Mamičky, ktoré si vedia uľahčiť život

dididi30
1. dec 2008

tak sup sup mamicky, kecajme o vselicom 😵

erikasadek
20. máj 2009

ahoj dzanka aaj ja uoratujem prave som dala do rury sojovo vajahit bublaninu s visnami a cernicami aby aj jish si öhol pohutnat

amatula
20. máj 2009

jaaaaaaaaj dmes teda nic moc 😕

mi sme boli u doktorky na kontrole s Matkom a inak nic moc sme nerobili...lebo to moje decko jak bolo choré len reve a len na rukach chce byt 😠
doma binec a mne sa nic nedá 😒

inak som nejak doje...ná 🙄 asi ma chitá to Matove gastro 😝

norik1
20. máj 2009

noooo my sme dnes tiez boli u doki kvoli papieru na oci, dobre sme pokecali 😀 sa vytesovala aky je maly rozkosny a ze keby jej niekto povedal ze je to post-salmonelove dieta tak neuveri.... tak sme sa vytesovali dve 😵
A ze vraj kedy druhe???? Som skoro oci vypucila 😀 😀 😀

amatula
20. máj 2009

norik a co kedy druhe???? 🙂

norik1
20. máj 2009

jaaaaaaj tak to sem pisat nebudeeeeem, aj internet ma oci he he 😀 😀 😀 Cau kamoska pozdravujem ta!!!

ale este nie 😉 este chvilu pockam 😀 😀 😀

amatula
20. máj 2009

jasné 🙂 😉

len pockaj lebo male deti skoro po sebe su o drzku.................ja som dnes vyštavená z krvi 😝

pekny vecer prajem 🙂
a dobru noc

norik1
20. máj 2009

ale ved ty ich nemas skoro po sebe, mas trojrocny rozdiel, to je podla psychologov najoptimalnejsi rozdiel medzi detmi 😀 len mas to najnarocnejsie obdobie... mozno aj ja tak poriesim - taky rozdiel 😵

erikasadek
20. máj 2009

norik to je vzdy ta blba otazka ze ? 😠

norik1
20. máj 2009

he he hej no ale co uz, od doki som ju necakala, dnes mala malo pacosov tak mohla aj kus pokecat 😀 len som zvedava na vyskyt tejto otazky o par tyzdnov neskor 😀

amatula
21. máj 2009

héééj kde ste kto 😕

norik taku blbú otazku som ti polozila 🙂 prepac...ja zasa neznasam vetu ze do tretice to víde.......akoze tie prve dve mi nevysli 😝

ja som drapla od Mata to gastro..tak som celu noc sr........ 😖 je mi blbo,hucí mi v hlave a to decko len reve 🙄
rano vstaval o siestej 🙄
no ked dnes porezijem................

a dufam ze uz tu nebudem len ja si vypisovat 😨

erikasadek
21. máj 2009

ahojte amatula tak len pi ber lieky nato tvoje gaxtro neviem co mate na slovensku prepac moju nevedomist a vydrz to bude to tazky den

erikasadek
21. máj 2009

inac ja som nieco urcite chytila tiez boli la hrdlo a citim sq strasne slabo no co uz dav no som nebola chora tak teraz vo velkom tu cuciam vsetky homeo 🙄

dzanka3
21. máj 2009

ahojte
amatulka? no to mas dost blbe taky problem a dve deti...ani chvilku pokaja ☹ .....snad to bude len nieco nachvilu a nebude ta to dlho drz ☹ t.....
erika a teba nieco obchadza?
no co sa tu s vami deje????
ani zuzka nechodi...ani blau.....
norik to uz asi vzdala ten monolog na koni.... 😉

