Mamičky, ktoré si vedia uľahčiť život

dididi30
1. dec 2008

tak sup sup mamicky, kecajme o vselicom 😵

zuzka1.
21. dec 2008

no dzanka vy to mate na sidlisku blbe, hadam nebudu az tak, ale ak je vas matko ako nas samko, tak s nim ani nepohne!!
Ja som teraz dorobila posledne cesto, teda predposledne, este spravim asi jedno vecer, teraz sa mi uz nechce a potom piect.
My dnes vylihujeme, vyspavame, len rano sme boli na cecinu a hotovo. manzel isiel namontovat jednu kuchynu co robil a ende aj on

dzanka3
21. dec 2008

zuzka aj moj muz este v garazi ☹
ale nechcem mu frflat ze tu uz ani piatku ani sviatku....snad na vianoce bude aj cely den s nami 😕
tiez som mu kazala ze dones cecinu....no som zvedava ci volakde najde a donese 😎

zuzka1.
21. dec 2008

ved okolo cinziaku mate,nie??my sme chodili vzdy tam vecer, aby nikto nevidel, alebo vzdy niekto doniesol. idem okupat maleho a piect kosicky vanilkove, zajtra naplnim. nechce sa mi, ale zajtra pojdeme so svagrinou este do mesta a treba aj naposledy upratat poriadne, tak nech mam s tymto pokoj. 🙂

dzanka3
22. dec 2008

dobre raaanko
zuzka okolo cinziaku mame ihlicnate stromi - len mi je blbe to tam olamovat 😅 -........a ten moj muz veru nic nedoniesol a asi sa ani nesnazil 😠

prosim vas odkedy mozem malemu nahradit doobednajsie mliecko vyzivkou? alebo to musi byt ta presnidavka? ci to je jedno?

dididi30
autor
22. dec 2008

ahojte

dzanka fiha to nejako skoro chces nahradit mliecko 😕 este mu davaj, je este malinky, nasmu uz staci len predsnivdavka ale poo 1=2 hodkach si pyta mliecko

zuzka1.
22. dec 2008

Duanka my papame takto.
8:00 mliecko
11:00 mliecko
13:00 zeleninka + masko
15:00 ovocie(vyziva, hippky, kasicka ovocna)
17:00 mliecko
19:30-20:00 mlieckova kasa Sunarka na dobru noc, alebo nestle

erikasadek
22. dec 2008

AHOJTE BABY; sa hlasim, vcera som bola znicena...
zuzka n atvoju otazku, doma na vioanoce som nebola dobrych 10 rokov, uz to ani nepocitam, samozrejme na zaciatku mi pukalo srdce, neskor som si aj trochu uz zvykla, no nemeni to fakt, ze slovenske vianoce su najkrajsie na svete...!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

moja mama chodi tak raz za rok k nam;...........; 😉
tak sa snazim aspon tu neako robit aspon za dverami nasho bytu slovenske vianoce, mojmu muzovi sa zapacili, tak ich robim, slovenske a ,on potom oslavuje na troch kralov orthodoxne,so svojim bratom... problem vyrieseny....

dzanka, budes sa cudovat ale josh sa neboji ani certa, a nieto ohnostroja..... inak je to ohnostroj spolu s musikou a svetelna sou, takze skor sa mu pacilo, ocka hore a pozeral, ako divy.... 🙂

erikasadek
22. dec 2008

este som zabudla , no este je skoro dzanka aby si namiesto mliecka davala ovocne kase... teda v dobrom .. 😉

dzanka3
22. dec 2008

dakujem baby.....ja len aby som nieco neprepasla 😀 😀 😀
lebo aj naobed - dnes mal zemiak, mrkvu, zltok - no to su boje to do neho dostat - on len mliecko asi by cuckal 😠

erikasadek
22. dec 2008

dzanka, neber to zle, aj tak si myslim ze si mohla pockat zo zeleinou az do 6 mesiaca aspon, a zltko.. 😕 radsej este nie....
ale samozrejme, rob si po svojom neber to ako vycitku, nie je to tak myslene....

dzanka3
22. dec 2008

ale ja nekojim - len tri tyzdne som kojila....
a vsade pisu ze od 4 mesiaca zeleninu a od piateho aj masko..tak ja podla toho som....
ale rada popocuvam vsetky rady - hlavne od takych ktore uz dve deturence vychovali....
a on je velky ma vyse 9kg a 72cm.....

