Mamičky, ktoré si vedia uľahčiť život

dididi30
1. dec 2008

tak sup sup mamicky, kecajme o vselicom 😵

lamada181
21. sep 2009

uz som papiere dal apotvrdit zajtra ichc chcem odniest do autoskoly chcela by som od 1.10. no sna dsa to podari no ja sa ani jazd nebojim ale skor z teorie jazdy vraj zvladnem no neviem uvidime moja mi sme skoro minule skoncili v potoku lebo som kukala na pedale a nie na cestu vtedy mm povedal ze uz nikdy via nesadne so mnou za volat ale teraz bol a aj zajtra ideme jazdit ideme sa uzit cuvat jaj to bude kriku o pomoc 🙂 🙂 🙂

danciacik
21. sep 2009

He tak to držím palce. Ale ty si šikovnica ty to zvládneš 🙂 .
Ta to začneš presne v deň keď moja malá bude mať meniny

zuzka1.
21. sep 2009

Janka aj Amatula zajtra mm odisiela zasielku 😉 😉 😉 😉

Jani pockaj si na ucenei v autoskole, lebo mm ma urcite chytene zlozvyky a v autoskole a na skuskach sa treba riadit ich pokynmi, sposob vyucby aj vykladu je iny.

preto sme s azo zaciatku s mm hadali, pretoze som to robila inak ako on a nevedel to chlapec predychat, zvykol si, ja uz tiez aj na jeho, ale trvalo to.

dani cestoviny,??
my mame zajtra karfiol, aj malemu dam, alebo rybku a pyre. pyre miluje 🙂

booze to si pamatam to platneie v skolke, etsze ked sestrine deti chodili aj teraz vv skole, stale nieco podpisuju a platia 😖

lamada181
21. sep 2009

viem zuzui ale mm ma uci presne ako on ale on urcite nebude po mne kricat ako mm ze toto takto a toto takto on sa skor tesi ze budem mat vodicsky a on si bude moct dat pivko alebo poharik som zvedava co a ako mnam cestoviny vidis dani aja som si to ani neuvedomila

danciacik
21. sep 2009

Noooo tie cestoviny sú super nápad. Ďakujem.
He Jani to aj môj MM teraz využíva že mám vodičák

erikasadek
21. sep 2009

blau to ni eje s varenia, on bol pato nachladeny, v sobotu, vyliecil s aza den, ale ten hnis mu stekal ako vzdy na priedusky..
atak zacal v noci vcera kaslat a dnes rano teplot akasel a ku obedu uz len vracal, hlieny..
az pokial s anevycistil len u neho je to vzdy, spectakularne, vracanie, nevies kedy potrebujes volat , pohotovost.. u neho to ide rychlo..

uz je dobre, akoby s anic nestalo.. poobede vypil len 1 liter jablkoveho dzusu, toj ejedine co mu zaludok udrzal.; au uz je dobre.. 😉

ja som hotova dnes ma zabil.. a josh k tomu ... 😀

norik ahoj, tebe sa nechce vesat a mne vytiahnut so susiscky.. 😀

lamada181
21. sep 2009

no baby ale ste tak ako danka povedala mate byt blizsie pomohli by sme ja som teraz dovedsa pracku ale snad noci nebude prsato dala som to von
erika tak vam uz je lepsie no teda ale je to nahovno ked to ide takto
no baby ja som si spomenula ze som od tretej nejedla tak som si aspon spravila kakavko jaj po dlhom case mnam mnam mnam

danciacik
21. sep 2009

NO babulky ja sa lúčim idem bubať som hotová tak dobrú nocku.

norik1
21. sep 2009

aj u nas budu cestaky mnaaaaam idem ich dovarit 🙂

norik1
21. sep 2009

hmmm Eri ale mne to svokra zvesi aj pozehli he he... ona je lepsia ako 4 susicky xi xi xi

inac kukame Ciernu macku a bieleho kocura, popijame portske mnam mnam taketo vecery ja mooooozem 🙂

erikasadek
21. sep 2009

je ty ma szivot..