ideme my von sa slnit a pokupit co treba..
pekny den vam 😵

blau
21. máj 2009

Ahojte moje mile. Hlasim sa po dlhej absencii. Prepacte musela som sa venuvat muzovi, synovi a zahrade. MM to tu spravil, tak akokeby nemame dieta, tak sme sa hned chytili, ale vsetko som dala do poriadku. Ako sa na pani domu patri. Je tu krasne slnecno, malemu sme kupili bazen beha bez plienok cura kade chodi ako maly havko. Vcera mi kupil M aj bicykel so sedackou, tak sa s Lucom vyvazame.
Citam tu poslednu staznost od dzanky, ze tu nepriprispievate. No idem si vas poprecitovat. Zatial krasny den 😵

zuzka1.
21. máj 2009

ahojte kocky,
ospravedlnujem sa. nesiel mi zas net debilny, nieco s tym robili po tej burke, magori, no daj chlapom nieco robit.
my s aslnime kazdy den teraz, tiez nechavam maleho bez plienky, aj vodicku uz mal napustenu v bazeniku, ted analiatu dnes asi tiez, je dost teplo mylsim.

Parada taketo pocasie, uz chytam farbu peknu, tak sa tesim.

pojdeme do zahrady, pohrame sa hodinu a pojde zase spinkat, teraz potiahol 3 hodiny, tak osm zvedava dokedy bude spat poobede. Ved nemusi dlho, ked sa dobre vyspinkal doobeda. Bude ok.

amatulka daj sa dokopy, nejaky endiaron a bude to ok.

norik co druhe???ja mam iak tiez nervy, ked mi kazdy hovori, ze druhe bude dievca!!kokos a druhy chlapec bude tragedia?????

magori ti ludia, co vam poviem.

erikasadek
21. máj 2009

ahojte blau konecne zuzka tqk len sa opaluj

blau
21. máj 2009

No akoze daaaaamy, druha strana to tu cil musim zachranuvat??? 😀
My sme teraz 3dni sami, cely den ocka nevidime ☹ No ale, sak v nedelu sa niekam za to vyberieme na vejlet.
Dnes, ale vsak furt je total hic ale uplne turecko...co turecko .... sahara. Vsade som zatiahla pozatvarala okna nech ten teply vzduch nejde dnu 😒
Boli sme sa bicyklovat a kedze byvame medzi alpami, tak najdi do kelu rovnu cestu 😖 😠 Tak som to tu obchadzala, ale samoska nedalo sa vyhnut kopcom. Nohy sa mi triasli ako konovi a do toho ma maly este tlapkal po krku a vytahoval mi nohavicky spoza geti 😅 😅 Naramne sa mu to rata na tom bicykli.... 🙄 Aj mne, ked bude po mne mm nieco chciet, tak nebudem vladat nohy roztiahnut 😀 😀 😀

amatulka dufam, ze je uz lepsie.Ozaj k IP_______________ sme tu pre Vas, cize pre nas. Ja som rada, ze som si Vas takto nasla moje mile!!!!!Ja som ako decko mala grcacky a sracky fuuurt dokonca raz som bola 2tyzdne ako 2rocna v pravenci bez mamy a som ju nepoznala 😖 😖 , ked ma prisli kuken 😕
neboj bude dobre.
zuzik ja by som chcela druheho tiez chlapca, mne sa ti to totiz naramne rata dvaja chalosi, keby bolo dievca, tak by som chcela dievca, ale chlapci su in. Ako ma ericenka 😉
A idem pozerat tv-pivko nachystane, spravila som si rezane mnam. Ozvite sa okamzite
😉

ericienka
21. máj 2009

blau,no pokial ja viem tak mam len jedno dieta,chlapca. Jedine ze myslis aj mangela,tak potom mas pravdu mam dvoch chlapov 😀 😀

blau
21. máj 2009

ericienka ja som myslela, erikusadek, ale neboj aj ja mam 2 deti. Maleho a muza, tak sme dve 😉 😀 😎

inak sranda je to, ze si tu piseme len mamicky co maju chlapcov a tie dve co to tu flakaju( monkula a dididi), tie maju parik, ze by sme akoze mali pokracovat? 😵

ericienka
21. máj 2009

blau 😀 😀 ,ja sa chystam od septembra do prace,takze zatial pokracovanie neplanujeme

zuzka1.
21. máj 2009

ahojte damy,
tak uz vyoplaovana, maly sa kupkal v bazeniku, potom nariekal, ked som ho vyberlaa, voda uz studena, on tiez, ale chcel sa clapkat, to budu boje cez leto!!!!

