Marcipánové torty. Rady a postupy

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........
eliska22
3. okt 2013
nakoniec chceli aj hviezdičky aj meno ešte som rýchlo dorábala :-p
zuzana030
3. okt 2013
@blcha
prekrásna, klobúk dole, aké sú tam plnky? dcére budem robiť, tak aj niečo iné by som skúsila
ružičky a srdiečka mám už porobené dopredu...😛
eliska22
3. okt 2013
pridávam to sem po jednej ako dement, ale tak práve som dokončila túto 🙂 odhovorila som ich od mena a čísla 😃
niektorí si našťastie dajú povedať 😉
vladiella
3. okt 2013
@eliska22 velmi vkusne, vydarene! 🙂
elamaslakova
3. okt 2013
@lucula73 Ja používam na poťahovanie Pasta Dama Stela a do nej pridávam trochu Smarflexu
cernalu
3. okt 2013
holky, můžete mi prosím poradit jaké barvy jsou nejlepší na barvení korpusu? díky 🙂
mamina1978
3. okt 2013
@ajka82 Dakujem 🙂 a ta posledna je tvoja,ze ? Tu som mala len jedinu ulozenu a teraz doplnam 😎 😃 Za ostatne krasne velmi dakujem,no dufam, ze mlady pan synacik si to este aspon raz rozmysli. Ako rozpravka je to pekne, ale on by chcel vsetky vlaciky :-N a to ako ja modelujem velmi rada, no kam ich potom vsetky dam. Na torticku by sa isto nezmestili a tak rozmyslam ako by na podlozke mohli byt. Dnes sme pozerali spolu torticky , co mam ulozene a strasne sa mu pacil aj MC Quin auticko a ten hnedy buracik. Tak ale fakt neviem , ktore je lepsie 😃 Preco moje deti neficia napr. na rozpravke krtko, nemo alebo farma-zvvieratka :-N :-N :-N :-N
mamina1978
3. okt 2013
@eliska22 topankova krasna , no a pupavova je ako ozajstna ......nadhernaaaaaaa x-) x-) x-) x-) x-)
lucula73
3. okt 2013
@elamaslakova presne nad tou pasta dama stela uvažujem..........a prečo pridávaš smart,aká je sdamotná?makká,tvrdšiaa,či????
mamina1978
3. okt 2013
@viva13 @sikag miesanie farieb........ 🙂 aj vizualne 😉
http://www.pevnost.eu/index.php?option=com_cont...
elamaslakova
3. okt 2013
@lucula73 Ja s ňou robím teraz stále, od jesene do ´jari poťahujem len s ňou takou samou a cez leto ju miešam so Smarflexom , ten ju tak spevní a nerosí sa a netopí ked sú horúčavy , a má to ešte aj druhú výhodu , nie je taká drahá a chuťove je vynikajúca, ja kupujem len mandľovú a ku nej potom zase mandľový Smarflex ,a by sa chute nebili 😉
lucula73
3. okt 2013
@elamaslakova no asi vyskúšam...........díkes za tip 🙂
vladiella
3. okt 2013
link na virtualne miesanie farieb

http://satinice.com/color.php
adrika202
4. okt 2013
pridávam dve tohtotýždnovka a mám veget,sa normálne teším že víkend bez tortovania 🙂
tinamk
4. okt 2013
dievčatá Prosím ako tienujete ten spodok na torte? ja som to skusala hubkou a gelovkou a nešlo a nikde na nete som to nenasla..
denisak77
4. okt 2013
Pridávam tohotýždňky zatiaľ 4 ešte 1 na nedeľu a hotovo.Netradičná svadobná podľa oznamka a motta "od dnes budeme strašiť na jednom poli" .Na oznamku boli iba takíto strašiaci a motto a mala som vymyslieť ostatné,tak som spravila ešte poľné kvietky a hotovo,iné ma nenapadlo.
akzuzs
4. okt 2013
Na rýchlo pridávam moju skromnsoť a konečne si idem upratať kuchyňu a venovať sa deťom
Keď konečne bude zasa trochu času pokukám a polinkujem Vaše krááááááááásne trtičky. Ahojkajte
mia114
4. okt 2013
ahojt
babulky, neviete pod akym nayvom mam hladat inspiraciu na torty take ceruykove, farebne. potrebujem nieco do skolky pre 6rocne dievcatko a chcu len daco jednoduche aby to bolo farebne, ziadnu postavicku.
akapulko
4. okt 2013
sikag
4. okt 2013
@mamina1978 toto mam dakujem. ale potrebovala som viac otienov, hladam cyklamenovu na monsterku 🙂
jaroska
4. okt 2013
Baby,mám takú otázočku:ak po poťahovke prejdem dekoračným valčekom a potom chcem uhladiť žehličkou,nezničí sa mi ten vzor??? 😃
halienka
4. okt 2013
@aduskatt ďakujem, potrebujem just menší a väčší (10 a 34 cm) :-p 😃
pristela
4. okt 2013
Holciny vkladam prvu z mojho netortoveho víkendu ]-(
a este raz kujeeem @maya30 si mi ulahčila robotu :-p inak tato kvetinova krajka zozere strasne vela hmoty :-p jeden pas 10g prasku, to mam na tu moju prvu na tri kusky 😃
lamps
4. okt 2013
@pristela je nádhernááááááááááááááááá x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-)

pridávam aj ja moju tortušu, je robená podľa tortičky, ktorú som už robila len si pani povedala, čo na nej chce zmeniť, takže som mala presne všetko nadiktované :-p
dada2007
4. okt 2013
@pristela zradcaaaaaaaaaaaaa..............šak si nemala robiiiiiiiiiiiiť!!!!!!!!!! ty si strašné trdlo!!! ale tortucha kráááááásna x-)
pristela
4. okt 2013
@dada2007 mi niečo hovor ]-( tuto som vzala bo uz sa mi dve natlacili doslova na silu 😞 tak uz tato bola taka pre potesenie , pani bola strasne milá a vlastne nechala vsetko na mna 😉
mysiatkoo
4. okt 2013
@lamps krasna x-) ... a vsetko najlepsieee! 😉 @pristela jaaaaaaj x-) x-)
lamps
4. okt 2013
@mysiatkoo a ďakujeeeeeeem x-) x-) x-) x-)
pristela
4. okt 2013
@lamps ooooo, kukaaaaaaam , vsak ty mas narodeninkyyyy, želam krasny slniečkový a pohodový dník ako aj cely nasledujuci rok x-) x-) x-)
lamps
4. okt 2013
@pristela juuuj, mooooc, mooooc, moooc ďakujem x-)

Začni písať odpoveď...

Odošli