Mamičky, ktoré si vedia uľahčiť život

dididi30
1. dec 2008

tak sup sup mamicky, kecajme o vselicom 😵

amatula
30. jan 2009

mna porazi krpec mi tu knura ja tu pisem a ked odosielam cele mi to spadne a som v haji ze starnku nelze zobrazit 😠
uz ani neviem co som to pisala od jedu

erikasadek
30. jan 2009

dzanka tu vycina vsetko, chripka, gastro, teda crevna chripka, , osypky a kiahne... 😠
stale kazdy rok to iste celu zimu.. su tu mierne zimy....

no josh ma smolu, je alergik.... ☹ po nas aspon ze pato nic.... 😉

amatula
30. jan 2009

teda ja by som skor nieco na hlavicku o tu ja mam strach 😅 co kolienka budu este pootlkane ked zacne chodit a bude brazdit ulicu.....to sa zahoji len co hlavinka...

zuzka1.
30. jan 2009

no ja by som tiez brala na tu hlavinku nieco, lebo samko ked zacne machrovat, e vie len jednou rukou sa drzat padne, alebo sa pusti uplne a treskne a potom je revuuuuuuu!!!
dzanka skuske, mozno vam budu leprise, ja mu ich asi zacnem davat castejsie, lebo lozi jak jastericiak, aby ho neboleli.

dzanka3
30. jan 2009

juuuj tak prilbu kupime 😀 😀 😀
ja uz mam take chranice na rohy kupene...do zastrciek zabrany ......
alebo daky senzor co zapipa keby islo k padu? 🤐

erika tak to mate veselo - vsetko tam snad mate - mas co robit aby ste sa tomu vyhli ale ked to sa asi ani neda 😢

amatula pozname - napisem a maly nieco stlaci a je to fuc 😲

amatula
30. jan 2009

prilbu 😀 ked moj krpec si strha aj ciapku ako o dusu......
aj ten moj krpec len lozi vsade sa stavia a ked padne je desat minut rev a ked je tatik doma mama je ta zlaa 😠
ale kto ho ma drzat a vsade byt pri nom este ked starsi otravuje 😒
jezis ja pisem akoby som ich nemala rada 😅

mali mi vypratal kabelu a naphcava sa vreckovkami,,,,ma slahne

zuzka1.
30. jan 2009

aj nas maly lubi vreckovky, potom su vsade na drobene!!!!!!

norik1
30. jan 2009

http://www.babetkovo.sk/index.php?option=com_vi...
a co toto???? mm to chce kupit, ale ja si to neviem predstavit v reali ze by s tym chodil maly po byte 😵

dzanka3
30. jan 2009

norik dobreeeeeee ale asi by mi ho bolo luto aby tom mal cely cas doma na hlave ☹

amatula
30. jan 2009

norik ti brdo to ukazem muzovi 😲
ja ked si spomenem ake mal pády dalibor a tie rohy na hlavicke a ten strach ci sa moc neudrel...a pozorovania cii nebude vracat ci nem otras mozgu....ked sa ucil chodit.......
ty ja cumim to nieje zla vec 😉

norik1
30. jan 2009

ved aj ja som rozmyslala ze co, cely cas na hlave? Ale asi by to mal len vtedy, ked by siel do sveta na skusy => lozit po byte...

amatula
30. jan 2009

no ved......len ked lozi a stavia sa ....nie celi den.....nas sa teraz uz vsade postavi a musi byt niekto pri nom keby spadol aby si neudrel hlavicku.....a s prilbou nemusis po nom chodit ako policajt...staci ho sledovat......a byt v strehu......podla mna super vec...

erikasadek
30. jan 2009

kocky teraz ma neukamenujte.. co vam poviem...
tu prilbu naozaj nie... detska hlava je stavana na urazy naozaj to vam povie kazdy normalny lekar...
ak im date prilbu tak sposobite ze dieta nema reflex , nebezpecia, ked trochu vyrastie, kazde dieta s auci na svojich chybach, teda toto je horuce a toto ked tam tresnem boli.. je to normalne vychovna metoda pre kazde babo...
budu s nich potom babovky, co len padaju a nemaju reflex sa chranit..
nie je to v ziadnom pripade , kritika, ja viem ze chcete najlepsie pre deticky.... 😉

dzanka3
30. jan 2009

no erika - vidis nas prvo mamicky take nic nenapadlo...mas pravdu...musia sa ucit co mozu a co nie, co boli a ako sa chranit a padat na ruky...... 😵

amatula
30. jan 2009

no erika mozno mas pravdu ale mam to uz raz za sebou a poznam tie pády a viem co obnasaju..a dieta do roka s prilbou nieje zli napad podla mna.....
dieta sa nenauci padat na ruky sposobom ze si dokalici hlavu.....alebo ze nepadnem na hlavu lebo to bolí....
to ze pada na ruky alebo na zadok je skor reflex a ten si myslim ze pride aj s prilbou.....

