Mamičky, ktoré si vedia uľahčiť život

dididi30
1. dec 2008

tak sup sup mamicky, kecajme o vselicom 😵

zuzka1.
2. feb 2009

caute kocky, tak poobede alebo vecer to bude, som zvedava, podla toho ako dohodneme. Idem na stretnutie s majitelom jednej restautacie, pozname sa z jeho zenou, tak ma oslovila, ci by som nemala zaujem trosku im to tam dat po pporiadku (inventury, sklad.evidencia, pracovnici, system a podobne). tak sa snad dohodneme, robit generala mi ide najlepsie.
Na par hodin denne, mamka by postrazila. Ozaj co je pravdy na tom, ze ak je zena a polovicny uvazok zamestnana, rodicovska jej ostava? ci ako to je?

erikasadek
2. feb 2009

dobre ranko baby, nam tu nasnezilo, cez noc je tu bielo no nechapem...... 😉

zuzka no vidis aspon budes mat viac peniazkov na minanie... a to ty rada.. 😀 ale nie to bude super.. a stou otazkou ja ti nepomozem.. 😒

amatula
2. feb 2009

ahojte 😉
zuzi myslim ze jet to pravda..ze ti rodicovsky ostava...norik mozno bude vedit lepsie 😉

idem si objednat pradlo s magnetu,no bojim ze mi nebude sediet 😨

zuzka1.
2. feb 2009

Pisala som do jednej v temy v paragrafof, sna dporadia. Lebo by som tam mohla byt aj na cierno, som zamestnana v inej firme teraz pocas RD, mam tam normalne zmluvu, kde som robila rped tym. Neviem ci mam tam dat vypoved a ist na pp sem alebo nechat vsetko tak, a robit na cierno, Bude to na par hodin denne, nech dame podnik do poriadku, potom 2-3x do tyzdna kvoli papierom a kontrole firmy a praocvnikov.

norik1
2. feb 2009

juuuuj zuzi prasule buduuuu...

my kocik uz doma, idem kupit nanho plastenku lebo nemam... a boze pomoz aby som si svokru nezabila!!!!!

amatula
2. feb 2009

norik 😀 😀 😀 😀 😀 modlim sa za svokru aby sa jej nic nestalo 😀

zuzka1.
2. feb 2009

no kocky svokra to je vdacna tema, na mna je ta moja asi urazena od vcera, tak bude tyzden pokoj od nej, teda spon dufam, ze je urazena.
rozhodli sme s a z mm, ze kupime dom, nebudeme uz tu, uvidime kedy to zrealizujeme, mozno o rok o dva, hlavne, ze uz aj mm chce a ja mu s tym budem samozrejme pilit usi kazd yden ako s aaptri.
Ja uz som ho dnes zariadovala!!!!!

amatula
2. feb 2009

zuzi ty si fakt akcna 😀 zariadovat si dom v predstavach 😀
kazdopadne ti davam za pravdu...ja byvam u nasich lebo som posledna,vsetci maju svoje domi....a poviem ti hruza uz siesty rok 🤐

blau
2. feb 2009

jeeej norik, tak sa vytesujes z kocika co ? malemu sa urcite paci 😉
erika aj mne je to divne no ale nejde mi ten sk konik, uvidime
monkula ty si teda mamicka, fajn aj ja sa obavam, ze maly ma bude tiez tak dlho cuckat
amatulka: tak si objednaj urcite ti bude sediet, musis tomu verit inak nebude 😉
no zuzi, tak drzim palce nech Vam to s tym domcekom vide

norik1
2. feb 2009

no maly sa vytesoval v kociku, ale MAMKA ako sa vytesovala he he uz sa tesim kedy bude teplejsie a budeme sa viac flakat ako teraz...

svokra este zije, uz sa pytala ci netreba aj zajtra prist... ale volala svagrina ( jej dcera, sestra mm) a neviem ako je to mozne, ale zo svokrinho mobilu vsetko pocut... ako keby svagrina vedla stala... no a ja som vsetko pocula... takze dnes riesime s mm, co dalej...
Nechala nam nejake veci po svojom synovi, take skor na doma a nejaka vetrovka tam bola, veci stali u svokry 3,5 roka... svokra sa pytala, ci nosime Miskove veci, ja ze hej... a ze moze svagina nejake este nechat, ved co vsetko vyhadzuje? Svokra ze ona sa nemontuje, mame si my dve vybavit. tak ok...
no a hovor dnes:
mami, budes hovorit len ano, nie, dobre?
dobre.
Nic im nehovor, nech nevedia, ze sme sa o tom bavili...
..ano...
Mam tu veci asi za 7 tisic, tak by ich mohli kupit...
..ano...
Ved len ta vetrovka stala tisicku...
...ano...
No ale ked oni minule nic nehovorili, ticho boli...

