Mamičky z Dolného Kubína. Ste tu?

tinka1001
9. aug 2006

Ahoj.

danka.k
7. máj 2010

emmka pravdu mas.. co mu chyba?? nic 😉

emmka3
7. máj 2010

a este aj v reklame rappuje 😀

blesq
7. máj 2010

nadi dnes neryp ...................

emmka3
7. máj 2010

hej, hej hej ... zajtra sa ideme rypat v zahrade ... sa tesim ... sice ja lasi len tak telepaticky, ale aj to sa rata 😀

blesq
7. máj 2010

tvoj prispevok mne prehliadam !!!!!!!!! zatial

emmka3
7. máj 2010

ludze a klidek, take it easy, bo keby ste vedeli ake čoro moro sa robi na modrej streche, tak ani nepisete, nieto este rypete 😉

deniskateniska
7. máj 2010

tak tak nadi.. a je to stranka pre rodicov a bleskac je tiez rodic 😀 😝
a s tym tvrdnutim bruska, ono je to tak, ze maternica "cvici"... nie su bolestive stahy, tak to nie su kontrakcie.. beriem na to magnezium... a v mojom stadiu tehu, je to uz normlane,..a v 35 ci 36 tt sa uz magnezium vysadzuje aby maternica mohla "cvicit" a tak sa pripravovat na porod 😉

salvinka
7. máj 2010

emmka takze ked neprazenickujeme nemusim do vybavicky ratat tie jednorazove separacne plienocky??

ostatnym babam sa ospravedlnujem ze otravujem stale s tym, ale pochopte ma 😀

emmka3
7. máj 2010

deni, presne ako pises ... ale ja nechapem DR. ked nechavaju Mg aj dlhsie ... ja som na vlastne riziko vysadila, bo neviem neviem ako by som porodila ...

deniskateniska
7. máj 2010

salvi chapeme 😀 😀 😀 neboj ja sa budem vypytovat o par mesiacikov 😀 a ani romco nebol extra nadseny kukal ako puk, ze a co.. 😀 😀 😀

blesq
7. máj 2010

salvinka oni su dobre pretoze tolko nezaspinis plienku a lahsie to vysypes do zachodu a aj prat sa to da ,ak je to ovsem teda ta sietkovina priesvitna co myslim 😅

emmka3
7. máj 2010

salvi, asi ani nie, je to na tebe, ja ked ocakavam kaku (a ako maly prestal signalizovat) tak davam tu separacku, predsalen vyhodit hovajz do zachodu je pohodlnejsie ako ho vypierat ... ak chces, kup len tu Irmu a postrihaj separacky pre pocit sucha na spanok ...

blesq
7. máj 2010

ja do do dnesneho dna neviem zlozit latkove plienky dohromady 😀 moja sa mi smeje, ale aspon mam vyhovorku na prebalovanie 😀

deniskateniska
7. máj 2010

emmka napr. v UK, co si pisem s babami tam je to uplne ine, ale proste ked prides ku doktorovi, ze ti tvrdne brusko to ani neriesia... proste maternica "cvici" len ja som bola vo vacsom strese ked mi tvrdlo a bala som sa o babo.. a moja doky mi uz znizila davku asi postupne znizi mnozstvo nie naraz.. 😝

emmka3
7. máj 2010

bleskac, ty sa nejak vyznas 😀 ako keby si prebaloval kazdy den 😉 ano, je to ta "sietkovina" - ale ja uz mam viskozove, tie su na tuhu kaku a kym su len ciknute, mozes aj 1-2x oprat

blesq
7. máj 2010

dobry som 😀

emmka3
7. máj 2010

deni, ja som to potom brala ko v UK 😀 ja som si z tvrdnutia nic nerobila, bo som ho mala furt mozno od 22tt 😅 a ze ci mam kontrakcie, a ja ze co? ze tvrdnutie ... a ja ze stale 😅 ale ja som bola iny pripad 😅 postupne znizovanie az vysadenie je OK, asi aj ja som to tak robila ...

