Mamičky, ktoré si vedia uľahčiť život

dididi30
1. dec 2008

tak sup sup mamicky, kecajme o vselicom 😵

amatula
17. sep 2009

ahojcek

tak ja dnes nemam co robit..som planovala vyrazit do ulíc..ale prsííí 😒 tak periem sandalky,slapky a ine letne pic......
a konecne som upratala Bobovi izbu..no hotovo tolko ticketov,obalov,etikiet a uplnych hov.....co som tajne vyhodila....este som musela pár nechat aby mi na to neprisiel 😅
ja neviem preco to tie deti zbieraju..inak ked som to tak pozerala som zistila ze sme aj dost euracov minuli v lete 😅 😕 😀
idem este zaclonku zavesit...a dam v klude kafco....sakra ked neprestane prsat musim hodit plastenku a sup do skolky 🙄

🙂 🙂 🙂

erikasadek
17. sep 2009

ama ahoj..

docerta ja robim take chyby , ale pisem jednou rukou a druhou varim.. 😀

blau
17. sep 2009

ahojte, kocky, tak my sme po ockovani. bol statocny...teraz spinka. Ja dnes nevarim mam navarene zo vcera.
mnaaam ericka to moze byt dobre co varis tou jednou rukou. 😉
idem dat ama s tebou kafco, dobre?

erikasadek
17. sep 2009

blau super tak nechaj vyhajat statocnika.... 😉

no je chutnucke nakoniec neboli cestoviny ale couscous mnami mnam....... 😝

danciacik
17. sep 2009

NO ja som prišla teraz od doktorky, Paťko mal už pomaly 39, tak máme zapálené hrdlo a mám sa chystať na zábaly 😖 . Dostal silné antibiotiká, tak ho idem uložiť bubkať.

erikasadek
17. sep 2009

danka tak to mi je naozaj luto tak utekaj asa starat o maleho chudacik.. ☹

zuzka1.
17. sep 2009

ahojte dievky moje,

danka chudiatko male, nech atb zaberu hned ako sa da, nech mate pokoj a vsetko vybuva, vypoti chudiatko male.

erika mnam, to by nam chutilo. my robime maskove gulky a pyre zemiakove, ale to su ako tie svedske narodne, mnam. moja maka je na to expert.

ja chcem zajtra robit gulky zo zemiakoveho cesta, plnene su orestovanou cibulkou a slaninkou, ovarnee v vode ako halusky a podava sa to s kyslou dusenou kapustou. mnam.

ja som bola zase raz 3 hodky na kafe s kamoskou a kamaratom, mm skusky spravil, potom pisiel za nami, isli sme pre drboca, ked sa vyspinkal, najedli sa a sme doma. maly spika, ja si idem spravit kupel, lebo z kaviarne smrdim same cigarety, bleee.

erikasadek
17. sep 2009

norik kde si zase zmizla, teda ja viem ze si v praci, ale vecer mrkni. 😉

zuzka1.
17. sep 2009

erika, norik je prec, pride myslim dnes, ci zajtra.

jarka malinky je chlapisko, zvladne hravo, nic neboj statocnicek maly.

danciacik
17. sep 2009

Deti spia našťastie, len ja mám takú divnú náladu, neviem prečo asi si musím všetko zrovnať v hlave 😒 . Myslím, že toho je na mňa asi za posledné dni dosť veľa - dofrasa až mi je do revu.
No nič baby idem ja ...

erikasadek
17. sep 2009

potrebujes vypnut relax.. 😉 lenze sa neda.. ☹

lamada181
17. sep 2009

ahojte presne tak potrebujeme relax dani erika ma pravdu
co robkate ako sa mate mi sme nedavno prisli s prechadzky ja som normalne ko
dani dufam ze detickam je uz lepsie myslim na teba a rychlo sa uzdravte 🙂 🙂 🙂 🙂

norik1
17. sep 2009

cawte mamuseeeeee 😎 😎 😎 😎 😎

stratena sa nasla, sorac, ale bola som taka rozbita, dosla som vcera z Presporku o pol dvanastej, Zuzik chcela som ist spodkom, ale to bol jeden brutal co tam bol, 15 km zapchy a fizli hlaseni v kazdej druhej dedine az po Zvolen pomaly... bala som sa lebo uz o tretej som chytala (este za stolom) take mikrospanky, ze masaker, ale nejak som sa pozbierala, na benzinke fukla jeden redbul, spolucestujuci trepali blbosti, takze zaspat sa nedalo ani nahodou 😀 😀

no, idem vas pocitat 😀

cmukyyyyyyyyy

lamada181
17. sep 2009

jej norika sa nasla uh

zuzka1.
17. sep 2009

norika, vitaj odma moja,

hlavne, ze ste v poriadku dorazili, je to predsa len dlha cesta.

ja idem do zahrady, mame navstevu, potom do sprchy, zajtra jarmok, sa tesim, ozvem sa od nasich ak bude kedy.

danka, lamada, uz je lepsie drobcekom???

