Mamičky, ktoré si vedia uľahčiť život

dididi30
1. dec 2008

tak sup sup mamicky, kecajme o vselicom 😵

norik1
14. feb 2009

hmmmm ja som dostala skalu cokolad, dve z nich bude mat mm - ceresne/visne v cokolade nemusim a kavovu prichut tiez nezjem....ale podozrievam ho. ze to kupil preto, aby aj on daco mal hehe - ale kedze tam bolo aj rafaelo a este dalsia kokosova tycinka, ma odpustene...
Ja som mu kupila horku 86%, tu zboznuje, Zora nugatova - tu tiez, Milku chilli - to som aj ja zvedava ako chuti, chilli ma mm rad, a bielu coki este.... no proste u nas to vyzera ako v Orione 😀

dzanka3
14. feb 2009

norik a hviezdu orion mas nalepenu???
cokeby nahodou motyka vystrelila a pridu prave k vam??
aj ste poculi z okolia ze k niekomu dosli? ja nikdy...ktovie ako si vyberaju kam idu...???

zuzka1.
14. feb 2009

presne na to som mylslea, ked norik pospominala co si dali!!!
ja som dostala kvet krasny v kvetinaci!!!
mm dostal sladkosti!
ja som tiez nikdy nepocula , ze k niekomu prisli, mam ju tu pri compe tu hviezdu, a nie a nie ju nalepit

blau
14. feb 2009

Ahojte maminy, ja som dostala orchideu uz druhu za 2tyzdne. Tak tu orion nefici, tak mam v okne orchidee.
Eri neboj, ze hadka? Aj ja som sa hned z rana s mojim, ale hned bolo dobre. Na zaciatku nasho vztahu doliezal on a volako sa to otocilo a doliezam ja po hadke 😝
Mne raz svagrina na ktoru ja dam povedala: Ja si vzdy predstavim, ze co ak by sa nahodóu nieco stalo a my by sme boli pohadany, tak to by som si vycitala dokonca zivota. Tak sa toho aj drzim. Ale niekedy ma tak nase...ze by som mu krk vykrutila. Ale taky chlapi su. Ja mam 3bratov+ocino, tak presne poznam muzsku dusu. Hruza oni nepocuvaju!!! No nic. Zajtra mame navstevu sa tesim 😔 😔
Do kelu aj s ich sprostymi hrackami maly sa s tym nehra on to len hadze a trieska s tym a robi len galibu doma. Dieri v podlahe a tak. POdotykam ze mame vsetko nagl neu, tak o to viac ma to hneva. Dnes sa krmil sam. Tak to ste mali vydiet a ako ho to bavi rozmazavat jedlo kade tade. Vcera pomarancom natieral radiator. A potom, ked uz spal si tak hovorim co je tu tak horuco?? 😨 😨 A pozrem koliecko otocene na 6! AJ s tym uz kruti. No co uz.. 😵

amatula
14. feb 2009

ahojte............ 🙂 tak mi valentina nejak neslavime,kupili sme si sladké,ale uz pred tyzdnom a spolu zjedli 😅 a tvarili sa ze sa lubime

tak máme po fasiangoch...sme sa najedli,svokra sa obliekla za vodníka..no originalne.sme sa válali smiechom 😀 😀 😀
zajtra ideme skoro ráno lyzovat,kupili sme uz aj Daliborovy lyze tak som zvedavá ako mu to pojde 😨 dufam ze sa mi nedoláme
idem aj ja s Matkom,no mam obavy ci nam tam nebude zima...............

blau som sa nasmiala na tom radiatore 🙂

a bru nocku.....muz uz frfle ze co tu zasa sedim 🙄 tak padam....... 😝

blau
15. feb 2009

Ahojte! A to co? Kde ste kto?
sa tu tesim, ze si poprecitujem a nic. aha-vikend. Muzici su doma, tak sa venujete. Dobre- pekne- ja ho doma nemam, ale pride ta navsteva tak idem aspon hracky poupratovat, aby si na nich kotniky nevytkli.
Peknu nedelu 🙂

zuzka1.
15. feb 2009

Ahojte, my po obede, ideme si lahnut, klasika poobedie, potom na prechadzku.krasne svieti slniecko!!!
tak peknu nedelu,
erika snad sa uz polepsilo

erikasadek
15. feb 2009

ahojte, baby.. repacte mi mala som toho vela vcera...
a ktomu joshovy v piatok klesla horucka, ale zase sa mi vysypal, , alergia tak som nestastna, uz zase ani lieky nezaberaju, aneviem s coho naozaj neviem nejedol nic co nesmie.. vsetko co kazdy normalny den..on aj tak toho vela nemoze.. 😉
tak som mu dnes dal aj kortizoidy, no ani to mu nezabralo.. je obsypany vsade.., ale chuti mu jest, aj ked mal cez 39°C to dieta len mysli na jedlo.. 😀

som rada ze ste mali super cokkoladove valentinov.... 😉
no my sa nehadame, len okolo seba chodime.. ja neustupim, ...
blau u nas e opak najprv nasho vztahu som to bola vzdy ja co som doliezla , a teraz je to on.. al etento karta mi naozaj ublizil, takze nemam sa zaco ospravedlnovat...
😉

norik1
15. feb 2009

Erika no nebude mat tu siestu chorobu??? Ved priznaky sedia 😨

norik1
15. feb 2009

a mas pravdu, vydrz a neustup ak to tak citis... u nas je to väcsinou mm co dolezie, ale ak spravim desny pruser ja a nedokazem to obratit na jeho vinu 😉 tak musim ist s prosikom ja... zavisi na com sa chytime.... 😀