jj, vcera bleskac malemu zapol latkovku, ol donuteny okolnostami ... som mala šovku nachvilku 😀

nadezdah
7. máj 2010

Tak bleska tu vidím prvý raz,ale keď ste v pohode vy, tak si zvyknem aj ja. A rýpala som sa medzi kvetmi, kúpila som si na nemocke turčie, tak som ho tam pichla, kým budú kvitnúť ruže, nech zdobia. Už rypkať nebudem. 😀
Deni: ani ja som nemala bolestivé sťahy, len mi tvrdlo a magnezko som papinkala v nemocke až kým mi neodtiekla voda. To som už písala, že ma najprv pchali liekmi, a potom mi ani vyvolávačky nezaberali. A ak viem dobre čítať, tak je napísané, že Mamičky z DK, ako rodič beriem, ale predsa oproti mamičkám nevie kojiť a má o pár gramov - možno kilečko, niekde viac . 🤐

Emmka: že je to tvoj drahý mi došlo. Ale inak je zlatý. Môj mi povedal, že také babské hovadiny ho nezaujímajú.
Blesk: ty sa musíš hovadsky nudiť, že nás čítaš. No jak sa o tomto bavíš s kolegami, tak ani nechcem vedieť, čo si o nás myslia... 😖

blesq
7. máj 2010

nadhezda na mna sa neda zvyknut 😀 vzdy dacim prekvapim 🙂

blesq
7. máj 2010

nenudim cakam az sa rozbehne akcia a opustim vas, vymenim vas za pivo 😀

blesq
7. máj 2010

a mam koleginu s takym istym dietatom ako je junior, ja som promovany odbornik na deti 😀

deniskateniska
7. máj 2010

emmka 😀 😀 😀 no ja som bola zase iny pripad ze mne to az vadilo ked som videla ako mi stiahlo brusko a ja som tam videla to male skvrna obtiahnute maternicou 😕 mne tiez tvrdlo cca od 22tt.... no ale to bolo aj plus stres a vsetko.. ale teraz je to uz ok, aj ked mam dni kedy mi stale tvrdne, ale uz to tak neberiem, lebo v 34 tt (zajtra zacina 😀 ) uz ma na to pravo 😀 😀 😀

emmka3
7. máj 2010

nadi, tak ja a turcie ... hmmm .... minuly rok pokus na balkone, zlyhal . jedena truhla kaput hned a druha postupne ... ja asi len na zahradku, trvalky a nech zavlazuje dazd 😅

nadi, a neboj, on sa isto nebavi o nasich veciach s kolegami, on je proste ukecany a s babami to vie 😉 kedysi tu bolo az stvrte pokracovanie Pre otcov a zivitelov rodiny ... ina legenda .... ale nejak sa to rozpadlo ... skoda ... vzdy som sa na niach dobre pobavila a bol tam len mm a same baby, a potom este aj krasuliak, ale to bol asi zaciatok konca ☹

deniskateniska
7. máj 2010

ved blesq neviem co by sme tu bez teba robili 😝

blesq
7. máj 2010

kvety a nasa domacnost, nezlucitelna vec 😀 😀 ja pocitam ze ak raz teda postavime aj kaktusi nam vyhynu 😀

nadezdah
7. máj 2010

No ja z vás nestíham, kým napíšem pár riadkov, tak vy hotový román.
inak nič si s toho nerob blesk, že nevieš skladať plienky, niektorý nevedia bábo ani prebaliť. A ten kus bielej látky? Co? Že plienka? 😀 😀 😀 Za toto máš u mňa véééééééééééééľké + ako chlap.
Emmka len závidieť ti môžme podaktoré. 🙂

blesq
7. máj 2010

kus bielej latky je separacka 😀 vyzera to ako sietka proti hmizu 😀

deniskateniska
7. máj 2010

ja mam doma kavovnik a palmu.. orchidea skapala po mesiaci 😀 😀 😀 ale o ten kavovnik sa staram poriadne, len co ked to vzdy v zime opadne a na jar zase pekne zacne vypustat a teskam sa z toho az do jesene 😝 len neviem ako to bude ked to este viac vyrastie.. ale ak to bude rodit kavicku.. tak vas pozvem 😀 😀 😀

salvinka
7. máj 2010

jooj boze to bude na dlho tuto vybavicku poskladat 😀
a akoze moje dieta sa prave zobudilo.. co som myslela ze uz bude do rana tahat.. no nic, opustam vas, zajtra kukajte modry atlantic a vyžgerenu tetu co ho bude tlacit 😀 😀

nadezdah
7. máj 2010

Inak babenky, vy tie separačné vložky splachujete do hajzlíka? Aj ja som to robila, kým sa nám nezapchala rúra a nevracalo nám hovienka z hajzlíka na kachličky. Bacha na to. Kakajdu som vysypala a "sieťku" dala do sáčku a do koša.