no a dalej som radsej isla do obyvacky lebo sa mi nozik vo vrecku otvaral... CO MAM ROBIT??? Mam ich zabit?? A to spolu ani nebyvame!!!! SOm zvedava kedy zasa svokra zahlasi odchod, asi zasa tromfne pani Jarmilku z Panelaku!!! To ste videli aby sa veci v rodine predavali??? Sak ja jej dam tisicku dve, ak tie veci stoja za to, ale toto???? Ja som normalne na prasky!!!!!!!!

amatula
2. feb 2009

norik chod potichu do spajze a daj si jednu bazovicu aby svokra nevidela 😀 😀

no teda mam 4surodencov a vsetci maju deti,ale veci by som od nich nekupovala!!ked chcu pozicaju a ked nie nech si strcia ..........!
naststie sestri pozicaju a od svgrovej neberem...ma len baby 😀

norik1
2. feb 2009

No jasne ze seriem na jej veci, este nastastie na to nie som odkazana!!! nech si ich preda nejakej inej hlupani!!! Ale s tou bazovicou to nie je zly napad 😀

norik1
2. feb 2009

No uz som kludna, sme sa dohodli s mm ze to nechame tak a budeme sa tvarit ze o nicom nevieme... ale hrozne ma to sklamalo, tolke malomestiactvo ☹

dzanka3
2. feb 2009

ahojte
norik tak ako pises - nech si necha.....aspom mas dovod kupovat take vecicky ake sa tebe pacia 😵 😵 😵 ...mne tiez posuva moja svagrina veci a vela veci aj dostal ...a potom mi je luto kupovat ked toho tolko mam...ale aj tak velakrat neodolam 😕

Matkovi asi ozaj sa tlaci horny zubok - zase v noci koncertoval - od 1.00 do 3.00 nechcal spinkat...ale aspom potom tahal do 9.30 😔

zuzka ty si pripad - este aj do roboty sa ti chce ist?ja som rada ze mam pokoj od nej 😀 ...a veru vo svojom byvat je vo svojom...od kazdeho pokoj...robit si co chces, kedy chces...a nie byt pod dohladom niekomu...

blau ako? uz balis kufre? ak by som tu uz nebola tak stastnu cestu prajem 😎

zajtra ideme k mojej mame - tak uz ani nevarim - ved mama uz naobed volala co ma navarit a napiect 😉

norik1
2. feb 2009

no, uz odisla... idem na to poldeci 😀

zuzka1.
2. feb 2009

no caute, tak ta robota je na 50%. este uvidime ako sa poriesim s druhym majitelom, ale vyzera to slubne, bavilo by ma to, prachy pominam bez problemu a je to ozaj len 2-3hodky denne, tak bude hadam ok.
mm uz vymysla, ze si spravime hned druhe baby. dnes ide volat vecer o dom, lebo ten stary dom nema vacsiu hodnotu ako 600000,-, takze ak budu pytat do miliona bereme ak nie pockame, aj tak ho nikdy nepredaju, kedze vo dvore je muzova dielna, dvor ziadny, nic, len dom, to nepredaju ani za 100 rokov, ved ho predavaju uz 5 a nikto s aani len nepozastavil nad nim, tak snad bude nas, uvidime aka ja mm teta chamtiva.
norik na svagrinu aj je vewci sa vyser, nech si necha!!!prezijes aj bez nich, radsej by som uila(ja lave obe ruky na rucne prace) ako kupila od nej!!!!!
a svokra??kapitola smaa o sebe???
dzanka?blau??amatula??to mate take dobre svokry , ze ich ani nespominate????

amatula
2. feb 2009

bru nocku naj mamuse 😉
ja idem uspat matka a veget.lebo som znicena ten moj zlobr(Dalibor) ma znicí 🙄
co mi dnes povedal...ze "kto si ze tu rozkazujes?" 😅

zuzka1.
2. feb 2009

amatula 😀 😀 😀 😀 😀 javascript:addEmoticon('😀','vBody') 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
zboznujem dlaiborka 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 sikovny chlacek

amatula
2. feb 2009

no zuzi musim reagovat 😀 ja mam svokru dobru nestara sa do mna....a svokor je uzasny snim dokazem kecat celi den a pit kafco 😉

zuzka1.
2. feb 2009

ja svojho svokra tiez mozem, on je super!!!!!nestara sa, neriesi, nekomentuje!!!!!!!

