Mamičky, ktoré si vedia uľahčiť život

dididi30
1. dec 2008

tak sup sup mamicky, kecajme o vselicom 😵

erikasadek
11. jan 2009

no vidis tak ste sa na mne pobavili... osobne ti poviem poznam ludi, co by to dokazali, aj za par dni...

dzanka3
11. jan 2009

fiiiha tak odskusaj a daj vediet aj ja objednam - ved co usanujem na sladkostiach za to mozem kupit nie?

jaaj baby len nech nam ten plyn uz pustia...co budeme v panelakoch robit?????
mne sa nechce ist k mame na dedinu - tam veselo drevom kuria nicoho sa neboja 🙄

dzanka3
11. jan 2009

baby myslite ze mam tuto este prihodit?zide sa nam take choditko???

http://www.mimiaukcie.sk/aukce.php?id=667951

norik1
11. jan 2009

pRESNE TAKE dostal filip na vianoce... stalo 900 sk v draciku

erikasadek
11. jan 2009

urcite..... 😉

dzanka3
11. jan 2009

a oc tat teda ta bab pise ze 1790sk???
to su veci....
a nebude to zbytocnost?
hraciek mame kopa ...len na to chodenie ci je to dobre?

norik1
11. jan 2009

no moze sediet a hrat sa s tym a potom ked sa uci chodit tak sa toho pridrza..... dobra vec to je....

norik1
11. jan 2009

teraz som bola kuknut, mam na krabici cenu 899... a nebola to akcia,a le normalna cena

dzanka3
11. jan 2009

a vybodla som sa na to ved v tomto malom byte kde sa bude prechadzat vsade sa ma coho pridrzat
a stale nieco dostavame plny dom haraburd....len ma to stale laka nieco kupovat a potom si hovorim naco som to 😠

norik1
11. jan 2009

no to je dobry odrb, ze povodna cena 1790... mas pravdu, ked bude treba pojdes a kupis to a bude... toto az taka vyhodna cena nebola....

Babule idem sa venovat mangelikovi 😀 see/read you tomorrow 😵

dzanka3
11. jan 2009

no vidis....a ta baba to za 662sk a plus postovne tozuj kolko bude.....
a ved keby bolo treba kupime...
skor sa mi tie smykalky pacia aj s domcekom ale tie su ozaj drahe...aj do bytu aj na von su kraaasne....
ja si tu pisem a maly este ani poriadne nesedi...leti 😵

Filipko uz pekne sedka?

zuzka1.
11. jan 2009

dzanka nas maly nesedi teraz normlane este, ale kedze vstava, uz aj v postielke, tej cestovnej, co su tam sietky, neviem ako s amu to podarilo, tak mi to nevadi, len on by mlady pan teraz stale chodil. chytis ho za 2 rucicky a peken vykracuje, etse sa ta aj pusti jednou rukou!!!!frajerisko jeden!!!!
inak choditko mame pozicane od kamosky, maly tam velmi nechce byt, viac sa mu aci postavit sa pri nom a posuvat s atak.

zuzka1.
11. jan 2009

norik vola sa to extreme-x tusim ci kao, zajtra najdem ten link, odporucala ich monkula na teme tabletky na chudnutie, tak som jej aj pislaa, objednala, je ich tam 100ks a stoja 440,- nejakych 17eur to bude aj s dodavkou az domov.
Dufam, ze to pomoze, lebo ma porazi, mna lenivca a labuznikia!!!pevne rozhodnuta, ze si zajtra spravim razene mandle!!taka som leniva, ze sa mi teraz uz neche!!a to zboznujem!"""

dzanka3
11. jan 2009

zuzka najdi link a objednem aj ja ved nie az take drahe su....
aj lepiacu pasku na hubu , spajzu a chladnicku OK..a aj na bar - tam je sladke 🤐

zuzka1.
12. jan 2009

http://www.homegym.sk/spalovace-tukov|1/scitec-...
tu je to kocky, pytala som sa monkuly aj na vedlajsie ucinky, nemali by byt ziadne, ale je z nich teplo, lebo tie tabletky roztapaju tuky, to vytvara teplo. takze len to, nejako zmakneem. cvicit netreba, jest kontrolovane, ale cvicenie len napomoze. A ako vravi monkula, spevni telo a budeme sa citit zdravsie.

dzanka3
12. jan 2009

ahojte
a zuzka ktore odtial..ved som blba neviem ktore konkretne su to???

zuzka1.
12. jan 2009

tie termo-x, pockaj skusim hodit ten link este raz, nech ti vyhodi konkretne tie ,ktore som si objednala.

dzanka3
12. jan 2009

a sposobdopravy firmou za vyse 3 eur??

dzanka3
12. jan 2009

a ze vyberte sposob dopravy ved neni z coho vyberat...

amatula
12. jan 2009

caute........vcera som tu este bola ale nesiel mi konik 😠 😠
spalovace tukov 😅 ,teda baby............to mne nejde na chut.....rdsej dobra coko 😀
a vy uz nekojite???

dzanka3
12. jan 2009

amatula ja som len 3tyzdne a to maly len vrestal a nepribral ani gram...no nedalo sa .....

a ty ako na tom? ziadne kila navyse???

amatula
12. jan 2009

😀 😀 no dake by sa aj nasli..........nechcem tlacit na pilu,necham tomu volny priebeh...........chudnutie ma nebavy........ja len preto ze spalovace tukov by sa pri kojeni nemali................

dzanka3
12. jan 2009

zuzkaaaa tak ako tak to mam poslat???potom to stoji 17,90 eur - 539sk ?????anooooo???

dzanka3
12. jan 2009

amatula ved ty mas dva "spalovace tukov" ako pozeram - tebe to ozaj samo pojde 😀 😀 😀

amatula
12. jan 2009

no tak uz aj idem spalovat,pokial prcek spi.........ta kopa spinaveho pradla a ta kopa na zehlenie 😅 😅 🙄
aj ked by som radsej tu svami............ 😢 papapapapa

zuzka1.
12. jan 2009

amatula ja som kojila 3,5 mesiaca, malo mliecka bolo, maly moc nepriberal. tak preto nie.
No cokosku by som jedla vo dne v noci, studenstku pecat milujem!
Dzanka no len kurieron na dobierku.

dzanka3
12. jan 2009

ok - odoslane.....som zvedava co to bude... 😀 😀 😀

idem nas chystat k mojej mame..
ahojteeeeeeee a pekny den

zuzka1.
12. jan 2009

hej presne tak to vide, nas maly strasne zle spapal, asi idu horne zubky, aj teraz len pol hodky a je hore s velikanskym placom. Idem si dnes kupit tehu test, ved nemam menzes uz 10 dni mi meska, tak uvidime, ze ako sme na tom.
Amatula, my zehloenie nemusime asi ani jedna!!!
Ozaj my mame zajtra 7 mesiacov!!!!a didi dnes!

erikasadek
12. jan 2009

ahojte,... zuzka, tak daj vediet ako si dopadla s teho testom....., ako to beries?