Mamičky, ktoré si vedia uľahčiť život

dididi30
1. dec 2008

tak sup sup mamicky, kecajme o vselicom 😵

lamada181
25. jún 2009

caute to bola noc vcera po tom ockovani maly celu noc horuckoval a grcal a uz santi mi mame strasne zatiahnute pocasie a aj mam taku naladu vdaka paulinke ucli sme sa rano panbozko len nech mi da silu baBY JA neviem ako to zvladnem z nervami ked pojde do skoly rozumu ma kopec ale nevie ho pouzivat na spravnich miestach akurat vyzliekame periny a chystame sa upratovat a dnes mam poobede skolenie ohladom licenia a kozmetiky na problematicku plet tak som nenormalne zvedava co a ako zuzuka skus dat mangelovi tu colu baby drzte prsty nech ju nepriskrtim mangel sa na mne rehoce totiz nasa paulinka ovlada skoro vsetky farby pekne ich uz vedela od dvoch ale ona mi prvy krat povie pekne na cerven cervena a druhy krat mi povie ze cervena je modra mna slak chyta lebo viem ze to vie a robi to naschval mate niektora s timto skusenost co by som preto mohla urobit a baby ucime sa pisat abecedu horor

amatula
25. jún 2009

tak rajcinkova navarena.na ryzote sa pracuje...

este by som mala zehlit... 🙄

zuzka ktory prst???

lamada ved paulinka má kolko presne....v pase mas tri roky..ale tam nepocita mesiace tak neviem.....niektore deti maju s farbami problem aj do piatich rokov...to nieze by som si zastavala mojho Dalibora 😅 ale on tiez vie basnicky akehokolvek formatu..dlhe kratke..pesnicky..pozna auta....hlavu má premudrelu ale farby!!!! 🤐
ona chodí do skolky???

a moj Mato zrovna nema problem s mojimi parfemmi 😠 uz ich olizuje stale mi tam chodi curko mali 🙄

co pachate dnes????tak krasne pocko 😎

lamada181
25. jún 2009

amatula ide mat 4 v septembry paulinkami chodila do skolky od 22 mesiacov potom ked som zostala na riyikovom tak sme ju nechali doma a ked som porodila patka zostala doma aby sa necitila ze ju nechceme ale v septembry ide do skolky lenze neviem ako je to u vas v skolkach ale u nas deticky triedia do tried a nechcem aby skoncila pri tich najsprostejsich a musoim ju ucit aj kvoli tomu ze susedka bola z dcerou na zapis do skoly vyzadovali take veci ze mam co robit aby som tov stihla do PIATICH rokov chcela by som ist s nou ku psychologovi ze ci by zvladla skolu keby isla takto nechcem ju nechat doma kvoli tomu ze je septembrova no uvidime v starej skolke vraveli ze takto rozumne dieta este nemali to nechcem hovorit ze sa chcem chvalit no proste ked jej povies bvezmi cervenu ceruzku tak vezme len problem pri pomenuvani druhy krat mi sme pauli kupuili vonavky a fakt dost drahe pre dieta aby neminala moje a dora minie svoju za dva tyzdne hrozne ja idem prat upratat varit a von s detmi
prAJEM PEKNY DEN

erikasadek
25. jún 2009

ahojte pekny den vam prajem, takze som vam prdsa poslala trochu toho slnka vcera.. 🙂
moji su chori, ale ide to k lepsiemu; tak uvidime, ak nie tak zajtra prechadzaju na atb. ☹

norik pekny den v praci; amatula, ty len stale vyvaras ako ja??? 😉

zuzka, no co ti mam povedat, ako sa maspostarat o muza to vies, ae hlavne aby to amly nedostal.. 😖 😉

lamada, no , ja mam ine problrmy, s mojim, ale farby neboj to pride... hlavne ho netyranizuj, lebo bude mat aj odpor...
no posielam vam male video kde zijem, ale to , lepsie mi nechce zobrat..
asi ho nebudete pozerat , nevadi, len tak na osviezenie, ako vcerajsie...
http://picasaweb.google.fr/erikasadek/Recemment...

amatula
25. jún 2009

no uz sa zamracilo..ale je hnusne a ja mám asi tlak proklate nizko.. 😖 tak mi je na ho......

erika len tisko zavidiet..tak pariz je pekny!!!a vceajsie video je pekne!!pri tej vode 😉

ja som si vas vsetky prekukala cez googleearth 😉 aj taki villach je pekne mesto.....a topolcianky take velkeeee 😕 ??
este keby som tak vedela ulice 🙂 tak kuk aj domy 😀

erikasadek
25. jún 2009

amatula, jej ty si pozrela, no to je pred blokom vcerajsie video, a to druhe je par 100 m dalej, je to , okolie pariza uz nepatrim pod pariz ale sme za hranicou parizA;; JA ZIJEm teraz v predmesti pariza, ktore je krajsie kludnejsie..
ako si videla, sme rono pri seine, takze zelene mame viac nez dost.;a hlavne klud.. 😉

nezavid moja, slovensko, je aj tak anjkrajsie podla mna;. 😉

baby tak dnes tu prazi, ale s detmi budem doma, josh ma dost teplotu , a patovy klesla, ale mam problem mam pocit z eje alergicky na slnecne kremy ma porazi.... zase ma cervene lica uz som vyskusala, 3 rozlicne, a stale ta ista reakcia...

