Mamičky z Dolného Kubína. Ste tu?

tinka1001
9. aug 2006

Ahoj.

sisi79
4. júl 2011

@katika82 no ja som podobného názoru možno keby som nemala už žiadnu inú možnosť ... človek nikdy nevie ale je to ozaj asi viac o tom že si sám vsugeruješ že ti to pomôže

zajkka
4. júl 2011

@sisi79 odporucam doktorku Ondrejkovu.....nie sme pri nej,ale pokusim sa k nej dostat,lebo su na nu same pozitivne ohlasy.Sestra a kamaratky k nej chodia,vsetky poodchadzali od predoslych dok....a naozaj ju neustale chvalia.Dalsia kamaratka ma Zanovu,no ked su deticky chore,do ruk jej vtisne recept a letaciky liekov,ktore odporuca a v lekarni sa nevie doplatit...............to je moj nazor

deniskateniska
5. júl 2011

@katika82 tomu co pises sa hovori placeboefekt... je to o prirode, tak ako ked si uvaris bylinkovy cajik a pomoze ti lebo tomu veris, mozno to aj ma ucinok ale ak tomu neveris nepomoze ti absolutne nic ani bylinka ani ATB ani nic....... ja mam urcite homeo odskusane -- napr. viburcol malemu .. ale napriklad sirup homeo mne nepomaha ked som chora.. kazdy liek u kazdeho inak pomaha... a ja som toho nazoru ze s akym kolvek liekom sa liecis 7 dni a bez neho tyzden 😅 😀 a vzdy je to tak... ved jasne ze urcite veci treba liecit liekmi ale je to vo vsetkom tak ak tomu veris pomoze ti to.. je to o psychike... vidim to aj na sebe, aj napr. na nasej starkej chodi kazdy mesiac na injekciu po nej je ciperka a bohvie ci jej daku B12 nepicha len aby sa citila ze jej to pomaha.... 🙂

deniskateniska
5. júl 2011

@zajkka ja s ondrejkovou nemam dobre osobne skusenosti ako doktorka je vyborna, len sa jej nesmies priecit, vo vsetkom jej musis pritakavat, lebo ona je lekar... a da ti to aj patricne najavo ak nesuhlasis.. chodila som ku nej ako dieta, teda do 15tich rokov... ked ma zlu naladu da to pacientom vyzrat, musis cakat kym sa vykavickuje... a ked som isla na nemocnicu v 40tkach horuckach s mojim priatelom - terajsim manzelom, bo nemal ist kto so mnou, tak som sla s nim... oprela som sa o nho a spala bo som bola vycerpana.. a ti na mna vyleteli ze ci som este panna ze ci beriem antikoncepciu a chcem sa prespat a tak ze som s revom utekala vonku... jaj a ze orgie tam robime a su tam male deti. no nemam slov od vtedy sme zobrali karty a sli sme odtial ku inej doktorke... ale je pravda ze odbornik je dobry- ale da to patricne najavo - tot moj nazor 🙂 🙂

danka.k
5. júl 2011

@zajkka ja by som k Ondrejkovej s detmi tiez nesla.. boli sme tam dva krat ked nasa doktorka nerobila a teraz si radsej rozmyslim ci tam ist ci nie.. pokial je to vazne tak hej, ale inak radsej pockam ked nasa doktorka bude robit. zly pristup, na vsetko nam hned dala ATB, a pristup taky akoze co ma otravujete... ale 100 ludi 100 chuti.