prepac snazila som si opravovat moj pocitac stiahla som super program, na reparaciu , pocitaca , aurobil zazraky.. len to trvalo vsetko..
uz asi tunikto nie je..ze,

danciacik
22. sep 2009

Dobré ránko.
Erika ty nemáš spania?
No ja varím obedík, odnesiem malú do škôlky a utekám do mesta. Tak sa tu zatiaľ mávajte, potom sa ozvem. 😉

zuzka1.
22. sep 2009

dobre ranko,

dani ako si robila tie cestoviny,??ja rbievam syrovi omacku a supnem tam aj orestovanekuraice masko, mm ich miluje.

norika ma S cislo 1!!!
moja je 2, ok????lebo zehli aj nase, ale ja periem, aj vesiam 😀

idem ja hned upratovat, maly od pol 6 hore, neviem co ma dnes, a uz sa uklada, ze haja mama. este nech vydrzi aspon hodinku, nech stihnem aspon nasu izbu, ostatne potom.

norik aky bol ten film?ten byvaly co u nas robi, nam to odporucal. 😕

erikasadek
22. sep 2009

dobre ranko;; vsetkym...... 🙂

zuzka, ty sikulka;. 😉

danka mam spanie, lae od nervou som nemohl azaspat pozeral som stale pata ci dycha normalne apod..
dnes sa zobudil, no nic znova trocha kasle kedze uz nema tie poondiate cipky na kasel musime sit von.. a nechce sa mi..
pata nedam do skolky nai dnes.. ma slabu teplotu ale hlavne aby si oddychol od vcerjska...

dufam ze dnes uz bude papat ..
inak moj muz ma taky strach ze ma dne srano nasra..l, typ mam ist k lekarke a dat mu urobit test ci nema chripku A, no nezabijem ho.;
neda si vysvetlit ze nema, vobec priznaky chripky.. a to ze kasle to je lne pozostatok, hlienov co stiekli..

blau
22. sep 2009

Bre ranko, eri: pevne nervy manzela neposluchaj, naco.... 😀 😀 😀
norik posli mi tu tvoju svokru sem.
zuzik a ty si mala dufam dnes lepsie ranajky ako vcera? 😉 vies aby ta brusko nebolelo
My sme spali super od 7mej do pol 8mej. tak ideme von papa a pekny den 😉

erikasadek
22. sep 2009

blau ahoj.. jasne ze nepocuvam nikdy.. 😀

zuzka, aj ja dufam ze to nie je vazne s tym tvojim bruskom.. ☹

blau pekny den.. 😉

ja idem , tiez venovat detom..

lebo nechcem sa tu zarypat.; v temach.;

zuzka1.
22. sep 2009

no hlasim , ze upratane, malemu navarnee, tasticke cucoriedkove sa pecu, pracka pere. poskaldane 3 pracky, idem este obalit karfiol, dat varit zmeiaky, budu opekane a potom?vegetit smaozrejme 😀

ranajky?klasika kava, v noci som mala zase krce, aj behacky, o uvidime co dnes. uz mam tie probiotika tak snad ok, ak nie, buduci tyzden pojdem lekarovi, lebo to nem v poridku.

erika neboj, patko mava vzdy tieto 1-2 dnove choroby. 😉 a potom je ok

erikasadek
22. sep 2009

zuzka, nebala som sa; janse vzdy kratke, ale, teraz sila volal mi muz...
sprace, ma kolegu , s ktorym pracuje; a ten bol hospitalizovany, na chripku.A!!! takze teraz mi vola a panikari....
no co ti mam povedat a teraz mi lepi.. najhorsie je ta chripka u malych deti.. ☹
teda som este v norme, ale nie je mi vsetko jedno ver mi..

amatula
22. sep 2009

cafte na vas si musim najst cas..... 🙂

zuzka to fakt uz odosiela.. 😕 to aby som sa prihlasila 😅 bojim bojim 😨 🙄

aaaa zuzka nejsi tehu 😕 asi nie..sakra a co to je za zivot ze rano nejest 😠

varim polievocku,zehlit mám atd adt.tak idem.....pa

zuzka1.
22. sep 2009

amatula odoslane, uz bol na poste, aj lamade.

no matus prihlas sa, najvyssi cas.