blau
2. feb 2009

Norik fantazia, trosku si mi s predavanim veci pripomenula moju svagrinu, ale to je ina kapitola. Ona, ked dostane darcek a nepaci sa jej skoro vzdy, odomna zazrakom sa jej paci vsetko, ale aj tak to vzdy hodi na bazar a tam to preda. No nevadi. Norik mozes sa vykaslat na nu, ale mne by nedalo a pri najblizsej prilezitosti len tak mimo by som to splechla do eteru a robila sa dalej ako keby nic 😝
Ja mam svokru velmi dobru aj svokra 200km od nas 😀 Ale nie su fajn, z muzovej strany neriesime ziadne svagrine a svagrov, lebo je jedinacik, tak v tomto je to vyhoda.
Dzanka ano balila som, ale prisla navsteva, tak bolo po baleni. ALe ved ideme na vecer, tak mam este cas.
Amatula, tak malemu ide karta zlaty, sa tu sulam 😀
Zuzi ja to aj berem, ked mas job na par hodin maly sa bez teba zaobide, tak preco nie? A ked bude domcek, tak sa kazdy euronik zide 😉
No pojdem si ja lahnut asi za tym mojim slnieckom 😵

erikasadek
2. feb 2009

baby vy uz asi spite... amatul amas zlateho syna, co si mu odpovedala... 😀
norik tak to je sila, radsej to nechaj tak?? nech si to necha no hroza.....

zuzka tak nech ti vyjde ta robotka...fuju fuj fuj.. a este sa neponahlaj s babom... 😉

norik1
2. feb 2009

Ale viete co je najlepsie??? Ze ja som veci od nej nechcela, zo slusnosti som si zobrala aj tu prvu varku lebo ich pre nas odkladali 3,5 roka...bolo mi trapne potom povedat nie, dakujem... ta tak som dopadla, tak mi treba 🙂)
Blau, s radostou nieco vypustim, ja som presne na take - nenapadne vypustit nejaky hlod a bavit sa na tom, co sposobi... he he 😀 😀 😀

Aby ste chapali, nasi svagrovci su malomestiaci prvej triedy. Kym sa nenarodil FIlip, chodili sme len na povinne navstevy, kedze mm je krstny otec. Stretnutie po pol roku a prve slova: "Ahojte ako sa mate? Kupili sme si novy DVD prehravac"... Najprv som si kusala do jazyka, rokmi som sa naučila spravnu odpoved: " hm, aj my - ten Marantz prehraval len originaly, tak sme si kupili este Philips a ten cita aj toaletny papier"... No a vtedy clovek zisti, aky kysly vie byt ocot 🙂

erikasadek
2. feb 2009

NORIK 😠 😀

norik1
2. feb 2009

Zuzi ja mam tiez ponuku, anglinu na cca 3x tyzdenne, malo by sa to dat aj na dohodu - to vraj mozme aj popri RD... tak by si nemusela sahat na zmluvu ktoru mas... Alebo black deal, aj to je riesenie 🙂 hlavne do toho chod, ak chcete ten domcek.... niet nad sukromie!!!

Amatula tak k tomuto sa dopracujem po troch rokoch piplania??? 😀 😀 😀 a lasky??? a nehy??? Ze kto si, ze tu rozkazujes? Povedz mu ze Capo di tutti capi!

Erika, vsetko naj k meninkam 😲 cmuk
Amatulka daj pusu za Filipka Matkovi k 9 mesiacom 😉

dzanka3
2. feb 2009

norik ja som si dlho predlho na svagrinu zvykala - kedze byva s mojim bratom u mami (maju velky domisko)...a mne vadilo ako flaka upratovanie, vsade bordel...ale uz som si zvykla a ked tam pridem ani si to radsej nevsimam 😵

ja som nejaka nanic - uz cmulam aj coryzaliu...asi idem spat nech ma nic nelapi!!!!!!!!!!!! to by bola hotova katastrofen 😢

dobru nocku 😔

zuzka1.
2. feb 2009

erika aj my sa pripajame k blahozelaniu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Norik niet nad sedliakov, ked chcu byt mestanmi!!!!!hroza!pozname!!!ta nevedomest, neznalost a podobne nepozna hranic§!!rozum stoji a stoji, nechce s apohnut!
Bude to na ciernol, urcite, aj ked viem, ze sa da aj tak, uz som zistovala.

erikasadek
2. feb 2009

jej norik zuzka, ste zlate ze ste si na mna spomenuli... dakujem... 😉

amatula aj ja s apridavm, tiez vsetko najlepsie... 😉

zuzka, mas pravdu najhorsie je ked sa sedliaci hraju na panov a mestkych vyberavych...
ja is vazim takych pravych sedliakov s takym tym ich rozumom a prirodzenostou len ich je malo...

norik1
2. feb 2009

Hej a hlavne ked tym "panom" trci este slama z topanok a kricia "Uhnite sa budem hybat rozumom!!" Tak toto je najsamlepsia kombinácijó....

Inac to takych prihod by som mohla na dve strany... my sa s mm stale smejeme a povieme si citatik z filmu Cierna macka, biely kocur - Odkať jsou, koko.i ??? Odpovedou je ulica na ktorej byvaju 😀 😀 😀

PS inac mne je luto mm - ten nestiha chapat, skade to jeho segra nabrala - vraj takato nikdy nebola....furt sa len porovnava, kto ma co nove, drahsie, väcsie... no a ja s radostou prilievam olej do ohna... ja som Skorpion 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

erikasadek
2. feb 2009

skorpion ty potvorka, ako moj muz.. 😀