dzanka3
22. dec 2008

ved preto sa vas aj pytam aby som volaco zle nespravila.....no co iuz ked davame zeleninku a aj
4 dni masko....aj Dr. kazala ze mame dat 😨

zuzka1.
22. dec 2008

dzanka ja malemu riedim papanicu mlieckom, ked sa to hodi chutovo.je to taka polopolievka, polopapanica.a velmi mu to chuti

erikasadek
22. dec 2008

dzanka, ak nemate doma v rodine alergikov tak mozes pockat aj do 6 mesiaca.. no ako pise zuzka, je dobre zo zaciatku miesat papanicko s mlieckom, aspon prve tyzdene, deti skor maju radi chut mliecka ako zeleninky..

ked si uz zacala tak nevadi..., osobne ja na tvojom miest emasko by som zacala davat od 6 mesiaca... predsa len je to skoro v 4 mesiaci... 😉

samozrejme ked ti to hovori lekarka, tak mas volbu bud ju pocuvnut , alebo si robit podlka vlastneho rozumU..

hlavne sa nestresuj ze robis nieco zle, nerobis nic, riad sa materinskym instiktom, ten ta nikdy nezradi....

dididi30
autor
22. dec 2008

ahojte

masko sa dava ked je malo zeleza, v tak skorom veku...ja som davala malemu uz v 5 mesiaci 😉 sem tam, najma hovadzinku a kuracinku....ine sme neskusali, inak tu uz od 5 mesiacov aj bravcovinku maju vo vyzivkach, ale skusim aj tu, thomasko ma rad masko 😀

zuzka1.
22. dec 2008

Jeeeej didi ake nove foto!!!!
Maly je uz zdravucky????ja oficialne zahajujem zaciatko vianoc, vsetko hotove, este som upratovala dnes, dobalila posledne prisaham posledne darceky, uz nekupujem nic, dnes zase 3litrefuc, a koniec!!!!!no co so mnou!!!!ale uz sa musim sklidnit, uz je to moc.
Ja davam malemu masko od 4,5mesiaca, sme chudokrvny,ale tu doktor nema nic proti tomu, ked je to max 40g v dennej davke. Od 7.mesiaca by malo byt masko kazdy den.Ja davam teraz 6xdo tyzdna, jeden x vareny zltok.
Zajtra musim nieco ukuchtit malemu. Este neviem co, ale nieoc treba§ Inak vcera aj dnes na noc zhltol 240!!!!!!!co sa mu porobilo??ale len nech papka anjelik maly

norik1
22. dec 2008

Cafte mamuse,

tak ja som na sracky, nevyspata, znicena...v byte bordel, nenapecene...vonku som s malym nebola uz tyzden...kaslem na Vianoce 😀
s malym sme boli v sobotu o pol jednej rano na pohotovosti, vyskocila mu horucka na 38,6, kaslal, sople ale tak ze ani dychat nemohol... cez den uz ani zaspat nevladze, ledva hodinu pospi a je hore, potom je nervozny jak pes a ryci a ryci a ryci.... najhorsie je ze ani pomoct sa mu neda...furt beham s odsavackou soplov, natieram ho tymianom a trepem donho jeho prve antibiotika... to je darcek na prve vianoce, co?

uf uf, aromalampa zapnuta, hned sa nam vsetkym lepsie dycha...len dufam ze sa da do piatku dokopy, ideme na lyžovačku.... 😕

zuzka1.
22. dec 2008

Norik vy ste chorucky???my sme to prezili pred dovma tyzdnami!!!!strasne, co???dufam, ze sa skoro vyliecite!!!!
Ja som malemu dlaa cipok, ked mal tpelotu, na kasel som davala Mucosolvan junior, sopliky sme odsavali snad aj 2x za hodinu a davala som mu aj libenar do nosteka, antibiotika bral 7 dni, mal zapalenu dychaciu trubicu!!!le prelso to hned, chavalabohu. ked nemal teplotu bol dobrucky.
Tak sa pekne liecte, aj u nas inak pomohla aromalampa a do zvlcovaca, co mame na radiatore som dala morsku sol. 🙂

dzanka3
24. dec 2008

Nech radost a stastie vladne u Vas doma,
nech zdaleka obchadza Vas nestastie a smola.
Nech pohoda vladne za sviatocnym stolom,
nech laska prevlada nad nemilym slovom.