no idem balit konecne ten kufor nestatny... drzte mi palce ja sa nerada balim..;

amatula
25. jún 2009

erika ja som este v parizi nebola..ale ako som spominala svokra bola minuli tyzden a plavila sa aj po seine aj na slavnej eifelovke bola.......a ja som to piatok do 23:00 pocuvala aki je pariz 🙄

ale tak urcite!!!!!je krasny to vidno aj z tvojho videa 😉

kedy to letis??presne

erikasadek
25. jún 2009

anjelik 6 jula, uz coskoro.... ale baby budem bez netu.. takze asi tu ani nepachnem 6 tyzdnov... ☹

ama co som chcela, pamatas sa ked sme sa bavili o sexe babatka, tak vcera som pozerala vela; a spomenula som si, zle som ti to vysvetlila,plny mesiac az 1/2 polovica je na chlapcov ta opacna cast je na dievca.
a vcera som si dala do mesacneho kalendara moje dni na pata a na josha, obaja boli a vysli na plodne dni na chlapcov..
ale teraz keby sme zacali tak , je to na dievca..

tak uvidime, , len lma to hacik raafat prichadz uplne mimo s prace, je horuco a na champs elysse ej starsne vela ludi takze sa nezastavia v robote , oni ako jedny s mala nepoznaju krizu, dokonca dostal aj vyssi plat, ked si on zaziadal tera zco je luxus.. v dnesnej dobe..

zuzka1.
25. jún 2009

ahojte zienky, boli sme s mm na nakupy, kupili sme si tenisky obaja(mne sa usli, nai nevedel mm ako 😀 ) a pominali v jednote, dm a lidli vyse 250 E, snad nam ten nakp na 2 tyzdne vydrzi!inak ma mm zasrti, lebo som ho presviedcala, ze ma 2 tyzdne pokoj 😝 😝 😝 😝

maly bol u mojej mamky, uz sme doma, prst boli, ale da sa chodit, je to ten vedla malicka. kupila som octan aj dolgit(ibacova mast), tak nech aspon neboli.

Inak norik ty si sa raz pytala ci to porodila kamoska, co jej povedlai, ze mala bude chorucka, hej ta a mala je krasna, zdrava, pribera 200g tyzdenne.

ok, idem vybaovat tasky, mm krmi a maly pojde spinkat.

erikasadek
25. jún 2009

ZUZKA , ty mas smolu s tym malickom tak len oddychuj ak mozes... a hlavne si ho znova netresni.. 😉

amatula
25. jún 2009

zuzka teraz sa tvojmu muzovi zlepsilo ked ste boli aj nakupovat 😀 ci uz mu je zasa zle 😀 😝

zase prsí 😢 😒

blau
25. jún 2009

zuzik rychlo nech sa palec zahoji fu fu fukame. Ze 200g tyzdenne to bude tucko krasny. My sme sa boli odviezt na bicyku a potom, ze spat. No ale majsterko bol hladny, tak zaspal az poobede potvorka mala. Co mi prisla ta mikina tak je tmavomodra a v H&M mali pre Luca tiez taku podobnu, tak som mu ju kupila a dnes na nas kricala 1 pani, ze aha ako su rovnako obleceny ake pekne. Tak mi to tak zdvihlo naladu, v tomto debilnom pocasi zase chcije. Za 10dni pride dedo aj s malou Lili, tak sa uz tesim celkom a potom pojdeme na sk. Kvoli sprostym zubom, ale aspon zmena a trosku si aj oddychnem hadam.

blau
25. jún 2009

ama- ulica Völkendorferstrasse 😵

erikasadek
25. jún 2009

blau preco si davas robit zuby na slovensku....?? ak sa smiem spytat ak som to dobre pochopila...

blau
25. jún 2009

mam strojcek a tazku diagnozu 😀 ale nie, lebo na sk to mam zaplatene vsetko takze liecba zakazdym zadarmo a tu by som platila nehorazne prachy tak sa mi este aj oplati ist domov na 1 den kvoli nastaveniu.A strojcek som mala este v tehu a dr. co ma ma v liecbe mi povedala, ze by bola radsej aby som u nej ostala, lebo ma videla pred liecbou, takze asi tak. Jaaaj a este 1 krava prominentna zubarka ( nie celustny ortoped) mi tak dovrtala zub, ze sa mi to cele zapalilo takze na Sk som si nasla top zubara, ktory mi to dal dokopy za v porovnani s nou , za par supov.
som to napisala ako hotentot, ale hadam si pochopila 🙂

zuzka1.
25. jún 2009

ja si chcem dat dorobit zub, moj zubar vyratal, ze za jeden zub keramicky, co mi spravi 3 korunky budem platit 12000,-Sk.
kamoska mi vravela, ze mi da cislo na jej zubarky, lebo za jeden zub 12 je moc

erikasadek
25. jún 2009

blau jasne pochopila prepac mi moju zvedavost... 🙂
zuzka strasne prachy....
tuje tiez draho, ale treba mat sukromnu poistku okrem statnej a da sa.. teda sukromna vsetko zatahuje.. takze ma ani nenapadne si dat robit na slovensku zuby ked tu ma nestoji nic.. 🙂

ale inak zubary, a optika a anesteziologovia, chirurgovia su drahy.. velmi drahy.; treba mat naozaj sukromnu na vsetko..

