Mamičky, ktoré si vedia uľahčiť život

dididi30
1. dec 2008

tak sup sup mamicky, kecajme o vselicom 😵

dzanka3
23. apr 2009

pekne erika - ale urcite tam pojde cena zavratne hore 😀

amatula
23. apr 2009

ano dzanka beha o 106 🙂 uz ma to chvilami aj hneva 😀 hlavne ked Bobo nnezatvori vchodove dvere a Mato za nim....a za dverami von sedem schodov 🙄

topanocky kupuj az ked zacne Matko chodit... 😉
a najlepsie sa deticky naucia chodit v klasickych papuckach,ktore sme aj mi nosili...stale ich vyrabaju 😉 .aspom podla mna 😉 moj nazor,moja vec 🙂

erikasadek
23. apr 2009

dzanka tak skus kupit a uvidim edaj vediet ako isl acena;.
amatula mas pravdu..

ale ja som mojich nechavala stale na boso... 🙂

norik1
23. apr 2009

my tiez take mame, som sa smiala v obchode ked odo mna chceli 170 sk - klasicke papucky komunisticke na doma 😉
Dzani inac ani my nepretiahneme vela znaciek cez nart ☹

norik1
23. apr 2009

no dnes som uspesne dzusikovala 😉 som o jednej zistila ze som este nejedla tak som si dala dzus 😀 😀 😀 ale na prechadzke som mala pred pekarnou co robit 😝 😝 😝

blau
24. apr 2009

baby ja som uz 2x napisala a sa mi to zmazalo, jake mam ja nervyyyyyyyyyyyy 🙄 🙄

blau
24. apr 2009

Taakze nadych aaaaaaaaaaaa:::: Ahojte. Ja som si az teraz precitala, ze co ste pisali o tom kociku. je super nieje tam stlaceny,cena preto lebo je to Quinny. Chcela som kupit novy, tak som aj tak usetrila 109euro a na ten kocik dostal Luca od svokry peniazky. Topanky tie komunisticke mame aj my uz druhe su super jedny tie prve zodral a su mu male a uz visia ako pamiatka v jeho izbicke.

norik1
24. apr 2009

Ahojte 😀 teraz sme vstali, sice s medzivstanutim o siestej, ale dobreee
Blau to je super ked sa vam paci a vam vyhovuje, hlavne ze sa malemu v nom sedi dobre. A navyse fakt si ho mala za super cenu 😉 ja som ti len napisala to, co mi kamoska vravela - ale ona ma fajneho valibuka 😉
Takze ak vam vyhovuje - nie je co riesit 😉

blau
24. apr 2009

Ja som aj tak myslela, ze ked nebude dobry) Maly, nepohodlny atd( , tak by som ho predala dalej, lebo v At je po nom na bazare dost zhanka. Jedine co mi na nom vadi je , ze je oranzovy. Pre mna je cierna jednoducho naj, ale nevadi. Ale aj Luca je velky valibuk fakt, ale ta pani bola s dcerou a hovori jej Laura sadni si do kocika nech si ho pani moze odskusat ako to je....A ta Laura ma 6rokou a normalne tam sedela, tak ja neviem... Zatial ok. Aj my sme vstavali o pol siestej 😒 ale teraz zas spinka.

dzanka3
24. apr 2009

ahojte
kociky preberate?
blau a aky si to kupila nech kuk na nete co to je zac?
ja asi az na rok kupim nejaky taky 4kg co dam pod pazuchu ked maly nebude chciet v nom sediet 😀

rano som vazila maleho - ze maleho - 11,2kg ma!!!!!!!!!!!!!! a zase stoji a hulaka - no pockam co bude 😉

norik ja asi dnes budem dzusikovat - zislo by sa 😠

pekny den vam prajem 😵

zuzka1.
24. apr 2009

ahojte, mne bolo vcera strasne zle, spala som uz hadam o 21. nic som s aneucila, idem to rychlo precitat 1-2krat, nech nejdem uplne ze vymleta.
boli sme dnes rano na krv, samozejme, sme zaspali. dr pichol do jednej zilky, netieklo, tak potom do druhej, ja na pokraji zrutenia, maly vzlykal etse doma, chudiatko moje.teraz psinka.
nejako moc spinkava v poslednej dobe, doobeda spi tak 1,5hodky, poobede potiahne aj 3. neviem ci je taky unaveny z toho lozenia a behania alebo co sw adeje, dr povedla, ze to moze byt tym, ze mu kleslo zelezo, no uvidime. Ked budu vysledky. snad nie. ale aj menej papa, tak s amozno skor unavi, ked je aj tpelo

norik1
24. apr 2009

Zuzi nic si z toho nerob, deticky tak spia aj ked rastu - tan rastovy spurt ci jak sa to vola, aj to to moze byt co si pisala. Urcite si z toho nerob hlavu, voooobec nie je jediny 😉
Chudacik malicky, ten odber krvi je daco strasne!!

