Mamičky, ktoré si vedia uľahčiť život

dididi30
1. dec 2008

tak sup sup mamicky, kecajme o vselicom 😵

erikasadek
5. feb 2009

blau huraaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa, no vidis ked sa chce tak sa da.. 😀

amatula, ty nam budes robit dennu kroniku slovo dna.... 😀 😀

erikasadek
5. feb 2009

este som chcela povedat blau viem si predstavit ako si sa nastvala, ja taktiez a tiez dufam ze to zrusia.. u mna za dva roky pato ma 4 tak dufam ak nie tak mozes mi verit kaslem nato... neurobim to...

viva13
5. feb 2009

Ahoj babulky, nemali by ste niektorá záujem o super prácičku na doma?

viva13
5. feb 2009

A H O J T E

dzanka3
5. feb 2009

a co take viva?

erikasadek
5. feb 2009

baby ja idem do hajan!!!! 😉

viva tak mne asi nepomozes, ja uz davno pracujem doma.. 😀

dzanka3
6. feb 2009

dobre ranko
teda ako komu....ja som sa vecer suchtala do 1.00..o 2.15 si maly uz vykrical mliecko...o 6.00 cajik...a o 7.30 uz bol vyspaty 🙄
no nevadi aspon pojdem dnes skor spat 😔
aj tak mam plny susak zehlenia - malemu som cely jeho hraci brloch oprala...aj saty nejake....
a idem mu varit dnes zemiak, trosku zelenej fazulky a pol zltka a mliecko 🙂
a vy ako na tom?

zuzka1.
6. feb 2009

mm vcera varil malemu, ja mam dnes veget, iba kadernicke skocit.
nas saminko bude mat dnes bravcove masko, zemiak, brokolicu a s mlieckom.
ja pojdem akurat vyvesat, svokra dala prat.
idem napisat nejake receptury na detske kokteily do novej prace

erikasadek
6. feb 2009

ahojte baby, no akosi ste take nemastne neslane.... 😒 ,
my tu mame krasne dnes, naozaj nadhera tak si porobkam co mi treba a pojdeme troska von , este neviem co budem varit.. 😖

zuzka1.
6. feb 2009

aj my tu mame krasne dnes, mamka moja sa pojde promenadovat s malym! uz by mohla byt jar, neymslite a troska teplejsie.
Erika ako casto strazis tie druhe deticky?

erikasadek
6. feb 2009

zuzka normalne kazdy den...

zuzka1.
6. feb 2009

caute baby, no kde ste vsetky????ja uz od kadernicky doma, maly vykocikovany, vyluftovany, prisli mi tie tenisky, takze nakoniec stali 15Eur, normalne nove, v krabici!!!!!odpadavam!!!!povodna cena bola 1290,-Sk! keby tak zozenenme pravidelne, nebola by som proti. potom pridam fotos, ked ho pofotime!
erika kazdy den??akoze svoje 2 + nejake navyse??????blazniva!!!!!!!!!!!cista psychiatria!

erikasadek
6. feb 2009

no vidis to..... 😉 ale nie vsetko sa da ver mi... 😉

amatula
6. feb 2009

ahojte 🙂 🙂
teraz som prisla domov....to bol dnes super den 😵 😎
az na tu diagnozu od doktora...ale co uz 😒

zuzi kupila som body disney 😀 no som hotova z neho 😵
a uz som im nakupila tricka na leto a opalovacie kremi na dovolenku 😉 😀

muzik si kupil nove lyze...no hotovka mi tu chodi v slipoch a na lyziach 😠 😠 ..uz planuje nedelu...to este nevie ze ma aj privesok 😀 😀

erika ja ta obdivujem...ja mam 6 neteri a 2 synovcov,kedysi som ich rada opatrovala,no teraz ich nemozem ani citit 😝 ja by som ich len okrikovala.....

zuzka1.
6. feb 2009

ja mam dve netere a dvoch synovcov a som na tom ako amatula!!!!!!!!!!!decka jedny nepodarene! 😝
amatula vam uz moze aj slnko pripekat! 😀
aka diagnoza od doktora?hm?

amatula
6. feb 2009

zuzi nam uz pripeka ale na hlavu 😀 ked mi uz máme zaplatene chorvatsko a mi uz sme z toho hotovy.....sme 4roky nikde neboli len po tatrach........muz minule nafukal s Daliborom cln 😀

ale mam daky zapal maternice 🙄 a ma to boli....lenze ako in ac ja kojim takze tie lieky co na to zaberaju ja nemozem.....tak ze mam skusit odstavit...len neviem ako 😨 v noci som mu chcela dat z flase a skoro by ma vybil 😅 on len cici......

