Mamičky z Dolného Kubína. Ste tu?

tinka1001
9. aug 2006

Ahoj.

bolulka
16. mar 2009

majdiska, aj my sme tam.. 😀 😉

janulap
16. mar 2009

Caute babulky 😀
Mam jednu otazku.....neviete,kedy sa ma otvorit to obchodno-zabavne centrum ,co stavaju medzi tescom a Lidlom,a ake tam maju byt obchody? 😉

veronika13
16. mar 2009

má tam byť aj kúpalisko, že?

janulap
16. mar 2009

ten aquapark ma byt,tam kde bola plavaren,nie? 😕

tretulka
16. mar 2009

janulap, pred par mesiacmi tusim v novinach Kubin bolo o tom obch. centre Stop Shop pisane, nepamatam si presne ake tam maju byt obchody, ale v RBK je v Stop Shope Bata, Deichmann, Tako, Kik, Dracik, JYSK, nejake elektro...ak si dobre pamatam, tak Dracik a Tako by mali byt aj v DK. Uvidime, ja som uz tiez zvedava, co vsetko tam bude, dufam, ze to neprenajmu obchodnikom made in China, takych obchodov je tu uz dost 😉

janulap
16. mar 2009

tretulka dakujem.....ak by si neskor este vedela,ake dalsie obchody tam maju byt,daj prosim vediet.Dakujem 🙂

bolulka
16. mar 2009

jeej veronika, skutocne bolo nadherne.. my sme s Klaudikou vytiahli lopatky a hybaj ho hladat husenicky.. 😀 to bola zabava...

malinka bola dnes taka stastna, ked som ju viezla do skolky.. tyzden uz v nej nebola.. no jedna radost.. a konecne sa zacala pytat na nocnicek aj v skolke, takze sme za vodou.. 😉

emmka3
17. mar 2009

baby, ja som pocula, ze v tom centre ma byt Elektro Servis (asi pobocka toho co je v obchodaku), koberce Trend, DM drogerie markt (na ten sa uz fekt tesim 😵 ) a Deichman ... ale nevyzera to byt velke, tak tam toho asi moc nebude, myslim v porovnani s RK ... ale tiez dufam ze uz ziadny cinak tam nepribudne a budu tam nejake nove obchody a nie take, co ich uz v meste mame ... a Jysk by ma tiez potesil 😉

majdiska
17. mar 2009

bolulka tak dúfam, že dačo vyhráme 😉
no inak malý mi zasa ochorel. čo som si myslela že je reakcia na očkovanie, čo aj mala byť - že zahlienenie a kašel, tak kašlal už skoro týžden tak hlienovito. no dnes dostal aj horúčku - má 38,2 a momentálne spinká ☹ .. a moja dr. v Dlhej nerobí, tak ideme k nej až zajtra. kurnik už zasa ATB.. a to všetko má na svedomí to očkovanie, bol už zdravý a po 10 dňoch to ide len z kopca 😝 😖

majdiska
17. mar 2009

myslím od očkovania po 10 dňoch..

anicka
17. mar 2009

Ahojte kočiky, tak mi poctivo spinkáme na balkóne v kočíku. V rozmedzí 1,5 až 2,5 hodiny, ale akým kľúčom si moje dieťa vyberá dĺžku spania som do teraz nepochopila. Lebo mám pocit, že čím dlhšie spí ráno, tak tým dlhšie spí aj po obede 😀 😀 😀

K tým obchodom, ak som to správne pochopila, tak to, čo je medzi Lidlom a Tesocom je euronics center, naozaj netuším, čo ešte okrem elektra tam bude a ten STOP SHOP by mal stáť až za nimi (no len škoda, že tam ešte nie sú ani základy) a v ňom by malo byť Deichman (obuv) DM (drogéria, emka aj ja sa na ňu strááááááááášne teším 😉) Decodom (nábytok) Gate, Tako, Dráčik ... ale keď teraz postavili ten euronics otázka je či sa všetci náhodou nepresunú tam. 😉

a ten akvapark, čo prerábajú z plávanrne by vraj mal byť hotový už v septembri (ale poviem Vám, že keď som bola na Bysterci u našich a videla som aké ruiny zostali z plavárne tak veru neviem neviem ako to do toho septembra chcú stihnúť 😖)

madiska: želáme skoré uzdravenie

majdiska
17. mar 2009

no anicka tak mne malý spal od 8:45 do 10:30h a teraz znovu spí. síce sused robí havy metalový diskotéku, tak som zvedavá dokedy vydrží spinkať 😝 .. a je lepší, uľavuje sa mu, len ten kašel stále neprechádza a to som minula už jedny celé kvapky od kašlu..
na to nákupné stredisko sa teším i ja 😀 , hlavne na Dráčika a DM-ku. ale ani obuv nebude na zahodenie 😵
ozik čo sa týka toho akvaparku, tak som na nete videla ceny vstupného. tak samotná plavoška 2 eur a celodenný lístok do celého areálu 17 eur.. no budem si šetriť aspon na jeden den cez prázdniny 🙄

emmka3
17. mar 2009

anicka, majdiska tak DMka tam budeeeeeeeeeee 😵 mam to potvrdene z ich zakaznickeho centra ... ze zatial maju plan otvorenia na jesen, ale presny datum nevedia 🙂 viete co si myslim, ze tam budu vsetky obchody, co nam teraz chodia letaky a zatial tie obchody tu nie su ... zatial mi to tak vychadza ...

