Informácia o ochrane osobných údajov a používaní cookies.

Prečítaj

Marcipánové torty. Rady a postupy

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........
muffinka8
28. feb 2014
@elamaslakova wooow 🙂 tak na takéto niečo ja nemám odvahu 🙂 parádne, hneď by som si dala x-)
jakelina
28. feb 2014
@elamaslakova krásné je máš
blancagon
28. feb 2014
Ahojte ,tak ja pridávam moju Prvúúúú objednávkovú,som zvedavá či aj bude chutiť🙂
muffinka8
28. feb 2014
Ďakujem @ajka82 za paličky x-) lízatká mali byť na torte, ale nejak mi tak nepasovali, tak som ich zabalila samostatne.
janka22201
28. feb 2014
@muffinka8 krááásne,tak takto nejak by som to aj ja chcela vedieť,keď budem veľká😃
jakelina
28. feb 2014
@muffinka8 jsou krásné a ta holčička je dokonalá, máš úžasnou čistou práci
janka22201
28. feb 2014
@lamps nádhernééé🙂 ,a tá posledná.farebná, wow!
muffinka8
28. feb 2014
@jakelina ďakujem Majka 🙂
@janka22201 máš povedať, že to chceš vedieť ešte lepšie ako ja 🙂
janka22201
28. feb 2014
@muffinka8 ja som skromná 😉 ja by som bola šťastná už keby som sa dotiahla do takéhoto levelu 😃
ikula2
28. feb 2014
@elamaslakova juuuj ale su krasne ze mnam, mozem poprosit recet? 🙂
ikula2
28. feb 2014
@lamps teda tusim mate remeslo v rodine, sikovny a cim to kreslil? Krasne torticky ako vzdy
lamps
28. feb 2014
@ikula2 🙂 ďakujem, Jurko to kreslil takou tenkou fixkou, na kreslenie je veľmi šikovný a aj ho to veľmi baví
tamara2307
28. feb 2014
@muffinka8 neviem sa na tu poslednu vynadivat x-)
bubobubina
28. feb 2014
@lamps madherneeee, a nemozem sa vynadivat na toho konicka, je kraaasny! a aj ten havko je strasne milucky 🙂
bubobubina
28. feb 2014
@muffinka8 jeeeej, to dievcatko ma aku neznu tvaricku 🙂
lamps
28. feb 2014
@bubobubina x-) x-) x-) x-) ďakujem
bubobubina
28. feb 2014
dievcata, poznate tento isomalt polotovar? http://www.peceniehrou.sk/sk/produkty/isomalt-p... som si z neho skusila spravit akoze drahokamy, odlozila, zabudla na ne a ked som ich objavila, boli roztecene :-N ono tam pisu, ze aplikovat tesne pred konzumaciou, ale sak ked torta nie je pre nas? :-|
elamaslakova
28. feb 2014
@muffinka8 prekrásne tortičky
pppeeetttaaa
28. feb 2014
@lokalistin nádherná tortička.. ja kvetinky vôbec neviem robiť..
pppeeetttaaa
28. feb 2014
ahojte, krásne tortičky pribudli.. jednu som aj ja zmákla včera...
torticka40
28. feb 2014
cokoladovo-bananove muffinky pre mojho synovceka a neterku 🙂
ludkas31
28. feb 2014
Dobry vecer pridavam dalsi moj pokus. Je to pre neterku tak snad sa jej bude pacit :0) . Farba je sice uplne ina aku som chcela ale co uz.
79zuzana
28. feb 2014
Konecne po dlhsej prestavke aj ja 😉
denisak77
28. feb 2014
@lamps neviem sa vynadívať na tie tvoje postavičky,kde na ne chodíš?Super.
lamps
28. feb 2014
@denisak77 x-) ďakujem, mám ich v hlave 😃 😃 😃 a na tej torte pre našu Terezku, stačilo len pozrieť na to šidlo, čo mi tu pobehuje a bolo to .... len sme s mm skonštatovali, že keď sa Terezka v realite zrúbe na korčuliach hrozne sa jeduje a vrieska, ale takú najedovanú som ju nemohla dať na tortu 😃
maca77
28. feb 2014
baby, už sa vám stalo, že po natretí jedlej oblátky dekor gelom, sa začala oblátka vlniť? ma ide poraziť 8-( :-| už som ich nejednu robila a toto sa mi ešte nestalo ....
michaela3011
28. feb 2014
kocky pekny neskory vecer 🙂 pridam Vam sem (trufam si 😃 ) foto "ako z hranateho korpusu vznikli zenske krivky" :-N 😃 ten bordel ( ozajstny, nie ako ma @jakelina 😃 😃 😃 :-N ) si vazne nevsimajte 😃 mame pidi midi mini kuchynu a siiiicko co pocas pecenia chytim do ruky, odkladam na jedno miesto a tym je stol, tak to potom aj vyzera 😃 ale aspon mam sicko na jednom mieste 😃
korpus mozno vyzera, ze mi zhorel ale neni to tak 😃 zarovnavala som ho trosicku aby som mala aj odrezky, aby som mohla zväcsovat vnady tej krasotinky 😃

este raz, pekny vecer Vam prajem x-)
lokalistin
28. feb 2014
@jakelina dakujem no to sa ani tienovanie neda nazvat je to len rozotreta farba stetcom a vznikla z toho machula, ked som to dala nad paru to vyzera zrosku lepsie, ale mala som pred sebou fotku ozajstnej a teda ni trolilinku to neni tak ako som chcela
@sticker dakujem, je to len skrabkou na zemiaky nastruhana cokolada
@akapulko dakujem😉
lokalistin
28. feb 2014
@pppeeetttaaa dakujem no ja sa tiez len svojpomocne ucim 😉
lokalistin
28. feb 2014
@elamaslakova mnaaaam dala by som si

Začni písať odpoveď...

Odošli