ma sa teraz schladit na par dni, tak osm zvedava co budeme robit vnutri ak bude prsat, kedze maly sa postavi rano, hned po vybrati s postielky ku dveram a dava papa, alebo dokola hovori tata, nech uz ideme von.
a co budeme robit cez zimu kriste!!!

ideme si grilovat, ja len ovci syr zo zeleninou smaozrejme!!!

idem do sprchy, mm krmi maleho.

norik1
21. máj 2009

cafte cafte

ja som bola cely den mimo lebo som bola pratat babkin byt, ide sa prenajat nech sa preboha plati sam!!!! pol dna som sa prehrabovala v starych fotkach, nasla som taku kde sedim otcovi na pleciach a rehocem sa uplne ako dnes filip.... ibaze mam nausnice he he

est pojdem v pondelok, lebo to bordelu neskutocne mnozstvo... nasla som aj bohatsvo, celych 229,40 Sk 😀 😀 😀 😀

norik1
21. máj 2009

a dnes sme vykosili maleho strojcekom na tri milimetre - no rozkosny je s tym perzskym kobercom na hlavicke hehe cely cas kukal na tu tetu a ani nemukol, ticho bol jak pät penazi, len sa otacal za striojcekom ze co to 🙂

ozaj kukali ste vcera Ako som prezil???? s tymi vymenenymi babätkami? ta pediatricka - to bola nasa susedka z bloku he he dnes sme od nej pytali autogram 😀 😀 😀

norik1
22. máj 2009

halo halo... 😉 u nas skaredo 😀 😀 😀

zuzka1.
22. máj 2009

halo halo, unas krasne (zatial)

dzanka3
22. máj 2009

dobre ranko 😵
no tu je nejak divne - ako keby zatiahnute....asi bude pod mrakom - len nech neprsiiiiiiiiiii!!!!!!!!!!!

norik vy sa ta tu oslavu rocika ako chystate - aj frizuru ste dali urobit... 😀
uz je tu moja mala otrava - uz sa lipe po mne 😠

norik1
22. máj 2009

no hej ved musi byt najkrajsi spomedzi vsetkych, nie?

jaaaaaaj oslava naplanovana na dalsiu sobotu, uz sa "tesim" na pripravy 😀

erikasadek
22. máj 2009

ahojte blau ja sa tesim ze si v poriadku dosla no neboj dalsie babo bude o akom snivas mne sa snuvali ze som oirodila nadherne dievcatko no uz mi asi sibe s toho 😝 😀

dzanka3
22. máj 2009

ahojteeeee
my sme zase z vonku dosli - doobeda nespinkal...tak poobede sme sli zase von spat...
prebalila som ho a uz kaka do cistej 😠 ....aj vam vzdy pockaju a potom kakaju do cistej plienky ?

tu je stale nejak pod mrakom ale ak nebude prsat o dve hod este pojdeme pred barak aspom....ved do vecera daleko - by ma tu kleplo.....

erika tak asi je ten spravny cas na dievcatko 😉

zuzka1.
22. máj 2009

ahojte,
my sme boli v meste so svagrinou na moito, maly sa hral, maju u nas v bowlingu kopu hraicek, pieskovisko, fontanu, takze tam skoncila siltovka aj jeho okuliare slnecne, ale tesil sa tak cert to ber.

Teraz spinka, doobeda spinakl malinko,idem si aj ja lahnut, ma boli hlava jak kona!