Mamičky, ktoré si vedia uľahčiť život

dididi30
1. dec 2008

tak sup sup mamicky, kecajme o vselicom 😵

dzanka3
14. dec 2008

caute dosla som si sem oddychnut aj s malym na rukach ...potom ho zase dam do jehatka a pokracujem kuchynsku linku dnes gruntujem 😀 😀 😀

ano nestihaju lebo su spomalene....ja ked robim az sa zapotim, - kmitam..a aj s malym sa rozpravam pri tom.......svagrina sa nikdy nezapotila...a ked nieco robi len je nervozna a podobne...

ale my mame len 2izbovi byt - to je raz dva aj generalne upratane....
norik uz sa aj ja tesim ked sa prestahujeme snad za rok do domu - ze malemu tam izbycku urobim 😵 😵 😵

zuzka1.
14. dec 2008

my mame 4 izby, ale ja upratujem ak svokre, teda vysavam, umyvam dlazky, prach, kupelne, stiham, mokra jak mys, ale spravim jeden den nas vrch, druhy den, ich spodok, oni tam maju 5 izieb a hotovo, potom uz len tak priebezne kazdy den. varime kazdy den v podstate, okrem pondelka, vredy dojedame po nedeli.
Keby dam muzovi na veceru jogurt, asi by ma obesil!!!
Tak tak erika, o muzikov sa treba starat, ved oni nam to pekne vracaju, ze jo!!!!!

norik1
14. dec 2008

Ja muzovi varim este aj do roboty, lebo ta ich jedalen je grc... sem tam nestihnem a vtedy obeduje az po navrate z prace...takze niekedy varim aj dva krat denne, niekedy raz za dva dni 😀 A tiez by ma obesil keby som ho nasmerovala ze "jogurt" ...

dzanka3
14. dec 2008

baby vy ste ake sikovne...no ja az tak casto nevarim - teda navarim aj na tri dni 😎 ....
ale aj tak ta co tu temu zakladala co chcela tym dosiahnut????asi aka je sikovna sa pochalit a neratala ako ju spomalene zozeru - ale kona stihaju 😵

dzanka3
14. dec 2008

a ten moj maly rozprava stale len bababa...ma vaaazne se.ie
preco nehovori mamama????

norik1
14. dec 2008

hej presne tak, ja som super zena, tak si zalozim diskusiu - "Super zena - kto je viac?" 😀 😀 😀 Dufam ze prispievate babule 😀

dzanka3
14. dec 2008

a este ma napadlo - tie co tak nestihaju - ja som si ani nevsimla ze nejaka taka tema je...a oni maju cas sledovat vsetko nove co sa tu udeje????

dzanka3
14. dec 2008

prispejeme len daj vediet ...lebo ja si nevsimnem ze je 😲

zuzka1.
14. dec 2008

dzanka aj nas povie baba a mama nic!!!a to je starsi a ide ma oratit!!!este aby to povedal skor!!!!!!koniec sveta!!! 😝

erikasadek
14. dec 2008

kocky, moja rec..nemam co dodat....
tiez by ma moj muzicek asi, to... kazda zena sa ma starat o deti o muza a o seba..i ked to niekedy, menej teda u mna, myslim na vsetkych, a az na koniec ja, uplna zmena u mna, niekedy som myslela len an seba...

mate pravdu, asi sme super zeny.;ked stihame, ,
docerta, ja sa staram , o deti inych okrem mojich a stiham, aj svoje deti,a aj cudzie..a aj domacnost...
zuzka norik ste akoja, aj ja varim kazdy den aspon 3 krat za den,a lebo peciem, aj s detmi, pre ne je to zabava, miesat cesto, alebo valkat, alebo vykrajovat formyckami, do cesta no proste oni to maju radi, alebo miesat ked sa vari, patrock, ked vidi ze zapinam, plyn, tak hned uteka po varesku..ved sa len uci nie? 😉

baby moj muzicek sa vrati zajtra...... hura po troch tyzdnoch na case.. dididi, myslela som na teba neboj.. 😉

