Marcipánové torty. Rady a postupy

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........
pristela
11. júl 2014
@pipka oooo, moje očné guličkyyyy, my byvame v Blaveeee , muhaahaaa
pipka
11. júl 2014
@pristela v Blave nieeee, v Bratislave 😃 😃 😃 😃
79zuzana
11. júl 2014
@jakelina uplne nadherne suu tie papagaje...v takych podmienkach ako ty, by som snad ani normalny korpus neupiekla :-p 😉 😉 😉 si jednotka 😉
adda789
11. júl 2014
@jakelina ahoj, prosím prosím...chcela by som sa ťa opýtať aký máš recept na mliečny marcipán (ak to nie je tvore výrobné tajomstvo) a či ti na torte nestvrdne veľmi.....párkrát som ho skúšala (na poťahovanie i na figúrky) všetko bolo ok, len torta sa strašne krájala, marcipán bol tuhý a to som pritom dávala na tenko vyvaľkaný 😞 veľmi pekne ďakujem za každú radu
pristela
11. júl 2014
@pipka pche , ty si z Bratislavy ja z predmestia Blavy :-p :-p :-p
jakelina
11. júl 2014
@adda789 kolik mléka, tak dvojnásobek cukru, dvě lžíce glukozy a aroma mandle. Pár kapiček vody. 😉
pipka
11. júl 2014
@pristela 😃 😃 😃 😃 😃 😃 ťrubeľka 😃 😃 😃
jenie123
11. júl 2014
@jakelina @pipka @nika266 baby, uzasne torty.. 😃
@mrka2 tak ta nema chybu.. 😃
dadulka271
12. júl 2014
Moje dalšie tortičky 🙂
dadulka271
12. júl 2014
kubrt
12. júl 2014
@dagmarmustafa Ten hranatý pták je fakt supr 🙂 🙂 🙂 🙂
kubrt
12. júl 2014
@mysiatkoo tak tenhle dort skutečně vypravuje. I když tetu neznáš je to přímo román - úžas 🙂 🙂 🙂 🙂
maya30
12. júl 2014
ahojte kocky, ked chcem na torte taky ten filmovy pas s fotkami, to si upravite v pocitaci a tak date vytlacit alebo sa ten lem robi az potom z hmoty ?
nika266
12. júl 2014
Dievčata niekto raz tu dal link na svadobne torty,ked by ste ich mali tak pekne prosim zverejnite,Ďakujem
maya30
12. júl 2014
A este nahodou ak mate ulozene nejake one direction poschodove torty s tou britskou vlajkou tak by mi to pomohlo, pls 🙂
elamaslakova
12. júl 2014
Dievčence pridávam moje tortičky, dve sú svadobné v bielostriebornej farbe , tá veľká fotená len tak narýchlo , takže foto nič moc a jedna na 70.ku . A idem popozerať tie vaše nádherné výtvory.
nika266
12. júl 2014
@elamaslakova to aku striebornu si použila na krajku,je pekna
lawli
12. júl 2014
Ahoj ,kočky ,nemám na vás vôbec čas, je teplo a s deťmi sme stále vonku...užívame si leto,dúfam ,že vás stihnem večer aspoň polajkovať...tento týždeň pridávam poskronme jednu...ale zapotili sme sa obe ,také vlhko som už dávno pri robení tortičky nezažila :-N
lamps
12. júl 2014
a tu je môj tohtotýždňový výtvor 🙂 🙂 🙂 o pól jedenástej v noci som ešte len hľadala uhlomer, aby som si urobila šablónku na 5-uholníky, mala som nervy ]-( ]-( ]-( ]-( lebo dnes si prídu pre tortušu a pri pomyslení, že uhlomer nenájdem a budem musieť s babami absolvovať cestu do mesta, aby som kúpila nový a potom dozdobovať tortu ... mi nebolo nejako veselo. Ale našla som ho, tak potom to už išlo v pohode. Želám vám krásny a hlavne pokojný víkend x-) x-) x-) x-)
brunila
12. júl 2014
@jakelina klobouk dolů,já bych se asi sesypala.Jak nemám svůj klid a pohodu,nedaří se nic.Ale Ty jsi to zvládla skvěle!!!!!!!!!!!
brunila
12. júl 2014
@lamps krásný dortíček a ty Tvoje postavičky mají takové perfektní papulenky 😉
lamps
12. júl 2014
@brunila ďakujem x-) x-) x-) x-) .... že papulenky 🙂 🙂 🙂 🙂
marianabila
12. júl 2014
@nika266 :-o mna napadlo len: "TY KOKOS!"uzasne!!!vy vzdy urobite take nadhery! :-o
maya30
12. júl 2014
@lamps super torticka Andrejka 🙂 ako si spravila taku peknu zelenu ?
jakelina
12. júl 2014
@brunila ani nemluv, schválně ti pošlu fotku jak to vypadá u mě v koupelně a na chodbě v prvním patře, přes kterou musím projít do každého pokoje kam se potřebuji dostat. A to tam už neleží řezačka na dlažbu napříč a kýble s tmelem. 😃 😃 :-p :-p Vyfotila jsem to večer, když už to bylo trochu srovnané 😃 :-p
jenie123
12. júl 2014
@jakelina klobuk dole 🙂 , ze si este aj torticky dala v takomto stave.. 😃 ale tak sikulka sa nezapre.. 😃
jenie123
12. júl 2014
@lamps krasna a ta zelena je uzasna.. aj mna este dnes caka nieco podobne a teda na tu loptu sa vôbec netesim, odkladam ju co sa len da.. 😃
jenie123
12. júl 2014
Kocky popridavam moje.. este jedna ma caka na zajtra.. ale to az vecer..
nika266
12. júl 2014
@sticker je to gelova ,ruzova,ROSE
brunila
12. júl 2014
@jakelina hmmmmmmmm,tak to je mazec.....já bych se o to nejspíš přerazila... 🙂 vždyť říkám že jsi kouzelnice udělat takové dortíky při tom všem a ještě mléčný marcipán....na tom jsem si zničila pravé zápěstí,mám na šlachách bouli,no ještě že to už nebolí.Zlaté kupované hmoty 😉

Začni písať odpoveď...

Odošli