erika ved chodte teda lekarovi, nech mu spravi test. Odber krvi a uvidi sa , lepsie ako byt v neistote.

ok, idem ja obalovat, lebo hadam ani jest nebudeme. 😉

erikasadek
22. sep 2009

zuzka, ty ma nechapes, ja vieml ze pato ju nema, prasaciu chripku.. problem je , co bude teraz, raaaft pracuje stym kolegom , stale 8 hodin, jeden od druheho nie menje ako 1 meter.;
a takze sa bojim buducich dni..

amatula
22. sep 2009

dikes zuzka dik dik

kukala som foto na fb.......Luca a Samko maju strasne krasny usmev!ten raz bude dostavat dámy do uzkych 🙂 🙂 😀 😵 😵 uz teraz si ma s tim usmevom kupili 😀 😵

zuzka1.
22. sep 2009

no a to etse na teba nezmurkol, to on vie naramne dobre 😉

erika chapem, ale ked ma niekto prasaciu chripku, nema co chodit po vonku, ale liecit sa v izolacii, aby sa predchadzalo k sireniu, to by vo Francuzasku, kde je vsetko super mohli veidet, nie,???

erikasadek
22. sep 2009

zuzka tu je toho vela, kazdy den sa zatvara neaka skolka askolka, kvoli pripadom..

je tu normalna epidemia..
nemozes vediet ked si infikovany a zacina to ze ju mas??
ale zaroven si uz prenasatelom.. 😉
tu je zvyk, chodit do prace chory, deti, chore idu do skol.. nie ako u nas.. proste si nemozu rodicia dovolit but doma, alebo zostat s detmi.. pokial nemaju niekoho. na strazenie.. nie je to lahke, a ta k si zvykli ze idu a pracuju aj chori... 😉 😠

lamada181
22. sep 2009

ahojte no mi uz mame navarene mm robili palacinky nevydrzali do stredy
zuzu dakujem pekne erika drzim palceky
baby idem koncit deti spia idem si aj ja pospat potom sa ozvem
dANI mnam cestovinky so syrovou omackou a to masko zuzka jak k tomu robis 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

zuzka1.
22. sep 2009

amada iba na kocky a orestovat na prirodno, nijak zvlastne, je to vyborne.

erika neboj, aj u nas davaju rodicia cohre deti so skolky, skoly, kedze ani tu inu moznost nemaju, kedze penaze treba.
snad to pojde vsetko mimo vas 😉

blau
22. sep 2009

jaaaaaj zuzik a co si im posielala? mne ne?
fuuu 😠 , ale nie 😉
ja idem jest mnames Majio pride, po jednej a ideme na vylet dnes je krasne. papa

zuzka1.
22. sep 2009

aj tu je krasne, vsetko hotove, maly spinka, mozem relaxovat.

Jarka testy nove na vodicak, ty nepotrebujes, ci???

danciacik
22. sep 2009

NO ahojte, ja som sa sem dostala až teraz od rána som teraz prišla domov. Kúpila som malej v Maxe 3 Kubíkov Play a zato sme dostali sklenený pohár tak dostane na meninky veď ich má ochvíľu. Už som nakúpila aj lízatká do škôlky.
Ja som robila len také jednoduché cestovinky s hráškom, mrkvičkou a kukuricou, paradajkou a ešte som do toho urobila ako keby praženicu a namiešala som kečup s tatárkou a vmiešala do toho - také cestoviny manžel ľúbi takže podľa jeho chuti 🙂

zuzka1.
22. sep 2009

danka take sme este nerobili, moja mamka dne svari tukozravu polievku, tak sa tym budeme 3 dni napajat, osm zvedava kolko schudneme 😀

uz len cakam, kedy sa mi maly zobudi a pojdmee von, doslo nam predvolanie na ockovanie, to co je v 15.mesiacoch, priplatim aj za ockovanie proti kiahnam, je to v jednej vakcine, priplatok je 26E. snad to bude bez nejakych ucinkov vedlajsich-teploty a podobne.

normlane mam dobry pocit zo seba, ze som tolko porobila dnes, teraz budem hnit zopar dni, idem kadernicke vo stvrtok a podobne.