Mamičky, ktoré si vedia uľahčiť život

dididi30
1. dec 2008

tak sup sup mamicky, kecajme o vselicom 😵

norik1
17. feb 2009

zuzka 😀 😀 😀

inac krasne fotky, som sa pobavila na tych kde ocko drzi Samiho v zuboch a ako spolu kricia 😀 no tie su proste skwele 😀 😀 😀

zuzka1.
17. feb 2009

dakujeeeeeeme

dzanka3
17. feb 2009

no clovej si odskoci kuk ordinaciu a nevie sa docitat 😠 😎
zuzka super fotky..maly skero daj mu pusinku ked rano vstane aj od tety dzanky 😀 😀 😀

zuzka1.
17. feb 2009

dam dam, ved musis uz prsit ,
ozaj inak pridu buduci vikend ak to vyjde, baby, Lucka5. Lucka lYorincka, teraz Fogadova, ajka a Peta. Pet apojde k nam do ksoly od septembra

dzanka3
17. feb 2009

no zbohom moravce budu hore nohami 😀 😀 😀 😀 ze ich vsetky pekne pozdravujem a potom popis ako sa maju.... 😵
no ved ja nestiham ani citat tie zufale manzelky..nie este prispievat.....
a este aj mm pyta nieco jest......uz sa vobec na vas nechytam 😠 😎

zuzka1.
17. feb 2009

dzanka, dobehenes, pockaj kym vsetky zapsia, citaj a pis kolko vladzes!

norik1
17. feb 2009

juj baby idem sa zoznamit v prvom kole so sprchou a samponom, dufam ze sa do mna na prvy pohlad zamiluju 😀

zuzka1.
17. feb 2009

norik ty vies , ze ja za zboznujem!!!!
kde ty na to chodis!!!!perlis ako daliborko s malym tajfunom Jarkom

norik1
17. feb 2009

he he Zuzi, ja to mam od prirodzenia 😀

zuzka1.
17. feb 2009

idem aj ja , lucim s ana dnes, bolo toho nejak iviac ako obycajne

erikasadek
17. feb 2009

norik aka fraza.. 😀

norik1
17. feb 2009

no tak so samponom som sa skamaratila 😀

Eri to co za blud s tym homeo????? Nemas pocit ze extrem v akejkolkvek forme ludom skodi? 😨

dzanka3
17. feb 2009

jezisi baby mne sa uz toci hlava dnes z tohto kona...beham z temy do temy......idem sa aj ja radej na to vyspat... 😔

erikasadek
17. feb 2009

norik homeo neskodi nie je toxisky preto moze ja novonorodenec.. ale ja uz nema slov nad ludskou blbostou..
osobne ti poviem ze josh e tyzden na silnych liekoch na utlmenie jeho alergie ja ho musim sfotit zajtra ak znova budem mat aby ste videli. a aj kortikoidy a nic, este s amu to aj rozsirovalo..
a dnes som po prvy krat vyskusala homeo na jeho diagnozu ver mi zabralo... tazko das efekt placebo 14 mesacnemu diatatu.. 😉

norik1
17. feb 2009

no to hej....inac sorry ze sa nezastanem, ale jedinej temy,ktorej sa nezucastnim, je viera - to by bola diskusia... som ateistka a tak ako v tomto ja niekoho nerada presviedcam o svojej pravde, tak nemam rada ak mna niekto presviedca o tej svojej... mm je veriaci, dieta sme dali pokrstit, ved fajn, len nech mna nikto do nicoho nenuti.... baby dufam ze este sa budeme kamosit ked som neveriaca hm? Kupim vam lizatko 😀 😀 😀

dzanka3
17. feb 2009

norik sem to lizatko 😀 😀 😀 ja som zase veriaca a muz ateista - presne naopak 😵
ale vobec muza nepresviecam aby siel so mnou do kostola....hlavne ze je slusny a dobry clovek a vieru neriesim....maleho sme tiez dali pokrstit - budem sa ho snazit aj vo viere vychovavat---ale uvidime ked bude mat 18 ako sa rozhodne 😕

erikasadek
17. feb 2009

norik jasne nevadi neboj..
tak to by som chcel avidiet kto by ta odsudil , len preto ze si ateistka..