lamada181
17. sep 2009

zuzi ale hej boli sme vonka boli sme kuk na kolotocr lebo aj mi mame jarmok zajtra ale kedze zajtra ideme behat s tatinom po dr tak neviem ci nam zvysi cas ist kuk
boze ale chlapi su padavky to je horor mm mi vravi pojdes zajtra so mnou budes ma drzat za ruku taku chut som sa o mala opytat ze ci bol aj on pri mne ked som rodila jaj

danciacik
17. sep 2009

ahojte, tak sa hlásim, trošku som sa vyplakala a zatiaľ to ide. No nemohla som Paťka uspať. Nejak mu nejde dole teplota - drží sa na 38,5 😒
Jani ja toto svojmu povedať nemôžem lebo on pri pôrodoch bol 😀
Joooj ten relax by bodol ale ja už ani veľmi nemám s kým. Manžel furt v práci....

lamada181
17. sep 2009

presne tak dani robko nemohol byt pri mne lebo malu Paulinku som rodila 36 hodin a nakoniec cisarsky rez
a maleho Patka som rodila 4 dni 4 dni na sale v bolestiach ohlade a neviem co a nakoniec isiel aj tak cisarskym rezom takze fakt nemohol byt pri mne vies dani
jaj ani nehovor ze furt v praci

zuzka1.
17. sep 2009

danka nesmut, vsetko preboli, prejde, deticky bdu za tyzden zdrave a vy sa budete moct vytesovat vsetci pokope.
manzel robi aj vikendy??
ja by som mojho poprosila, nech sa postara rano o deti, ja by som si pospala , alebo ak mas blizko rodicov, surodencov, svokru. chvilu to zvladnu aj sami, len nech sa vyzdravia drobci a sprav si radost aj ty. 😉 hlavu hore, nikdy nie je tak zle, aby nemohlo byz horsie, niekto mudry povedal.

danciacik
17. sep 2009

Pánabeka Jani to ako si sa natrápila človeče? To ako ťa mohli tak dlho nechať?
Ja som Larku rodila nejakých 22 hodín a Paťka 1,5 hodiny.
Zuzi u nás je to komplikované, bývame u svokrovcov ale svokra chodí domov až večer a to už idú deti bubať, manžel robí aj víkendy aj sviatky, proste vždy 😒 . Snáď zajtra bude mať voľno ale to také voľno že ide robiť naše auto.
Moji rodičia sú tiež v kuse v práci takže veľmi na výber nemám a Paťko je taká cicka že on bezo mňa nebude. 😒

zuzka1.
17. sep 2009

mas to tazke dani, tak manzelika popros nech ostane aspon doobeda, alebo rano, nech si mozes pospat aspon jeden den, u nas je to nedela 😉

danciacik
17. sep 2009

Juuuj moja tak to ti závidím, to mne deti pospať nedajú, aj keby Jarko ku ním vstal tak hneď začnú drankať aby som ja vstala, lebo tatik nezrobí toto a hento tak ako mamka 😀
Ale zajtra asi zoberie manžel Larku do Štiavnika tak budem len s Paťkom doma, chceli sme ísť všetci, ale to nejde.
Hm baby idem vám urobiť chute - dnes som urobila fantastický tekvicový koláč - úplne jednoduchý ale podaril sa potvora. 😀

lamada181
17. sep 2009

dani normalne takze ked mne niekto povie miminko neh si spravime tak mam chut vrazdit zatial nejako zatial nemam k tomu vztah a ani chut je to take dost cerstve dani teplota klesla uz malemu skusila si mu dat zabal

zuzka1.
17. sep 2009

to som este nejedla, ale tekvicovu polievku lubim 😉

lamada181
17. sep 2009

hmm posli kusok dani aj nas patko je cicik ale riaden ale minule som ho smarila doslova smarila k mame mojej a odisla sice som volala kazdu chvilu ale boli sme s mm von len to treba aby deti boli zdrave ale to bude zachvilu uvidis posielam ip

danciacik
17. sep 2009

Jani ale to ťa obdivujem ja by som taký dlhý pôrod nezvládla. No miminko ani nespomýnaj - ja som mala včera na mále ale pssssst 🤐 😀 .
Zuzi to je pôvodne cuketový koláč ale nemala som cuketu ale mala som tekvicu tak som to vymenila a je ešte lepší. 😉

lamada181
17. sep 2009

jaj baby a este keby ste tak si spravili cuketove alebo tekvicove placky mnam dani v poho len pri patovi som bola priserne hladna anic mi nedali ani napit svine jedne 😠

erikasadek
17. sep 2009

lamada 4 dni.. a uz po cisarskom!!! ja snad snivam, ved to bolo nezodpovedne/// preboha ty si si vytrpela, este stastie, ze ste zdravy ty aj babo..

danciacik
17. sep 2009

no mne pri Larke tak 2 hodiny pred pôrodom dali ešte najesť že ja dnes rodiť nebudem 😀
Jani vidíš to je dobrý nápad tie placky - musím urobiť.
Ale zajtra idem urobiť paprikáš z hlivy.

lamada181
17. sep 2009

erika oni ho chceli nechat co najdlhsie vo mne a bola som len na 5 otvorena ako ja som povedala mozno mfn je dobra pre predcasne narodene deticky ale rodit ma do nej nedostane uz nikto asi tak
dani skus to uvidis