Mamičky, ktoré si vedia uľahčiť život

dididi30
1. dec 2008

tak sup sup mamicky, kecajme o vselicom 😵

zuzka1.
20. feb 2009

caute mamuse, ja uz doma z prednasky, vydrzala som tam az hodinu!
je mi nejak blbo, mm isiel na polovny, mala sm mat teoriu, oslala sm svgrinu, tak odma vegeitme s mally,
svokra navarila bryndzove a zemlovku, tak mam veget.
zajtra rano o 7 jazd a apotom seminar s rektorkou, to bude nuda

dzanka3
20. feb 2009

ahojte
ja som tu mala moju mamu - mala dojst aj so svojim milovanym 6 rocnym vnucikom - ale ze nejaky bol rano horuci 😕 asi nieco zlapal u druhej babky (bol tam na jeden den a noc a dosiel s mokrymi cizmami.. ☹ )
maly tiez spinka teraz tak citam co noveho...
erika ty mas ale riadnu vydrz - rozhodla si sa ho poriadne potrestat? 😀 ..a ved urcite mas na to riadny dovod....nech si teda zapameta 😎

no na ten dom som uz aj ja zvedava zuzka...potom napis ako to dopadlo?
amatula a vy mate maroda?tak skore uzdravenie...snad sa to nezhorsi......
ja sa furt snazim moc nejest - a co sa to da? mama doniesla za vandel šišiek.... 😝

erikasadek
20. feb 2009

dzanka ver mi ze zasluzi... to som este mierna... 😉

dzanka3
20. feb 2009

vcera vecer som tu este strasila - citala som si v teme vidia deti duchov....jooj aj sa mi zdalo ze niekto klopal...alebo to suseda zas s niecim buchotala????no pre isototu som si isla dat za jeden..a vsade som pozazinala..... 😀 😀 😀

blau
20. feb 2009

Dobry vecer, maminky. Jaj Eri detstvo ako vysite a vies si to predstavit s 3mi bratmi? A o dost starsimy. No ... 😵
Dnes sme boli s maminkou na nakupoch, hrozne... nakupila ako keby isla vojna. Oblecenie, ale dobre ceny.
Amatulka to co? Rychlo sa uzdravte, ja som teda nebola chora od tehotnosti, to je 20mesiacov. klop-klop, ale davam si bacha. Musis sa kurirovat. A muzovi pekne odkaz, ze mu odkazujeme vsetky aby sa pekne o Vas staral a nikam nebehal
😉
Dzanka, ze sisky no za tymi sa ide potrhat ten moj 😎
Eri teda ty mas vydrz, co si za znamenie?
asi baran, co?

blau
20. feb 2009

jaj dzani ty to tak dobre pises som sa tu rehotala, aj ked sa maly na teba pozeral ako si jedla ten jogurt 😀 😀 😀

zuzka1.
20. feb 2009

kocky nepiseme ci co???idem dat sprchu a spat, zajtra mam skolu aj jazdu rano o 7, snezi jak blbe, rano bude este vsetko zamrznute

norik1
20. feb 2009

joj tu snehu nic moc, zato kosa jak v ruskom filme

erikasadek
20. feb 2009

blau tak teda s troma bratmi tak to musele byt detstvo pestre na zazitky.. spominas teraz aj s laskou , co.. 😀

ja osm ryba.... ako znamenie, nezdam co?
a som jedinacik.... 😉

baby dnes ste to tu flakali,, ako ja... 😝 no co uz mam dve deti tak som bola s nimi viac... a otom vela , vybavovaciek.. akle poviem vam chybate mi, normalny abstak po 1 hodine uz zacina... 😉

amatula
21. feb 2009

ahojte 😵 dnes je u nas krásne........konecne nepadaju tie biele h.......

