Mamičky, ktoré si vedia uľahčiť život

dididi30
1. dec 2008

tak sup sup mamicky, kecajme o vselicom 😵

zuzka1.
29. jan 2009

no nas maly velku vnau miluje,, postavi sa a pada a tak dalej, potom to clapoce, velika sranda!!!!
ozaj predvcerom sa nam pri kupani vykakal do vody, aka sranda!!!potom sme ho hodili do velkej vane.

dzanka3
29. jan 2009

ahojte
my sme boli vonku - pod stromom som ho kocikovala - tam neprsalo....a potom pekne spapal skoro 2dcl zemiak, karfiol, mrkva.....a teraz tu pisti no co to dieta zase chce??????ze by ritku roznasat? ved vykrikujem na neho aj od pc 😵

ja by som mala nieco varit ale co?
vy ste co dnes?

dzanka3
29. jan 2009

a v chladnicke mame 18°c ma ide porazit!!!!!!!!!!!! 😠 😠 😠 😠

norik1
29. jan 2009

to ako tam mate tolko stupnov?? Odmrazujes? 😀 Co si spravila s obsahom?

U nas sa este nevarilo, ale idem sturit kurcu do pekaca a fuk ho do truby a k nemu ryzu...

zuzka1.
29. jan 2009

manzel si vypytal duesen kolbasky, no nie je zlaty, uz aj zlupol, idem ja ucit konecne nieco, potom pre maleho k babke. takze u na sbola klobaska na obed a spravila som mu k tomu pyre zemiakove. a kyslu uhorku. vecer si hadam da s chlebom a horcicou a robota hotova.
Dzanka vy kurite v chladnicke????

dzanka3
29. jan 2009

jaaj veru ide ma porazit s tou chladnickou.....a vidis aj my mame v mrazaku klobase.....ha ..bude vecera 😀 😀

maly mi odtrhoj v na klaesnici - uz je zachvilu cela rozobrata..

zuzka1.
29. jan 2009

sikovny chlapcek 😀

norik1
29. jan 2009

Dzanka ber mu ten srubovak z ruky het!!! ved vam rozsrubuje cely byt 😀 😀

dzanka3
29. jan 2009

dkbdkbsnmsnienwndaaswmae,řtwlwjrwnanAAS

dzanka3
29. jan 2009

SOM VAM NAPISAL TETY AHOJTE 😵

dzanka3
29. jan 2009

JAAJ TAKY JE NEJAKY UVRESTANY- NECHCE byt sam...stalsa mu venovat..
napadla ma spasonosna myslienka - igelitovy sacik - uz ho myksuje - chvilu je pokoj 😉

zuzka1.
29. jan 2009

bo ozaj spasonosne dzanka, ja umrem z vas!!!!!
aj nas maa take dni, ked nechce byt sam, ani s asam hrat

norik1
29. jan 2009

no, moj ma dajake divne obdobie, dnes sa v ohradke sam hral skoro hodinu!!! som odpadla!!! Som sa nanho pozerala a on zakrical - teraz krici hej hej - a hral sa dalej... normalne nezajem o mamu...

Inac igelitovy sacok je tiez v ohradke, dobra vec to je... len som ho troska nafukla a uviazala na uzol aby si ho nedal spekulant na hlavu 😀 😀

dzanka3
29. jan 2009

no tak norik aj nas ma nafuknuty a uviazany....ale on ho za chvilu aj tak pretrhne...no chladnicka spina ozaj kuri - uz je tam 19°c....volam muzovi nech robi volaco!!!

