Mini tlačiareň pre dcérku

rebcav
4. dec 2023

ahojte, poradíte mi prosím Vás mini tlačiareň pre 8-ročú dcérku Takú tú vreckovú. Už ma z toho ide picnúť :D, ďakujem

koniarova
4. dec 2023

@rebcav načo to chce využívať?

rebcav
autor
4. dec 2023

@koniarova obrázky, fotky si tlačiť

maranco
4. dec 2023

@rebcav je to drahá a nekvalitná tlač, potrebuje tlačiť vonku v teréne?

rebcav
autor
4. dec 2023

@maranco nie, to, len dcérka chce, ako zábavku, veľa kreslí, tvorí má 8 rokov

maranco
4. dec 2023

@rebcav pohľadaj normálnu tlačiareň na A4 čo využije aj do školy, najlepšie je tanková kde naleješ atrament z fľaše, tá má lacnú prevádzku len potrebuješ aspoň raz za 2 týždne niečo vytlačiť aby nezaschla

rebcav
autor
4. dec 2023

@maranco takú má, ona chce takú mini 🙈

simca06022011
4. dec 2023

pravedepodobne mysli, tie male kocakte od cinanov... nuz prebehni si aliexpress napr., ale gooolge mi vyhodil aj kaufland
Mylsim, ze zivotnost budu mat presne taku ako kvalitu tlace ale tak uvidite 🙂

kiwi3
4. dec 2023

tiez som to videla a zaujalo ma to, ale kedze som inu aku tu cinsku nenasla, tak kaslem na to. ma to same zle recenzie o tom, ako to viac nefunguje ako funguje.

zltamyska
4. dec 2023

Ja som si pred svadbou (2019) kúpila HP Sprocket. Na svadbe som to nevyužila, nakoniec fotokútik muž vymyslel s obyčajnou tlačiarňou na fotky. V každom prípade je to fajn zábavka no myslím si, že drahá a na krátku dobu. Jedna mini fotečka vyjde (keď narazíš na extra zľavu) na 50 centov až euro keďže tam idú špeciálne papieriky - ak to bude brať do školy, tak sa priprav na to, že bude tlačiť všetkým spolužiakom, takže to bude drahé 😄. Kvalita fotky nič moc, ale teda ja už mám starý model, možno sa to zlepšilo. V každom prípade tieto sprocket majú super to, že tie fotky sú hneď ako samolepky a teda keď to zoberieme niekam na akciu (už to využívam iba tak), tak vieme hneď vytvoriť spomienkovú knihu, čo je parádne... a ešte teda na tomto sprocket je super, že si to vie zapojiť hoc kto do telefónu a tlačiť aj staré fotky na rozdiel od tých fotoaparátov... vytlačiť jednu fotku trvá asi pol minúty... už mi nič nenapadá k tomu, ak ťa ešte niečo zaujíma, tak sa pýtaj 🙂

hiro
4. dec 2023

Tieto male cinske lacne mozno pre male dieta stacia. Nie je to ziadna kvalita ale aku taku fotku to vie vytlacit. Aj ked skorej by sa to dalo pouzit na kontrastnejsie obrazky...

koniarova
4. dec 2023

Je to totálna blbosť,akurát tak na nejaké predlohy na omaľovánky pre kropcov. Fotky 0 bodov.

chodec15
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
simca06022011
4. dec 2023

len nezabudnite, ze to su termalne tlaciarne.. to zase nic extra nevytlaci. teraz sa tomu robi nejaka velka propaganda, dieta moje to videlo na ali... ale my tieto tlaciarne pouzivama na firme dlhe roky, na etikety, stitky... ziadna slava to nie je :D
Toto nejde ani na fotopapier, ide do toho specialny papier (rolky), resp. nalepky (tiez v rolke)... a tlaci to na to. Ciernobielo. je to aj malicke, moja napr. vymyslala ze to chce na poznamky do skoly a kreslenie (robit nalepky atd -presne to okomentovala, ze si to bude vymalovavat potom). Co sa mne zda dost hlupost...

hiro
4. dec 2023
https://www.youtube.com/watch?v=jPd7Yt4oQsU

&t=137s
Tu teta testuje rozne papiere, tlaci aj fotky. Myslim ze treba fotky upravit a pustit cez nejake filtre aby to bolo ako tak.
@simca06022011 Vsak aku kvalitu mozes ocakavat za 15€? 🙂

simca06022011
4. dec 2023

@hiro necakam, preto pisem.. ze ziadne terno netreba cakat, a uz vobec nie porovnavat s foto papierom a riadnou tlaciarnou atd.
Ale video dobre, nenapadlo ma to hladat :DD este aby som to nahodou predsa len dcere nekupila :DDD

rebcav
autor
5. dec 2023

@simca06022011 aj mne sa to celkom páči na tom videu :D :D :D

hiro
5. dec 2023

@rebcav Este toto som nasiel - porovnanie Paperang P1 vs P2 - prva ma cca 200dpi a druha cca 300dpi - daleko krajsia tlac fotiek, takze pozri tie co maju aspon 300dpi:

https://www.youtube.com/watch?v=BvQM2La4ZFo


?t=320
?t=390

rebcav
autor
7. dec 2023

@hiro ďakujem krásne za pomoc 🙂