norik1
14. dec 2008

Hmmmm Erika ke raz budem mat dievcatko tak ked nude velka poslem ju do FR, zoznami sa s tvojim synom, budu spolu chodit a mat deti....to bude super lebo tvoj syn bude vediet varit...ale neboj, aj ta moja bude vediet he he

erikasadek
14. dec 2008

no a preco nie.... 😀
len asi bude mezdi nimi, dost velky vekovy rozdiel...... 😉
norik si zlata ze si sa ma zastala, beries nasu dohodu musketiersku vazne.... 😉

norik1
14. dec 2008

Eri kedykolvek 😀 len napis kde ta napadli (slovne 😀 ) a idem tam he he 😀

dzanka3
14. dec 2008

a vy uz deti parite? zlateee

a zuzka to fakt svokre upratujes??? to si si preco zacala??? 🙄 ved vladze nie?

dzanka3
14. dec 2008

a na ja decko okupane a teraz ako mi tu sedi na kolenach naklada....tiez si najde cas....

norik1
14. dec 2008

viete co? idem zehlit 🙂 maly najedeny, okupkany....uz len niekoho kto bude permanentne opicky robit... zeby mm? 😀 😀 😀

erikasadek
14. dec 2008

norik, vies co, zatial som nemala ziadne problemy, teda aj v teme , proti ockovaniu som nemala nikdy problemy, skor naoapak aj ako opozicia, ma respektovali, pretoze sme boli normalne inteligentne baby, tam...

ale dakujem..si zlata... vazim si to..

zuzka, aj ty si zlata, ze pratas aj tvojej svokre asi sa mate radi ze? 😉

dzanka3
14. dec 2008

no baby kde ste upratujete??
ja som dnes so sebou spokojna - kuchynska linka je vyglancovana a aj kupelna...tolko som navyhadzovala vseliakych rarohov..sprchace, telove mlieka, .....ved to davno po zaruke a ja to tam obchadzam...ale aj som nasla makeup na ktory som zabudla som sa potesila 😵

ozaj vy sa malujete ked ste na MD?

ja najskor iba ceruzkou ale potom ma stretla jedna znama a mne do oci ako dobre vyzeram a muzovi sms ze preco sa neupravuje ......a on ze jemu to nevadi....ze tak nech vyzeram ako z burgine mu odpisala krava jedna 😠
-ale odvtedy sa zase malujem kazdy den 😵

erikasadek
14. dec 2008

to bola krava.....
osobne ked som doma nie, som rada, ked nemusim, ale muz na mna tlaci, ale ja sa branim, ale ked idem vonku spolu s nim tak ano.... 😉

ja mam porobene, prichystana na prichod muzicka... ten bude rad mam kramy... 😀

dzanka3
14. dec 2008

no to sa teda potesi po troch tyzdnoch 😠

ja sa rada namalujem ale vecer sa mi nechce odmalovavat a namalovana by som nesla spat ....

no bola to riadna krava aj som myslela ze jej to poviem aka je trapna...ale co - nebudem sprostejsia nez ona ...radsej ju obidem a myslim si o nej svoje 😔

erikasadek
14. dec 2008

no bude nadseny... 😀
nevadi,
mas pravdu, netreba sa znizit an jej uroven... nestoji zato; hlavne ze sa tvojmu muzickovi pacis nie?
ja idem , idem hajat, dobru nocku....

dzanka3
14. dec 2008

dobru idem aj ja 😔 😔 😔

norik1
15. dec 2008

cafte,

no teda ti poviem Dzanka to teda musi mat tuhy koren ked este ma guraz aj sms tvojmu drahemu napisat... ze ju toto obtazuje, ci sa ty malujes alebo nie.... bacha na nu, okrem kravy bude este aj ... 😝 😝

