Marcipánové torty. Rady a postupy

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........
chanella
4. júl 2012
@lamps aha, to ma nepadlo 😃 to bude tym teplom 😃 dakujem pekne 🙂
lamps
4. júl 2012
@chanella to nič ani ja to nemám z vlastnej hlavy 😃 😃 😃 😃
sisix
4. júl 2012
Ahoj holky, prosiiim radu ci postup na Ovecku Timmy a jeho kamarady. mate neco? Nevideli jste nekde? Dekuji
sisix
4. júl 2012
@dadka212 diky
dajna11
4. júl 2012
@njonja perfišné🙂
miciatko
4. júl 2012
baby prave som odmietla objednavku na tortu obliatu cokoladou, bojim sa ze by sa topila, a mozno mam trosku taku pochybnost ze mozno nie, robite niektora cokoladove torty teraz??
aduskatt
4. júl 2012
@miciatko to je na samovrazdu teraz cokoladu
dada2007
4. júl 2012
@lamps zlatko...na víkend mám dalšie 2 margarétkovéééééé........... :-N :-N :-N sranda, že ako chcú len tie teraz ... dakujem ešte raz za rady pri prvej........ 😉
dadka212
4. júl 2012
@dada2007 aj ja robím na víkend margarétkovú 😃 ale takú celú posiatu margarétkami a s mašlou 🙂
sisix
4. júl 2012
@dadka212 byl by receptik. Nikde jsem ho nenasla. Asi jsem slepa 😃
simasa
4. júl 2012
@miciatko iba Danka robi 😃 @dm1
simasa
4. júl 2012
@monika76 Mate nieco nove?
mates22
4. júl 2012
holky, právě se mi totálně zbortil dort, když jsem ho mazala pod potahovku, šlehačkovej s jahodama....... naprosto to je nepoužitelný 😞
dada2007
4. júl 2012
@mates22 špajdle a schladiť???????
maca77
4. júl 2012
@miciatko dobre si urobila ... ja som včera mala na pláne pre mm k výročiu svadby ... vzor s čokotransferom, na vrchu jahody .... no to bola taká katastrofa... som tú tortu ani neodfotila ... čokoláda netuhla ani v chladničke :-p 😃
... začala sa topiť len čo som z chladničky vytiahla, deti mi jahody pojedli .... 😃 ... ale som rada že to bolo len pre nás, lebo si neviem predstaviť robiť takúto na zákazku :-|
lamps
4. júl 2012
@dada2007 nie je za čo :-N už sme dve margarétkové :-N

Tu je moja práve dokončená pre 3-ročného fešáka, ktorý si sám rozkázal, že na torte musí byť žltý kamión :-N
njonja
4. júl 2012
@dajna11 , @dadka212, @vlada 111, @levandulka3, @pipka, @zizala79, @dm1 dakujem 🙂 🙂 🙂 aj vsetkym ostatnym za likey🙂
@levandulka3 no, to netrvalo dlho ich tam nalepit. To bola vlastne doslova minutova akcia a sup do chladnicky🙂
@zizala79, je to krabica, ktoru som spravila, aby ladila s ostatnym. vnutri je poskladane tricko s futbalovou aplikaciou.
anibas
4. júl 2012
@dada2007 určite fialová - Sugarflair Grape Violet 😉 😉
anibas
4. júl 2012
@dm1 akože tú tortu nechápem 😕 😕 😕 😕 😕 😕
1. nevyzerá na 12kg
2. min. poťahovky je tam cca 3kg - pri mmf 3x3€ ´= 9€ !!!!
3. ked sa tým živí veľa rokov - tak nevidím žiaden umelecký zázrak
Možno to bola rodina a robila len za nejakú véééľmi dobrú cenu a ani náklady tam nie sú všetky !!!
anibas
4. júl 2012
A žienky 🙂 🙂 - pozdravujem vás z Liptova - práve nám dopršalo 😉 😉
sisix
4. júl 2012
to je horko, se me nechce barvit hmotu. Musim 😞
vlada111
4. júl 2012
@anibas Sabi máš nejakú tortu na FB, čo si tou fialovou farbila? Som zvedavá ako farbí 😉
pipka
4. júl 2012
@ajka82 ber to z tej lepsej stranky...zatial si usetrila :-N ..potom oplieskas dvakrat tolko 😃 😃 😃
anibas
4. júl 2012
@vlada111 hrozno sa sude, a potom už len nejaké menšie detaily 😉
dadka212
4. júl 2012
@sisix recept na čo?
pipka
4. júl 2012
baby mna toto teplo zabija 8-( mne tie lupene tych ruzi vobec neschnu, a to ventilatorom na to fucim...stale sa mi ohybaju a nedrzia tvar :-p co s tym mam robit =-) :-N
aduskatt
4. júl 2012
@anibas aj nam tu doprsalo:-)
ajka82
4. júl 2012
@pipka takze ani ventilator nepomaha?... tak to sa mi neoplati skakat hore do krine a hladat ho :-| mozno si len dieta zobudim ked padnem odtial :-p slak ma triafa z toho tepla...
pipka
4. júl 2012
@ajka82 no mna tiez...ja uz mam take nervy na tie ruze ze az :-N :-p
akoze este ten zaciatok sa da..ale jak uz lepim tie vacsie okrajove, tak sa mi to len placa a ovisa mi to...na nervy som z toho ]-( ]-( 8-(

asi urobim len same puky a basta ]-( 😃 😃 :-N

Začni písať odpoveď...

Odošli