:
8:00 mlieko(150)
9:00 jogurt
12:00 mliecko (max100)
13:30 masko+zeleninka
15:30 mliecko (150-170)
17:00 ovocie
19:30 mlieckova kasa (240)

dzanka3
19. jan 2009

cajik mu davam ten hipp granulovany - on je sladeny tak davam len trosku granuliek- taka farebna voda....a caj bars kedy davam - kolko vypije...hadam aj 2,5dcl za den...