zajkka
5. júl 2011

@danka.k
@deniskateniska .....ano?tak to teda pocujem prvykrat....ale nejdem sa hadat,lebo ja ju nepoznam,to len,co som o nej pocula,ale som rada........tak asi ostanem pri svojej.... 😀 😉

danka.k
5. júl 2011

@zajkka mozno mala vtedy len zly den a inak je v pohode... ale ako som napisala 100 ludi 100 chuti

zajkka
5. júl 2011

@danka.k ved jasne....ale tiez nemam rada naladove doktorky a sestricky vonkoncom neznesiem ked su ofuknute ako furie a neprijemna je cela prehliadka...no co uz 🙂

deniskateniska
6. júl 2011

@zajkka no a to ja niesom prvy pripad ... proste ja som doktor kto je viac, naco ma otravujete asi tak... no ale niekomu sa tam mozno paci 😀

zajkka
6. júl 2011

@deniskateniska tak nech sa im paci 😀 😀 😀

janulap
6. júl 2011

@ zajkka a ty mas aku dr.?My gajarsku a som spokojna.

zajkka
6. júl 2011

@janulap ja tiez Gajarsku,som spokojna,ale nic nam nepredpise,uz si nepamatam,kedy som od nej niesla recept.Vsetko si kupujem v plnej vyske.Bola by som spokojna,keby som aspon nieco usetrila a povedat sa jej to hanbim.Inac ju mam rada,moje deti uz pozna,ale uvazovala som o tej Ondrejkovej,no to uz nejdem ani riesit,aby som neurobila zle a potom budem lutovat.Myslela som to tak,ze mojej sestre Ondrejkova predpise vsetko,aj od teploty,vselijake masticky atd...... 😒

janulap
7. júl 2011

@zajkka aha vidis,aj my platime za vsetko......no podla mna je naj,ked tam vobec nemusime chodit 😀

lussy211
7. júl 2011

@culinka Ten je perfektný, počula som o ňom len dobré veci, tiež je dobrý MUDr. Ondrejka a ja chodím k Tóthovi.Len ak môžem poradiť vyhnite sa Kapralčíkovej:(Hlavne budúce maminy 🤐

lussy211
7. júl 2011

@danka.k Ja chodím k Ďurmekovej a je skvelá🙂Má ľudský prístup a je precízna a keď jej poviete že niečo nie je v poriadku tak vám aj verí a aj preto niečo robí a netvári sa akoby ste jej rozprávali o ufách.A to som si už pár lekármi prešla a nieen v DK a je z nich najlepšia🙂Síce neviem či má aj detičky ale za opýtanie nedáte nič 🙂

lussy211
7. júl 2011

@zajkka To tiež nie je dobré keď lekár hneď predpíše lieky, ja napríklad beriem keď sa ma snaží liečiť jemnejšie/čaj alebo niečo prírodne a až keď to nezaberie tak mi dá trebárs antibiotiká.Šetrí tým organizmus, ktorý by si inak na lieky mohol zvyknúť a už sa bez nich potom nehnete .Môjho mladšieho brata keď bol malinký stále dopovali liekmi a potom mal probôlém sa z ničoho aj pomocou nich dostať, kdežto mne stačil niekedy aj obyčajný paralen🙂Ale každopádne si treba povedať ak niečo chcem a ak sa mi niečo nepáči , inak ona sa o tom nemá ako dozvedieť, a ktovie možno by vám vyhovela;)Ona je zlatá Gajarská mala som ju ako dorastovú. Len starším deťom už moc neverí lebo si zvykli simulovať🙂)(Školáci však vieme )🙂)

danka.k
7. júl 2011

@lussy211 taku doktorku ani nepoznam 😀

zajkka
7. júl 2011

@lussy211 hej mas pravdu veru.Je zlata,mam ju rada.Rada sa s nou porozpravam,ved ja nemam nic proti nej,to vobec a som rada,ze sme si takto napisali.Inac,ja mam u nej styri deticky.Lussy a s tymi liekmi mas tiez pravdu.TAK JA ODPORUCAM DOKTORKU GAJARSKU. 🙂 a prajem jej aby sa uzdravila.Dufam a pomodlim sa za nu,lebo to som vobec nevedela,ze je chora,ale teraz sa tato zakeracka choroba lieci dost uspesne 😀 Baby.....konecne dnes vyslo slniecko 🙂

lussy211
7. júl 2011

Je zlatá a tiež jej prajem skoré uzdravenie, ale verím že sa z toho dostane🙂A je pravda že už tá liečba je dnes úspešnejšia, mám možnosť to vidieť v rodine.
No to je pravda že slnko, lebo ten dážď hrozne deprimuje a ja ešte teraz s tým nízkym tlakom som chodila jak po 4och pivách brrr.:D

lussy211
7. júl 2011

@danka.k Ďurmekovú?🙂)No ona ma aj gyndu, je na Bysterci ako sú zastávky za Okres.úradom, tak zozadu má vchod, je tam taká železná bránka.Inak ja som maa problém to nájsť:D

danka.k
7. júl 2011

@lussy211 a tam nie je sunalova????? no ja poznam lekarov len na nemocke, ostatní mi nehovoria akosi nic 😀 😀

janulap
7. júl 2011

@ lussy211 preco nie kapralčíkovu?ja som u nej,a bola som u nej aj ,ked som bola tehu s oboma babami a v poho......a teraz raz do roka,co idem na preventivku mi je jedno,kto sa tam mrkne,len nech to mam v poriadku 😀 😀 😀

lussy211
7. júl 2011

@danka.k Tak tú zasa nepoznám ja :DAle viem že sa striedajú s Hrudovou.

deniskateniska
8. júl 2011

@janulap no ja som chodila ku kapralcikovej no hruza.. ked som chcela antikoncepciu na mna pozerala ako na vyjav ze to nie je liek na promiskuitu 🙄 ako uz som rok chodila s chlapom a teraz je moj manzel.. no a potom som mavala problemy s kvasinkami no nic neriesila len mi stale davala cipky ani ma uz nepozerala len sa spytala ci to je ono a pisala recept... a ke som presla ku sunalovej tak mi hned dala antibiotika ze aky mam akutny zapal mocovych ciest a este kadejake lieky... ze ci to kapr. nevidela... a kamoska bola tehotna ona jej povedala ze je to cista dala jej vyvolavacku.. ale nastastie sa babu nic nestalo ☹ a ked krvacala nic s tym nerobila jej povedala ze je to normalne trak presla ku inej doky a ta jej vravi ze skoro potratila ☹ no ale je to tak asi ako so vsetkymi doktorkami sto ludi sto chuti a tak 😉

sisi79
19. júl 2011

baby chodíte niektorá k hasprovej?lebo zatiaľ každý komu som povedala že k nej chodím len prevrátil očami a radil mi utekať od nej rýchlo preč 🙂

deniskateniska
21. júl 2011

@sisi79 asi nie tu sme u Šuňalovej, a Hrudu a tholta.... neviem nemam skusenosti

majkad2
24. júl 2011

no ja som na Hasprovú tiež nepočula žiadne chvály, okrem toho je súkromníčka, čiže sa u nej platí a nemá ani ultrazvuk, čiže budeš musieť chodiť na ultrazvujky na nemocnicu.......(má ultrazvuk iba zospodu)

lucka127
27. júl 2011

Ahojte ja som presla od Kapralcikovej k Sunalovej..jedno mi je len luto ze Sunalova nerodi..taky super pristup som este od lekara k pacientke nezazila,klobuk dole veru 😉

lucka127
27. júl 2011

@katika82
nakoniec som rozpravala aj s kamoskou a ta sestricka asik zatlkala:D co sa toho 3D tyka mozno ma tak nakazane ze bere len svoje pacientky sila no..

nadezdah
27. júl 2011

@sisi79 Keď som tehotná po vyšetrení u Haspruli zakrvácala a ostala až do pôrodu v nemocnici, tak som tam už nepáchla a keď som si po vyše roku išla po kartu, tak mi ju sestrička nedala, vraj tam kartu nemám a čo som počula, tak doktorka karty skartovala všetkým čo od nej odišli. No to bolo pred vyše 9 rokmi, neviem ako teraz.