tu sa to ozaj zacalo nejak flakat 😨 musi sa to jednoznacne napravit,,,nie?
tak nam uz je lepsie,krpci sople,ja mam v hlave chaos ale inak sa da....a ochorel aj mm,,neprajem mu ale aspon je snami doma 😉

erika co ??milacka este nechas vytrucovat....ci uz ok 🙂

blau
21. feb 2009

Ahoj ja som vysikovala nasich vyvencit mi dietatko, tak som upratovala. Navaril Mario, tak dobre. Poobede sa vyraza zas na nakupy. zajtra pridu svokrovci 😅
Amatulka dobre len nech sa ten vas tatino kuriruje pekne s vami.
Eri teraz davaju The next Uri Gerel. Poznas? to je taky mag, co ohne lyzicku len tak ze sa jej chyti atd. A on teraz robi taku sutaz a chodia tam carodejnici a ti ukazuju co dokazu. Su pozvany prominenti a on sa napr. spoji s jeho mrtvou starou mamou atd. Tak sí tak myslim pri tom na Teba. Ked ty mas tiez vselijake take schopnosti co si pisala 😉

amatula
21. feb 2009

blau vasi su tam stebou????super tak nie si sama
a preco tak nemusis svokrovcov 😀 ja mam takych suprovych.............

erikasadek
21. feb 2009

amatula, trapim , az ho utrapim dnes dokonca aj urobil obed teda nemal vela starsoti snim , len olupal zemiaky a dal ich do remosky a a ne polozil , kuracie nohy... a zatvoril apoumyval riady.. takze ako som sa zobudil avsetko bolo tip top... no ale uz maknem.. 😵

blau si zlata z ena mna takto myslis.. ja carodejnica nie som... SLUBUJEM;;;; ale nie je toho vela, ale s mrtvimi sa nerozpravam, len som ich videla ako mala.. tearz ua nechcem... 😉

amatula
21. feb 2009

mamuse kde ste????????????
zuzi co ten dom?mam recept na omietku 😀
hrozna vec sa mi stala,,,varila som Matovi polievku,ze mrkva zemiak a ryza.....no asi som neodhadla mnozstvo ingrediencii,,,ked som to pomixovala no hroznaa konzistencia.........fakt len chalupu stim omietat 😝
tak chuda nech sa snazim ako chcem musel kupovanú 😒

erikasadek
21. feb 2009

nevadi to sa stava aj lepsim prikom. neboj no co, tak sa nepodarilo..

zuzka1.
21. feb 2009

mm bude volat volat v pondelok tej pani, tak uvidime ako s avyjadri.
mam pocit, ze povie, ze ho nepreda, je to taka trubka!!!!
ale nech nepreda, ona ho este bude ponukat, lebo ten dom nema dvor, asi tak 3 metre, to je vsetko, ostatne je muzova dielna stolarska. nikto by ho nekupil, je to velky poschodovy dom,bez dvou!!!
no som zvedava, snad hej. ak nie, nas to nesuri az tak moc.

amatula
21. feb 2009

kde ste kto 😕 😕

zuzka1.
21. feb 2009

vsetky mimo, co sa venujete????
dzanka absencia zase!uz som chcela napisat, ze abstinujes!

dzanka3
21. feb 2009

ahojte
no dnes som to tu nejak nestihala.....som upratovala a malemu sa venovala...muz v robote ako vzdy 😠
a teraz ked bola reklama - maly ju pozeral isla som si hlavu umyt....sa vratim a on hryzol kabel z predlzovacky - skoro ma natahlo!!!!vytiahol si to s pod pocitacoveho stola a hryzkal 😠
ten nas zasran sa vsade trepe - take ma celo flakove cervene poudierane....
a aj suche licka a bradu ma???preco neviete? natierala som ho ked sme isli vo nieve proti vetru a chladu...ale od vcera ho bars kedy aj cez den modrou indulonou...tak uvidim ci sa to zlepsi 🙄

zuzka ako jazda? nikoho si nezrazila 😀 😀 😀

amatula a ty davas zemiak ryzu dokopy???ja bud jedno alebo druhe...