ja veraicich nepresviecam , ale rada im davam otazky a typu, na rozmyslanie.. vela nerozmysla a ide ako stado .. sllepo a to mi vadi avid priklad tejto temy, homeo a samanstvo.. tak jedna ako druha sa da ako poslusne stado a pocuvne bez , neakych argumentov, aj ked nepouziva tak zavrhne...

ja som veriaca , ale slovensky knazi ma nemali v laske ver mi.. 😉

norik1
17. feb 2009

to ti verim, ani mna...ale som s tym prestala, lebo som zastavala nazor Boh -ano, cirkev-nie... a vzdy tie debaty skoncili nedorozumenim... tak som si dala zaväzok a uz tuto temu nerozoberam. V jazykovke kde som ucila som ju dokonca mala aj s politikou zakazanu 😀

inac by si mala vidiet svokru a babku.. daco spolu "upecu" a potom pustia hlasku...pre pochopenie mm je rozvedeny a prvy krat sa zenil v kostole...jeho byvalu cela rodina neznasa, bola sice veriaca ale pi.a jak delo...
"nooooo aľe ta to inšejše bulo predtym.... predtym Marek i do koscela chodzil....a teraz ODRAZU už nechodzi...ta to ja neznam jak taki ľudze možu žic....šak to pan farar vraveli že to plane take ľudze co do koscela ňechodza..."

tak asi tak...vies ako mozes s babkou 79-rocnou viest dialogy typu viera a nabozenstvo... mm to potom rychlo poriesil a odvtedy si davaju pozor na klapacky, ale ja sa furt desim, kto co pusti do eteru... ved ja som si otca matku nezabila aby mna niekto odsudzoval za to ci chodim do kostola ci nie... a niekolkonasobny vrah sa v cele modli od vidim do nevidim potom vylezie von a zasa zabije? Ale podla ich logiky je lepsi ako ja... no dobre, tak fajn ja sa s nimi nehadam, nech maju svoju pravdu a nech mi davu sväty pokoj. Predpokladam ze rozumeju slovu sväty 😉

dzanka3
17. feb 2009

norik ty si expert - ako keby to moj muz pisal - ja som si otca mat nezabila 😀 😀 😀 😀

a este napis po vychodnarsky - to bolo dobreeeeeeeeeee

ale uz ozaj idem spat...dobruuuuuuuuuuuuu 😔

norik1
17. feb 2009

bruuuu nocku babulky 😵

erikasadek
17. feb 2009

presne tak nastval nedavno jeden knaz mna, odmietol pokrstit josha, len preto ze nas nevidi s raafatom v kostole aspo raz za mesiac..
proste pre neho dbry krestan je ten co chodi a ze hresi , ako , divi vsade to nevadi tak je lezpsi ako ja...
ja som bola zufala, ke dodmietol, anebral argumenty typu , ze kostol je 30 km na druhom konci pariza, a ze raafat pracuje v nedelu aj v som=botu, takze sama s detmi menit 4 krat metro a 100 s chodov to nevadi..a on nato , keby chcel nasiel si inu robotu , ale vy nie, radsej pracu a majetok ako , kostol a aboha v srdci.. a tym ama nastval a ja soim vybuchla, lenz emoj muz je jediny zivitel rodiny takze vela skakat nemoze a po druhe viera je dobra vec, al epre sameho seba bohuzila mna neuzivy ja nedostavam ako kostol , peniaze na ucet.. kto uzivy moje deti...?