janulap
17. mar 2009

babenky,ano bude tam aj Dracik,Deichman,Dm...malo by tam byt aj takko a Kik-asi spojene...a asi aj Baťa 😉

danka.k
17. mar 2009

no ked pravdu poviem tak v tom Kik ci Kilk ci ako sa to vola nic normalne nemaju.. naco davaju to co je v RK aj tu.... ved do RK nie je tak daleko. mohli dat daco ine

janulap
18. mar 2009

Danka,
a bola si v tom KIk v RK?Fakt nic moc?Kvalita ka...a lá cinan? 😀 Na ich stranke vyzeraju tie veci celkom pekne 😕
A neviete,kedy to ma byt otvorene? 🙂

danka.k
18. mar 2009

janula bola som tam.. ako niektore veci sa tam dali... aj ceny boli dobre... ale nekupila som tam nic.. ale tie co nosite velkost 40 a viac tak vy by ste si tam vybrali vela veci 😉

majdiska
18. mar 2009

danka tak smola.. ja už som na 38čke a možno aj menej 😉
no ako krásne nám sneží, radosť kukať z okna, ako naozajstné skoro Vianoce 😀 .. ste včera videli ten blesk a hrmenie, som ostala v šoku a namiesto dažda sneh 😨
no len nám to môže byť prd platné, zasa je malý chorý. večer mal 39 a dnes ráno už nič, len stále kašle. tak mi manžel vybavil kamoša a šiel s nami k dr. nafasovali sme ATB, kvapky fenistil, potom nejaké antibiotikové kvapky do nosa.. no radosť kukať na ten nákup 😝 .. okrem toho som kúpila v lekárni biogaru a instantú kašu a už som ľahšia o 17 eur.. no katastrofa.. a to mi ochorel ani nie po mesiaci znovu... 😖

danka.k
18. mar 2009

majdiska tak dufam ze budete coskoro zdravy... drzime palceky... no a ten sneh je fakt uzasny... o tri dni je tu jar a on si drzo kyda 😀

majdiska
18. mar 2009

dakujeme za prianie.. bože to je tak nanič, ked je malý celý den doma a tvoriť mu program 😝 on je radšej vonku, a takto sa usedime doma, že až ☹

emmka3
18. mar 2009

majdiska, sak uz vydrz trocha, sa vyliecite a budete behat 😉 Inac, ako prevenciu dost chvalia aj Oscilo raz do tyzdna ...

no a ten blesk(q) 😀 vecer bol fakt fasa ... akoze, nic nie je nemozne ale nechapem z coho to mohlo byt ...

Kamoska mi z Kiku doniesla pre maleho taku mikinku na zips a celkom dobra kvalita a za 2 eurace, no nekup to 😀
danka, takze s mojou 36kou tam nemam ani strasit, ze? 😀 No uvidim ako sa dnes vycasi, ak bude pocko OK, tak tam mozno s manzom zbehneme pozret a zoberieme aj brachu na vlak, tak potom napisem dojmy 😉

No a pomalicky sa asi pridame k malym plavcom, lebo musime cvicit nase male svaly, tak ak bude vsetko OK a zozenieme tie malicke plienky na plavanie, tak mozno aj buduci tyzden zacneme 😵

veronika13
18. mar 2009

emmka, spokojne môžeš aj obyčajne pamperky dať, to je jedno, akurát tie na plávanie sú na gumičky nie na lepenie

no baby, tak vy máte taký prehľad v obchodákoch...to ja ani netuším čo v asi polovici spomínaných predávajú 😀 už pár mesiacov mám chuť ísť si niečo kúpiť, poobzerať, no nevychádza mi to a teraz mám ešte muža za hranicami, tak najbližší mesiac ani nevýjde a malého nemám komu nechať... no ništ, počkám... ale budem musieť ísť s malým pozrieť nejaký detský stolík, tak to bude makačka po meste s ním chodiť 😎

majdiska
19. mar 2009

my dávame teraz plienky z DM-ky tuším - také žlté. dajú sa použiť aj 3x. s huggieskami som spokojná nebola, lebo sali viac vodu, boli ako matrac na konci a som stále rozmýšľala, či toľko nacikal ale to bola len voda z bazéna 😖 . tieto žlté nie sú také napité..
kde ste? lyžujete s kočíkmi 😀 .. a len kydá a kydá.. a ja tvrdnem doma s malým 😝 .. dnes som vyrajbala kúpelku a urobila si jarné chlebíčky -- mnamky 😵

veronika13
19. mar 2009

no my máme Huggies a tie hneď vyhodím, lebo sú fakt samá voda

tiež rozmýšľam, či zdobiť stromček alebo vytiahnúť veľkonočné vajca 😀

majdiska
20. mar 2009

veronika nevyhadzuj, skús ich ponúknuť na predaj. daj nejakú symbolickú cenu, vždy sa niekto nájde kto ich kúpi 😉

majdiska
20. mar 2009

baby mna dnes seklo v krku, ja sa nemôžem otočiť na jednu stranu, ani ohnúť.. a ani ibuprofen neúčinkuje 😝 auuuuuuuu 😢 ☹

emmka3
20. mar 2009

no na to ti veru brufac nepomoze, to musi len odseknut alebo manza rozmasirovat 😉 skus na to teplu sprchu ...

majdiska
20. mar 2009

nefungujeeeeeeeeee........ do kelu 😝
ale asi chytám dačo od malého 😠

cka
20. mar 2009

ahojte kocky....chcela by som sa Vas spytat, ci nahodou neviete, ci je v Jablonke nejaky baby shop. Chcela by som si este dokupit nejake veci pre prve babo co cakame, a budem tam na velku noc, tak by som tam skocila. Dkaujem za pomoc. Ahojte.