Informácia o ochrane osobných údajov a používaní cookies.

Prečítaj

Marcipánové torty. Rady a postupy

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........
ladenka
3. aug 2012
@jakelina Děkuji, tak už vím kde je chyba, dělám to přesně obráceně 😃
simasa
3. aug 2012
@jakelina Ďakujem Majka, si zlata. Ale nie je celkom rovna, ale to sa asi ani neda :-p Alebo to chce viac trenovat 😃

Docitavam diskusiu, lebo som tu den nebola a Vy spisovatelkyyyyy 😃
larah
3. aug 2012
Moja dnešná pre 4-ročné dievčatko.. Zadanie bolo pribináčkový krém a veľa marcipánu 😃 😃 Tak som sa inšpirovala z netu, snáď môže byť x-)
eliska22
3. aug 2012
@larah jasné, že môže je krásna x-)
aduskatt
3. aug 2012
@liviadanova no to ti urcxite stacit nebude....ja potrebujem na priemer 22 cm asi 550 g
mrka2
3. aug 2012
@simasa uzasne rovna... taka sa mi v zivote nepodari! krasa!
dajna11
3. aug 2012
@lawli krásna prácička.....
jakelina
3. aug 2012
@larah je krásná
janula.h
3. aug 2012
práve dokončená krstinová podľa svokry že s kravičkami :-p ]-(
bambula1307
3. aug 2012
@janula.h taaaaaaa je suprovaaaaaaaaaa..kravicky su sladkeee..musim si ulozit s dovolenim 😉 😎
janula.h
3. aug 2012
@bambula1307 to sú žirafyyyyyyyyyyyyyyyyyy 😃 jasneeeeee ukladaaaaaj 😉
bambula1307
3. aug 2012
@larah krasnaaaaaaaaa
simasa
3. aug 2012
@janula.h milučká aj žirafky 😃
muffinka8
3. aug 2012
@janula.h krásna 🙂 tie žirafky ma inšpirovali x-) ale pri prvom pohľade na postieľku som myslela, že to bábo je v klietke :-N ale veľmi milé to je 🙂
janula.h
3. aug 2012
@muffinka8 aj mne to tak príde ale ver mi je strašne ťažké urobiť postieľku takú tenkú 😞
vecernicci
3. aug 2012
@janula.h že jo, já na to koukám a říkám si, že ty kravky mají nějak dlouhý krky 😃 😃 😃
vecernicci
3. aug 2012
no tak holky, zase už neodpovídáte na otázky :-p 😃 😃 😃 sím sím, nějaký postup na orchidej z formičky hawthorne hill 😉
muffinka8
3. aug 2012
@janula.h to ti verím, mne to skôr tá farba pripomenula.
aduskatt
3. aug 2012
@vecernicci ti odpoviem...a to je aka? xixi.......prepac, idem pohladat 😃 😃
lawli
3. aug 2012
@petraxy6 ďakujem pekne...jasne že môžeš ...spodné poschodie kakaový korpus, čokoládová plnka ,malinový džem a druhé vanilkový korpus ,vanilková plnka a marhuľový džem....na želanie žiadne ovocie ani orechy a tiež nechceli šľahačkovú plnku ,kôli teplu... 🙂
petraxy6
3. aug 2012
@lawli ďakujem a recept na van.korpus a plnku nájdem v marc.receptoch? taký som ešte nerobila. Ja budem na piatok robiť kakaokorpus+čokoplnka s ríbez.džemom a vrch ma absolútne nenapadá ]-( ]-( ]-( ]-(
lawli
3. aug 2012
@petraxy6 tak ja vailkový korpus robím klasika biely ale uberiem trochu cukru a pridám 2-3 ks vanilinového cukru ,podľa počtu vajíčok...a plnku tiež tak ... 🙂 občas tiež robím druhé poschodie kavové ,alebo kokosové...no oni si zadali takto ,tak to tak aj majú.... 😉
lawli
3. aug 2012
@dajna11 ďakujem x-)

...aj všetkým ostatným kočkam za lajky.... ďakujem krásne babenky x-) x-) x-) x-)
petraxy6
3. aug 2012
@lawli Ďakujem 😉 skúsim... Neznášam keď niekto povie: mne je to jedno, urob akú chceš, my zjeme všetko ]-( ]-( ]-(
jakelina
3. aug 2012
@aduskatt ještě kdybys tak našla, jak ji udělat z té fomičky na drátkách, to by bylo. 😃 😃 😃 Jinak děkuji, jsi hodná, už jsem se podívala a při nejbližší příležitosti vyzkouším 😉
aduskatt
3. aug 2012
@jakelina poziadavka na dratkoch nebola zadana povodne 😃 😃 😃 😃 😃 😃 sa mi tazko hlada v jednej ruke so zehlickou 🙂
jakelina
3. aug 2012
@aduskatt vždyť já si dělám srandu, mně to stačí i takhle, ale raději dělám květy na drátkách. 😃
lawli
3. aug 2012
@petraxy6 ja to mám tak 50:50 niekedy chcem ,aby to nechali na mňa (keď mám nápad) a niekedy zas presne ako píšeš ty ,neznášam ak to nechajú na mňa 😃 😃 😃
aduskatt
3. aug 2012
@jakelina ved aj ja sa bavkam🙂) vidis, kolko je tam smajlov🙂).ja este neviem, ci rada robim na dratikoch, skusala som tu brectanovu vetvicku a trosku som sa ujedovala pri nej.🙂

Začni písať odpoveď...

Odošli