Ja som dnes robila vepro knedlo zelo, ja delim takze bez toho knedla, ale to mne vobec nechyba, z tohto jedla mam najradsej cervenu kapustu he he...tak mm odkväcol pri telke a to iste maly...a mam klud 😵

norik1
15. feb 2009

http://www.alinka.sk/c/siesta-choroba-exantema-... tu je o siestej chorobe, kamoskina mala to uz mala... na to kortikoidy nezaberu, lebo to nie su alergicke vyrazky 😉

erikasadek
15. feb 2009

norik nie, nie je..

on ma normalnu alergiu ver mi...
nezabudni on je alergicky na BKM, a na vajicko.. takze to este poznam.. a 6 choroba vyzera inak.. a nie ako 1cm flaky po tele co sa stale menia... stale po tele sa to meni... 😉
to je alergia.. ja som uz volala do nemocnice aby som si bola ista co sa tyka liekov co som mu dala.. takze zatiam co som mu dala je ok...
mam pokracovat; a doniest ho k lekarke;. cez tyzdnen; problem moze byt keby sa zacal skrabat a dusit....

no tkakz emoje trapenie sa nekonci.. ☹

norik1
15. feb 2009

no do kelu.... a na co moze chytit taku alergiu, ked si mu nic alergizujuce nedavala jest? a sa mi nevidi ze ani kortikoidy nezaberaju.... chudacik malicky, si toho musi vytrpiet kvoli blbemu mlieku a vajcu 😔 tak drzime palce nech to cim skor zmizne 😵

erikasadek
15. feb 2009

si zlata norik.... dakujem..

vies je mnoho veci na ktore su deti alergicke a ani testy ti neukazu to nemam s vlastnej hlavy , ale od mojej lekarky.. to ma dost desi......

cakam na vysledky jeho a testov a skusim homeo, pretoze homeo, ja tiez superna taketo veci.. a dam vam vediet. potom...

erikasadek
15. feb 2009

inac baby co robite ja tu varim veceru na dnes a pozeram cesku , ordinaciu.. 😉 cez net.

norik1
15. feb 2009

juuuj tak ja som si prave precitala temu o dalsom konci sveta 😀 😀 😀 a idem rychlo vonku nech si este uzijem par slnecnych lucov... 😀

erikasadek
15. feb 2009

norik neboj ziaden koniec nebude co ja som citala uz par tak bude vojana ine, choroby a , ale videli to do roku 5000 a daco.. takze neboj... este na tejto zemi bude vela deti... 😉

hasleerka
15. feb 2009

erikasadek - jojojoj kde si čítala o vojne, toho sa ja strašne bojím ... čo dobrého máte na večeru?

erikasadek
15. feb 2009

robila som v remoske, pecene zemiaky s , morcacimy nohamy..............;
moji muzi to maju strasne radi..........;

no ja som to cital auz davnejsie, nostradamus ainy co predpovedali koniec sveta alebo nasu buducnost...
vojna samozrejme, ale nie taka aby nas vsetkych vyhubila.. neboj...
netreba s abat treba skor zit kazdy moment, a vychutnavat si ho... 😉

norik1
15. feb 2009

joooj no ja sa na takychto kecoch desne bavim, neverim tomu, ved stale raz za cas s takym bludom niekto vybehne, uz som pocula niekolko koncov sveta podla Nostradama.... zaruceny bol v roku 1991, to sme prave sli na lyziarsky, bola vojna v Perzskom zalive a niekto prisiel s tym, ze koniec sveta bude v roku, ktory sa cita spredu rovnako ako zozadu... ja som odchadzala na lyziarak s istotou ze nasich uz nikdy neuvidim, taka vyklepana som bola..no a ked sme sa vratili domov, zistila som ze ziaden koniec sveta sa nekona a aj ta blba vojna skoncila... odvtedy sa nedam nachytat a neverim nicomu, ani Nostradamovi ani Sibyle ani nikomu kto takymi bludmi marni cas... prepacte za nazor ale jeden "infarkt" mi stacil 😀 😀 😀

erikasadek
15. feb 2009

norik ja to berime s rezervou ako konec sveta sa d apovedat aj koniec jednej epochy ery.. 😉
ked sa nad tym zamyslis , tak to sedi... len netreba mysliet ze vsetci zajtra umrieme.. tak ci tak raz umrieme;..

