Marcipánové torty. Rady a postupy

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........
mamcas
16. aug 2013
@lamps to Ti urcite nehrozi 😃 😃 😃 Joj to je krasne 🙂 nie je nad to ked niekto oceni nasu snahu, ze? Len teda za seba hovorim, ze skoda, ze to je malokedy... :-S Vytesuj sa, hned Ta prestane chrbat boliet 🙂
pristela
16. aug 2013
Holky mooooc dakujem za pacitka aj pismenka x-) x-) x-)
@lapms, pchaaa ved tamtoho tvojho ani neberiem , si vyberiem niekoho iného 😃 😃 😃 😃 tento tvoj je narocny ako moji :-p 😃 😃 😃
lamps
16. aug 2013
@mamcas 😃 😃 😃 😃 chrbát, bolí stále, švaclo ma to riadne :-p :-p :-p :-p :-p asi som už stará, ale teším sa, veľmi sa teším. Toto je najkrajšie na tejto "robote" x-) x-) x-) x-)
lamps
16. aug 2013
@pristela ty by si moje baby chcela čo? tie ti nedám, moja zlatá za nič na svete, ale ani toho najstaršieho by som nedala
jakelina
16. aug 2013
@lamps normálně přes extrudér. 😉
lamps
16. aug 2013
@jakelina aha, ja som tipovala lis na cesnak, extrúder som posunula Silvinke, mne sa s ním veľmi zle robilo
muffinka8
16. aug 2013
@sikag sú to potiahnuté guličky 🙂
csina
16. aug 2013
Dievcata dakujem za rady a tipy.. Ta besamelova je fantasticka, nenarocna na suroviny, pripravu a je velmi chutna 🙂
viera6
16. aug 2013
@mamcas
@elamaslakova
@sikag dievcata dakujem vam, zobrala som tych 5O a predstavte si boli tak nadšený 🙂 ,ze dala pani o 10viac,co zas mna potešilo :-p 🙂
viera6
16. aug 2013
a ďakujem za pacitka oboch tortičiek 🙂
miciatko
16. aug 2013
@mamina1978 dakujem za pudingy,hned som vyskusala aj krem a je uzasny , velmi pekne ti dakujem,som ti moc vdacna
alenkam.
16. aug 2013
@csina mozes mi prosim dat recept alebo cislo str.na tu besamelovu? 🙂
simasa
16. aug 2013
@jakelina Nádherné tortičky x-)
simasa
16. aug 2013
@lamps A ja som zaň veľmi vďačná. x-) Už som ho využila na toľkých tortách... A teraz, keď poviem, že s ním idem robiť, tak muž sa už automaticky berie, že to je jeho úloha a potom sa všade chváli, že toto robil on na torte 😃
reruna
16. aug 2013
Tak tady je můj lev pro mm, který je znamení lev, to vyřezávání je šílená piplačka a není to úplně tak jak jsem chtěla, ale líp to neumím. Jinak je to mramorák, krém paříž s mascarpone, džem černý rybíz, potah pasta dama stella a pasta dama chocolate
lamps
16. aug 2013
@simasa 😃 😃 😃 to je super, že slúži a ja ako taká z tých zaostalejších a menej zručných 😃 😃 😃 😃 používam stále striekačku
jakelina
16. aug 2013
@reruna krásné to je 😉
reruna
16. aug 2013
@pristela krásná panda, mm mi tady nevěří, že to není umělé, fakt dokonalá 😃
@jakelina ty máš na tvářičky formičku? ten chlapeček je moc pěkný
@lamps krásné postavičky, viděla jsi film Horton? tvoje postavičky jsou jako z toho filmu 🙂
jakelina
16. aug 2013
@reruna mám otlačenou hlavičku od panenky a pak to ještě kosticí dodělám. Přidělám nos a víčka a do očiček dám bílou hmotu a pak barevnou podle barvy očí a přilepím uši.
mamcas
16. aug 2013
@simasa jezis to vazne? Moj to neznasa :-p je hnilyyy ako vos :-p
lamps
16. aug 2013
@reruna :-N :-N :-N ďakujem, z toho filmu som videla len ukážky, ja veľmi málo pozerám TV
elamaslakova
16. aug 2013
@jakelina Nádherné tortičky
@denisak77 Tortičky sú veľmi pekné
pipka
16. aug 2013
babulky, moja dnesna, ponikovska... brali ju este za horuca, takze nestihla ani poriadne zatuhnut, duufam, ze sa im nerozpadla v aute :-N :-S
5,5 kg spodok mramorak, pribinak a maliny, hore orechovy korpus, dzem s rumom a parizak 😉
pipka
16. aug 2013
@pristela moooja no uuuuzasna panda, hadam aj lepsia ako vo filme :-N 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 som na teba hrda 😃
demeterka
16. aug 2013
Babule, co pouzivate ako podnos pod tortu, to co balite do toho okrasneho papiera aby to nejako vyzeralo?
lamps
16. aug 2013
@demeterka kartón alebo dosku z drevotriesky
romy01
16. aug 2013
Ahojte . Pred malo chvíškou som dokončila tortu pre môjho synovca a náramne som bola spokojná, kým fotka neodhalila zas nedostatky. Nechápem to, lebo vošným okom to vypadá omnoho lepšie.
pipka
16. aug 2013
@lamps jeeej az teraz pozeram, ze tu uz su kucharikovia aj s pokecom =-) 😃 😃 no uuzasni su... co ti budem klamat 😃 sikovnica si neskutocna 😉 ukladam 😉

@muffinka8 kati prekraasny je mickey, moc sa ti podaril 😉 krasna, cistucka pracicka 😉
lamps
16. aug 2013
@pipka áno, tu sa o nich viedli reči 😃 😃 😃 a ďakujem
pipka
16. aug 2013
@lamps no vidiiiis :-N x-) a ja cely den makala, a len na FB som obcas kukla, tak som ti tam pisala :-N
musim najprv sem kukat odteraz 😃

Začni písať odpoveď...

Odošli