blau tak zajtra mas super den 😀

ahoj erika nas jedinacik! 😵

amatula
21. feb 2009

dzanka tak uz nebudem po dnesnej dskusenosti 😀

na tie flaky skus excipial-lipolotion!!!!!je velmi dobreeee!!!!je na predpis myslim......nam pomohlo 😉

erikasadek
21. feb 2009

ahojte , vratili sme sa domov...

dzanka, si zlata no som, ale ja som aj rada. nie je byt zle jedinacikom.... 😉

vidim ze ste dnes boli zaneprazdnene.. 😉
tak my sme prisli znova s carrefouru, ako vzdy.. 😒 😀 clovece my se tam uz ako doma..

amatula
21. feb 2009

tu zasa nikoho 😕
idem ja do sprchy a potom povenovat muzikovi,,nech mu len neslubujem 🙂 a neplnim.................

to by ma zaujmalo kde dnes bola norik..... 😠 ked na nas kasle.................... 😀 😀

zuzka1.
21. feb 2009

ozaj ved norik tu nebola!!!
asi sa venuje, alebo zeby ich konecne zasnezilo????
strasna tragedia v polomke, ze??normlane mi bolo tazko!!!
tolko ludi! ☹

amatula
22. feb 2009

bre ranko....zasa too tu musim zachranovat 😠
kde ste kto.................sem sa 🙂

zuzka1.
22. feb 2009

amatulka cau, ja som tu stale, len sem nikto akosi nepise!!!!!
ake na dnes plany, ja pojdem povysavat, prach som utierala este vcera vecer, aj kupel, ma chytila mania!!!!
maly spi, skoro bol hore a uz o pol 9 s azacal ukladat, tak sme sa ponatriasali hodinu a sup s nim do postielky.
co dnes varite??ja ani neviem, varia svoktorvci, chvla za vikendy.
Maly bude mat slepaciu polievocku

amatula
22. feb 2009

aj mi mame slepaciu polievku...
inak asi tvrdneme doma,je tak krasne ale ked sme este chorí 😒 mozno daka prechadzka .......ale neviem 😒

erikasadek
22. feb 2009

ahojte baby, no ja som spala ako vzdy.....; 😀

amatula este ze ta mame. 😉

aj vy slepaiu aj ja muz si zvykol na nasu kuchynu...
takze slepacia poliavka , a moracacie sthno pecene so zemiakmi.... strasne mu to chutna. upecene v remoske... 😉

ja neviem co dne sbudem robit , presne ale zehlit urcite... muz slubil ze zoberie pata so sebou von, takze josh pojde hajata ja hoj sa do prace, tak nerada... ☹

amatula
22. feb 2009

no mamuse kde ste ......mi uz po obede nakoniec som upiekla kura po tej nehode co sa mi stalo........vid v zufalkach 🙄

a uz mi mm slubil aj viedensku kavu 😵 tak je ok

dzanka3
22. feb 2009

ahojteeeeeeeeeeeeee
konecne sedim - ale zabudla som si kavu este navarit...
rano som varila - koplet cely sporak pusteny 😀 😀 😀 ako vyvarovna 😎
potom vonku - bolo krasne..ale aj chladno sa to nezdalo z vnutra....

amatula sa to dnes zadarilo 😀
erika moj muz kazdy den spi do 10.00 ked nie do 11.00...a potom je tak dlho v robote 😠 ...veru by mohol aspon raz mna nechat vyvalovat a on byt s malym ze? 🙄

zuzka upratane???
a norik sa kde flaka...

no idem si po kavu 😝

zuzka1.
22. feb 2009

ja uz s kavickou,
dzanka upratane, vonavo, maly spi, pojdem si ja schrupnut, mm krelsi akresli.
zeby norik mm odpojil net?
mne s amoj vyhraza!