Mamičky, ktoré si vedia uľahčiť život

dididi30
1. dec 2008

tak sup sup mamicky, kecajme o vselicom 😵

zuzka1.
4. dec 2008

baby neuzivate tu chamomilu??neviem ktora mi to radila, uz ju mam ,eln neviem davkovanie.

erikasadek
4. dec 2008

ja... 😉

erikasadek
4. dec 2008

5 gulieciek 3 ktar denne;a ked idu zubky tak aj kazdu hodinu.. 😉

dididi30
autor
4. dec 2008

zuzka ak sa podari tak poslem link, ale skor dam foto 😉
my mame taku inaksiu, taku nizku cestovnu,ale je suprova a mam istotu,ze maly z nej nevypadne 🙂

zuzka a este nemate zubok? my tam mame uz riadne tatry a furt nic, ale nechce stale moc papat, len moje cici taha ☹

zuzka1.
4. dec 2008

ani nas samko moc nepapka, ma to trapi, aby neschudo,, snad bude ok.
Ok dakujem erika!!!! 😀
zabera to hned???aky to ma vlastne ucinok?

dzanka3
4. dec 2008

zuzka no ja som kuk tie homeopatika a pisu ze 1x denne...
Chamomilla vulgaris 15 CH, D 30: bolesti s podráždením, nepokojom, u dieťatka zmiernené nosením na rukách. 1x/D

http://poradny.abecedazdravi.cz/homeopatie/cham...

alebo skus sem napisat:
http://www.boiron.sk/homeopatia.htm

zuzka1.
4. dec 2008

my mame tu 9CH, ideme sa kupkat a pootm precitam, oki dakujem didi, si zlata.
Inak zubok nic, zatial, ale placu habadej, uz aby boli tie zubiska vonku 😀

erikasadek
4. dec 2008

dzanka to je normalne, ze 15 ch, raz za den alebo 30 ch, ale 9 ch, alebo 7 ch, moze 3 krat denne, tu sa neda predavkovat....
no ona znizuje teplotu a posoby, celkovo, uvolnuje, co sa tyka tej bolesti, pre deti, preto sa normalne berie pravidelne ako som ti hovorila.....

teda ak je nervozny a vidis ze ho boli, proste uz naozaj idu , davaj kazdu hodinu 3 , a ked prejdu priznaky tak 3 krat dennne, 5 guliciek...

zuzka1.
4. dec 2008

oki dakujem

erikasadek
4. dec 2008

dzanka, ja som si pecitala ten link...

nebudem polemizovta, teda tu v FR. sa dava preventicne, a hlavne preventivne su velke vysledky, aj ako , booster na imunitu, alebo na zubky, alebo , pred porodom, je vela sposobov, ale este som sa nikdy nestretla, z nazorom nedavat preventivne..

ja mam stale pocit ze na slovensku, sa toho boja ako lieku, to nie su lieky, po prve neda sa predavkovat,, a hlane u deti ma vyborne vysledky....

prave som vcera vypisoval ajednej kocke, ma problemy s jazykovym problemom u jeje dcery, jej neurologicka jej poradila homeo, len ona nevedela ake..

homeo je vyborna vec len sa tomu treba venovat a hlavne netreba sa bat... niesu negativne ucinky....

erikasadek
4. dec 2008

polemizovat, preventivne, boze moj som ja tatar........ 😀

dzanka3
4. dec 2008

no ved ja aj k porodu homeo nachystane aj pred tym som ho brala...a nakoniec cisarsky bol co uz.....

tak aj teraz sa chceme vopred na zubky pripravit 😉

my uz okupany - ale maly mrnci ....snad sa napapa a zahaja 😔

zuzka1.
4. dec 2008

my uz spinkame, idem sa hodit do vane, zrelaxovat, spravit nechty a pokracovat v uceni. 😝
Dzanka ake a na co su dobre pre porod?