😀 😀

Erika dufam ze mas pre muzicka nachystany nahradny program 😀 😀

zuzka1.
15. dec 2008

No dobre ranko,
dnes ma erika velky den!!!!!dufam, ze sa aspon zastavi!!!!
Dzanka upratujem, lebo sa nemozem pozerat ten binec co maju dole, ale inak jej nepomaham s nicim, jasne ze vladze, ved ma 47rokov!!!!to je este mladucha!!!!
Ci sa mame radi???v podstate ano, len ma vytaca, lezie na nervy, ale ja viem, ze ja vytacam ju kvalitnejsie, takze aspon nejake zadostucinenie!!! 😀 😀 😀 😀
Inak ja sa malujem vzdy, ked niekam idem, inak doma vobec, ved ked sme doma beham do obeda v pyzame!!!
a maly tiez, ale o seba sa staram snad aj viac ao predtym, ked uz mam tych 5kg navyse mam asi nejake mindre z toho, tak sa straam aj viac!!!!
co dnes porabate???my vyrazame s manzelom na nakupy!!!!ja tesim, on chudak nestatsny uz teraz!!!ale treba, tak treba!!!!darceky, handry, seky, potraviny a to nevie este, ze dnes pridu aj veco co som objednavala z netu 😀 😀
zena jedna marnotratna!!!!! 😝

norik1
15. dec 2008

Fuj Zuzi tak takto ides minat tazko zarobene prasule?? A co kerka, uz ju mas ci kedy ides dat?

dzanka3
15. dec 2008

ahojte dobre raanko
my uz naspat od kardiologicky - vsetko OK a na kontorlu ked bude mat rok 😀

zuzka to ta teda obdivuijem ze mas na to nervy upratovat...a aj skolu aj dieta mas a ona nic???

o peniazoch ani nehovorte - ja za tyzden 5ooo sk v pohode pustim a to tu len na klokocine ani do mesta nejdem a nic vazne nekupim - len potraviny, a nejake drobnosti.... 😠

erikasadek
15. dec 2008

ahojte, ste zlate , ze na mna myslite... norik este nemam nahradny program, nieco treba rychlo improvizivat.. 😀

no, kocky vianoce stoja vzdy vela, ze?
peniazky sa vsade rychlo utracaju nie len na slovensku...
Dzanka, tak to je dobra sprava, ze u kardiologicky mate vsetko v poriadku, predpokladam, ze si bola s martinkom, na kontrole ze?
no ja sa obliekam, este idem s patom ku logopedicke, apotom naspat domov a ocino bude doma okolo 15 00 takze , mam dnes co robit, kocky..
prajem vam krasny den...

zuzka mas naozaj super vztah s tvojou svokrou.. 😀 nezavidim, som rada, ze moja svokra , ako aj mloja mama su daleko od nas, aspon namame manzelske hadky kvoli rodine, aspon jedna vyhoda, byt v tom zahranici... 😉
tak ahojte neskor sa pozriem co ste vsetko popisali...

norik1
15. dec 2008

Eri jak tu doma hovorime "Trim še... zarubni" he he 😀 😀 😀 potom napis aky bol ocinov navrat 😉 moj ide na sluzobku na tri dni a som z toho chora...

he he minule bol v parizi len to skoda ze ani z letiska nevysiel, mali jednanie v saloniku na letisku... tak sa smial ze aspon francuzsky vzduch dychal he he

dzanka3
15. dec 2008

inac erika byt v zahranici a este muz aby chodil na tyzdnovky...no neviem ako by som to znasala 😨

ja ho nechcem odtialto pustit - ze toez na 3tyzdne von a jeden doma my minule rozpraval.....no radsej budeme dom dostavovoat o rok dlhsie aj o dva ale spolu budeme 😀

na kotrole sme boli ..lebo ked bol malicky sa deckej Dr. nieco nezdalo..ale je to OK

erikasadek
15. dec 2008

kocky ste zlate;; dakujem, dzanka, on nie je na sluzobke, on isiel urgentne k svojej mame bolo snou zle, tak isiel zo dna na den.. take to bolo rychle... a egypt je velky a a jeho rodina tiez.. 😉
moj muz chvalabohu nepotrebuje chodit na sluzobky......
tak ja utekam majte sa krasny dnicek .... 😉