Mamičky z Dolného Kubína. Ste tu?

tinka1001
9. aug 2006

Ahoj.

katika82
10. dec 2009

mayocka - aj môj manžel vyká rodičom a podľa mna je to taká vačšia úcta k ním. tiež som si na to nemohla zvyknúť ked im vyká ale už som si zvykla. ale máš pravdu už to nieje taký dôverný vzťah musím povedať že on si ich veľmi váži a má pred nimi veľký rešpekt nie strach ale proste že vie čo môže a čo nie.

no bruško svrbelo aj mna a príšerne hlavne nižšie v podbrušku. je to z naťahovania kože, skús viac natierať malo by to pomôcť.

salvinka
10. dec 2009

emmka ja mam tiez 21 🙂
sice som babo este nechcela, ale moj drahy stale ze uz chce byt otecko.. a ani neviem ako sa mu to podarilo 😀 ale teraz som mu celkom vdacna 🙂 tak sa strasne tesim na materskuuu 😝

a myslim ze to nie je tak strasne zavcasu.. 21 prve, v 25.druhe a v 30 rodinka kompletna, mozme sa venovat kariere 😀

maji, hej to je kvoli tomu natahovaniu koze.. mna nastastie brusko nesvrbi ale za to koziska riadne 😀 niekedy sa to neda vydrzat 😒
a nerobila mi utz, ze mam doniest chlapa ak chcem a urobi mi taky ten posledny so xichtikom.. a den pred vianocami ma objednala 🙂 takze aj na foto som pripravena 😵

deniskateniska
10. dec 2009

katika : nie nahodou kubackovci? :D no pinky a ti :D no to su prvy ludia ktorych sme v parnici poznali.. a ja uz potom viem kto si.. 😀

no ja si neviem predstavit ze by som mojim rodicom vykala.. nevadi mi ak niekto rodicom vyka ale ja by som to nemohla.. mne je hlupe ze mam vykat niekomu koho poznam dlhsie.. neviem.. a podla mna je to taky znak ucty k tym rodicom. 🙂

a k tej teme o starsich mamickach sa pripajam.. nie jeden priklad v mojom okoli mi dava najavo - maj dieta ked si mlada.. presne vekovy rozdiel, ine starosti .. a ked budem starsia tak ak nebudem vladat mi aj deti pomozu a tak by som bola na vsetko sama.. 😒

emmka3
10. dec 2009

ako baby ja sa k vam tiez pridavam, aj ked uz mam 28, ale keby som nebola na skole, tak tiez by som chcela mat babo skor, minimalne do 25 prve, ak nie aj druhe, ale na druhej strane som aj rada, lebo keby som ho mala s tamtym ex, tak uz by sme spolu ani neboli a ja slobodna mamca s detmi na krku, ja som si len pekne pockala na toho mojho bleskaca 😀
a vykanie rodicom, waw, to si neviem predstavit ani ja, ale na druhej strane vykanie starym rodicom mi pride samozrejme a uctive 🙂

a aj mna svrbelo bruskom, hlavne okolo pupika a kukoncu som tam mala taku tenku kozu, ze aj palilo, pomohla cista harmancekova masticka

majdiska
10. dec 2009

no babenky, tak ja by som si to fakt v 20-tke nevedela ani predstaviť, nieto ešte mať 😀
proste ja potrebujem získať prax v práci, skúsenosti a zabezpečiť si dobré miestečko, z ktorého by sa dobre odchádzalo na materskú, aby som sa mala kde vrátiť.. v 20tke som študovala, ale aj po skončení školy som mala iné priority, nájst si prácu, získať prax a potom rodiť.. a teraz to chcem znovu.. druhé plánujem tak po 30-tke okolo 32.. 😉

emmka3
10. dec 2009

majdis, ale ty si ine kafe, ty si taka nasa karieristka 😉 😎

deniskateniska
10. dec 2009

tak tak baby.. kazdy ma ine priority.. 🙂

no ja mam chlapa uz 5,5 roka tak sa uz aj patrilo 🙂

majdiska
10. dec 2009

😀 😀 😀
však niekto musí byť.. a nie je to len o kariére, chcem deťom dopriať čo sa len dá.. asamo aj sebe 🙂

emmka3
10. dec 2009

deniska, ja som sa s tym ex rozisla presne po 5,5 roku 😉 a nastastie, ze sa nam "nezapatrilo" 😉

majdiska
10. dec 2009

a ked som otehotnela, no bola som aj rada, ale kurnik som si riadne poplakala, ked som končila v bývalej práci.. no bol to šok, ja som za celé tri roky v robote nemala dovolenku, len som si ju prenášala a dávala preplacáť.. a ked som nastúpila na materskú... no to bol fakt šok 😀

danka.k
10. dec 2009

emmka3 ved citam ci si mna myslela ze ci ja mam 20 😀 😀 😀

aj a praveze chcem mat deti tak ze teraz dve tri a potom za par rokov este... moj brat je 9 rokov po mne a podla mna je to super.. nasi nie su sami.. je to taky maznacik 😉

a dakedy rodili v 18 takze baby urcite nie ste mlade na deti.. ja som mala 22 ked som porodila a pripadalo mi to v pohodicke

majdiska
10. dec 2009

no segra to si mala fakt šťastie, tvoj exxx to bol extrééééééém 😉

emmka3
10. dec 2009

Dani, tak ty ku tej 20ke mas urcite blizsie ako ja, a vyzorovo to mas este za menej 😉 nasa vecne mlada Danulka 🙂

danka.k
10. dec 2009

emmka ved to som aj chcela napisat.. ze aj ked nie som najmladsia, tak najmladsie vyzeram 😀 😀

a moj muz chodil s ex 9 rokov a tiez sa im nastastie nezapatrilo 😀

deniskateniska
10. dec 2009

🙂 hlavne ze mame tych pravych (dufam teda 😀 😀 😀 )

danka.k
10. dec 2009

denis a ty si vydata ci sa budes vydavat??