dzanka3
18. feb 2009

dobre ranko
erika to nebol knaz to bola svina co len seba vidi a mysli si ze v mene boha hovori somar 😠 ...a takeho somara mame aj v dedine odkial pochadzam - hrala som tam 16 rokov na organe a potom ako som sa vydala som uz zostala v NR aj do kostola chodit - a vtedy ho tam dali - tak stare ucho ako ja 33rokov......a ked som bola za nim ze ho prosim syna pokrstit - ze on nema dovod aby mi ho krstil nech mi ho pokrstia tam kde som sa odstahovala!!!
no ale ja som si to pre seba nenechala - kazdemu povedala a dobre si nasral do topanok - lebo vsetky babky klebetnice sa mna zastali - ved som im tolke roky vyhravala 😀 😀 😀

konecne tie biele ho.na nepadaju ale zase fuka ako na sibiri 🙄 ..aj tak vam pekny den prajem 🙂 😉

erikasadek
18. feb 2009

dzanka, 😉 😉 🙂

baby ja nestiham , dnes som sa zobudila o 10 15 😕

no , to bude tym ze som ponocovala na tej teme , o viere.. a este aj mywiel prisla a bolo , no nepresvdcis.. a ni s anesanazim len niekedy som hotova s niektorych nazorov..
ale asi aj tak oini sa musi acitit ked citaju nase.. 😀

baby kde ste????

zuzka1.
18. feb 2009

Kocky caute,
vsade piuste, zas sa mi bude xnivat o konovi!!!
vcera sme popisali toho tolko, ako este hadam nie!!
co s atyka viery, ja som sa vydavala nepokrstena, bez prijamnia a birmovania!
svokrovci aj mm podpisali fararovi nejake papiere, kde sa zarucili, ze si to vsetko dorobim. Farar suhlasil s takym sobasom len preto, lebo mm robil krize pre celu farnost, asi 4 kusy. take co byvaju pred dedinou a take tie vleke.
Tak som po svadbe pol roka kazdy utorok chodila na faru, na poucenia aj s mm(oli sme tam kazdy druhy raz, namiesto toho sme chodili na vecere)
na Petra, Paula mi po omsi nedelnej vsetko spravil naraz. MOja svokra si myslela, ze budem echodit pravidlene do kostola, ale ja som neni veriaca stale, iba mam sviatosti porobene, ale ona si myslela, ze ked mi to porobia ma osvieti, nevie pochopit, ze ked k tomu nemam vztah nenadobudnem ho zrazu.
hroza, kazdu nedelu riesi preco sme nesli do kostola, ale uz to nepocuvam, ignoracia a fungujeme dalej, mylsim, ze si uz pomaly zvyka!!!
takze hadam vam nevadi, ked sm take pohanca!

erikasadek
18. feb 2009

zuzka hovor mi o tom nieco...

zuzka1.
18. feb 2009

erika ako maleho alergia????je top lepsie po tej homeo?
ake homeo su dobre na bliziacu sa chripku, alebo prechladnutie?

zuzka1.
18. feb 2009

baby kde zmizla ta afryna tema,?

erikasadek
18. feb 2009

zuzi , zmizla ma toho menej.. netreba cakat zazraky hned, je mi jasne ze sa este moze poriadne vysypat, ked s atelo bude cistit... a potom zacne telo reagovat.....ale vysledky su.. naozaj vyborne zatial.. teda ani kortikoidy nezabrali.. a to je silne kafe....

ona bola zamknuta..... dnes rano... 😉

erikasadek
18. feb 2009

zuzka na chripku co sa tyk ahomeo .. je , ako prevencia.... dosa , jedorazova 1 krat za tyzden pocas celeho mesiaca / a potom 1 dosa jednorazova raz za mesiac.... a to .. INFLUENZINUM 9CH alebo THYMULINE 9CH

alebo OSCILOCOCCINUM jedna doza za tyzden pocas celej ^periody chropky.....

L 52 20 kvapiek 2 krat denne ...

to to je ako prevencia u homeo.. 😉

zuzka1.
18. feb 2009

erika tyx by si mohla napisat knihu, zavolam mm nech mi nieco prinesie