Marcipánové torty. Rady a postupy

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........
ajka82
26. okt 2012
@mimcak :-N :-S
mizulienka
26. okt 2012
@ajka82
@aduskatt dakujem baby, dala som aj ja trocha...ja nemam rada sladke plnky, tak mne to vyhovovalo, ja som robila z horkej.

dakujem vam dievcata aj za vsetky lajky a komentare, hned mam krajsi den 😉
simasa
26. okt 2012
Tak maco hotovy, nesmejte sa, dobre? 😃 😃
pristela
26. okt 2012
Holy prosim vas nevideli ste niekde mega kruhove vykrajovačky?
mizulienka
26. okt 2012
@simasa wow Silvi ten maco je uplne realny 🙂 =-) =-) perfektne.
simasa
26. okt 2012
@mizulienka Ďakujem 🙂 Nechcela som, aby vypadal ako hrackarsky, ale teda ten ksicht aj tak nic moc :-p
Ale nevadi, mala som na to hrozne malo casu a na nete som nasla az dve inspiracie a ani jedna sa mi nepacila, takze je taky, aky je...
simasa
26. okt 2012
@pristela videli - rafik na korpus 😃
vlada111
26. okt 2012
@pristela Žanet v Metre ich majú, aj dokonca vlnkové. Je to sada asi 10 - tich, ale odradilo ma to, stálo to asi 16 EUR 😞
vlada111
26. okt 2012
@simasa šak je svetový 😉
pipka
26. okt 2012
@simasa ved je dokonalyyyy ty šišina 😎 ukladam si ho hned x-) x-) x-)
pristela
26. okt 2012
@simasa 😃 😃 😃 😃 😃 😃 nedráááždi 😃 ale ako napad dobrýýý , pouzivam najviac pohár na zmrzlinu 😃
aj ja som za to , že medved je bombovýýýý !!!

@vlada111 mna metro odradilo úplne , bo s detmi sa dnu nemoze /čo chápem/ a mozes si so sebou vziat len jedneho , sama nakupovat je odveci , a ked vezmem mojho , kam dam deti ? tak tam prosto nechodím :-p 😃 ale 16 je veeela 😞 😞
dm1
26. okt 2012
@simasa medved je perfektny!
dm1
26. okt 2012
@pristela ja pouzivam bud rafiky - tie mam 10,12, 16 alebo rozne pohare na vino, zmrku, konak podla potreby 😃
vlada111
26. okt 2012
@pristela môžete ísť aj viacerí. Už to nikto nekontroluje, len naskenuješ kartičku, otvorí sa ti závora a ideš dnu. Ja tak chodím s cudzími, lebo sa mi hneď nechce vyťahovať kartičku 😉
nika222
26. okt 2012
@mimcak super hallowenska 🙂 tie čierne stonky to je hmota alebo poleva?
@simasa medvedík je úplne suprovýýý 🙂 čím si robila prosím ťa tie ryhy? predpokladam, že každú jednu ručne špáratkom alebo takým niečím 🙂

Baby poviem vám sa tu teraz prepáčte za výraz serkam s veterníkmi... to je horšia robota jak 4poschodová torta... 😞
pristela
26. okt 2012
Kalinka 😃 hotováááá , len dufam , ze ma neposlu niekam , bo chceli nieco take ako som robila tie baletky, ale mna to táááák nebaví robiť stále to isté :-p :-p uz 2x som ich robila a stačilo :-p
Čoko korpus a jogurtová plnka s lesným ovocím a váhu este neviem :-N
anibas
26. okt 2012
@pristela jééééj tá je milučká x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-)
anibas
26. okt 2012
@simasa prekrásny !!!!!!!!!!!!!! na zjedenie !!! 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂
anibas
26. okt 2012
@mimcak wau - tá ruka nemá chybu 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃
anibas
26. okt 2012
@pristela ja poznám Kalinku salámu 😃 😃 😃 😃 a ruskú pesničku !!!!! 😃 😃 😃
dm1
26. okt 2012
@pristela je suprova moc sa mi paci ten ksichtik a aj cela postavicka 🙂
mimcak
26. okt 2012
@nika222 Ďakujem to je všetko hmota
nika1985
26. okt 2012
@pristela mozme ist do metra spolu ja mam presne ten isty problem nemam kde mat malu a samej sa mi ale strasne nechce 😉
simasa
26. okt 2012
@vlada111
@pipka
@pristela
@dm1
@nika222
@anibas Baby, velmi pekne dakujem!
Zanet, tieto postavicky s velkymi topanockami su naaadherne x-) a ksichtik ma strasne milucky x-)
Nika, ano rucne s kosticou - tou v tvare nozika.
lamps
26. okt 2012
@dm1 Danka, keď to ty hovoríš .... ďakujem, od takej odborníčky na čokoládku ako si ty, si to veeeľmi cením :-N :-N :-N
aduskatt
26. okt 2012
sakra zeny, mne sa tu pri vas tak dobre sedi a cita....................sak ma uz poslite upratovat, nech mam vikend volny🙂
adrianai
26. okt 2012
Ahojte baby,

nemáte náhodou uložené nejaké pekné (ale jednoduché) inšpirácie na svadobnú tortu - do daru? Kolegynka by chcela v bielo-zlatej kombinácii do 50€ a vôbec neviem čo...väčšinou nájdem iba svadobné ako hlavné, ale čo do daru?

A tú zlatú farbu (ktorá je aj najlepšia?.. ) musím asi namaľovať na marcipán, však? či môžem vmiešať do marcipánu, bude to dobre vyzerať?

Vopred ďakujem za odpovede 🙂
mamina1978
26. okt 2012
@nika1985
@pristela tak my chodime u nas v do metra aj s detmi 😉 🙂 Ale ja moc metro nemam rada :-|
mamina1978
26. okt 2012
@adrianai .............. inspiracia z internetu a dve od @mizulienka ..............dufam, ze sa nehneva 😉 🙂
lamps
26. okt 2012
@pristela neviem úplne presne, čo si predstavuješ pod pojmom mega kruhové vykrajovačky. Ale ja som si kúpila také umelé - z jednej strany je hladký kruh a z druhej vlnkový u vás v TO v Jedote u číňana. A stáli okolo 2 € a tá tvoja torta je krásna, krásna, krásna :-N :-N :-N :-N

Začni písať odpoveď...

Odošli