Marcipánové torty. Rady a postupy

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........
slivka11
26. feb 2016
@alex999 super rychla?? to znamena? Ja by som taku tortu robila aj pol dna 😃
alex999
26. feb 2016
@slivka11 No super rýchla je tak že v jeden den na obed volali, po obede som už piekla, na druhy den plnky porobila, naplnila, čokoladou obtrela, trubičky prilepila, jahody krajala 🙂 Inak min 3 dni venujem torte 🙂
dzejnus
26. feb 2016
babenky recept na dobry a lahky krem TIRAMISU do torty potrebujem????? dakujeeeeeem 😉
mamanikka
26. feb 2016
@alex999 sikovny 🙂
zellva
26. feb 2016
Dievcata potrebujem od Vas radu. Potrebujem zienku , najlepsie z BA alebo blizke okolie alebo GA, SC ktora by upiekla vybornu tortu na svadbu - nie velku staci jedno poschodie , max 2 ale tema STAR WARS. Chcem aby tam boli postavicky dohodneme sa ake. Prosim ak viete o niekom , kto ma skusenosti napiste mi. Samozrejem nech to nestoji 300 eur 😃 dakujem.
nicoletta77
26. feb 2016
Ahojte dievčence, zase samé krásne tortičky pribudli. Ja som robila na krstiny.
sticker
27. feb 2016
@dzejnus Já mám uložený tento: 4 žĺtky šľahať 10 min. s 80 g prášk. cukru, pridat amareto alebo arómu mandľovú, 2 mascarpone, 2 šľahačky nenašľahané a asi 1/2 creme ole a prešľahať. Ja som ho nerobila, tak neviem aký je. Možno ešte babenky poradia nejaký 🙂
lamps
27. feb 2016
ahojte sladulienky, pridávam moje tortušky 🙂 s ružami je pre kamošku k narodkám a tá druhá je na spoločnú oslavu 10. narodenín našej Terezky a jej dvoch kamošiek 🙂 Prajem Vám krásny, slnečný víkend
denisak77
27. feb 2016
Všetky vás zdravím, prajem krásny slnečný víkend a pridávam tohotýždňovky.Také nič moc ,ale aspoň som sa nenarobila. 😃 .
dush
27. feb 2016
narodeninova
peciemslaskou
27. feb 2016
Cukráročky,pekné tortičky ste napiekli,ja pridám zopár mojich
jakelina
27. feb 2016
@denisak77 na té první je moc hezké to hnědo žluté po obvodu, nevím jak je to udělané, ale je to krása 😉
evala777
27. feb 2016
ahojte, nádherné torty ste popridávali....pridám aj ja svoje dve, tie knihy sú pre dámu, ktorá rada číta knihy od Dominika Dana 😉 , a Máša snáď vyzerá ako Máša.... 😃
denisak77
27. feb 2016
@jakelina ďakujem,a veľmi rýchlo a jednoducho je to spravené.Nabehla som do kvetinárstva,že potrebujem jutovú stuhu a nejakú žltú stuhu.Obyčajnú jutovú nemali,len takúto,a keďže som mala predstavu niečo prírodné,lebo je to pre pestovateľku slnečnice a obylia,tak som musela inprovizovať.Viem ,že sa dá už kúpiť aj forma na jedlú krajku,podobná jutovej,ale bohužiaľ nemám ju.
fruxi
27. feb 2016
@zellva Ahoj, skus @gigi74. Ja som bola velmi spokojna 🙂
elamaslakova
27. feb 2016
@denisak77 Perfektné tortičky
@dush Nádherná , jemnučká
@evala777 Krásne tortičky
@peciemslaskou krásna práca , všetky tortičky aj koláčiky
@lamps Nádherné tortičky
@nicoletta77 Nádherná tortička
dush
27. feb 2016
@elamaslakova dakujem ❤
nika1985
27. feb 2016
Ahojte pridavam moje a buduci zatial konecne volno normalne sa tesim. Ta autickova bola na poslednu chvilu tak tetula mala smolu ale bola spokojna tak ci tak.
akzuzs
28. feb 2016
Ahojte , celú večnosť som tu nebola a povedala som si že nebudem už piecť ale nakoniec som upiekla, ale ojedinele . Toto pridávam za 3 mes.
akzuzs
28. feb 2016
lvka
28. feb 2016
rybkova opat, tentokrat bez potahovky a muky 🙂
dzejnus
28. feb 2016
@sticker dakujem, ale s vajkami nad parou sa chcem vyhnut, 😃 hh dakedy ho vyskusam pre nas ked budem robit tortu 😉 dakujem ti este raz 🙂
sticker
28. feb 2016
@dzejnus 😃 😃 😃 Úplne ťa chápem 😃 Presne preto som ho ešte ja neskúšala 😃 No len iný nemám 😃
dzjanetta
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
dush
28. feb 2016
minnie torta
pppeeetttaaa
28. feb 2016
ahojte, moje tohtotyzdnovky..
elamaslakova
28. feb 2016
@pppeeetttaaa krásne tortičky
sticker
28. feb 2016
@evala777 Tie knižky je úplne úžasná tortička x-) x-) x-)
@nika1985 Nádherné všetky 🙂
@pppeeetttaaa Krásne tiež 🙂
njonja
28. feb 2016
Ahojte dievcata, pridavam znova zo serie pre mojho syna na narodeniny, tento raz na futbal :-p 36 ks..
nika1985
28. feb 2016
@sticker dakujem

Začni písať odpoveď...

Odošli