Dzanka az na rok??? my uz ficime v takom 5-kilovom teraz 😀 samozrejme na striedacku s velkym kocikom 😀

zuzka1.
24. apr 2009

ja chcem kupit na jesen golfac, abc v tej istej farbe ako mame teraz, nasla som ho na nete
stoji okolo 5

dzanka3
24. apr 2009

NORIK MY MAME PEG PEREGO CENTRO - MA 9KG A a som s nim veeeelmi spokojna - zatial je super 😵

no padol v ohradke hore znak - hucaaaaaaaaal - ale je tam 3cm molitan - snad si moc neublizil 😢

zuzka a co tehu nie si? Saminko malicky zase trpel - ale aspom mu vzal dr. krvicku - aj ked na druhy pokus..... 😖

a erika co este spi? 😔 😵

zuzka1.
24. apr 2009

neviem, vcer aosm si robila zase test, ked mi bolo tak zle, a nie som, jedine, ze by som bola nejaky 4tt, viac uricte nie. u mna je to tazko vypocitat, kedze menzes mam nepravidelne, tak ani pan Boh nevie. ale myslim, ze nie.
dzanka este sa napada, uz teraz nastava to medziobdobie, to je asi najhorise, vsade s abude tpeerit, padat, hucat a odznova, donekonecna.

erikasadek
24. apr 2009

dzanka , nie uz som hore.. 🙂 dobre ranko...

zuzka, myslim na teba... 🙂

riesite kociky , blau ako som Ti hovorila hlavne ze si stastna, ja mam , po patovy stale ten isty kocik, bebe confort a som spokojna, tiez vazi 5 kil.. takze v pohode.. a okrem toho , jeden golfkac v kufry auta a jeden , dvojity kocik. pre drobcov..

erikasadek
24. apr 2009

baby vy s ami snad vyhybate.. 😠 😢

dzanka3
24. apr 2009

erika nijeeeeeeeeeee
ale boli sme vonku doobeda - potom rychlo navarit (fasirky - nech si mm vezme na dom zajtra..) a potom zase von...a potom papat...
a teraz cvicime cupnut a sadnut 😵 😵 😵
cupne si ale sa nepusti - znova vystrie nozky....darmo ja donemoty predvadzam 😀

erika a vy mate kolko tych kocikov???

a neviem kde sa mi foto podela - nemame 😕

erikasadek
24. apr 2009

dzanka moja mam ich 3, jedn gofkac cerveny s carefourru za 20 euro super , v aute , ak nieco..
potom dvojity cerveny golfkac tiez , pre drobcov ak ideme daleko , a ked starzim cudzie deti a ten moj n, stary bebe confort...

blau
24. apr 2009

ostrihala som maleho reval ako tur, aj tak to musim zajtra este dokoncit. Lebo po bokoch to ma ako Albert Einstein. Som dnes volaka unavena...opozdena jarna unava 😖

norik1
24. apr 2009

no my mame mm doma 🙂 kupil malemu v cechoch koselu taku frajersku zelenu a Nike suprevu,a le väcsiu a z na jesen 😉
my sme mali generalku v divadle, juj uz som zabudla aky tremisticky pocit je to byt na javisku.... pred tym bol trening, ved sa pravidelne vystupovalo, a teraz roky nic a zrazu sup pred plnu salu ludi 😅 no ved uvidime zajtra o siestej vecer, ked sa mi podari tak snad supnem aj nejake video he he

blau
24. apr 2009

ze generalka. Norik sak ty si hviezda...pls hod video-, Tak manza sa cinil, kupil zlaty tak to ma byt

zuzka1.
24. apr 2009

ahojte zienky, mne je zas ena hovno, asi na mna nieco lezie, naposledy lielo, ked som bola 4tt tehu!!!!jeden den riadne, na druhy den nic, osm zvedava teda co bude, dnes kramy nic a tehu test tiez nie. no zaujimave.
ja som ksusku dnes spravila, ozaj, aj osm zabudla.
v piatok dlasia, ze medzinarodne ekonomicke vztahy.caka ma 164 zaujimavych stran, parada.
norik no daj potom video ako hviezdis, ok?sa teism
zajtra mame stretavku, sa teism, len nech mi nie je zase zle 😝

blau
24. apr 2009

no zuzik, test netest ja myslim, ze si tehu. Ale naj by bolo keby ti to povie gynekolog, ale ved si bola nie? No v kazdom pripade ak nie, tak nech na teba nic nelezie a rychlo sa z toho dostan. Vidis aj skusku si spravila, ty si proste jednotka 😉

a amatula je kde?

amatula
24. apr 2009

tu 🙂

vdaka za majstrovstva v hokeji 🙂 mozem byt v klude na koni 😀

norik1
24. apr 2009

Zuzik drzim palce...jedna kamoska mala podobne pocity, kramy meskali uz mesiac, zrala sladke,, test mala pozitivny.... aj doki hovoril ze na 99,9% je tehu....poslal ju na krv a div sa svete - nie je tehu!!! zato jej nasiel cystu jak svina, na buduci mesiac ide na operaciu....ale ved ti robil utz zdola, takze ty cystu nemozes mat, nie?

amatula
24. apr 2009

zuzik mozno teraz zadrem,ale ak nei si tehu moze to byt zo stresu,,ze ti meska.....vies ty mas toho tolko na praci 😉

co ti vlastne povedal doki?

norik1
24. apr 2009

Zuzi snad ti trosku zlepsim naladu - shopaholic siel vcera do posty 😉 daj vediet ked dojde 😉

sabicka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz