Marcipánové torty. Rady a postupy

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........
dm1
26. okt 2011
@daducha ja podla toho aka je to kamoska. ale vacsinou davam 6 eur za kilo alebo len material pocitam
lusil2005
26. okt 2011
@mia114 jasne, kedykolvek 😉
lusil2005
26. okt 2011
@daducha juj ani mi nehovor o tych maturantoch!!!! ti moji upravovali objednavku asi dva tyzdne. a to odomna chceli 26 malych 3D stuziek... som ich ukecala na 26 torticiek a na tom urobena stuzka :-N a kolko budes uctovat za tie male torticky?
lusil2005
26. okt 2011
@daducha jej a este som zabudla - tie male torticky chcu s tromi druhmi plnky lebo vraj kazdemu chuti nieco ine, a dve z toho maju byt bezlepkove. a to este chceli aby niektore boli potiahnute mmf a niektore marcipanom, podla toho co kto bude chciet. to som im tiez vyhovorila ze to nebude vyzerat rovnako takze by to mohlo kazit celkovy dojem 😃
daducha
26. okt 2011
@lusil2005 predbezne som im povedala ze 2,50, este som to nerobila a myslim ze po buducom tyzdni uz nebudem ,som sa nepoucila z diskusii na TOM a idem vyskusat na vlastnej kozi 😃 .Kolko si im uctovala ty?

Ozaj baby listujem letaky a od dnes je v Tescu vsetko na pecenie -20% a Kaufland ma 30 M vajicok za 1,69 .
mizulienka
26. okt 2011
@katy1979 Kati este casu, az na 22.11. ju maju zajednanu, ale vidis, ze uz teraz stresujem 😃
daducha
26. okt 2011
@lusil2005 😃 😃 ,u mna maju smolu,povedala som im , ze vsetko jemne slahackove sa môze pokazit,tak davam parizak s bananmi.A robim iba 16-nast a vsetky rovnake 😉 .Len este netusim ako to urobim 😞 .
katy1979
26. okt 2011
@daducha s tzymi canami pre kmosky no zavisi aka dobra kamoska to je. ale vacsinou uctujem akoby o kilo menej.
katy1979
26. okt 2011
@mizulienka nemysli ja by som kvoli futbalke tiez nespavala 😉
daducha
26. okt 2011
@katy1979 dakujem, asi to tak urobim 😉
lusil2005
26. okt 2011
@dm1 jej dani este som ti chcela napisat - ked chces mat byt prevonany medovnickami - bez roboty, urobi si yogi cajik :-p je zdravy, strasne dobry, a cely dom bude voniat vianocami :-N
katy1979
26. okt 2011
@lusil2005 a ako sa robi yogi caj? ci co to je?
mizulienka
26. okt 2011
@katy1979 tak to budem dobre nevyspata do 22.11. 😃 :-p
@daducha tak ako baby rozpravaju, zavisi o aku kamosku ide...bud uctujem ako keby o kg menej, alebo nedam z 10 ale za 9eur/kg....ked som na vychode u nasich a peciem pre kamosky tam, tak iba za material beriem.
vlada111
26. okt 2011
@anibas pre mňa je to česť, ale bojím sa, že ju budeš mať krajšiu :-p
janulkamartinko
26. okt 2011
Ahojte
Idem sa Vas spytat ake mate skusenosti z e shpu pecenie s Kamkou? Ja som dnes ostala trochu sklamana ked som tam pisala kde trci moja objednavka a pani mi pisala,ze takmer nic z toho co som si objednala nemaju 😞 z 5 veci nemaju 3 a pritom bolo pisane ,ze je skladom 😢 a potrebujem to na tento vikend,slahne ma 😞
vlada111
26. okt 2011
🙂 🙂 🙂 🙂 nemáte postup na 3D bulldoga?
maca77
26. okt 2011
@janulkamartinko ja som nekupovala cez e-shop ale kámoška šla priamo k nim... no a to čo sme potrebovali, pritom na nete bolo uvedené že je skladom, tak nič nemali :-| takže došla domov naprázdno ... podľa mňa by tam mali mať poznámku že to nemajú na sklade ... =-)
jakelina
26. okt 2011
@daducha já kamarádkám dělám za suroviny. 😉
janulkamartinko
26. okt 2011
@maca77 Ved aspon to,a teraz neviem dokedy mam cakat 😞 skoda,ze nie v kazdom e shope nemaju to iste...s takym pecenie hrou som nikdy problem nemala,tak som z toho sklamana ....
broucek2
26. okt 2011
holky, zkoušely jste už některá? http://www.sladke-peceni.cz/index.php?page=shop...
ikula2
26. okt 2011
@daducha prosim ta mas uz aj nejaky rozmer na tie torticky? Kolko budes za ne pytat, lebo tiez mam taku zakazku, ale este som sa nerozhodla ci to zobrat. A co sa tyka ceny prekamosky nuz ja mam tiez dilemu, ale teraz som robila globus ma 3,2kg tak idem pytat 25eur 😉 , podla mna 6 eur za kg ledva za ingrediencie a co 2 dnova robota?
akme
26. okt 2011
@dm1 Dani proooooosim ako dlho šľahaš vajíčka nad parou keď robiš krém ..kujéééém, objednávka z MMB ešte ništ???
anibas
26. okt 2011
@vlada111 čo si ??? nejak mi dochádzajú inšpirácie a nemám na túto tortičku veľmi čas: včera o 16:00 volala susedka, že chce na zajtra poobede: krásnu, kvetovanú a hlavne: bielo-hnedo-maslovú - bo oslávenkyňa má takú obývačku ?!?!? =-) =-) =-) =-) =-) tak na drotikové kvety je neskoro a použijem tú tvoju prekrásnu - len zmením farby 😉 😉 😉
jakelina
26. okt 2011
@anibas ty jo, tak hlavně aby měla oslavenkyně bílo hnědé oblečení, aby se k tomu dortu hodila 😃
mizulienka
26. okt 2011
@jakelina 😃 😃 😃 😃 aby vsetko so vsetkym ladilo 😃 😃 😃 😃
maca77
26. okt 2011
@jakelina 😃
lukika
26. okt 2011
Caute babulky včera som bola v tom obchode v Hlohovci aj ked nemali všetko čo som chcela a budem tam musieť ešte zájsť ale nakúpila som si celkom dosť a moja zbierka pomôcok sa postupne rozrastá z čoho sa vytešujem aj ked ja pečiem iba pre nás.Díky vlada111 za tvoj podrobný popis cesty som tam ľahko trafila 🙂 Babulky nemáte náhodou nejakú tortu pre inšpiráciu s my little pony otáznik Chcem urobiť malej k narodkám
anibas
26. okt 2011
@janulkamartinko čo z toho, že má dobré ceny - keď nemá ten tovar :-| ostávam pri T-Formaxe !!!
lucula73
26. okt 2011
@lusil2005 dnes mi prišlo vedro toho smartflexu od nich,....v utorok som objednala za 37,40 a dnes mi to doviezli vraví že 35,90....kukám ako puk =-) 😃 .ale potešilo 😉
na stránke to však nie je napísané,takm neviem =-)

Začni písať odpoveď...

Odošli