praje Martinko s rodinou 🙂 🙂 🙂

dzanka3
24. dec 2008

prajeme vam nadherne vianoce a bohateho jeziska 😀

dididi30
autor
24. dec 2008
norik1
25. dec 2008

Ahojte maminy,

my sme zapli comp az dnes, takze:

Krasne Vianoce ste uz snad mali, preto prajeme nadherne nicnerobenie dnes a veselu oslavu zajtra - ved kazdy oslavuje Stefana 🙂

Zelame vela vela zdravicka, ale hlavne stastie, lebo ludia na Titanicu zdravi boli, len to stastie im chybalo...🙂

Filipko s mamkou a ockom.

PS. Mamka dostala od Jeziska novy blatnik. Dakujem ujovi, ktory 23.12. vecer isiel domov autom a zabudol, ze ma asi 1,5 promile. Sustrast vyjadrujem aj znacke ktora uz nestoji a dalsiemu autu, ktore je nepojazdne na zaciatku nasej ulice. 🙂

zuzka1.
25. dec 2008

Krasne Vianoce a poVianoce zelaju Horvathovi!!!!Saminko púosiela maminkam kamoskam pusku!!!!! 😀
Zelam si , aby boli Vianoce kazdy den, neuveritelny relax, veget, nicnerobenie!!!!!A kooooooooooooooopa darceeeeeekov, ved sme uzasne zeny, ktore si to zalsuzia, nie???
a nase dietky?????ani nehovorim!!!!!! 😀 😀 😀 😀

zuzka1.
27. dec 2008

Ahojte maminy, vsetky vo velkom stale sviatkujete????
ani obraz ani zvuk!!!!!!
Ja len tolko, ze slavnostne hlasim zubky!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!uz prerezane, vykukaju na nas!!!!!!!!!!!!!!!!!! 😀 😀 😀

dzanka3
27. dec 2008

zuzka gratulujem k zubkom 😵 😵 😵
Martinko zatial nema.....ale slinta a hryze vetko k comu pride 😨

my uz posviatkovane...vsetky navstevy vybavene 🙄 ...muz uz robi na dome....no klasicka sobota - zase sme sami

zuzka1.
27. dec 2008

Aj u nas je to dnes klasicke, len ja a svagrina po opici boli sme na Stefanskej!!!!!no zabava ohromna, len dnes hruuuuuza!!!!!redbull uz nikdy nedam do ust, jak po naraze s parnym valcom sa citim.
My navsteva ideme dnes a zajtra pridu moje podarene segry s rodinami k nam a bracho s frajdou!to bude blazinec a potom koniec.Iba spat a spat!

erikasadek
27. dec 2008

AHOJTE BABY. len tak rychlo, vidim, ze sviatkujete vo velkom vsetky...

zuzka blahozelam k zubkom.... 🙂 🙂 🙂 🙂
tu je sice pekne, ale sucho bez snehu ako vzdy... 😒
ale sviatkovali sme po slovensky..... 😉

zuzka1.
29. dec 2008

kocky takze mame 70cm a 7120g!!!!konecne, 2 zuby vonku, maly sa dnes sam postavil v postielke, dam foto do albumu potom a odvtedy len stoji a stoji, a uz aj sedime.este dnes brali krv na zelezo, tak uvidime zajtra!!!!!!
No velke veci sa u nas udiali!!!vy ako????sviatky?????
mam pocit, ze nasa tema nejako zanika!!!!!tak ste ste mamule???

erikasadek
29. dec 2008

zuzka, blahozelam, super ze sa samuel uz pekne postavil v postielke, nadhera, a pekne miery... 😉
neboj nezanika, len asi vsetki sviatkujeme.... 😉

ja som na tom teraz zle, tak ani nehochodim na konika....

dzanka3
29. dec 2008

no ahojte 🙂 🙂 🙂
veru tu to nejak stichlo...vsetky sa asi napchavate este vianocnymi dobrotami ze???ci to len ja? 🙄
bojim sa aj na vahu postavit.....
zuzka ten tvoj Samko je ale sikulko uz stoji 😉
no snad aj ten nas macko za mesiac a pol sa postavi - ale co ked aj otacat sa mu nechce - otoci sa raz za tyzden nech sa nehnevam 😅

erika a ako ze zle??? tak nech sa skoro dobre mate 😔 😵