Marcipánové torty. Rady a postupy

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........
dm1
8. mar 2013
@dadka212 super aka bola velka? vypada malicka veru
dadka212
8. mar 2013
@dm1 dakujem, nebola maličká 4kg mala....len ja som velké tácky objednala to je priemer 40cm 😃
dm1
8. mar 2013
@dadka212 😃 jaj tak to ano 😃. Aku to mas abecedu prosim ta? velmi pekne farby na tie mena si dala 😉
dadka212
8. mar 2013
@dm1 díík x-) abeceda je tá z mimibazaru http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=12095822
dm1
8. mar 2013
@dadka212 diky mysleal som si ze je to ona ma velmi pekny tvar paci sa mi viac ako ta kovova veru. len ta cena by mohla byt kusok nizsia 😃
dadka212
8. mar 2013
@dm1 mne sa tie moooc lúbila už na tortách od @lamps odvtedy som ju chcela 😃 tak som zažmúrila oči a kúpila ju aj za také peniaze...mňa len štve, že tam nie sú čísla to mám z abecedy čo som deckám ukradla z plasteliny play-dooh :-N
drobec33
8. mar 2013
@dadka212 Ďakujem krááásne za pomoc 🙂 A tu je tá moja piatková. Staršej dcérke na detskú oslavu. Čo poviete, môže byť?
pipka
8. mar 2013
@pristela tebe leda tak krtka v maskačoch moja 😃 :-N 😃
dadka212
8. mar 2013
@drobec33 krásna 😉 páči sa mi, že to spodné je také menšie ako vrchné vyzerá to lepšie x-)
pipka
8. mar 2013
@aduskatt @pristela...kua ale ake ste mile na mna hned takto zrana :-N 😃 😃 😃 sak ja mam este oci zalepene a vy tu takto zhurta :-p
podobne ponuky az na noc prosiiim :-p 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃
drobec33
8. mar 2013
@dadka212 😃 😃 😃 Korpus mi nevyšiel ako mal 🙂
aduskatt
8. mar 2013
@pipka a sak to bolo este vnoci🙂))
dadka212
8. mar 2013
@drobec33 veď viem, si písala, preto ti píšem, že sa mi to dokonca viac páči také kontrastné 😉
drobec33
8. mar 2013
@dadka212 :-N Ďakujem 🙂 Popravde, ja som na to najprv kukala, ale tiež sa mi to potom zapáčilo. Že je taká iná 🙂
pipka
8. mar 2013
@aduskatt ved moja chyba, ze som to nasla az teraz :-p :-N :-N :-N 😃

budem musiet pozerat na kona az v noci 😃 inak by sa mi mohlo aj nieco stat :-N
aduskatt
8. mar 2013
@pipka sak to:-))
ajka82
8. mar 2013
davam zatial prve tri 😉
bambula1307
8. mar 2013
@pipka hehe Janka ale ta bombarduju postavickami a tankami..som sa pobavila 😃 😃 😃
jakelina
8. mar 2013
Holky užijte si krásný víkend, všem přeji ať si vás chlapi doma hýčkají a oslavte to MDŽ. 😃 😃 😃 😃
Já jedu za chvilku na tři dny na sraz, tak pak dočtu a těším se na dortíky. Já nemám žádný a vůbec mi to nechybělo. 😃 😃
adrianai
8. mar 2013
Ahojte
viete mi poradiť ako urobiť takýto poťah - ten skladaný? Asi narezať a skladať postupne na tortu? A je potrebné najprv tortu potiahnuť alebo stačí priamo na maslový krém?
veľmi sa mi to páči a chcem urobiť našim k výročiu svadby, len v menšom 🙂
vopred ďakujem 🙂
pipka
8. mar 2013
@bambula1307 poznas to...za dobrotu..na žebrotu :-p :-N 😃 😃
dm1
8. mar 2013
@adrianai ja by som to narezala na pasiky a ukladala postupne na tortu ale rovno na krem zbytocne vela potahu keby si to este predtym potahovala tak sa to prekryva tak nebude vidiet nikde krem
mysiatkoo
8. mar 2013
a je hotovo... uz len trpnem do 4tej, ked si kamoska pride pre nu.. dakujem este krat za tipy k maco(vi)m 😉
lokalistin
8. mar 2013
@mysiatkoo podla mna je krasna
pristela
8. mar 2013
@adrianai na toto tu bol raz postup =-) skus mrk v druhej teme ci tam nebude
mysiatkoo
8. mar 2013
@lokalistin dakujem 😉 zajtra dam vediet ci aj kamoska bude zdielat tento nazor, dnes sa ide po odovzdani zuuurovat 🙂
adrianai
8. mar 2013
@dm1 ja som si to tiež tak nejak predstavovala, hádam niečo zbúcham a bude sa dať na to pozerať 😃 Ď.
blcha
8. mar 2013
@mysiatkoo krasna torticka uplne je suprova 😉
sticker
8. mar 2013
Dievčence ďakujem všetkým, čo ste mi dali "páči sa"... ja som si vedomá, že je to úplne začiatočnícka torta... Ste zlaté 🙂
A chcem sa opýtať, tie veľké cukríky z Lidl - americké tam sa musí dávať aj voda keď ich dávam do mw? Lebo bežne nedávam, iba citrónovú... Ale že sú cukríky, pri ktorých sa to musí....
timotejkabrejkova
8. mar 2013
@dadka212 Úžasná, prekrasna je.

Začni písať odpoveď...

Odošli