dzanka3
15. feb 2009

ahojte
veru ako pisete koniec sveta moze byt hocikedy - aj ked nam zatvorili jadrovu elektraren Jaslovske bohunice...este tu mame z druhej strany Mochovce - a ked to tam buchne ani sa neobzreme 😀 😀

inak ja si myslim ze Boh slubil ze uz nedopusti na ludi potopu...ale nam dal ine nevyliecitelne potopy ako AIDS..rakovina atd.... 😅

erika malinky ma zas nejaku zlu alergicku reakciu?..a este aj nic nove si mu nedala...no to je na slak trafenie ze z coho vznikla hnusobe ze?
blau to aj nas Martinko robi - chyti hracku a bucha s nou kde zaciahne....

norik1
15. feb 2009

asi som sa blbo vyjadrila - fakt nemam depku ze by sme zajtra mali umret... ja neverim ziadnym predpovediam, uz ani predpovediam pocasia nie 🙂 takze sa nebojim skazy ani konca sveta lebo v to neverim... 😀 😀 😀

norik1
15. feb 2009

joj to som mala 14 rokov ked som tomu uverila a vystrasilo ma to... teraz mam predsa o dva-tri rocky viac 😉 a aj zakladnu som uz skoncila... takze uz som velka a fsecko viem!!! 😀 😀 😀

erikasadek
15. feb 2009

jasne 😀

dzanka ako si povedala je to na slak trafenie...............

blau
15. feb 2009

Erika, teda vies co ? Mna by uz asi siblo, do kelu a si na to sama. Klobuk dole si taka optimistka. Ja Vam posielam vela zdravicka 😉
A trieska a trieska. Navsteva dopadla dobre tichto mam s muzovej strany najradsej. A nekupili hracky 😵 Iba 1 plysovu. 😵 S 😵 tou si moz 😵 trieskat kolko chce. Sa predvadzal ako Alpacino. Idem spat, lebo som utahana ako pes. Ahoj zajtra. Nebude koniec, tak tomu nesmieme verit. Ja verim v to, ze sa este vnuceniec dozijem... 😎

norik1
15. feb 2009

tak to hej, Eri ty to zdravotne tahas s detmi skoro od zaciatku roka, nie? aspon tak nejak to vnimam... a ako pise Blau, ja uz by som bola na prasky... skade beries tolko sily dievca 😵

blau
15. feb 2009

Hoooj Norik este som nakukla, ano aj ja by som bola na prasky. Ale ty mi tiez nepripadas, taka praskova 😀
Ty si taka vesela kopa, sa vzdy nasmejem, ked pises. Trhy v Polsku vedu 😀
tak uz idem dobruuuuu 😔

erikasadek
15. feb 2009

blau si zlata dakujem vazim si to.. 😉

neviem kocky, naozaj.. neviem kde, i ked uz mam niekedy toho dost odrezana od sveta a ine veci.......... 😒
ja sa drzim kvoli detom... inak mas pravdu norik, ono to trochu islo dolu s nimi dolu toho roku.. to je opravda...
predtym , pato do troch rokov nebol vobec chory mam pocit dvakrat bol nachladeny....
aj ked bol prvy rok v skolke minuly rok tak som sa bala a nic lan 3 krat jemne chory...
ale tento rok uz sa lamu rekrdy ale to je uz tak, ked su dve deti je to uz ine.. jedno od druheho sa obera...

ta alergia zacal aod kedy mal tu cervnu chripku opred dvoma tyzdnami.. tak ja neviem... uz mi to lezie na nervy.. na buduci tyzden zacinam liecit joshovu alergiu homeo, uvidime ako to da vysledky...
dam vam vediet.... nechcem aby bral take silne lieky ako teraz to naozaj nie...

nebojte s ababy este sa dozijete , aj letov do vesmiru... 😀

majte sa mi krasne, pekny vecer vam prajem, idem pozerat film v telke davaju vojnu svetou.. jupi.... 😀

amatula
15. feb 2009

ahojtee 🙂 🙂
vy uz asi spinkate..........
mi sme celí den prec.boli sme na Lazoch pod Makytou...tam je snehu a kosa 😨 .lyzovacka dopadla celkom dobre...aj Daliborovy sa darilo...ked sme trochu sprisneli 😅
on si myslel ze hned sadne na vlek a spustí sa dole svahom 🤐 ale nakoniec si dal povedat...a bol zlaty,malí lyziar 😵 len Matko trochu poplakal,este to prenho nieje bolo zima,on mal nos ako cencul 😀 a moc sa mu to nepacilo 😒
teraz vsetci spia a ja cakam az mi doperie pracka.........tak tu snorim

erika aj moj Dalibor mal siestu chorobu.....a vzdy sa prejavi inak...on mal tiez flaky ktore sa mu menili a niekedy celkom mizli....boli sme aj v nemocke vtedy a aj lekari sa nacudovali.....obcas bol flakaty a obcas uplne nic!!