Najkrajšie dievčenské mená

lucinka1104
16. aug 2009

Ahojte podobné temy tu su, ale ja by som vedieť aké sú podľa vas najkrajšie divčenské mená, čisto divčenské nie chlapčenské!!!!!!
Napríklad mne sa páčia Timea, Nela, Emily, Adriána

modrofuzik11
29. dec 2013

my mame Saru

nana
30. dec 2013

@lucinka1104 ďakujem 🙂 inak malá sa volá Eliána Malíčková, tak neviem či je to vhodné k priezvisku, po vydaji sa jej to zasa zmení 🙂 Zoana je krásne, my sme mali aj Loana a Nelu v rodine máme, inak aj tú sme zvažovali. Loriana je pekné ale nie Lorka ☹ . My sme aj Damiána učili len na celé meno a teraz aj sám hovorí, že je Damián a na iné nereaguje. Hlavne na svokrine Damko..... to mi stáli všetky chlpy na tele. Určite vyberiete dobre a držím palce 🙂

honzo1
16. jan 2014

Čauko mne sa páčia Saskia Skarlet Virginia

petruska1212
19. jan 2014

my budeme mat Rebeku 🙂

lucinka1104
autor
20. jan 2014

@nana jej 30 si písala a 30 sa narodila Zoanka

bella959
23. jan 2014

@petruska1212 kamarátka robí učiteľku v školke a hovorila mi, že detičky v školke niektoré nevedia vyslovovať r a rebeke hovorili jebeka...neznie to bohvie ako...skús manželovi dať toto ako odstrašujúci príklad ak sa ti rebeka nepáči 🙂

bella959
23. jan 2014

dievčatá, poraďte....čakáme bábätko, dievčatko, čoskoro mám termín a stále nie sme rozhodnutí o mene pre našu bambuľku...rozhodujeme medzi Simona a Mia...manžel by chcel Simonku, ja som tiež ešte ako slobodná hovorila, že ked raz budem mať dievčatko dám jej meno Simonka, pretože tiež sa volám Simona...jediné čo ma odrádza je, že švagriná si dala tiež Simonku, ktorá má 4 roky a sme z jednej dediny, boli by sme tri Simony v rodine...preto zvažujem aj Miu, ktorá sa mi rovnako páči...ako by ste sa rozhodli? brali by ste ohľad na to, že už niekto v rodine má toto meno???? a ktoré sa vám páči viac, Mia/Simona

petruska1212
23. jan 2014

@bella959 ja osobne by som nedavala rovnake meno. Ked budu u babky sesternicky, tak bude riadny chaos...ale je to len moj nazor

petruska1212
23. jan 2014

@bella959 uz sme sa rozhodli pre toto meno, uz vymyslat nechcem. Kvoli tomu ze nevedia deti povedat R tragediu robit nebudem... Kazdy prezil prezyvky v detskom veku bez ohladu na meno... Zvladli sme to my, zvladnu to aj nase deti...keby som brala ohlad na to, tak dieta zostane bez mena 🙂
Inac moje meno je neutralne, a spoluziaci si na mna vymysleli prezyvku ktora vobec s menom nesuvisi 🙂

bella959
23. jan 2014

@petruska1212 no super, že ste rozhodnutí...ja len aby ste aj o takej možnosti vedeli 🙂 veľa šťastia želám

daducha
1. feb 2014

Ahojte, mi sice mame dvoch chlapcov, ale keby bolo dievcatko tak Lívia,Hanka alebo Lujza .Kedysi som chcela Emmu, Elu alebo Ninu, no tych je teraz tolko, ze som to vymenila 🙂)

smoulinka13
10. feb 2014

mne sa paci Tamara, Nela, Nina 🙂

timulka4321
15. feb 2014

ahoj baby mame doma mensiu dilemu ci sa bude volat nasa malinka Ema Zoe ze dve mena alebo Emily Zoe prosim poradte.

penelopa
15. feb 2014

Diana,Vanda,

andreasiskova3
19. feb 2014

@petruska1212 ja som kedysi chcela Rebeku alebo Sáru, ale môj drahý je zásadne proti týmto dvom menám a pritom sú také pekné 🙂

andreasiskova3
19. feb 2014

@timulka4321 to druhé

karina1
26. feb 2014

@bella959 mne by nevadilo, keby sa obe sesternice volali Simony, ale jedine, ze maju aspon odlisne priezviska a ze to meno bolo pre mna takym vysnenym menom pre moje dieta.. Otazka ale je, ze ked sa volas Simona aj ty, ci to uz nie je presimonovane.. 🙂 to by som potom radsej zvolila nejake podobne meno, napr. Silvia..

karina1
26. feb 2014

@timulka4321 dla toho, ktora zdrobnenina ti je blizsia: Eminka, Emička alebo Emilka, Emilynka? Viac sa mi paci Emily,ale tie zdrobnele tvary sa mi pacia viac pre Emu, takze ja by som vybrala asi tu.. 🙂 aj ked Ema asi nebude jedina v skolke..

katka143
1. mar 2014

@bella959 mňa by nezaujímalo či v rodine niekto také meno má,my sme si ho vybrali a hotovo 🙂 .Môj brat je Jozef má syna Jozefa,môj muž je Jozef a tretie dieťa keby bolo chlapec tak je JOZEF,ale nakoniec je dievča.Ale to.že v rodine je také meno by mňa osobne nerozhádzalo 🙂

jebbawockez
1. mar 2014

u nas to bude Valentínka, Rebeka

karamelka100
1. mar 2014

Kamilka

bella959
3. mar 2014

@katka143 rozhodli sme sa pre Simonku 🙂 ďakujem za podporu 🙂

hwiezdinka
7. mar 2014

Mne sa paci Lea a Monika 🙂

timicica
7. mar 2014

@cmulinko
@maggie2
Čaute kočky, keď som vyberala meno pre moju malú, v googly mi vyhodilo túto Vašu konverzáciu
Hrdosťou oznamujem, že moja dcérka sa volá oficiálne Medlin, až na to že spisovne musím používaž Madelyn
😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲

cmulinko
7. mar 2014

@timicica krasne meno ste vybrali...ja som sa musela preklikat cez 25 stran,aby som zistila o akej konverzacii pises....uz su tomu 4 roky co to bolo pisane 😀

timicica
8. mar 2014

@cmulinko 😅 😀

mmoniika
9. mar 2014

Jessica

karamelka100
9. mar 2014

Kamilka

ssisska
9. mar 2014

Anielske mena pre dievcata su Daniela,Gabriela,Manuela,Emilia ,Kamila,Tereza.

nams
10. mar 2014

U nás jednoznačne vyhrali mena Natália a Melánia 🙂