dididi30
autor
4. dec 2008

aj mu uz spinkame
baby pridala som foto novej stolicky a aj noveho kocika, kuk do albumu deticky 😀

norik1
4. dec 2008

Cafte mamuse no zasa po narocnom dni he he cely den po obchodoch a poobede sme mali Mikulasa z prace a teraz sme sa vratili 😵 dostali sme balicek a kinderko - a kedze maly coki nepapa tak maminka s ockom budu mat co po veceroch tlacit do hlavicky he he he 😀 😀 😀 Takze dnes Hippka, fajna bola 😵 😵 😵

norik1
4. dec 2008

Dididi aj my mame Jane kocik 🙂 len ja som kupovala celu trojkombinaciu a teraz uz vyse mesiaca sa vozime v sportaku 🙂 ked bude cas prihodim foto 🙂

dididi30
autor
4. dec 2008

norik ahoj

my mame aj stolicku aj kocik jane, maju super veci totalne vymakane, normalne nechapem, ze moze byt tak sperny kocik a tak vymakany 😀 a krasne farby maju 😀

tak hod som zvedava

norik1
4. dec 2008

Nech zije Jane he he

dididi30
autor
4. dec 2008

norik a ty mas dokial ten kocik? to aj na sk sa da objednat?

norik1
4. dec 2008

heeeeej normalka v kazdom lepsom obchode, inac sa budes smiat ale ja som ho kupovala v Michalovciach he he heeeeee

Jedna foto tam bola nahodena ale pridala som este dve 🙂 mozes kuknut

dididi30
autor
4. dec 2008

norik fiha no tak nevadi, aspon mam dobry kocik o ktorom kazdy vie,ze je dobry

poslem ti ip

dzanka3
4. dec 2008

norik kocik je pekny - aj mne sa pacil - len muzovi sa farby nepacili...tak mame peg perego centro vo farbe toffe - zaky sedo strieborno bielo cierny 😀 😀 😀
a aj maly v kociku zlatyyy 😵

dididi30
autor
4. dec 2008

norik krasny kocik, ja som chcela taku kombinaciu, ale muz vybral to, ale nebanujem 🙂

norik1
4. dec 2008

Dakujem 😵

Ja som povodne chcela kombinaciu tyrkysova/zelena/tmavo modra, ale uz bolo po sezone a uz vysla nova kolekcia 2008. Tam sa mi vsak vobec nepacili farby, strasne som chcela nejake zive farby a tak mi zostala tato kombinacia alebo cerveno-zelena...Nakoniec som rada, lebo ked ideme po obchode tak muza vidim vdaka kociku aj z druheho konca 🙂

zuzka1.
4. dec 2008

no ahojte!!!
ked ste zacali o kocikoch, my mame ABC Design, 3TEX zlato cierny, potom hodim foto a sme spokojni§!!
Mne s aporiadne nepacili ziadne, nakoniec vybral muz, ja som to vzdala po mesiaci hladania.
Uz dvaate do sportovej??notrik tebe maly sedi???

dzanka3
4. dec 2008

no u nas kocik cela epizoda - mame maly vytah - dvere len 70cm..
...a chcela som aj velku vanicku v nom - ale som neratala ze budem mat take velke dieta - vanicka ma dlzku 74cm a Matko ma uz v nej v overaly nozicky skrcene - uz by som mala dat sportovy 😨

norik1
4. dec 2008

Noooo ked ho posadim tak sedi, ale davam ho len do pololahu, chcem pockat kym si sam sadne. My sme sli do sportoveho po niekolkych prechadzkach ktore vzdy skoncili tak, ze ked sa vyspal, pustil sialeny rev lebo nic v hlbokom nevidel...maleho som niesla na rukach aby si obzrel vsetko v okoli a prazdny kocik som tlacila pred sebou....raz sme skusili sportak a odvtedy je pokoj, ked spi tak je skoro uplne v lahu a ked je hore tak ho dam trosku vyssie - tak, aby videl cez fusak....a spokojny je on aj my 😀

dzanka3
4. dec 2008

norik aj moj ked sa zobudi stichne ked mu zlozim striesku a kuka na nebo...stromy..poulicne lampy..alebo regale v obchodoch - ale striesku musim zlozit inak by tam ticho necucal...ja som ho vonku nikdy z kociara nevytiahla - tak hadam aj zato sa nepyta (klamem raz som ho a ogrcal seba aj mna - a pritom vobec inak negrcka..)

dzanka3
4. dec 2008

a inak ako znasal prechod do sportoveho ze na teba nevidi???

norik1
4. dec 2008

uplne super - asi som sa mu omrzela ved na mna kukal furt 😀 Proste sme ho raz v sobotu posadili do sportaku ze co to spravi a on bol uplne super, pospal si a potom kukuckoval navokol....on je totiz narocny, nestacilo uz len dat dole striesku a pozerat hore, on chcel pozerat rovno - ale tam mal furt ten moj ksicht 😀 ja sa na seba pozeram v zrkadle len rano a vecer a tiez mam dost he heh