Môžem fajčiť Iqos na izbe?

11. dec 2023

Som so synom na detskom oddelení. Príde mi od veci ísť až dole a vonku fajčiť iqos keď doma ho fajčím proste v interiéri. Všade sa fajčí v interiéri. Keby si zápalim na okne na izbe je to veľký problém?

kika2079
11. dec 2023

Určite áno ved si v nemocnic

minenkak
11. dec 2023

Nemocnica!!!!!

madeincssr
11. dec 2023

Chcem veriť, že to len žartuješ. Nefajči vôbec (možno teraz je tá správna príležitosť). Skôr či neskôr sa to prejaví na Tvojom zdraví a/alebo kráse.

sissy27
11. dec 2023

To si robis srandu, nie?? Fakt potrebujes fajcit este aj na detskom oddeleni?? Svoje pluca si nic kolko chces, druhych a zvlast v nemocnici, od toho usetri.
A nie, nie je pravda, ze iqos nesmrdi a neskodi, prave naopak…

uhnakova
11. dec 2023

Absolútne nikde sa nefajčí v interiéri, ani IQOS. Fajčiť vo vnútri sa smie len vo vyhradených uzavretých miestnostiach, v nemocnici však také nie sú.

minenkak
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
isadoraisa
11. dec 2023

@minenkak ty vies paradne kopirovat :D

mikadooo
11. dec 2023

Nie, naozaj si nemôžeš zapáliť v izbe v nemocnici 😂. Bez ohľadu na to, čo robíš doma a čo robia doma "všetci".

minenkak
11. dec 2023

Spoločnosť Philip Morris, ktorá za IQOS-om stojí tvrdí, že najhoršie na klasickom fajčení je práve spaľovanie. V tomto prípade ide len o zahrievanie, čo by malo škodiť menej. Štatistiky však hovoria iné. Prieskum, ktorý v decembri roku 2017 zverejnila tlačová agentúra Reuters sa uvádza, že IQOS zahrievaním tabaku predchádza vylučovaniu rovnakých karcinogénnych a toxických látok ako bežná cigareta. K tomuto tvrdeniu sa pripojil aj Holandský národný inštitút pre verejné zdravie,ktorý deklaroval, že IQOS bez rizika teda nie je.

maranco
11. dec 2023

Keď nemáš slobodu ale si otrokom závislosti, tak ber ohľad na druhých a nezaťahuj ich do toho.

minenkak
11. dec 2023

@isadoraisa už som to opravila😂

lucia147852
11. dec 2023

🤦🏽‍♀️🤦🏽‍♀️🤦🏽‍♀️🤦🏽‍♀️ tomuto sa povie ignoracia najhrubšieho zrna. Fajčiari nech si ničia zdravie a smrdia koľko chcú, ale naozaj nenúťte nikoho cuchat vaše hnusne výpary. A áno aj IQOS smrdia

jaskolka
11. dec 2023

To nemyslíš vážne tú otázku, však? Lebo ak áno, tak... 🙈🙈🙈🙈

jj298
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
maranco
11. dec 2023

@jj298 aj na patológii dovolia 🙂

barbora0308
11. dec 2023

Uplne v pohode ... Len nezabudni ponuknut aj sestricky, lekarov a urcite aj primara, myslim, ze to ocenia 👍.

mima172
11. dec 2023

Toto musí byť vymyslená téma. Neverím tomu, žeby niekto fajčil ten sajrajt dnu a ešte v nemocnici, respektíve, žeby o tom čo i len uvažoval. A hlavne nie žena, matka.

ptvw
11. dec 2023

Mne celý iqos smrdí ako spaleny hnoj 🤢🤮🤮🤮🤮

simca06022011
11. dec 2023

Preco by to malo byt odveci ist si zapalit pred nemocnicu, dole a pod, tak ako sa bezne chodi?
Si videla niekedy pacientov fajcit po izbach? a kde vsade sa fajci vnutri? ved doslova je to v prevadzkach vsade zakazane, kontroluju nam pekne krasne cedule na dverach a pod...

rebrambora
11. dec 2023

Dufam, ze ked ho doma fajcis, tak je to v izbe, kt dieta nenavstevuje. Mne osobne to smrdi viac ako normalne cigarety a mala som kolegynu, kt hadzala spaky do kosa a pachol od toho nielen ten kos, ale cela kancelaria.
Cize dufam, ze si.robis srandu.
Tie latky, co to vylucuje vitaminy tiez nebudu.

j_m
11. dec 2023

🤔 Hmm, aj mne príde od veci: 1.) otázka 2.) “Všade sa fajčí v interiéri.” 3.) môj pocit, že doma to “inhaluje” i Tvoj syn… 😉

minenkak
11. dec 2023

Dieťa má problém asi pľúcami

mogaa
11. dec 2023

Je uplne jedno čo fajčíš, ale nerob to v prítomnosti iných resp.už vôbec nie v prítomnosti dieťaťa.....

ivik4
11. dec 2023

Kludne zbehni fajcit k detskym inkubatorom rovno.
Boze toto je hnus ako moze byt jedna mater tak sebecka . Dpc ze v nemocnici !!! Chora hlava

kakakina
11. dec 2023

Nechápem že vôbec nerešpektujete druhých .Kolegyna si tiež vzdy zápáli aj v kancelárii ,ja nefajcim a smrdí mi to akoby tam ,,naprdela🤮”.Pri dieťati nie a už vôbec nie v nemocnici.

kittykat22
11. dec 2023

Iqos nemaju studie ktore by preukazovali nezavadnost. Zatial su to len sluby. Nemal by si fajcit iqos ani doma. Je mozne, ze za par rokov sa objavia studie ze fajcenie modernych cigariet je tiez skodlive - ale v inom smere ako klasicke. Posledne studie ukazuju, ze iqos ma velmi negativny vplyv na zensky reprodukcny system. Kamaratka robi vo vyskume a hovorila, ze to vobec nie je taka hitparada, ako sa Philp Morris tvaria.

jaaty
11. dec 2023

Sorry, ale toto je tak hlúpa otázka 🙈. Fajčiť v nemocnici a ešte na detskom oddeleni. Rozum sa mi zastavuje 👎

j_m
11. dec 2023
kakakina
11. dec 2023

@j_m no áno ale je to moja priama nadriadena,a nepýta sa či môže 😰

biglovemom
11. dec 2023

Som fajciar, dlhe roky, ale tato otazka by ma ani vo sne nenapadla😳😳😳