Mamičky, ktoré si vedia uľahčiť život

dididi30
1. dec 2008

tak sup sup mamicky, kecajme o vselicom 😵

zuzka1.
28. feb 2009

dzanka my chodime do poradne kazde 2 mesiace, niekedy byva ockovanie, tak tam ideme castwejsie, inak nie.

dzanka3
28. feb 2009

zuzka a ty ako?to co si ake male bublinky pestujes v brusku????snad tie injekcie pomozu a viac sa neukazu...a mas aj bolesti ci ako????

zuzka1.
28. feb 2009

bolieva ma lavy vajecnik, niekedy pravy, ale tak normylne, nie moc, co ja viem, mna stale bolia vajcia, tak uz ani neregistruj, ze ma nieco boli a to uz daaaaaaaaaaaavno nenosim hole krize!
nakupujete na mimibazari????
ja jak o dusu, teraz cakam na tricko a mikinu, nike veci tam maju paradne niekedy, oto ja lubim

dzanka3
28. feb 2009

jasne ze tam chodim kuk a mam tam vyhliadnutu supravu ale este som neobjednala
http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=4764325
a ty co dobre nakupujes teraz??
aj na mma chodis?
ja som minule trojkolku vyhrala za 240sk aj s postovnym - len nieco tam treba zavarit a je super....a zavarit nie je u mm problem 😀

zuzka1.
28. feb 2009

dzanka aj ja som ju pozerala, len tam bola este aj nike, tak som nevedela ktoru. Ale este cakam, neviem odhadnut aku velkost bude mat maly na konci leta, na jesen, ja chcem na vtedy, teraz ma este cas, lebo by ju mal parkrat ako vsetko.
co je mma?

zuzka1.
28. feb 2009

tam nechodim

zuzka1.
28. feb 2009

http://www.detskejasle.sk/
tak toto je parada!

dzanka3
28. feb 2009

krasne zuzka...ale keby im tam dali aspo 3 mamicky deticky z temy extremne zivych deti???? 😀 😀 😀 😀

mali spinkal od 15..00 do 16.35..a ja snim 😔 😵
ideme papat kasu - som zvedava ako bude - ved uz musi byt ako vlcak hladny 😉

amatula
28. feb 2009

dzanka no aj ja som zvedava ci bude papat 🙂

jaq som hnila ako ves 🙄 nic sa mi nechce 😝

zuzka1.
28. feb 2009

ja som teraz doupratovala, pomaly aj stropy a lustre som cistila, preplo mi!
maleho som vypravila von so svokrou, ked je v koci je neskodna!
inak mame vysledky skusky!mam to za A!!!!!no zabijem sa!?! 😀

dzanka3
28. feb 2009

zuzka ty si ale sikula.... 😵
a ja veru len tak trochu som upratovala - ziadne velke roboty 😀

no papal tu kasu tak ze tri lyzicky a rev..tak cajik a potom zase tri lyzicky a rev...a tak dokola...a nakoniec vsetko spapal a sa pekne vykakal 🙂
uz cakam kedy mm dojde domov z domu - nech si zase nohy vylozim 😵 ..dnes som aj ja taka vos leniva 😀 😀 😀

zuzka1.
28. feb 2009

ja budem zajtra 😀 mm nebude robit, ja budem spinkat

amatula
28. feb 2009

vidis dzanka jeho len brusko tlacilo 😉
ja idem krpcov okupat...a vegetit 😎

norik1
28. feb 2009

inac okolo tych jasli medvedik bolo dost velke halo lebo to je v casti mesta kde su rodinne domy a tento vraj bolo citit za plesnou... je tam furt natrieskane a deti su tam zapisane a este sa ani nenarodili.... je o tom aj dost burliva diskusia v kosickych skolkach a jasliach...

inac pred 30 rokmi som do tych jasliciek chodila aj ja, len to bolo este statne 🙂))

blau
28. feb 2009

no teda tak ty to mas pod nosom norik, ale ty Fila asi nedas do jasli. Ci dala by si?

dididi30
autor
28. feb 2009

ahojte

zuzka gratulujem k skuske 😵 no si frajerka, sakra ako to stihas 😀

norika aj ja som chodila do jasiel, v tedy to bolo normalne a statne, aspon rodicia usetrili, nie 😉 😀
a preco o tom debata?? nebodaj idete niektora pracovat 😉

zuzka1.
28. feb 2009

did dakujem 😲
nie, nasla som niekde ako banner, klikla som a tie jasle su super, vyssie je link

dididi30
autor
28. feb 2009

zuzka a co toto ,, 😲 ,, 😀 😀 😀 😉

jaj no zaujimave a mas o to zaujem??

blau
28. feb 2009

did vysvetlim mi to tu mame ako pusu 😲

dididi30
autor
28. feb 2009

blau jaj dikus 😀 😀 😀 😀 ja ze to znamena ze nieco stasne sa stalo 😅 no ale uz budem viediet 😉 dufam,ze ma nesalis 😀

zuzka1.
28. feb 2009

did hej akoze cmuk
nie nemam, len sa mi to pozdavalo, pekne, u nas v sukromnych to take pekne nie je, ma ich kamoskina mama, ale su take lacne , obycko

norik1
28. feb 2009

Jaaaaj Blau, budem musiet lebo od septembra sa chystam do prace, mozno aj skor ak najdem jasle... svokra je sice na dochodku, ale ma aj starsieho vnucika a my sme az na druhom mieste, navyse fakt si myslite (po utorku), ze by bolo vhodne jej nechat dieta 5 dni v tyzdni???? ani nahodou.... to radsej tie jasle 😖
Furt ho nosi na rukach, napriek tomu, ze som jej niekolko krat povedala aby to nerobila, rozpava s nim ako s debkom a absolutne ma vytaca, ked pocujem: "Co Filipko, biju ta? Ano? zbi aj ty ich, nedaj sa!" a druhy oblubeny typ hlasok " neboj sa, to je tvoje, nedame nikomu, len tvoje to je, tvoje, tvoje, tvoje"... aj toto uz dostala vytknute, aj odo mna aj od mm, myslite ze pomohlo?

dididi30
autor
28. feb 2009

zuzka no sak hej, tuto je to take krasne tie jasle,je to vlastne prisposobene babatkam, aby sa citili ako doma, nadherne 😵

norik1
28. feb 2009

Dzanka zuby stale v nedohladne... 😝

dididi30
autor
28. feb 2009

norik, sak ani my nic nemame, teda zuby nikde, naliate dasna, zly je a nic, ja uz cakam na 9 mesiac, tamce vysli az v 😉 9 mesiacoch, historia sa opakuje
len ma stve, ze je celu noc na cice a este aj cez den po jedle mi vytaha obe cici, ja nechapem kde to do neho ide a moje cici su ako chudinky 🙄 😀

norik1
28. feb 2009

ved mne nevadi ze nema zuby, len tie stavy by uz mohli skoncit....3x ddenne plna plienka, zuzle vsetko co chyti do ruky, slinta, nespi v noci....uz to prestava byt zabavne 😠

erikasadek
28. feb 2009

ahojte baby, asi idem po funuse, ale mala som perny den..... 😉

tak mi to prepacte nekaslem na vas... slubujem...

amatula
28. feb 2009

tak tak erika..si nas zańedbavala 🙂

ja sa lucim lebo je tu mrtvo dnes 😔

rano ideme lyzovat,,asi posledny krat nam vide pocasie....tak sa ozvem vecer.........papapapapa 🙂

norik1
28. feb 2009

j auz na oci nevidim tak pa zajtra 🙂