dzanka3
29. jan 2009

asi vypnem kureni a otvorim chladnicku 😠

norik1
29. jan 2009

he he Dzanka prisamvacku tak urob, usetris 🙂 Dufam ze tam nemas nejaku Nivu 😀

norik1
29. jan 2009

He he kuknite do albumu aku som malemu poriesila ciapku 😀 😀 😀 este aj on sa smial 😀

erikasadek
29. jan 2009

baby ahojte nesiel mi od rana net, ani telefon, ani tv.. 😠

norik1
29. jan 2009

Eri co si neplatic 😀 😀 😀 😀

erikasadek
29. jan 2009

ale nie norik , robili opravy, tak nemame... teda nemali sme, ja som zatial este nikdy nemala problem so signalom a to sme u nich uz 4 roky... 😉 😉

amatula
29. jan 2009

ahojte ako??
mi máme dnes na navsteve tetu tak zo starsim mam pokoj,celi den vypekaju a ja len hlcem 😝
ale prcek mi ma 39 teploty a neviem preco......ani soplik ani kasel ☹

zuzka1.
29. jan 2009

amatula zubky???????ale to je asi moc vysoka teplota na zubky, nie,?ci byva aj vyssia?
erika 😀 😀 😀 😀 ci norik???? 😀 😀 aj mne hned napadlo, ze nech skusia zaplatit, ze asi pojde. srandujem, chapeme sa.
ja uz s malym, mi bolo normalne smutno za nim. Sa hra v postielke, uz nechce chodit, babka ho vzdy zmorduje

dzanka3
29. jan 2009

norik super ciapka 😀 😀 😀 a v tom lehatku ako keby som nasho mata vydela rozcapene ked kuka reklamu - mame take iste lehatko je vyborne...

erika normalne ta odrezali od sveta? ja ked som nemala net taky abstak som mala na internet - normalna zaviskacka uz som (jaaj len nech toto moj muz necita - lebo on mi to stale hovori) 😔 😅

no ja som uz chladnicku vyumyvala a uvidime ako bude...najskor sa mm kukne do nej a potom ked nic zavolame opravara...este ze mrazak ide a vonku je zima 😨

zuzka aj si sa daco naucila? ci si mala volny den? 😀

norik1
29. jan 2009

ved aj ja som srandovala... robim v telekome a viem ako to funguje he he 😀 😀

zuzka1.
29. jan 2009

dzanka nic, bola som si doma pre Mo z manazmentu, lebo toho mame malo, takze vidis ake dobre materialy si nam dala?????

dzanka3
29. jan 2009

zuzka nebodaj sa este ucis z toho co bolo na maturitu??? a ved teraz na nete najdes asi vsetko co treba...ci ani nie?

no amatula vidis ked si mozes oddychnut pride teplota.....snad to nic vazne nebude....len nech nevystupi vecer este viac...co potom? zabali? juuuj nech len take nemusime 😖

erikasadek
29. jan 2009

norik ja viem ze srandujete so zuzkou......

no men to stahuju automaticky z uctu, takze ani neviem ci som zaplatila...... 😀

nie ale vazne, robili nove prace, technicke , na sieti tak preto, aby bopl net rychlejsi tak ja neviem rychlejsi ako teraz .. tak ja neviem , ved mi vyhodi obrazovku pri tej rychlosti.. 😀 😀 teraz mam 100 mega viete si predstavit potom... 😀 😀

zuzka1.
29. jan 2009

no nechce s ami hladat a odma to mam pekne poodkladane, tak som si to zobrala, z tych co bola na matury, tie zakladne veci s ami hosia, ja som sa ucila aj na ekonomiu zo skolskych materialov aj

amatula
29. jan 2009

zuzi ja ta obdivujem teda ze sa ti chce ucit ja sa nemozem dokopat ani na ten vodicak 🙄

dzanka ani mi tie zabali nespominaj ja to neznasam.nech uz je aspon maj lebo stale su chori 😖 ma porazi ked sa risuje ze by sme mohli daco spachat,niekam vyrazit oni ochoreju.........kupat sa chystame uz mesiac 😔

zuzka1.
29. jan 2009

amatula ja mam taku akcnu matersku, stale nieco vymylsam, nech nezmagorim ako niektore mamicky na MD