amatula
30. jan 2009

priklad::mam svagra---spadol na hlavu ked bol malinky a ma epilepsiu 😒

erikasadek
30. jan 2009

prave poreto vam to hovorim kocky, len naozaj neberte to zle... ja vas poznam ze nie ale ak by nahodou...

davam vam s mojej skusenosti?? deti , starocia nepotrebovali nic na hlavu a boli tu 😉

nebojte sa deti sa ucia rychlo, horuce , ztudene, a podobne zle, toto boli....
radsej dajte chranice na dvere aby nebuchlo a neprivreli prsty to je velak hrozba, bezne prostriedky chemicke mimo dosahu... toto je dolezitejsie 😉

amatula
30. jan 2009

boli aj neboli ako sa to vezme........vzdy treba nieco vylepsovat..no nic kazdy podla vlastneho uvazenia


ja som zozr....la celu cokoladu 😅 ja musim ist cosi robit 😀

erikasadek
30. jan 2009

amatula tak to mi je luto, asi to uz aj malk, len to bolo skryte.... je to krute....

mas pravdu, len kazdy normalny lekar sa nad tym smeje a bije na celo... tie hlavy hlavne vpredu celo su tvrde..... neboj....

samozrejme kazda si robte po svojom..

amatula
30. jan 2009

no neda mi 🙂
ja som chodila s Daliborom k neurologovi !! a ten mi zdvoraznoval ze ake su nebezpecne pady na hlavu...no tak fakt neviem lekar s akim zameranim sa na tom smeje 😕

n onic kaslime na to lebo toto nieje styl mamiciek ci si chcu ulahcit zivot 😎 😎 😀

erikasadek
30. jan 2009

MAS PRAVDU KASLIME NATO;;; 😉

amatula
30. jan 2009

mamuse,teraz som davala malemu frutapuru a on mi to vobec nachce.....musela som ju zjest ja 😀
vasi drobci to papaju??mne sa zda kyslá 😅

dzanka3
30. jan 2009

a tu ako veselo ste mali 😀 😀 😀
ja uz konecne sedim...navarene uz hadam aj na tri dni... 😎

maly ma mikrotenovy sacik 😵

kukam ake predpisy dopravne si zase vymysleli...to co budeme chodit krokom?

zuzka1.
30. jan 2009

celkom fajn ta prilbicka, len nieco bude pravdy asi aj na tom, co hovori erika, to je ako s detmi, ktore su stale v pavuku a ucia sa chodit tam a potom nevedia padat.
Nas samko je pol dna v pavuku, pol dna lozime a staviame s a a chodime spolu. A padat teda vie zatial, kazdy den sa udre. moc to neriesim, viem kedy ho to ako boli podla placu.ale aj ta priba by mohla byt fajn.

yasmina
30. jan 2009

Mamicky kt. si ulahcujete zivot Hippkami...Hypernova super ceny!Hipp dueto 1,49 bezne v lekarni kupujem po 2,24eura a ovocne Hipp 1+1 zdarma a zlavy aj na maskove Hipp....joj som sa ledva odniesla... 😉

dzanka3
30. jan 2009

yasmina vdaka za typ 😵 😵

baby je mozne ze tomu mojmu decku uz idu horne zubky? normalne som mu na crchnom dasne nahmatala ostre...??? spodne mu ved len 7.1. zacali ist... 😒

mozno aj zato robil v noci rodeo...a aj teraz je okupany,napapany a v postielke zacal plakat odusu az slzicky mu isli...tak sa tu hojda v lehatku...asi caka ocka - zas je este v robote 😨

dzanka3
30. jan 2009

a este aj ze ma stale zvysenu teplotu - kazdy vecer po kupani mu meriam a vzdy ma 37,5°C po odpocitani..?...takto to uz ma ma aj tri tyzdne - stale zvysene.. 😖

amatula
30. jan 2009

dzanka je to mozne,niektorim detom idu vsetky naraz 🙂 aj mojmu Daliborovy tak vysli skoro po sebe....aspom budes mat pokoj 😵

moj zasa knura 😖 stale ma teplotu....

erikasadek
30. jan 2009

kocky ja sa lucim na dnes....

dzanka amatula pokial teplota neprechadza cez 38C a dlhodobo tak sa netrapte, na 99%su to zubky, do tych 38 su to zubky....
to prejde... prajem vam krasnu noc...

zuzka1.
31. jan 2009

ahojte kocky, odchadzam na skusku, drzte palec!!!
dnes vyrazame sa bavit, pride mi kamoska zo strednej, dzanka-ajka POgranova aj s drahym!s atesiiiiiiim!!!!
zatial pa, dzanka je to mozne, zubky idu vselijako!!!!