dzanka3
6. feb 2009

ahojte konecne sedim
amatula taketo problemy - nech skoro pominu..aby si bola fit do toho chorvatska 😵
ja som dnes kupila nocnik - vola sa nany ...hladala som ho na nete ale nenasla ale nejak takto vyzera len sa mi zda ze je vacsi este..stal 250sk..
http://www.vlacek.cz/eshop/DeTSKy-NOcNiK-TRANSP...

a este loptu som mu kupila - som sa skoro ustala ked som ho videla - po celej obyvacke ju nahanal - plazuci sa 😀 ...potom mu usla tak ze ju nevidel a ostal vrestat 😉

zuzka dobre si nakupila dobre...nafot a ukaz...

inak aj ja ked som merkovala bratovych chlapciskov - uz som len cakala kedy ich vratim...ale take dve-tri hod v pohode..potom uz tazsie a potom na nervy...ale zas som im pustila DVD a bol pokoj 😀

zuzka1.
6. feb 2009

pekny pekny dzanka, my mame taky hraci disney bledomodry, ale nechce si nan sadnut ani keby co bolo!
som zvedavav ako nam to pokde o rok bez plienok.
amatula gyn problemy su hrozne, ja som mala cysty a nebolo to bohvie co, a odstavit???ma len 9?

amatula
6. feb 2009

akoze len 9?? 😕 co myslis ze budem kojit do piatych rokov 😀

dzanka cacany 😵 akurat ze moj Dalibor sa nucil na wc-ko 🙂 vies nocnik nesplachoval.......tak na nom nechcel sedet......

dzanka3
6. feb 2009

no uvidime ako nas bude sediet...ale co ked kaka vtedy ked papa...mne sa na nom pacilo ze ma dolu take co dieta pristupi a ked vstava a ma prilepeny nocnik o ritku nevyleje....a je skor taky obdlznikovy - ovalny - ze cikacik hadam nepojde mimo 😅

jaj skoda ze nemaju tie deti vypinac - isla by som si lahnut...nabehana som za dnes az az a na Matkovi slacila POWER 😵 😵 😵

monkula
6. feb 2009

dzanka, sklamem ťa..
ja na Jarkovi hľadám otvor na baterk už 4 roky a stáel nič 😝

dzanka3
6. feb 2009

no skoda skoda.....asi maju duracelky 😀

erikasadek
6. feb 2009

baby podte zuzi , do temy pampersku a marketingovy tah, jedna mudra sasi je tam naozaj zena, je naozaj hrozna...

sassi
6. feb 2009

a jé jé

erikasadek
6. feb 2009

kde ty sa nestrcis...

amatula
6. feb 2009

fuj no som sa naz......la 😲 robila som na veceru langose,ale boli chutné....mnamnamnam 😀
akurat ze nemozem ani sediet 😝

erika ty stihas,svoje deti cudzie deti a este mas chut stracat svoj drahocenny cas.....

erikasadek
6. feb 2009

no mam .... ked hajaju...

blau
6. feb 2009

Ahojte som si Vas poprecitovala nasmiala sa. A myslis, eri , ze JA sa niekam pojdem hlasit resp. moje dieta na zapis? Oni su prihrabnuty. 😠
Amatulka prajem rychlo nech je zapal prec , vyskusaj nieco z klastornej mediciny. POznas? AK nie pozriem do knihy.
Eri dobre s tymi pamperskami 😀
Dnes som varila ako sibnuty cestoviny a zeleninku a maso a zjedol asi 7lyzic! Ja neviem co by som milostivemu ako mala dat, lebo chce len to co mame my na taniery. Vyprazany syr a take kraviny 😝
Zajtra mu dam Hipp co uz..

amatula
6. feb 2009

blau 🙂 ahojky.-...............co mi uz ine ostava len buriny 😀 pijem cajik idem dat kupel v zelinkach a uvidim.......ma sere ten moj krpec musi len cucat odomna 😠

inak aj ja vyvaram ako taky blb...... a Mato mi to nechce a Dalibor ani nehovorim......

blau
6. feb 2009

Do kelu asi sa tie nase decka dohodli. Neboj navar bylinky a bude dobre 😉
To je dobre nech len cuca, vsak on vie najlepsie, ze je to najlepsie to tvoje 🙂
Eri som si to o tych pamperskach precitala cele, no comment. Ja kupujem pampers len ked idem na sk, lebo mam zlavne kupony tak ma vydu ako dmkove normalne. Inak pampersky mi kupuje od narodenia svokra stale.
Dnes som maleho posadila na nocnik, no on hyperaktos samozrejme na to sediet nebude, tak som ho nechala bez plienky a sa pocural hned 😠 Ale som mu slubila, ze cez leto bude chodit pocikany a hotovo. Potom do serblika nahadzal hracky a bolo o zabavu postarane.
Nemate typ na darcek co by sme mu mali kupit k prvym narodeninam? Lebo naozaj nemam ponatia.
A co hovorite na Valentina? Budete oslavovat s muzikmi? 😵