deniskateniska
10. dec 2009

danka: len sa chystame 😀 mali sme uz secko pripravene, kedy, kde, ako.. svadba snov zahradna, secko. len nas drobcek sa ma narodit 27. juna. trosku nam prekazil plany. tak asi v aprili budeme mat. Ked si predstavim vybavovacky ked sa drobcek narodi a potom zas koli zmene mena. 😖 .. tak sme sa rozhodli v aprili.. vsetci a to budes s bruchom? noveda, mne sa to paci 🙂

danka.k
10. dec 2009

ja som sa vydavala v 6 mesiaci a nevraveli mi to ani.. neboj nebudu ani tebe 😉

deniskateniska
10. dec 2009

Danka ozaj ty si nechodila nahodou na OADK? sa mi cosi mari ze ta odtial poznam.. ci nie 😒

danka.k
10. dec 2009

hej hej tam som chodila aj ty?

anicka
10. dec 2009

deniska vitaj! 😉

Keď tu rozoberáte tie ročníky a vekové rozdiely. Ja som tiež z tých čo mali v pláne dokoničiť VŠ, vydať sa, zariadiť bytík a potom bábo a tak to aj vyšlo mala som 26,5 keď sa narodila Maťka a ja som spokojná, ak sa nám podarí, tak by som rada do 30 tky zvládla aj druhé a bude to fajn 😀 Ja Vás kočky obdivujem ja som si v dvadsiatke nevedela ani predstaviť, že budem mať rodinu a detičky. Ale je to tak ako píšete, každý nech sa zariadi tak ako mu vyhovuje, hlavne aby bol spokojný 😀 😎

deniskateniska
10. dec 2009

no aj ja.. my sme koncili prvak a vy ste asi uz vychadzali skolu.. sa mi zda.. 🙂

danka.k
10. dec 2009

no moze byt... 😉

deniskateniska
10. dec 2009

anicka dakujem 🙂 Hlavne ze tie deticky mame (po niektori ete len cakame) a ma nam kto robit radost.. 🙂

katika82
10. dec 2009

deniska tak už viem kto si ale nepoznám ťa len tvojho švagra poznám. a áno sú to oni Kubačkovci, ved aj ja som za slobodna Kubačková. ty asi skôr môju segru poznáš a sesternice. ja chodievam málo tam.

katika82
10. dec 2009

denis ja som sa tiež vydávala v 5 mesiaci ale bruško mi akosi nebolo vidno a potom po svdbe mi vyhuhlo tak sa každý čudoval že kde som ho skrývala dovtedy 😀

deniskateniska
10. dec 2009

kati no ja ta poznam len z rozpravania chalani ti boli na svadbe nie? a ked sa ti babo narodilo tak pinkac vravel
🙂 a sesternice poznam 🙂 no a myslis asi jara. byvame tam s nim, sme tam uz asi 1,5 roka alebo tak dako.. ale konecne sa zacina hybat prerabka nasho domu - v zaskove lebo uz ma to tam nebavi:D chcem mat uz svoje 😀

mayocka
10. dec 2009

salvi: mna svrbia aj kozy aj brucho...mam ho stale cervene a doskrabane,moj sa ma pytal ci sa tyram 😀 alebo ci su to uz tie strie 😀

emmka: ja sa skrabem uz len tak jemne aby som sa nezodrela radsej 😉

denis: drzim paluchy v prerabkach,my prerabame pomalicky uz druhy rocik tak viem co to je za zlata bana ktora nema dno 😅 ale aspon nieco vidno za to 😉

deniskateniska
10. dec 2009

mayocka: dakujem moc.. my sme si zobrali uver, zatial sme akurat tak auto kupili, matros na strechu a chladnicku a sporak.. no a obyvackovu stenu.. moc tam toho netreba, len strecha - len strydlu novu, okna, kupelka a uz len zariadit.. tak dufam ze pomalicky ale isto zaciname 🙂 a drobcek pride do noveho 🙂

mayocka
10. dec 2009

my sme si minulu zimu po svadbe vymenili auto,okna,kupili spalnu,urobili kupelku a wc a spajzu,tento rok sme si kupili podlahy do celeho zvysku poschodia,obyvacku a na novy rok sa chystame kuchynu urobit a poklast podlahy,detska izba ma cas,drobec bude pri nas spavat hadam aj do troch rokov kym mi nieco naskrabeme,lebo je to tak...vzdy na nieco ine treba ako na setrenie,ale spôsob typu jedno a dvoj eurovky do prasiatka zaberaju,uz tam mame na kocik a ostatne drobnosti pre drobca nasetrene,tak aspon takto si setrime,mame sice zivotky ale z tych sa vyberat nesmie aj ked sa setri, ale budu dobre na predcasne vyplatenie uveru.Stale hovorim,kebyze nebyvame s nasimi asi to nezvladneme financne utiahnut sami...