erikasadek
25. jún 2009

http://picasaweb.google.fr/erikasadek/Recemment...
pozri aky bol grogy aj par hodin po operacii s anestezie josh..
boze ked si spomeniem tak placem stale, ale uz je zahojene..
inak dnes ma nastval,ako aj vcera, vycura sa len do nohavic, a dokonca sa pokakal, vcera v izbe,a dnes na balkone.. bez slova.. 😠

baby pozreli ste si disney , ked som si dala pacilo sa detom moje si stale pytaju.. 😀

amatula
25. jún 2009

fuj zubar 😝 😝
ja idem 3.8 aj Bobco....to som teda zvedava 😖

blau uz ta idem kuk 🙂

amatula
25. jún 2009

blau uz som u vas 😀 😀 a aku máte strechu cervenu ci sedu

erikasadek
25. jún 2009

pozreli ste si to video ,s metra...? vcera.. ja doteraz nemozem zabudnut..

zuzka1.
25. jún 2009

ja idem v juli, ale zubky uz ok, len s ami zda, ze jedna plomba vypoveda pomaly. 😝

mm spi, aj maly, ja uz upratane, vybalene, idem dat cigu a kavu na balkon, potom podriemat, pokial sa maly zobudi.

zajtra ma mm skusky na zbrojak, tkaze mam zacat posluchat kao moja mama hovori, preto tie nakupy dnes 😀 😀 😀
zajtra si chcem kupit rifle, pojdeme s mamcou na kafe, maly si pobeha na teraske, je tam super kuk nyc bowling zlate moravce cez google. super podnik

monkula
25. jún 2009

zuzka, na pás je fajn, ak máš rotaňu, alebo sa točiť do bokov s tyčkou za hlavou 😉

zuzka1.
25. jún 2009

monkula dik, ostatok je v pohode, len ten pas chcem zuzit este. Odmontujem tyc z metly, to by moho byt, nie???

monkula
25. jún 2009

zuzi, aj ja som mala násadku na motyku 😀 😀 MM mi kúpil , potom mi ju zobral a odniesol do posilky, lebo som s ňou necvičila.... teraz mám rotaňu... 😀 😀
ja problémy s pásom nemám, v páse mám 68 cm... 😀 😅 😎

blau
25. jún 2009

ja ti ani ama neviem aku mame strechu??? a vobec neviem ci tam je aj nas dom, kedze je novy ?
erika aj ja som tu poistena ale taketo ukony poistovna nepreplaca a extra poistka ako mas ty by ma zozrala a to ja nepotrebujem. Viem ako je to vo FR tam ma kazdy sukromnu poistku inak by sa tam nedalo.
No zuzi to je vela za jeden zub to je 400euronov, tak to teda nie. Rychlo zozen nieco lacnejsie, lebo je a urcite aj dobre. Niektory su zdieraci, ja som mala taku zubarku. Kozu. S tymto mojim novym zubnikom som ja velice spokojna ma krasnu robotu neboli, ale vobec a je to fesak o trosku starsi odomna, nova ordinacia vsetko super dobre sa tam citim a sestricku ma tiez velmi milu.
Vo stvrtok bude mat M volno, tak pojdem do Ikei na nakupy trosku si zas nakupit rarohy aj tak tu toho moc nemame a chybaju mi tu veci. Ozi ama cil sa susedia vratili z Porecu bolo hnusne, ale velmi pekne zlacnelo to oproti minulym rokom o 30-40% a teraz davali na RTL, ze z vychodu pojde tepla vlna, tak hadam uz na buduci tyzden bude leto a vy budete mat dovosku ako lusk. Pozri si aj Velden am WörherSee tam sme byvali tam je krasne., ale iba teraz ked je sezona 😉
eri maly je krasny a nedas ho ostrihat, neni mu teplo?

zuzka1.
25. jún 2009

cooo?toko som ja nemala nikdy, ani na zakladnej preboha, my sme zaludkove, nemame vyformovany pas, take chlapcenske postavy.

tak potom kde mas tych 62?ved s takym paosm musis mat 55kg jak vysitych! 😀 😀 😀

ama hej, buduci tyzden hlasia horucavy, tak si to urcite uzijete vplnej krase!!!!

blau
25. jún 2009

ano ano horuuuucavy aj pokapeme ako muchy 😀

monkula
25. jún 2009

zuzka, tých 62 mám v zadku na bruchu.... 😝 😝

blau
25. jún 2009

ale trepete chude ste, len chcete vyzerat ako Vikinka Bekemeje, cooo???
baby ja idem sa ogabat a spinkat, dobruuu noc a pekny vecer Vam co spinkat nejdete. Zajtra na kave 😉